Zamknij

Szanowni Klienci, w dniu 18.12.2017 od godz. 4:00 do godz. 8:00 zawieranie zakładów nie będzie możliwe ze względu na aktualizację systemu. Przepraszamy za utrudnienia.

Atl.Madryt - PSV Eindhoven

23. listopada 2016 22:45, Autor analizy: Mirosław Dudek

Zapowiedzi

18.12.2017

Więcej zapowiedzi
pilka nozna hiszpania atletico m 002

ATLETICO DOMINUJE. Hiszpanie są już pewni awansu i obecnie walczą z Bayernem o pierwsze miejsce w grupie. Przed środowymi spotkaniami mają trzy punkty przewagi nad Bawarczykami. Atletico wygrało wszystkie cztery spotkania (bilans bramkowy 5:1) w tegorocznej Lidze Mistrzów grając swoją piłkę, czyli świetna gra defensywna poparta dużymi indywidualnościami w ataku. PSV zawodzi w tym sezonie i to bardzo. Tylko dwa zwycięstwa w ostatnich dziesięciu spotkaniach to, jak na taki zespół stanowczo za mało. Do tej pory zgromadzili jeden punkt za remis z Rostowem i właśnie z tym zespołem zmierzą się u siebie w ostatniej kolejce w walce o awans do Ligi Europy i dla nich właśnie to spotkanie będzie najważniejsze w najbliższych dniach. Czy Atletico odniesie piąte zwycięstwo?

Atletico Madryt – wielki szok zapanował na Vicente Calderon w sobotni wieczór po spotkaniu z Realem. Porażka 0:3 przed własną publicznością była już drugą z rzędu w lidze i trzecią w ostatnich pięciu spotkaniach. Szóste miejsce w tabeli i już dziewięć punktów straty do Realu oto obecna forma Atletico. Z pewnością Atletico nie jest jeszcze tym zespołem z zeszłego sezonu, ale praktycznie w każdej chwili zespół Diego Simeone może wskoczyć na najwyższy poziom.

PSV Eindhoven – ostatnie mecze PSV nie zachwycają. Po niezłym początku sezonu obecnie mocno dołują. W lidze znajdują się na trzecim miejscu tracąc sześć punktów do lidera, Feyenoordu. Dla Holendrów kluczowe będzie spotkanie w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów z Rostowem i z pewnością wszystkie siły będą skumulowane na to spotkanie. W tym meczu poznamy zespół, który awansuje do fazy grupowej Ligi Europy.

Prognoza: W zeszłym sezonie oba zespoły spotkały się w 1/8 finału Ligi Mistrzów i w obu spotkaniach nie padła żadna bramka. Rywalizację musiały rozstrzygnąć rzuty karne. W pierwszym spotkaniu w tym sezonie w Eindhoven, Atletico wygrało 1:0. Atletico w czterech spotkaniach strzeliło tylko pięć bramek. Mając pewny awans z pewnością Simeone troszkę pozmienia skład, jednak nie wpłynie to zasadniczo na styl zespołu, dlatego nie oczekuję w tym spotkaniu wielkiego strzelania. Solidnie wygląda typ, że Atletico strzeli poniżej 2,5 bramki z kursem 1,56. Myślę jednak, że PSV również, podobnie jak to miało miejsce w ich ostatnich bezpośrednich spotkaniach, będzie miało problem ze sforsowaniem obrony Atletico, dlatego też proponuję typ – poniżej 2,5 bramki w meczu.

Typ: Poniżej 2,5 bramki. Kurs: 2.02

Piłka nożna » Liga Mistrzów

Pilka nozna | Liga Mistrzow

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz awans ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... 1.pol.-1.bramka 2.pol.-1.bramka

Dodany: 23. listopada 2016 22:45