Francja - Kolumbia

23. marca 2018 23:00

Więcej zapowiedzi
pilka nozna francja reprezentacja 001

MOCNA FRANCJA. Zespół pod wodzą Didiera Deschampsa ma przed sobą bardzo obiecującą przyszłość. W kadrze reprezentacji Francji wręcz roi się od znakomitych młodych graczy. Wystarczy tutaj wspomnieć o takich zawodnikach jak np.: Kylian Mbappe, Anthony Martial czy Ousmane Dembele. Z pewnością ta reprezentacja będzie jednym z głównych faworytów w walce o medale czekającego nas za kilkanaście tygodniu Mundialu. Z kolei podopieczni Jose Pekermana dysponują całkiem niezłym zespołem, który może pokrzyżować szyki najlepszym drużynom.

Francja - Didier Deschamps będzie mógł w tych najbliższych dniach troszkę poeksperymentować: Nie ma indywidualności, to kolektyw, który zawsze wygrywa, to nie jest egzamin, dla nikogo. Niektórzy nie są z nami z wyboru albo z powodu kontuzji, ale ci obecni mają całą moją pewność, mają możliwość wyrażenia siebie z drużyną Francji i gry o jak najlepszy wynik. Szkoleniowiec Francji wie, że spotkanie z Kolumbią będzie starciem z wymagającym rywalem: Ten zespół ma trenera (Jose Pekerman), który wykonuje świetną robotę. Kolumbia opiera się na doświadczonych graczach, a kręgosłup składa się z Davida Ospiny, Davinsona Sancheza, Jamesa Rodrigueza i Radamel Falcao, tym razem nie ma tu Cuadrado. To nie jest nic. I jak wszystkie południowoamerykańskie zespoły, oferuje on wiele defensywnej agresji, ale ma także bardzo znaczący potencjał ofensywny Dobrze jest zmierzyć się z takim zespołem przed mistrzostwami świata i Peru, które będzie w naszej grupie.

Kolumbia - z pewnością brak w Paryżu Edwina Cardony i Juana Cuadrado jest dużym utrudnieniem dla Jose Pekermana. Ta dwójka jest bardzo ważnymi postaciami drużyny z Ameryki Południowej. Jednak ten doświadczony szkoleniowiec nie z takimi problemami dawał sobie już radę: Bardzo szanujemy Francję za wielu znakomitych graczy, których ma. Jest to wybór indywidualnej mocy, z wielkimi możliwościami, która daje im ogromną moc, szanujemy ich, ale chcemy konkurować. Wierzymy w siebie, w to, co robimy.

Prognoza: w ostatnich siedmiu spotkaniach na boiskach rywali, Kolumbia tylko raz nie potrafiła trafić do siatki. Powrót do zespołu Radamela Falcao z pewnością wpłynie mobilizująco na niego i całą reprezentację. Z kolei Francja w 24 ostatnich meczach towarzyskich granych u siebie tylko dwa razy nie potrafiła strzelić bramki. Liczę, że w tym spotkaniu zobaczymy dużo dobrej i ofensywnej piłki z obu stron, co powinno sprzyjać stwarzaniu bramkowych okazji.

Typ: obie drużyny strzelą gola. Kurs: 1,97.

Autor: GL

Piłka nożna » Spotkania towarzyskie

Piłka nożna | Spotkania towarzyskie

mecz SUPEROFERTA+: mecz liczba goli spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola obie drużyny strzelą gola spotkanie/obie drużyny strz... podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 0:3 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli obie druzyny strzela gola i... spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna... 2.drużyna 1.połowa dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna... 2.drużyna 2.połowa dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa połowa z wiekszą liczbą gol... dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik padnie gol-minuta nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... 1i2 drużyna strzeli gola w ... obie drużyny strzelą gola w... obie drużyny strzelą gola w... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka liczba zółtych kartek 1.drużyna liczba żółtych ka... 2.drużyna liczba żółtych ka... 1.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 1.połowa liczba z... 2.drużyna 1.połowa liczba z... 2.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 2.połowa liczba z... 2.drużyna 2.połowa liczba z... liczba rzutów rożnych 1.drużyna liczba rzutów roż... 2.drużyna liczba rzutów roż... 1.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 1.połowa liczba r... 2.drużyna 1.połowa liczba r... 2.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 2.połowa liczba r... 2.druzyna 2.połowa liczba r... Strzeli gola (musi wystąpić...

Dodany: 22. marca 2018 22:18