Bundesliga: oferta

Bundesliga

Pilka nozna | 1.Niemcy

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz. gola 2.druzyna strz. gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

NIEOBLICZALNY RB LIPSK
Piłkarze RB Lipsk sprawili nie lada niespodziankę, pokonując na wyjeździe w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy zespół Napoli 1:3. Opromienieni tym zwycięstwem "Die Bullen" zawitają do Frankfurtu, gdzie Eintracht legitymuje się bilansem 4Z-3R-4P.

M gladbach - Dortmund

2018-02-18, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

DOBRY KIERUNEK BVB
Na Borussia-Park będące pod formą „Źrebaki” zmierzą się z zespołem Borussii Dortmund, który z meczu na mecz zaczyna łapać wiatr w żagle. W ostatnich 5 bezpośrednich spotkaniach, piłkarze Dortmundu strzelali obronie Gladbach przynajmniej 3 gole na mecz.

Hertha - Mainz

2018-02-16, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

GEHENNA MAINZ
W hicie dnia z podwyższonym kursem możesz zagrać emocjonująco zapowiadające się spotkanie Herthy Berlin z FSV Mainz 05. „Die Nullfünfer” nie odnieśli zwycięstwa w ostatnich 17 spotkaniach Bundesligi.

Leipzig - Augsburg

2018-02-09, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

FORTECA RB LEIPZIG
W piątkowej Superofercie z podwyższonym kursem możesz zagrać mecz Leipzig - Augsburg. "Die Roten Bullen" ponieśli zaledwie jedną porażkę w ostatnich 10 meczach Bundesligi przed własną publicznością. Czy nieobliczalny zespół Augsburga zaskoczy gospodarzy?

Hannover - Wolfsburg

2018-01-28, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

DOMOWE PIEKIEŁKO HSV
Na murawie HDI-Arena zajmujący dziesiąte miejsce w tabeli Hannover będzie podejmować trzynasty zespół Bundesligi, VfL Wolfsburg. W 5 ostatnich bezpośrednich spotkaniach, trzykrotnie padł remis. Czas na kolejny podział punktów?

Leverkusen - Mainz

WYJAZDOWA NIEMOC MAINZ
W niedzielne popołudnie piłkarze Bayeru Leverkusen będą podejmować u siebie zespół FSV Mainz 05, który nie odniósł zwycięstwa w 15 ostatnich meczach wyjazdowych Bundesligi! Cztery ostatnie bezpośrednie starcia na BayArena zakończyły się wynikiem poniżej sumy 2,5 bramek.

Dortmund - Wolfsburg

2018-01-14, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

POWRÓT PISZCZKA
Talizman Borussii Dortmund wraca do gry! Polski prawy obrońca przynosi szczęście ekipie BvB – w poprzednim sezonie jego zespół nie doznał ani jednej porażki w 20 spotkaniach, zaś w aktualnej kampanii – Borussia przegrała ponad połowę swoich potkań podczas 15-meczowej absencji Polaka. Na przestrzeni niespełna dwóch miesięcy, Borussia odpadła z Pucharu Niemiec i Ligi Mistrzów. Czas na szaloną pogoń za wicemistrzostwem Niemiec?

1.FC Koln - M gladbach

RHEINLAND DERBY
Piłkarze 1. FC Köln zakotwiczyli na dnie tabeli Bundesligi z miernym dorobkiem 6 punktów z 17 ostatnich spotkań ligowych. Pojedynek derbowy z Borussią Mönchengladbach może uskrzydlić outsidera rozgrywek, który koniecznie musi pójść w górę tabeli, jeśli nie chce zostać zdegradowany do niższej klasy rozgrywkowej.

Eint.Frankfurt - Freiburg

2018-01-13, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

FREIBURG NA PIĄTKĘ
Commerzbank-Arena będzie miejsce starcia piłkarzy Eintrachtu Frankfurt z zawodnikami Freiburga. Dla obu zespołów jest to bardzo ważny mecz, albowiem ewentualne zwycięstwo przybliżyłoby gospodarzy do czołowej szóstki, z kolei gości na dobre oddaliliby się od strefy spadkowej Bundesligi.

Leverkusen - Bayern M.

2018-01-12, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

BAYERN BEZ LEWEGO
W meczu otwierającym 18. kolejkę Bundesligi Bayer Leverkusen zmierzy się na własnym stadionie z liderem rozgrywek, Bayernem Monachium. W 4 ostatnich spotkaniach na BayArena "Bawarczycy" nie potrafili zdobyć bramki! Na domiar złego, w składzie gości zabraknie kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego.