Zamknij

Szanowni Klienci, w dniu 18.12.2017 od godz. 4:00 do godz. 8:00 zawieranie zakładów nie będzie możliwe ze względu na aktualizację systemu. Przepraszamy za utrudnienia.

Nantes - Lille

26. listopada 2016 22:00

Zapowiedzi

18.12.2017

Więcej zapowiedzi
_pilka_nozna_005

W meczu dwóch drużyn znajdujących się w dolnych rejonach tabeli, FC Nantes, z Mariuszem Stępińskim w składzie, podejmie przed własną publicznością Lille. Po trzynastu kolejkach, Les Dogues znajdują się niespodziewanie w strefie spadkowej, natomiast Kanarki plasują się tuż nad czerwoną kreską.

HISTORIA
Bilans dotychczasowych pojedynków pomiędzy Les Canaries i Lille przemawia na korzyść zespołu z Bretanii. Kanarki wygrały bowiem 35 spośród 79 spotkań, przy 23 zwycięstwach gości sobotniego spotkania. W poprzednim sezonie ekipy te podzieliły się punktowym łupem, albowiem dwukrotnie triumfowali goście – z Nantes komplet punktów wywiozło Lille (0:3), które u siebie przegrało jednak 0:1.

OSTATNIE WYNIKI
Po wyjazdowym zwycięstwie z Lorient w połowie października, Stępiński i spółka zanotowali serię czterech ligowych spotkań bez wygranej. Kanarki w tym czasie odnotowali trzy porażki (1:2 z Rennes, 1:4 z Niceą, 0:2 z PSG) i jeden remis (1:1). Humory sympatyków Nantes poprawiła nieznacznie pucharowa wygrana przeciwko Angers, dzięki której Les Canaries zameldowali się w 1/8 finału Pucharu Ligi.
Tylko jedno zwycięstwo w pięciu poprzednich ligowych konfrontacjach zanotowali piłkarze Lille. Les Dogues w dziesiątej kolejce pokonali przed własną publicznością Bastię (2:1), a w pozostałych spotkaniach we wspomnianym okresie, podopieczni trenera Antonettiego zanotowali cztery porażki w stosunku 0:1 – kolejno z Guingamp, PSG, Angers i przed tygodniem z Lille.

CIEKAWOSTKI
Drużyny Nantes i Lille należą do najrzadziej trafiających zespołów w tym sezonie. Kanarki mają w swoim dorobku aktualnie tylko dziewięć bramek (lepiej tylko od Nancy, na równi z Lorient), natomiast Les Dogues zdobyli jednego gola więcej. Jedną trzecią bramkowego konta gospodarzy sobotniego meczu wypełnił reprezentant Polski, Mariusz Stępiński.
Podopieczni trenera Antonettiego od trzech miesięcy są bezkompromisowi w Ligue 1 – Lille od remisu z Niceą (27.08 – 1:1) nie zanotowało żadnego podziału punktów. W dziesięciu kolejnych spotkaniach, piłkarze ze Stade Pierre-Mauroy ponieśli aż osiem porażek, a dwa spotkania wygrali.

TYP REDAKCJI: 1:1.
Obie drużyny znajdują się w dolnych rejonach tabeli i z pewnością nie zaliczą pierwszej części sezonu do udanych. Ze względu na słabą dyspozycję obu zespołów, stawiamy na podział punktów.

Autorem tekstu jest Kamil Krusiński

Piłka nożna » Ligue 1

Pilka nozna | 1.Francja

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

Dodany: 26. listopada 2016 22:00