Ajax - Panathinaikos

24. listopada 2016 21:00, Autor analizy: Mirosław Dudek

Więcej zapowiedzi
piłka_nożna_holandia_ajax_001

IMPONUJĄCY AJAX. Holendrzy osiągnęli w ostatnich tygodniach wysoką formę. 16 kolejnych spotkań bez porażki, w tym 13 triumfów, mówią same za siebie. Dodatkowo grają z wielkim rozmachem w ofensywie. Trener Peter Bosz sprawił, że Ajax ponownie stał się doskonale naoliwioną maszyną. Ajax zapewnił już sobie awans i czwartkowe spotkanie może potraktować troszkę ulgowo. Grecy natomiast przyjadą do Amsterdamu mając tylko iluzoryczne szanse na awans. Czy Ajax podtrzyma swoją serię spotkań bez porażki?

Ajax Amsterdam – 10. punktów w czterech spotkaniach i pewny awans do fazy pucharowej Ligi Europy tak przedstawia się bilans Ajaxu przed tym potkaniem. Gra Holendrów jest bardzo efektowna i gwarantująca wielkie emocje. Drugie miejsce w lidze i tylko dwa punkty straty do Feyenoordu potwierdzają ich wysoką formę w tym sezonie. Dodatkowo Ajax jest niepokonany w ośmiu kolejnych spotkaniach w europejskich pucharach na własnym stadionie. Z Grekami nie zagrają: Riechedly Bazoer oraz zawieszony Daley Sinkgraven.

Panathinaikos – Ateńczycy w ostatniej kolejce ligowej przegrali prestiżowe starcie z Olympiakosem 0:3. Jednak spotkanie to miało miejsce 6 listopada, czyli po przerwie reprezentacyjnej z powodu przełożenia całej serii spotkań nie grali. To z pewnością nie pomoże im w uzyskaniu dobrej formy, gdyż brak rytmu meczowego będzie odczuwalny. Zespół z Aten wygrał tylko jedno z ośmiu spotkań wyjazdowych w Lidze Europy oraz tylko dwa z ostatnich dziesięciu we wszystkich rozgrywkach.

Prognoza: Ajax mimo zapewnionego awansu będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania. Holendrzy w spotkaniach u siebie strzelają średnio 2,57 bramki na mecz. Grecy natomiast w każdym rozegranym do tego spotkaniu w Lidze Europy tracili przynajmniej po dwie bramki. Spodziewam się, że Ajax grając przed własną publicznością bez żadnej presji i ze swoim rozmachem zdobędzie przynajmniej dwie bramki.

Typ: Ajax strzeli powyżej 1,5 bramki. Kurs: 1.77

Piłka nożna » Liga Europy

Pilka nozna | Liga Europy

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...