Zamknij

Szanowni Klienci, w dniu 18.12.2017 od godz. 4:00 do godz. 8:00 zawieranie zakładów nie będzie możliwe ze względu na aktualizację systemu. Przepraszamy za utrudnienia.

Inter M. - Fiorentina

28. listopada 2016 23:00

Zapowiedzi

18.12.2017

Więcej zapowiedzi
pilka nozna włochy inter 002

W ostatnim spotkaniu 14. kolejki Serie A Inter będzie szukał pierwszego zwycięstwa pod wodzą nowego trenera Stefano Pioliego. Nerazzurrich nie będzie czekać najłatwiejsze zadanie, bo na Stadio Giuseppe Meazza przyjeżdża nieobliczalna Fiorentina.

OSTATNIE WYNIKI:
Inter w czwartek pojechał do Izraela, gdzie pogrzebał choćby najmniejsze szanse na awans do 1/16 finału Ligi Europy. Podopieczni Pioliego prowadzili wprawdzie już z Hapoelem 2:0, jednak ostatecznie przegrali 2:3 po trafieniu w doliczonym czasie gry.
Niewiele lepiej wyglądała Fiorentina, która również poległa 2:3, również straciła bramkę w niemal ostatniej akcji meczu, a w dodatku grała u siebie (z Thessalonikami). Różnica jest jednak taka, że Viola mimo to przewodzi swojej grupie LE i ma już pewny awans oraz na 99% pierwsze miejsce w tabeli.
W Serie A Inter radził sobie na tyle słabo, że zwolniono jakiś czas temu Franka De Boera, w którego miejsce pojawił się Stefano Pioli. W debiucie nowy trener zdołał wywalczyć remis 2:2 z Milanem w Derbach Mediolanu, jednak porażka była bardzo blisko - Perisic zapewnił punkt w doliczonym czasie gry.
Nie zmienia to jednak faktu, że efekt nowej miotły nie zadziałał - nerazzurri wciąż czekają na pierwszy komplet pod wodzą byłego trenera Lazio.
Fiorentina jest natomiast jedną z lepiej radzących sobie w ostatnich tygodniach drużyn we Włoszech. Od sześciu spotkań niepokonani w Serie A, wpadli w rytm remis-wygrana. Po podziale punktów z Sampdorią musiał więc przyjść komplet w derbowym meczu z Empoli - piłkarze Sousy zdewastowali rywala aż 4:0.
Teraz, mimo zaległego meczu z Genoą, mają przewagę dwóch punktów nad poniedziałkowym rywalem.

HISTORIA:
Obie ekipy spotykały się ze sobą do tej pory 161 razy, z czego 65 meczów wygrał Inter, 46 Fiorentina. Mieliśmy w dodatku równo 50 remisów. W Mediolanie statystyki są jeszcze lepsze dla nerazzurrich - 46 zwycięstw i zaledwie 17 porażek.
Te mają jednak miejsce od dwóch już sezonów. Tak, ostatnie dwa pojedynki ligowe na Giuseppe Meazza to wygrane gości - przed dwoma laty było to 1:0, w ubiegłym sezonie... 4:1.
Fenomenalne spotkanie rozegrał wówczas Nikola Kalinic, który uczestniczył przy wszystkich trafieniach Violi - zaliczył hattricka i zrobił rzut karny na 1:0. W dodatku po półgodzinie gry nie tylko było już 3:0, ale nerazzurri grali w dziesiątkę po czerwieni dla Mirandy.
Honor przed przeszło 42 tysiącami kibiców zgromadzonych w Mediolanie uratował Mauro Icardi, ale nie zmniejszyło to zbytnio rozmiarów porażki.

TAKTYKA:
Po próbach gry 4-3-3, Stefano Pioli na Fiorentinę ma przestawić swoją drużynę w używane bardzo często przez choćby De Boera 4-2-3-1 z Icardim na szpicy i ustawionymi za jego plecami Candrevą, Brozoviciem i Perisiciem. Ten drugi ma stoczyć walkę o wyjściowy skład z Everem Banegą.
W drugiej linii La Gazzetta dello Sport awizuje dwójkę Joao Mario-Kondogbia, a o bezpieczeństwo pod bramką Handanovicia zadbać mają D'Ambrosio, Miranda, Murillo i Nagatomo. To wszystko przy nieobecności takich piłkarzy jak Palacio, Medel czy Santon (wszyscy kontuzjowani).
Paulo Sousa postawi na mecz z Interem na identyczne 4-2-3-1 co rywal. Z tyłu zobaczymy Milicia, Astoriego, Rodrigueza i Tomovicia, a do bramki wraca oczywiście podstawowy Tatarusanu, co nie może dziwić, szczególnie przy fatalnym występie Lezzeriniego w Lidze Europy.
Druga linia prezentuje się imponująco z Borją Valero i Milanem Badeljem, a przed nimi zagra tercet Bernardeschi, Ilicic, Tello, który będzie miał za zadanie wspierać wysuniętego Nikolę Kalinicia.

TYP REDAKCJI:
Trudno jest nam wskazać zwycięzcę. Obie drużyny grały w środku tygodnia, obie przegrały rzutem na taśmę 2:3. Choć Inter jest gospodarzem, to stawiamy na remis. Nasz typ: 1:1

Autorem tekstu jest Tomasz Lubczyński

Piłka nożna » Serie A

Pilka nozna | 1.Wlochy

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

Dodany: 28. listopada 2016 23:00