Man.Utd. - Feyenoord

24. listopada. 2016 23:05, Autor analizy: Mirosław Dudek

Więcej zapowiedzi
pilka_nozna_anglia_manchester_utd_006

UNITED SZUKA FORMY. Tylko 3 wygrane w ostatnich dziewięciu meczach zanotowali podopieczni Jose Mourinho. Te słabe wyniki mają przełożenie na ich sytuację zarówno w Premier League, jak i Lidze Europy. W rodzimej lidze Manchester United zajmuje dopiero 6 miejsce ze stratą aż 9 punktów do lidera. W rozgrywkach Ligi Europy też nie jest dobrze, po czterech meczach Czerwone Diabły plasują się na 3 miejscu w Grupie A, ale tu na szczęście dla nich, wszystko jeszcze się może zdarzyć i jeżeli dziś wieczorem pokonają na Old Trafford Feyenoord to mogą nawet wskoczyć na fotel lidera. Feyenoord w lidze spisuje się bez zarzutu, jest liderem Eredivisie, choć ostatnio złapał lekką zadyszkę i wygrał tylko 1 z 4. ostatnich meczów. W Grupie A Ligi Europy Holendrzy zajmują drugie miejsce i mają punkt przewagi nad United. Manchester United nie może sobie pozwolić na porażkę z Feyenoord, ponieważ przy takim wyniku i równoczesnym zwycięstwie Fenerbahce nad Zoryą Czerwone Diabły wylecą z Ligi Europy.

SYTUACJA KADROWA:

Manchester United : kontuzjowani są James Wilson, Marouane Fellaini, Eric Bailly i Chris Smalling. Szansę na grę w tym meczu może dostać Henrikh Mkhitaryan, który zagrał do tej pory tylko 1 mecz o stawkę w barwach United.

Feyenoord: kontuzjowani są Warner Hahn, Kenneth Vermeer, Svan van Beek i Terence Kongolo. Niepewny jest udział w tym meczu Erica Botteghina.

CIEKAWOSTKI STATYSTYCZNE :

• Feyenoord tylko raz gościł wcześniej na Old Trafford, w październiku 1997 roku przegrał tam 1:2.
  • Feyenoord 6 raz grał w europejskich pucharach w Anglii i wygrał tylko raz – w roku 2002 z Newcastle. Pozostałem5 meczów to 2 remisy i 3 porażki.
  • Czerwone Diabły zdobywały bramki w 13 z 14 ostatnich meczach na Old Trafford w europejskich pucharach.
  • Manchester United zanotował 2582 podania w pierwszych czterech meczach tej edycji Ligi Europy, najwięcej spośród wszystkich klubów w tych rozgrywkach.
  • Manchester United ma średnią posiadania piłki 65,2 w pierwszych czterech meczach tej edycji Ligi Europy, najwięcej spośród wszystkich klubów w tych rozgrywkach.
  • Wayne Rooney strzelił przeciwko Fenerbahce gola numer 38 w europejskich pucharach, tym samym wyrównał klubowy rekord, który należy do Ruuda van Nistelrooya.

CYTAT :

„ Potrzebujemy czterech punktów, aby awansować, dlatego też nie ma tu miejsca na porażkę. W czwartkowy wieczór mamy tylko dwie opcje – zwycięstwo lub remis. Jeżeli przegramy, to wylatujemy. Podejdziemy do tego meczu, wiedząc o tym. Dla nas to jak mecz fazy knock-out, przegrywasz – odpadasz, dlatego też nie możemy sobie pozwolić na porażkę. ” - powiedział Jose Mourinho, szkoleniowiec Manchester United.

Prognoza: w pierwszym meczu pomiędzy tymi klubami , we wrześniu padł wynik 1:0 dla Feyennordu. Mecze z udziałem drużyny z Rotterdamu nie obfitują w dużą ilość goli, w czterech spotkaniach Feyenoordu, w tej edycji Ligi Europy strzelono zaledwie pięć bramek. Na Old Trafford w tym sezonie też pada mało bramek. Na sześć ostatnich spotkań, tylko raz – w meczu z Fenerbahce, padł wynik powyżej 2,5 gola. Kurs na zwycięstwo gospodarzy – 1,35 nie zachęca do zagrania zwycięstwa United. Biorąc pod uwagę jak mało bramek pada w meczach Feyenoordu w Lidze Europy, oraz jak mało goli oglądają ostatnio kibice zgromadzeni na Old Trafford zagram tutaj typ – poniżej 2,5 gola, z bardzo dobrym kursem 2,15.

Typ na dokładny wynik –1:0.

Piłka nożna » Liga Europy

Pilka nozna | Liga Europy

mecz zwyciezca ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... handicap 1:0 handicap 2:0 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka suma zółtych kartek wiecej ZK 1.druzyna ilosc ZK 2.druzyna ilosc ZK suma rz.roznych 1.druzyna ilosc rz.roznych 2.druzyna ilosc rz. roznych wiecej rz.roznych ilosc zmian ilosc strzalow w swiatlo br... wiecej strzalow w swiatlo b... 1.druzyna ilosc strzalow w ... 2.druzyna ilosc strzalow w ... 1.pol.-1.bramka 2.pol.-1.bramka Strzeli gola (razem z dogry...
mecz 1 0 2 10 02 12 Więcej data
Ajax - Man.Utd. 1302 live TVP Sport, Canal+ / final / Stockholm / SUPEROFERTA - Zagraj wyzszy kurs