Ekstraklasa: oferta

Ekstraklasa

Piłka nożna | Ekstraklasa Polska

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz SUPEROFERTA+: mecz liczba goli spotkanie/liczba goli spotkanie/1.drużyna liczba ... spotkanie/2.drużyna liczba ... 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola obie drużyny strzelą gola obie drużyny strzelą po 2 l... spotkanie/obie drużyny strz... gol w obu połowach podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.pol./spotkanie/liczba gol... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli obie druzyny strzela gola i... obie druzyny strzela gola i... spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa liczba g... 2.drużyna 1.połowa liczba g... 1.drużyna 1.połowa dokładna... 2.drużyna 1.połowa dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa liczba g... 2.drużyna 2.połowa liczba g... 1.drużyna 2.połowa dokładna... 2.drużyna 2.połowa dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa połowa z wiekszą liczbą gol... 1.połowa liczba goli/2.poło... dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik 1.drużyna Multiwynik 2.drużyna Multiwynik będzie wynik w trakcie spot... nie będzie wyniku w trakcie... padnie gol-minuta nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... obie drużyny strzelą gola w... 1i2 drużyna strzeli gola w ... obie drużyny strzelą gola w... obie drużyny strzelą gola w... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie... rzut karny wykona rzut karny czerwona kartka liczba zółtych kartek 1.drużyna liczba żółtych ka... 2.drużyna liczba żółtych ka... 1.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 1.połowa liczba z... 2.drużyna 1.połowa liczba z... 2.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 2.połowa liczba z... 2.drużyna 2.połowa liczba z... liczba rzutów rożnych 1.drużyna liczba rzutów roż... 2.drużyna liczba rzutów roż... 1.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 1.połowa liczba r... 2.drużyna 1.połowa liczba r... 2.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 2.połowa liczba r... 2.druzyna 2.połowa liczba r... liczba spalonych Strzeli gola (musi wystąpić...

Legia - Wisła K.

2018-03-17

KLASYK W STOLICY. Po porażce z Jagiellonią (0:2), Legia odbudowała się wygrywając z Lechem (2:1) i Lechią (3:1). Dzięki temu drużyna Romeo Jozaka zrównała się w ilości punktów z „Jagą”. Z pewnością obecny skład Legii stawia ich w dalszym ciągu jako głównego faworyta do tytułu. Wisła natomiast mocno walczy o udział w czołowej „ósemce” po sezonie zasadniczym. Przewaga zespołu Joana Carrillo na goniącymi rywalami wynosi tylko trzy punkty. Legia nie przegrała ostatnich jedenastu starć z Wisłą w Ekstraklasie! Czy mistrz Polski podtrzyma tą serię w niedzielny wieczór?

Śląsk - Wisła P.

2018-03-17

DOŁUJĄCY ŚLĄSK. W dalszym ciągu Śląsk nie potrafi wygrać w 2018 roku. Cztery porażki i dwa remisy to z pewnością wynik bardzo niezadowalający dla kibiców Śląska. Szanse na czołową „ósemką” już prysnęły jakiś czas temu i zespół będzie musiał nastawić się na walkę o utrzymanie. Wisła natomiast jest bardzo blisko zapewnienia sobie miejsca w grupie mistrzowskiej i przyjedzie do Wrocławia potwierdzić swojej niezłe występy w tym roku (cztery zwycięstwa w sześciu meczach).

Cracovia - Sandecja

2018-03-17

ATUTY „PASÓW”. Praktycznie wszystko w tym spotkaniu przemawia za zespołem gospodarzy. Cracovia wygrała ostatnie trzy spotkania i zyskała wiele pewności siebie. Jeszcze na początku roku wydawało się, że awans do czołowej „ósemki” będzie tylko odległym marzeniem, ale po serii dobrych spotkań zespół Michała Probierza traci tylko cztery punkty do Zagłębia, które rozegrało jeden mecz więcej. Z kolei Sandecja śrubuje serię spotkań bez triumfu, która sięgnęła już liczby osiemnaście. Czy Cracovia potwierdzi w tym meczu rolę faworyta?

Korona - Górnik

2018-03-16

ZANIKAJĄCA SKUTECZNOŚĆ. Oba zespoły jeszcze kilka tygodni temu imponowały swoją ofensywną grą na boiskach Ekstraklasy. Korona i Górnik strzelały dużo bramek, ale rok 2018 pod względem skuteczności i atrakcyjności nie należy do najlepszych. Oczywiście Górnik w dalszym ciągu jest najskuteczniejszą drużyną w całej lidze (51 strzelonych bramek), a Korona jest na trzecim miejscu pod tym względem (40), co sprawia i pokazuje jak duży potencjał drzemie nadal w obu zespołach. W pierwszej rundzie w Zabrzu padł wynik 3:3. Czy w Kielcach zobaczmy podobne spotkanie?

Lech - Lechia

2018-03-15

POWRÓT LECHA. Wygrane spotkanie z Jagiellonią (5:1) sprawiło, że w Poznaniu odzyskano nadzieję na skuteczną walkę o tytuł. Strata pięciu punktów do „Jagi” i Legii nie jest dystansem nie do odrobienia. Jeśli tylko Lech poprawi swoją słabszą grę na wyjazdach to powinien dołączyć do wspominanej dwójki. Lechia natomiast przeciętnie zagrała w debiucie Piotra Stokowca i zasłużenie przegrała z Legia (1:3). Lech nie przegrał natomiast w Ekstraklasie kolejnych dwunastu spotkań u siebie z Lechią, odnosząc aż dziewięć zwycięstw. Czy w piątkowy wieczór Lech ponownie okaże się lepszy od rywala z Gdańska?

Piast - Zagłębie

2018-03-15

ROZPĘDZONY PIAST. Piast od dobrych kilku tygodni prezentuje się bardzo dobrze. Trener Fornalik postawił ten zespół na nogi i zdecydowanie poprawił organizację gry. Tak naprawdę Piast nie stracił bramki już od pięciu spotkań (w tym 81 minut spotkania z Górnikiem) potwierdzając mocno zwyżkującą formę. Zagłębie natomiast w ostatnim meczu z Górnikiem (2:2) również pokazało bardzo dobrą grę, mimo iż od 11. minuty grało w dziesiątkę to było zdecydowanie lepszym zespołem niż gospodarze. Czy Piast pójdzie za ciosem i ponownie zachowa czyste konto?

Arka - Nieciecza

2018-03-11

WALKA O „ÓSEMKĘ”. W tym roku licząc wyniki spotkań obu zespołów na koncie Arki i Niecieczy jest tylko jedno zwycięstwo. Arka jeśli chce wywalczyć miejsce w czołowej „ósemce” nie może sobie pozwolić na stratę punktów w poniedziałkowym spotkaniu. Zespół Leszka Ojrzyńskiego traci cztery punkty do ósmego Zagłębia i w razie triumfu zbliży się tylko na jeden punkt do rywali. Co ciekawe goście wygrali ostatnie cztery konfrontacje ligowe z Arką w Gdyni oraz nie przegrali z tym rywalem od dziewięciu spotkań (w tym siedem zwycięstw). Jak będzie tym razem?

Lechia - Legia

2018-03-10

ODMIENIONA LECHIA. Głównym zadaniem nowego szkoleniowca Lechii, Piotr Stokowca będzie jak najszybsze odmienienie zespołu. Potencjał tej drużyny jest bardzo duży, ale w ostatnim czasie nie był w pełni wykorzystany. Po wypowiedzi nowego trenera Lechii widać, jaki mecz możemy zobaczyć w niedzielę: Piękno w takiej sytuacji schodzi na dalszy plan. Kibice chcą widzieć zaangażowanie, walkę i determinację. I te cechy chcę zobaczyć w niedzielę. Legia mimo zwycięstwa nad Lechem (2:1) nie pokazała za wiele i w dalszym ciągu ich gra jest daleka od oczekiwań.

Lech - Jagiellonia

2018-03-10

TERAZ ALBO NIGDY. Lech traci przed tym niedzielnym spotkaniem aż osiem punktów do liderującej Jagiellonii. W razie braku triumfu w tej rywalizacji drużyna Nenada Bjelicy może się pożegnać z szansami na tytuł mistrzowski. Jednak druga połowa w starciu z Legią (1:2) wlała dużo optymizmu w graczy i kibiców z Poznania. Jednak Jagiellonia jak do tej pory gra znakomicie, bijąc przy okazji klubowy rekord wygranych z rzędu w jednym sezonie w Ekstraklasie (pięć). Co ciekawe Jagiellonia nie przegrała ostatnich siedmiu konfrontacji z Lechem! Czy w niedzielę na Bułgarskiej lider podtrzyma tą serię?

W.Plock - Korona

2018-03-10

MECZ O SPOKÓJ. Stawka tego spotkania będzie niebagatelna, gdyż triumfator tego spotkania praktycznie zapewni sobie miejsce w grupie mistrzowskiej. Włoski szkoleniowiec Korony, Gino Lettieri tak mówi o tym starciu: W Niemczech też mówi się o meczach za sześć punktów. Ta drużyna, która wygra, jest jedną nogą w ósemce. Jednak od powrotu Wisły do Ekstraklasy w 2016 roku, ani razu (trzy spotkania) nie udało się zespołowi z Płocka zdobyć choćby jednego punktu w meczu z Koroną. Jak będzie tym razem?