Więcej zapowiedzi
piłka nożna niemcy ingolstadt 001

W jednym z sobotnich spotkań 12. kolejki Bundesligi, Ingolstadt na własnym stadionie zmierzy się z Wolfsburgiem. Obie drużyny nie mogą być zadowolone ze swojej postawy w obecnym sezonie.

OSTATNIE WYNIKI
Ingolstadt zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli, mając na swoim koncie zaledwie pięć punktów. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniosło dopiero przed tygodniem, kiedy na wyjeździe skromnie 1:0 pokonało Darmstadt. Teraz liczą na kolejną zdobycz punktową, tym razem przed własną publicznością.
Sytuacja Wolfsburga jest nieco lepsza, bowiem drużyna z dziewięcioma punktami na koncie plasuje się na czternastej lokacie. To jednak wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań kibiców Wilków. W tym sezonie Wolfsburg tylko dwa razy sięgnął po zwycięstwo. Jedno z nich odniósł przed przerwą na mecze reprezentacji, kiedy pewnie 3:0 pokonał na wyjeździe Freiburg. Przed tygodniem Wilki musiały u siebie uznać wyższość Schalke 04 Gelsenkirchen (0:1).

HISTORIA
W poprzednim sezonie spotkanie w Ingolstadt zakończyło się bezbramkowym remisem. Z kolei pojedynek na Volkswagen-Arena wygraną 2:0 gospodarzy.

SYTUACJA KADROWA
Gospodarze do sobotniego spotkania przystąpią bez kontuzjowanego Bregerie i pauzującego za czerwoną kartkę Levelsa. Tymczasem Wolfsburg będzie musiał sobie poradzić bez Azzaouiego.

TYP REDAKCJI:
Nasza redakcja również stawia na wygraną Wilków. Nasz typ: 1:2

Autorem tekstu jest maaarcin

Piłka nożna » Bundesliga

Pilka nozna | 1.Niemcy

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz. gola 2.druzyna strz. gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... czerwona kartka suma zółtych kartek Strzeli gola (musi wystąpić...

Dodany: 26. listopada 2016 17:30