Manch.Utd. - West Ham

30. listopada 2016 22:45, Autor analizy: Mirosław Dudek

pilka_nozna_anglia_manchester_utd_006

POWTÓRKA Z WEEKENDU. Oba zespoły grały ze sobą na Old Trafford zaledwie trzy dni temu, Manchester United zremisował wówczas z West Ham 1:1, ale mecz miał dość jednostronny przebieg. Gospodarze mieli ogromną przewagę, mnóstwo szans na zdobycie gola, ale zabrakło im szczęścia, precyzji, a w bramce Młotów fantastycznymi interwencjami popisywał się Darren Randolph. Czy w środowy wieczór Czerwone Diabły zagrają z większym szczęściem?

SYTUACJA KADROWA:

Manchester United : kontuzjowani są Eric Bailly i Chris Smalling. Niepewny jest udział w tym meczu Michaela Carricka i Luke’a Shaw i Anthony’ego Martiala. Zawieszeni są Paul Pogba i Marouane Fellaini. Po raz pierwszy w tym sezonie może zagrać Bastian Schweinsteiger.

West Ham : kontuzjowani są Diafra Sakho i Andy Carroll. Do gry powraca Winston Reid.

CIEKAWOSTKI STATYSTYCZNE :

• Po raz ostatni te kluby spotkały się w Pucharze Ligi, w ćwierćfinale sezonu 2010/11, The Hammers wygrali ten mecz 4:0 i było to najwyższe zwycięstwo West Ham w Pucharze Ligi nad zespołem z Premier League.
  • The Hammers celują w 10-ty awans do półfinału Pucharu Ligi, po raz ostatni grali tam w sezonie 2013/14.
  • The Red Devils wygrali aż 22 z 24 ostatnich meczów na Old Trafford w Pucharze Ligi przeciwko klubom z Premier League, po raz ostatni przegrali taki mecz w styczniu 2005 roku (1:2 z Chelsea).
  • Jose Mourinho nie przegrał w Pucharze Ligi od grudnia 2013 roku (8 zwycięstw i 2 remisy).
  • West Ham wygrał tylko 2 z 11 ostatnich meczów w Pucharze Ligi przeciwko klubom Premier League , przegrywając pozostałe 9, w każdym z tych meczów Młoty traciły bramki.
  • Jose Mourinho cztery razy wcześniej awansował do ćwierćfinału Pucharu Ligi i trzy razy awansował do półfinału.

CYTAT :

„To pozytywne, że już w środę dostaniemy okazję, aby zrewanżować się za stratę punktów w niedzielę. Mam nadzieję, ze tym razem będziemy mieli więcej szczęścia. Nieważne jest jakie to są rozgrywki, my po prostu pragniemy wygrać mecz. Chcemy walczyć w każdych rozgrywkach i sprawić, aby nasi fani mogli czuć się dumnymi. Myślę, że w niedzielę byli dumni z naszej postawy, z pasji jaką włożyliśmy w tamten mecz – to niewiarygodne, że nie wygraliśmy go. ” - powiedział Ander Herrera, pomocnik gospodarzy.

„ Zwycięstwo w takim meczu świetnie wpłynęłoby na morale zespołu, dlatego też zrobimy wszystko, aby go wygrać. Jeżeli dokonamy kilku zmian w składzie, to wcale nie oznacza, że nie pragniemy awansować, zresztą United też dokona zmian. To już jest etap ćwierćfinału, awans do półfinału byłby wielką sprawą, to tylko dwa mecze, od gry w wielkim finale. ” - powiedział Slaven Bilic, szkoleniowiec Młotów.

Prognoza: Manchester United może jeszcze nie uzyskuje satysfakcjonujących rezultatów, ale ostatnio gra bardzo przyzwoicie. W ostatnich czterech meczach zanotował 2 zwycięstwa (ze Swansea i Feyenoordem), 2 inne mecze zremisował (z Arsenalem i West Ham), ale w tych dwóch spotkaniach również zasługiwał na wygrane, mając zdecydowaną przewagę, brakowało tylko precyzji. Wygląda na to, że maszynka konstruowana przez Jose Mourinho w końcu weszła na właściwe tory. Jestem przekonany, że Manchester United z dużym impetem ruszy na przyjezdnych i efekty tej ofensywy przyniosą szybko owoce w postaci pierwszej bramki. Mój typ – 1/1 (Manchester United wygra i będzie prowadzić już do przerwy), kurs 1,87.

Typ na dokładny wynik –3:1.

Piłka nożna » Anglia- EFL Cup

Pilka nozna | Anglia- EFL Cup

mecz awans ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

Dodany: 30. listopada 2016 22:45