Ekstraklasa: oferta

Ekstraklasa

Pilka nozna | Ekstraklasa Polska

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka suma zółtych kartek 1.druzyna ilosc ZK 2.druzyna ilosc ZK suma rz.roznych 1.druzyna ilosc rz.roznych 2.druzyna ilosc rz. roznych Strzeli gola (musi wystąpić...

2017-02-26, Autor analizy: Mirosław Dudek

ZOSTAŁA LIGA. Po odpadnięciu z Ajaxem w Lidze Europy, Legia może się tylko skupić na obronie tytułu mistrzowskiego. Z pewnością porażka z Ruchem (1:3) była wielką niespodzianką, gdyż mało kto spodziewał się, że Ruch może pokusić się o trzy punkty przy Łazienkowskiej. Po tych kilku spotkaniach widać, że zespół Jacka Magiery ma problem ze stwarzaniem sytuacji bramkowych, ale przede wszystkim ich wykorzystywaniem. Czech Necid to jednak nie ten typ zawodnika, co Nikolic i Prijovic, który seryjnie zdobywałby bramki i będzie potrzebował jeszcze troszkę czasu, aby dobrze wkomponować się do zespołu. Co ciekawe Legia jeszcze nigdy nie wygrała z zespołem z Niecieczy (na trzy próby). Czy w tym przypadku zmieni się powiedzenie na - do czterech razy sztuka?

G.Leczna - Piast G.

MECZ O WSZYSTKO. Tak zaraz po spotkaniu z Lechem (0:3) mówił trener Piasta Radoslav Latal. Być może dla tego czeskiego szkoleniowca będzie to spotkanie ostatniej szansy, gdyż w razie porażki może się pożegnać z posadą. Piast ma duże problemy kadrowe, a prawie 1/3 drużyny nie przepracowała z różnych względów okresu przygotowawczego, co teraz doskonale widać. Piast spadł mocno w ligowej tabeli i traci już siedem punktów do czołowej ósemki. Trener Smuda fatalnie skończył rok, i równie fatalnie go rozpoczął. Dwie porażki po 0:5 to katastrofalny wynik. Łęczna opadła na dno tabeli i jej sytuacja jest nie do pozazdroszczenia. Który z zespołów przełamanie swoją niemoc?

Wisla K. - Jagiellonia

2017-02-25, Autor analizy: Mirosław Dudek

BRAMKOWA UCZTA. Zespół Michała Probierza w pięknym stylu wrócił do walki o tytuł. Pokonanie Górnika Łęczna 5:0 z pewnością uspokoiło fanów z Białegostoku. Punkt straty do Lechii to praktycznie żadna różnica. Wisła po wyrównanym meczu uległa Śląskowi (0:1), i w dalszym ciągu musi drżeć o swój awans do grupy mistrzowskiej. Ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami obfitowały w wiele bramek z obu stron. Czy w sobotni wieczór obejrzymy strzeleckie popisy?

Lechia G. - Cracovia

WŁASNE BOISKO. Trener Lechii, Piotr Nowak był bardzo niezadowolony z ostatnich sekund starcia w Niecieczy (1:1), wspominając o tym na konferencji przed meczem z Cracovią: Minęło nam już zdenerwowanie po meczu z Bruk-Bet Termaliką. Jesteśmy mocni mentalnie, wzajemnie sobie ufamy, wspieramy i znamy swoją wartość. Mamy pomysł na sobotni mecz z Cracovią i chcemy go zrealizować z pozytywnym dla nas efektem. Z pewnością strata dwóch punktów w takich okolicznościach (rzut karny w 95. minucie meczu na 1:1) musi budzić zdenerwowanie, ale zobaczymy jakie wnioski wyciągnie z tego obecny lider tabeli. Cracovia będzie musiała mocno przeorganizować swoją grę, gdyż najprawdopodobniej do końca sezonu nie zagra filar tego zespołu, Miro Covilo. Lechia przegrała u siebie tylko jeden raz w jedenastu spotkaniach w tym sezonie. Czy w meczu z Cracovią podtrzyma passę zwycięstw?

W.Plock - Zag.Lubin

SŁABA POSTAWA. Wisła Płock niezbyt dobrze weszła w nową rundę. Szczęśliwy remis ze Śląskiem i zasłużona porażka z Koroną, oto dwa pierwsze mecze zespołu Marcina Kaczmarka. Oczywiście walka tego zespołu o czołową ósemkę trwa, gdyż strata wynosi tylko cztery punkty, ale z taką grą ciężko będzie osiągnąć ten cel. Zagłębie zainaugurowało ten rok triumfem nad Arką (1:0) i w razie zwycięstwa w zaległym spotkaniu z Górnikiem Łęczna zbliży się na punkt do Legii i Lecha. Czy Wisła Płock wygra po raz pierwszy w tym roku?

Zag.Lubin - Arka G.

2017-02-20, Autor analizy: Mirosław Dudek

MECZ PRZYJAŹNI. Będzie to wyjątkowe spotkanie, szczególnie dla zawodnika Zagłębia Lubin, który jest obecnie wypożyczony do Arki - Adriana Błąda, który sam mówi: Wiadomo, że wracam do domu i cieszę się, że odwiedzę wreszcie bliskich. Jak wiadomo, jestem ciągle zawodnikiem Zagłębia, w Arce gram na zasadzie wypożyczenia. W poniedziałek znów zagram u siebie i mam nadzieję, że stworzymy ciekawe dla kibiców widowisko. Na trybunach też będzie fantastycznie, bo zagramy mecz przyjaźni. Zespół Piotra Stokowca dopiero tym poniedziałkowym starciem zainauguruje ten rok, gdyż mecz z Górnikiem Łęczna z zeszłej kolejki został przełożony. Arka natomiast uległa po walce warszawskiej Legii (0:1). Jak rozpocznie nowy rok Zagłębie?

Legia W. - Ruch Ch.

2017-02-19, Autor analizy: Mirosław Dudek

JAK NA ŚCIĘCIE. Ruch w pierwszym tegorocznym spotkaniu z Cracovią zaprezentował się bardzo słabo (0:1). Jeśli drużyna chce walczyć o utrzymanie musi z pewnością bardziej zaryzykować, bo jeśli podopieczni Waldemara Fornalika zagrają tak w Warszawie, to skutki tego mogą być opłakane. Legia oczywiście mimo zapewnień trenera i zawodników będzie miała w głowie rewanżowe (najbliższy czwartek) spotkanie w Lidze Europy z Ajaxem. Z pewnością trener Magiera da odpocząć kilku graczom w tym spotkaniu, ale kadra Legii jest bardzo szeroka i mocna, więc o zbytniej taryfie ulgowej Ruch nie ma co myśleć. Czy Legia pewnie zwycięży z „Niebieskimi”?

Cracovia - Pogon Sz.

CIĘŻKO WYWALCZONE PUNKTY. Oba zespoły odniosły cenne zwycięstwa na inaugurację, strzelając zwycięskie bramki w ostatnich minutach. Cracovia w bardzo szczęśliwych okolicznościach ograła Ruch (1:0), natomiast Pogoń równie szczęśliwie pokonała Piasta (2:1). Zarówno jeden, jak i drugi mecz to nie był pokaz ładnej gry, ale efekt wielkiej determinacji i walki, a przecież obie te drużyny raczej przyzwyczaiły kibiców d ładnej dla oka gry. Jednak w tej części sezonu najważniejsze są punkty, a nie styl. Pogoń ma przewagę pięciu oczek nad Cracovią, ale w razie porażki dystans ten zostanie znacznie zniwelowany. Czy Cracovia zmniejszy dystans punktowy do Pogoni?

Piast G. - Lech P.

2017-02-18, Autor analizy: Mirosław Dudek

PROBLEMY PIASTA. W spotkaniu z Lechem, trener Latal będzie miał nie lada problemy z zestawieniem linii obronnej swojego zespołu: Mamy duży problem. Za kartki nie zagrają Uros Korun i Marcin Pietrowski. Ostatnio z urazem zmagał się Hebert. Michał Masłowski także jest kontuzjowany i wciąż nie mogę liczyć na Mateusza Maka. Musimy czekać do ostatniej chwili, bo wtedy się okaże kto będzie zdrowy. Z pewnością te okoliczności mogą pomóc Lechowi w odniesieniu drugiego zwycięstwa w tym roku. Zatrudnienie chorwackiego szkoleniowca było dobrym posunięcie, gdyż Lech pod jego wodzą gra bardzo dobrze i regularnie punktuje, oraz na dobre powrócił do wyścigu o tytuł. Czy Lech wykorzysta problemy Piasta?

Slask W. - Wisla K.

NAJSŁABSZE ZESPOŁY? Co by nie mówić, w tej chwili Śląsk jest najsłabszą drużyną w lidze w spotkaniach na własnym stadionie (jedno zwycięstwo w jedenastu meczach), a Wisła jest najsłabsza, jeśli weźmiemy pod uwagę starcia wyjazdowe (jedno zwycięstwo w dziesięciu spotkaniach). To zdumiewające, że takie zespoły zajmują tak odległe miejsca. W obu drużynach są nowi trenerzy i nowe nadzieje na poprawę. Wisła po zwycięstwie nad Koroną (2:0) awansowała na ósme miejsce, a Śląsk po pechowym remisie w Płocku (1:1) traci do Wisły pięć punktów. Dla jednych i drugich celem minimum jest awans do pierwszej ósemki po rundzie podstawowej. Kto po najbliższym spotkaniu będzie bliższy tego celu?