Ekstraklasa: oferta

Ekstraklasa

Pilka nozna | Ekstraklasa Polska

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

18:00

Pilka nozna | Ekstraklasa-kl.konc.-kto l.

2017-10-16

LIGOWA RZECZYWISTOŚĆ. Dla obu drużyn ostatnie tygodnie to bardzo ciężki czas w Ekstraklasie. „Pasy” nie wygrały w lidze już od dziewięciu kolejek, natomiast Pogoń od pięciu. Wyniki te sprawiły, że jedni i drudzy zakotwiczyli w dolnych rejonach tabeli. W Krakowie i Szczecinie przed tym sezonem oczekiwania były bardzo wysokie, ale ligowa rzeczywistość bardzo szybko zweryfikowała te plany. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy tymi zespołami, obie drużyny trafiały do siatki. Czy tym razem będzie podobnie?

Legia W. - Lechia G.

2017-10-15

CIĘŻKIE DNI. Ostatnie dni były bardzo ciężkie dla piłkarzy i trenerów Legii. Porażka z Lechem (0:3) i wydarzenia, które później miały miejsce z pewnością będą jeszcze w głowach zawodników Legii. Oczywiście wypowiedź trenera Jozaka po meczu nie pomogły w całej tej trudnej dla Legii sytuacji. Zobaczymy jak zareagują zawodnicy na takie podejście nowego szkoleniowca. Lechia po zmianie trenera wygrała wreszcie na własnym stadionie z Zagłębiem (1:0), co z kolei powinno pomóc Adamowi Owenowi w dalszej pracy. Czy Legia wreszcie zagra na miarę oczekiwań i odbuduje zaufanie kibiców?

Zag.Lubin - Gornik Z.

2017-10-15

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO. Po bardzo szczęśliwym zwycięstwie w ostatniej kolejce na Piastem (1:0), Górnik pozostał jedynym zespołem w lidze, który ma na koncie tylko jedną porażkę. Dodatkowo porażka ta miała miejsce w drugiej kolejce z Jagiellonią, co sprawia, że zespół Marcina Brosza jest najdłużej niepokonanym zespołem w Ekstraklasie. Zagłębie natomiast w ostatniej kolejce spotkań (porażka z Lechią 0:1) przerwało serię osiemnastu ligowych spotkań ze strzeloną bramką. W ostatnich dziesięciu ligowych konfrontacjach pomiędzy tymi zespołami tylko jeden raz nie padło powyżej 2,5 bramki. Czy i tym razem zobaczmy festiwal strzelecki?

Jagiellonia - Lech P.

2017-10-13

STARCIE NA SZCZYCIE. Po bardzo efektownym zwycięstwie nad Legią (3:0), Lech zmierzy się z kolejnym bardzo mocnym i wymagającym rywalem. Będzie to spotkanie drugiej (Jagiellonia) i trzeciej drużyny (Lech) poprzedniego sezonu. Co ciekawe w poprzednim sezonie obie drużyny zdobyły taka samą ilość punktów (po 42). Obecny sezon jest w wykonaniu tych zespołów również bardzo owocny. Wysokie pozycje jednych i drugich (Lech -2, Jagiellonia - 4) nie są przypadkowe, a można powiedzieć, że są kontynuacją pracy z poprzednich miesięcy. Jagiellonia nie przegrała ostatnich sześciu ligowych spotkań z Lechem, z czego aż pięć wygrała. Czy podopieczni Nenada Bjelicy będą w stanie przełamać tą niemoc?

Korona K. - W.Plock

2017-10-13

PODBUDOWANA WISŁA. Wisła Płock po laniu w Zabrzu (0:4), które miało miejsce pod koniec sierpnia wyraźnie się odbudowała. W kolejnych czterech ligowych starciach drużyna Jerzego Brzęczka zdobyła dziesięć punktów, dzięki czemu znacznie zbliżyła się do czołówki. Natomiast Korona przyzwyczaiła nas już w tym sezonie do bardzo dobrej i solidnej postawy, dzięki czemu bezpiecznie zakotwiczyła w środku ligowej tabeli. W poprzednim sezonie Korona wygrała dwa ligowe spotkania z Wisłą. Jak będzie w piątkowy wieczór?

Lech - Legia

2017-10-01

HIT BEZ FORMY. Jedni jak i drudzy są w ostatnich tygodniach w nie najwyższej dyspozycji. Legia po zmianie szkoleniowca ewidentnie potrzebuje jeszcze czasu, aby wejść na właściwy poziom. Romeo Jozak zdaje sobie jednak sprawę z wagi tego starcia: Jestem świadomy wagi tego spotkania. Nie gramy tylko o trzy punkty, ale o naszą przewagę psychologiczną i przede wszystkim o prymat naszego klubu w całym kraju. Lech natomiast gra bez większego polotu, ale mimo tego jest w ścisłej czołówce ligi. Legia wygrała ostatnie trzy ligowe konfrontacje z Lechem. Czy i tym razem Legia zdobędzie Poznań?

Górnik - Piast

2017-10-01

ZABRZAŃSKI POLOT. Przyjście trenera Waldemara Fornalika nie odmieniło jak do tej pory zespołu z Gliwic. Widać, że w drużynie Piasta będzie miał przed sobą bardzo wiele pracy. Dużo w ich grze przestojów, niedokładności i braku kreatywności. Natomiast obecny lider Ekstraklasy jest na zupełnie innym biegunie. Górnik gra efektownie i efektywnie z wielkim polotem, dzięki czemu trybuny w Zabrzu praktycznie na każdym spotkaniu są zapełnione. Ich bardzo dobra gra została zauważone przez selekcjonera Adama Nawałkę, który powołał na najbliższe spotkania Damiana Kądziora. Czy Górnik utrzyma fotel lidera po niedzielnych derbach?

Wisła P. - Termalica

2017-10-01

EFEKT BARTOSZKA. Przyjście trenera Bartoszka od razu ożywiło drużynę z Niecieczy, co było widać w wygranym starciu z Lechią (2:1) w ostatniej kolejce. Trener ten z pewnością będzie w stanie wznieść ten zespół na wyższy poziom. Swoją dotychczasową pracą w poprzednich klubach zapracował na opinię bardzo solidnego szkoleniowca. Natomiast gospodarze niedzielnego spotkania po dotkliwej porażce w Zabrzu z Górnikiem (0:4) potrafili się podnieść i zdobyć siedem punktów w trzech kolejnych spotkaniach. Który z zespołów wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji?

Wisła K. - Jagiellonia

2017-09-30

ZAPOMNIEĆ O KIELCACH. Dwie porażki z Koroną w pucharze i lidze mocno zachwiały pozycją Kiko Ramireza. Mimo tego Wisła w dalszym ciągu jest w ścisłej ligowej czołówce, gdyż mimo 7. miejsca traci tylko trzy punkty do liderującego Górnika. Jagiellonia natomiast po zeszłotygodniowym triumfie nad Legią (1:0) ma na swoim koncie 18 punktów i widać, że ponownie zespół pod wodzą Ireneusza Mamrota walczyć będzie o czołowe lokaty. Co ciekawe w zespole „Jagi” powinien zadebiutować Mariusz Pawełek, czyli był gracz Wisły. Jednak zważając na jego tendencję do wpadek ten fakt powinien być atutem zespoły „Białej Gwiazdy”. W ostatnich pięciu bezpośrednich spotkaniach zawsze triumfowali gospodarze. Czy Wisła podtrzyma tą tradycję?

Pogoń - Korona

2017-09-30

PROBLEMY POGONI. Mimo ostatnich bardzo słabych wyników Pogoni, trener Maciej Skorża może liczyć na duże wsparcie kibiców. Sam szkoleniowiec mówi o tej sytuacji w następujący sposób: Irytuje mnie, że nie mogę sprostać zaufaniu, którym mnie obdarzyli kibice. Mimo porażki w ostatnim meczu z Górnikiem (1:2) Pogoń pokazała, że drzemie w niej potencjał, ale w tej chwili nie jest on w pełni wykorzystany. Korona w dalszym ciągu jest jednym z wielkich wygranych tego sezonu. Gra podopiecznych Gino Lettieriego budzi duży szacunek przede wszystkim przez ofensywne nastawienie i brak jakichkolwiek kalkulacji. W ostatnich spotkaniach między Pogonią i Koroną zawsze padało wiele bramek, czy tym razem będzie podobnie?