Zapowiedzi

19.10.2017

Więcej zapowiedzi
piłka nożna hiszpania betis 001

W rozpoczynającym rywalizację w 13. kolejce Primera Division spotkaniu, Eibar przed własną publicznością podejmować będzie Real Betis. Obie drużyny przystąpią do tego meczu z zamiarem odniesienia zwycięstwa.

OSTATNIE WYNIKI
W ligowej tabeli w lepszej sytuacji jest Eibar, które jak na swoje możliwości zajmuje bardzo dobre ósme miejsce. W ostatnich tygodniach drużyna gra jednak w kratkę, ale w piątek będzie chciała wykorzystać atut własnego boiska, na którym wygrała cztery z sześciu spotkań. W ostatnich dwóch meczach przed własną publicznością Eibar pokonało 2:1 Villarreal i 1:0 Celtę Vigo.
Tymczasem drużyna z Sewilli obecnie sklasyfikowana jest na trzynastym miejscu. W ostatniej kolejce Real Betis na własnym stadionie wygrał 2:0 z Las Palmas, po części rehabilitując się za dwie wcześniejsze kolejne porażki z Espanyolem Barcelona (0:1) i Villarreal (0:2).

HISTORIA
Bilans pojedynków obu zespołów z poprzedniego sezonu jest korzystny dla Eibar, który w pierwszym meczu wygrał w Sewilli wysoko 4:0. Mecz w Eibar zakończył się remisem 1:1.

SYTUACJA KADROWA
Obie drużyny do piątkowego spotkania będą mogły przystąpić praktycznie w najsilniejszych zestawieniach.

TYP REDAKCJI:
Nasza redakcja stawia w tym meczu na podział punktów. Nasz typ: 1:1

Autorem tekstu jest maaarcin

Piłka nożna » Primera Division

Pilka nozna | 1.Hiszpania

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...