Ekstraklasa: oferta

Ekstraklasa

Pilka nozna | Ekstraklasa Polska

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka suma zółtych kartek 1.druzyna ilosc ZK 2.druzyna ilosc ZK suma rz.roznych 1.druzyna ilosc rz.roznych 2.druzyna ilosc rz. roznych Strzeli gola (musi wystąpić...

18:00

Pilka nozna | Ekstraklasa-kl.konc.-kto l.

2017-03-19

PO PROSTU SZLAGIER. W niedzielny wieczór zmierzą są najlepsze zespoły pod względem gry u siebie i na wyjeździe. Lechia na 36 możliwych do zdobycia punktów u siebie zdobyła aż trzydzieści jeden. Z kolei Legia wygrała na wyjazdach osiem z dwunastu potyczek. Zespół Piotra Nowaka przystępuje do tego spotkania po dwóch wyjazdowych porażkach (z Ruchem i Lechem) i z pewnością będzie się chciał zrehabilitować za ostatnie potknięcia. Legia również nie zachwyca w ostatnich kolejkach, ale zaczęła regularnie punktować. Który zespołów zyska psychologiczną przewagę przed spotkaniami w grupie mistrzowskiej?

Lech P. - G.Leczna

2017-03-19

KOMPLET. Doskonała gra Lecha w tym roku sprawiła, że na niedzielnym spotkaniu z Górnikiem Łęczna, przy Bułgarskiej zasiądzie komplet 41 tysięcy kibiców! W obecnej chwili Lech jest jak walec miażdżący na swojej drodze wszystkie przeszkody. Sześc kolejnych zwycięstw w lidze i krajowym pucharze oraz imponujący bilans bramkowy 17:1 oto zespół Nenad Bjelica w 2017 roku. Górnik Łęczna mimo ostatniego miejsca w tabeli w ostatnich dwóch spotkaniach pokazał bardzo dobrą piłkę i z pewnością nie można ich jeszcze skreślać w walce o utrzymanie. Czy Lech zdominuje kolejnego przeciwnika?

Korona K. - Cracovia

2017-03-19

NIE MA ŻARTÓW. Cracovia w dalszym ciągu liczy się w walce o awans do grupy mistrzowskiej, tracąc pięć punktów do Korony, która zajmuje właśnie ostatnie miejsce premiowane grą w czołowej ósemce. Trener gospodarzy Maciej Bartoszek tak mówi o najbliższych spotkaniach: Generalnie jednak teraz wszystko wkracza w fazę podwyższonego ryzyka. Każdy mecz, każda kolejka mają już istotne znaczenie i tak będzie do końca. Korona z pewnością będzie chciała się zrehabilitować za porażkę 0:6 w rundzie jesiennej. Czy własny stadion będzie po raz kolejny wielkim atutem Korony?

Piast G. - Arka G.

2017-03-18, Autor analizy: Mirosław Dudek

PRZEBUDZENIE PIASTA. Efektowny triumf we Wrocławiu nad Śląskiem (4:3) musiał dać mocnego pozytywnego kopa podopiecznym Dariusza Wdowczyka. Dzięki temu zwycięstwu została przerwana seria sześciu kolejnych porażek ligowych. Z kolei Arka została dość mocno sprowadzona na ziemię w starciu z Lechem (1:4). W tabeli zespoły te dzieli tylko pięć punktów. Czy drużyna trenera Wdowczyka zbliży się do Arki na odległość dwóch punktów?

Pogon Sz. - Jagiellonia

PRZEŁAMAĆ NIEMOC. Po szczęśliwym remisie z Górnikiem Łęczna (2:2), Pogoń podejmie nowego lider ekstraklasy, Jagiellonię. Zespół Kazimierza Moskala traci tylko dwa punkty do ósmego miejsca, o które z pewnością będzie toczyć się zacięta walka do ostatniej kolejki. Jagiellonia potwierdziła w ostatniej kolejce, że mecze u siebie i na wyjeździe to w tej rundzie istna sinusoida. Co ciekawe Pogoń nie przegrała żadnego meczu przed przerwą reprezentacyjną w tym sezonie, a grała m.in. z Lechią w Gdańsku i właśnie z Jagiellonią w Białymstoku, oba te spotkania remisując. Czy podobnie będzie w sobotni wieczór w Szczecinie?

Zag.Lubin - Ruch Ch

STARZY ZNAJOMI. Sobotnie spotkanie będzie szczególne dla kilku zawodników z obu zespołów, szczególnie dla obecnych piłkarzy Zagłębia -Daniela Dziwniela, Filipa Starzyńskiego, Łukasza Janoszki i Kamila Mazka (byłych graczy Ruchu), a także dla Marcina Kowalczyka, Pawła Oleksego i Miłosza Przybeckiego (byłych graczy Zagłębia). „Niebiescy” w rundzie wiosennej są wiceliderem tabeli, jeśli weźmiemy pod uwagę spotkania rozegrane w tym roku! Wyniki te sprawiły, że Ruch mocno odbił się od ligowego dna i może jeszcze nawet pokusić się o pierwszą ósemkę. Czy w Lubinie przybliżą się do tego celu?

Wisla K. - W.Plock

2017-03-17, Autor analizy: Mirosław Dudek

WIŚLACKA BITWA. Dla obu drużyn będzie to bardzo istotne spotkanie. Wisła Kraków jest obecnie w pierwszej ósemce, a zespół Marcina Kaczmarka poza nią, ale w tabeli dzielą ich tylko dwa punkty. To pokazuje jak niewielkie są różnice w ligowej tabeli i jak zacięta będzie walka do ostatnich kolejek przed podziałem. Trener gospodarzy, Kiko Ramirez dość jednoznacznie wypowiada się o najbliższym starciu: Dla nas zbliżające się starcie jest jak wielki finał. Wisła Kraków znakomicie radzi sobie w tym sezonie przed własną publicznością (drugi bilans w lidze). Czy podtrzyma swoją dyspozycję w najbliższym spotkaniu?

Nieciecza - Slask W.

ZESPOŁY Z PROBLEMAMI. Z rewelacji rundy jesiennej zespół z Niecieczy stał się już tylko solidnym ligowcem, który musi w obecnej sytuacji mocno walczyć o grupę mistrzowską. Duża przewaga nad grupą spadkową stopniała już tylko do czterech punktów, ale nie może to dziwić skoro nie wygrało się żadnego meczu ligowego w tym roku i strzeliło się tylko dwie bramki. Natomiast Śląsk przegrał ostatnie trzy spotkania tracąc w nich dziesięć bramek i spadł na 14. miejsce w tabeli. Który z zespołów poradzi sobie ze swoimi problemami?

Cracovia - Zag.Lubin

2017-03-13, Autor analizy: Mirosław Dudek

WALKA TRWA. Zespół „Pasów” dalej mocno liczy na awans do grupy mistrzowskiej, o czym wspomina trener Zieliński: Jesteśmy przygotowani do gry o zwycięstwo. Mentalnie nic się nie zmieniło. Dopóki będą istniały matematyczne szanse na awans do ósemki, będziemy się o to starać. Sześć punktów straty na sześć kolejek przed końcem jest z pewnością dystansem do odrobienia, ale trzeba zacząć wygrywać od zaraz. Zagłębie po zwycięstwie nad Górnikiem Łęczna (1:0) w zaległym spotkaniu, uciekło na sześć punktów grupie pościgowej i może w większym komforcie przygotowywać się do kolejnych spotkań. Czy Cracovia po sześciu meczach bez zwycięstw przy Kałuży zdobędzie upragnione trzy punkty?

Jagiellonia - Korona K.

2017-03-11, Autor analizy: Mirosław Dudek

NIE MA JAK W DOMU. W tym sezonie dla najlepszych zespołów w lidze problemem są spotkania wyjazdowe. Mówi też o tym trener Korony, Maciej Bartoszek: Zespoły z czołówki też mają spore problemy ze zdobywaniem punktów na wyjazdach. To nie jest taka prosta sprawa. Doskonałym tego przykładem jest Lechia, czy też właśnie Jagiellonia. Dwa mecze u siebie dwa pewne zwycięstwa, dwa spotkania na wyjeździe i dwie dotkliwe porażki. Czy spotkanie na własnym stadionie zespołu z pierwszej trójki to gwarancja zwycięstwa?