Rosja - Francja

27. marca 2018 19:50

Więcej zapowiedzi
pilka nozna francja reprezentacja 001

SPROWADZENI NA ZIEMIĘ. Dość nieoczekiwanie Francja uległa w piątkowy wieczór w spotkaniu z Kolumbią (2:3), mimo iż prowadziła już 2:0. Porażka ta pokazała tylko, że drużyna pod wodzą Didiera Deschampsa ma nad czym pracować i choć posiada olbrzymi potencjał to same nazwiska nie grają. Rosja natomiast musiała przełknąć wysoką porażkę z Brazylią (0:3), przez co już od czterech spotkań nie potrafi wygrać. Jednak z drugiej strony ostatni trzej rywale byli z najwyższej półki (Brazylia, Hiszpania, Argentyna). Przed dwoma laty reprezentacje te spotkały się w towarzyskiej konfrontacji w Paryżu, w której lepsi okazali się gospodarze (4:2). Czy we wtorek również zobaczmy bramki?

Rosja - Stanisław Czerczesow ma nad czym myśleć, bo jego drużyna nie zachwyca, a Mundial już tuż, tuż. Oczywiście Rosja osiągnęła kilka wartościowych rezultatów, jak choćby w listopadzie, kiedy to zremisowali z Hiszpanią (3:3), ale to za mało. W głównym teście przed turniejem, czyli w Pucharze Konfederacji, Rosja mocno zawiodła, wygrywając tylko z Nową Zelandią (2:0). Przed spotkaniem z Francją, selekcjoner Rosji powiedział: Porażka z Brazylią nie uszczęśliwiła nas i odbyliśmy małe spotkanie w związku z tym. Teraz mamy szansę się odkupić. Chcemy pokazać znacznie lepszą jakość przeciwko Francji.

Francja – porażka z Kolumbią z pewnością troszkę zaskoczyła Didiera Deschampsa: Nie myślę o porażce, mamy nowy mecz, na który czekamy. Teraz nadszedł czas, aby dać czas grania tym, którzy go nie mieli, przed ostatecznymi decyzjami. Nie zmienię mojego podejścia z powodu piątkowego wyniku. Jak zawsze będą debaty o graczach i pozycjach. Każdy, kto jest z nami, ma szansę zagrać. Chcę umieścić jak najwięcej graczy w sytuacjach meczowych. Spotkanie z Rosją będzie szansą na odbudowanie się za ostatnią porażkę, ale nie będzie to łatwe. Obrońca Laurent Koscielny spodziewa się trudnego starcia z Rosją: Są bardzo kompaktowi i nie dają dużo miejsca przeciwnikom, a mają dobrych graczy atakujących.

Prognoza: Francja mimo porażki z Kolumbią (2:3) w dalszym ciągu dysponuje wielką siłą ofensywną. Drużyna pod wodzą Didiera Deschampsa w dziewięciu z ostatnich 12 spotkań towarzyskich uzyskiwała wyniki, w których padało powyżej 2,5 bramki. Rosja natomiast grając przed własną publicznością strzelała przynajmniej jedną bramkę w 7 z dziesięciu ostatnich spotkań we wszystkich rozgrywkach. Drużyny te spotkały się towarzysko w 2016 roku, kiedy to Francja wygrała z Rosją 4:2. Liczę, że i tym razem zobaczymy dużo ofensywnej piłki z obu stron, dlatego też proponuję typ – powyżej 2,5 bramki.

Typ: powyżej 2,5 bramki. Kurs: 1,95.

Autor: GL

Piłka nożna » Spotkania towarzyskie

Piłka nożna | Spotkania towarzyskie

mecz SUPEROFERTA+: mecz liczba goli spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola obie drużyny strzelą gola spotkanie/obie drużyny strz... podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 0:3 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli obie druzyny strzela gola i... spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna... 2.drużyna 1.połowa dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna... 2.drużyna 2.połowa dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa połowa z wiekszą liczbą gol... dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik padnie gol-minuta nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... 1i2 drużyna strzeli gola w ... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka liczba zółtych kartek 1.drużyna liczba żółtych ka... 2.drużyna liczba żółtych ka... 1.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 1.połowa liczba z... 2.drużyna 1.połowa liczba z... 2.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 2.połowa liczba z... 2.drużyna 2.połowa liczba z... liczba rzutów rożnych 1.drużyna liczba rzutów roż... 2.drużyna liczba rzutów roż... 1.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 1.połowa liczba r... 2.drużyna 1.połowa liczba r... 2.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 2.połowa liczba r... 2.druzyna 2.połowa liczba r... Strzeli gola (musi wystąpić...

Dodany: 26. marca 2018 21:19