Ekstraklasa: oferta

Ekstraklasa

Pilka nozna | Ekstraklasa Polska

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka suma zółtych kartek 1.druzyna ilosc ZK 2.druzyna ilosc ZK suma rz.roznych 1.druzyna ilosc rz.roznych 2.druzyna ilosc rz. roznych Strzeli gola (musi wystąpić...

2017-10-20

Z POZYCJI LIDERA. Lechia pozostawiła po przegranym meczu z Legią w Warszawie (0:1) bardzo dobre wrażenie. Zespół pod wodzą Adama Owena mimo braku wielu graczy, którzy w poprzednim sezonie odgrywali czołowe role radzi sobie bardzo dobrze. Natomiast Lech pokazuje w ostatnich tygodniach wysoką dyspozycję, a ich gra defensywna musi budzić szacunek. Podopieczni Nenada Bjelicy w dwunastu ligowych kolejkach stracili tylko siedem bramek, dzięki czemu przed trzynastą kolejką patrzą na cała ligę z fotelu lidera. Czy ekipa z Poznania pozostanie liderem tabeli po starciu w Gdańsku?

Pogoń-Nieciecza

2017-10-20

BRAK SKUTECZNOŚCI. Oba zespoły to najmniej skuteczne drużyny w lidze. W pierwszych dwunastu kolejkach Pogoń i Nieciecza zdobyły tylko po dziewięć bramek. Termalica jest w podobnej do nas sytuacji. Różni nas to, że Nieciecza nie wygrała na wyjeździe, a my u siebie - powiedział Maciej Skorża. Sytuacja w Szczecinie jest bardzo nerwowa, o czym świadczy fakt, że na jednym z ostatnich treningów pojawiła się policja. Faktem jest, że była to wizyta profilaktyczna, ale również pokazująca jakie napięcie panuje w tym klubie. Czy Pogoń w końcu się przełamie w meczu ligowym w Szczecinie?

Sandecja-Cracovia

2017-10-20

PO PRZEŁAMANIU. Po dziewięciu spotkaniach bez triumfu w lidze, drużyna Michała Probierza wreszcie przełamała fatalną serię. Poniedziałkowe zwycięstwo nad Pogonią (3:0) może być punktem zwrotnym dla „Pasów” w tym sezonie. Szkoleniowiec Cracovii dodatkowo może liczyć na coraz większą grupę zawodników, którzy wracają po urazach. Natomiast sytuacja w Sandecji daleka jest od idealnej, o czym mówi trener Mroczkowski: Czuję się potraktowany trochę nie fair. Przede wszystkim nie zrobiliśmy takich wzmocnień, na jakie się umawialiśmy. Czy „Pasy” zanotują drugie ligowe zwycięstwo z rzędu?

Górnik-Korona

2017-10-20

POZYTYWNE ZASKOCZENIA. Oba zespoły w tym sezonie już nieraz pokazały bardzo wiele ofensywnej jakości i nie inaczej powinno być w tym piątkowym spotkaniu. Górnik w ostatniej kolejce stracił pozycję lidera po porażce z Zagłębiem (2:3). Jednak w tym spotkaniu pokazał to co prezentuje w całym obecnym sezonie, czyli grę bardzo widowiskową. Korona natomiast również mocno zaskakuje w tych rozgrywkach. Przed sezonem byli wymieniani w gronie zespołów skazanych na spadek, ale pokazali, że rzeczywistość jest całkiem inna. Czy w spotkaniu tych zespołów po raz kolejny w tym sezonie zobaczymy wiele ofensywnej jakości?

Zagłębie - Piast

2017-10-20, Autor analizy: Mirosław Dudek

DOŁUJĄCY PIAST. Po bardzo dobrym meczu z Górnikiem (3:2), Zagłębie przystępuje do kolejnego starcia z zespołem ze Śląska. We wspomnianym spotkaniu z Górnikiem, Zagłębie pokazało bardzo dużo jakości i potwierdza się tylko opinia, że drużyna Piotr Stokowca może w tym sezonie mocno namieszać w czołówce ligi. Z kolei sytuacja w Gliwicach jest coraz gorsza. Waldemar Fornalik nie sprawił od razu, żeby Piast zaczął punktować, a co gorsza zdobył tylko jeden punkt w trzech spotkaniach, „dzięki” czemu zespół z Gliwic spadł na dno ligowej tabeli. Czy Piast będzie w stanie zdobyć punkty kosztem Zagłębia?

Cracovia - Pogon Sz.

2017-10-16

LIGOWA RZECZYWISTOŚĆ. Dla obu drużyn ostatnie tygodnie to bardzo ciężki czas w Ekstraklasie. „Pasy” nie wygrały w lidze już od dziewięciu kolejek, natomiast Pogoń od pięciu. Wyniki te sprawiły, że jedni i drudzy zakotwiczyli w dolnych rejonach tabeli. W Krakowie i Szczecinie przed tym sezonem oczekiwania były bardzo wysokie, ale ligowa rzeczywistość bardzo szybko zweryfikowała te plany. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy tymi zespołami, obie drużyny trafiały do siatki. Czy tym razem będzie podobnie?

Legia W. - Lechia G.

2017-10-15

CIĘŻKIE DNI. Ostatnie dni były bardzo ciężkie dla piłkarzy i trenerów Legii. Porażka z Lechem (0:3) i wydarzenia, które później miały miejsce z pewnością będą jeszcze w głowach zawodników Legii. Oczywiście wypowiedź trenera Jozaka po meczu nie pomogły w całej tej trudnej dla Legii sytuacji. Zobaczymy jak zareagują zawodnicy na takie podejście nowego szkoleniowca. Lechia po zmianie trenera wygrała wreszcie na własnym stadionie z Zagłębiem (1:0), co z kolei powinno pomóc Adamowi Owenowi w dalszej pracy. Czy Legia wreszcie zagra na miarę oczekiwań i odbuduje zaufanie kibiców?

Zag.Lubin - Gornik Z.

2017-10-15

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO. Po bardzo szczęśliwym zwycięstwie w ostatniej kolejce na Piastem (1:0), Górnik pozostał jedynym zespołem w lidze, który ma na koncie tylko jedną porażkę. Dodatkowo porażka ta miała miejsce w drugiej kolejce z Jagiellonią, co sprawia, że zespół Marcina Brosza jest najdłużej niepokonanym zespołem w Ekstraklasie. Zagłębie natomiast w ostatniej kolejce spotkań (porażka z Lechią 0:1) przerwało serię osiemnastu ligowych spotkań ze strzeloną bramką. W ostatnich dziesięciu ligowych konfrontacjach pomiędzy tymi zespołami tylko jeden raz nie padło powyżej 2,5 bramki. Czy i tym razem zobaczmy festiwal strzelecki?

Jagiellonia - Lech P.

2017-10-13

STARCIE NA SZCZYCIE. Po bardzo efektownym zwycięstwie nad Legią (3:0), Lech zmierzy się z kolejnym bardzo mocnym i wymagającym rywalem. Będzie to spotkanie drugiej (Jagiellonia) i trzeciej drużyny (Lech) poprzedniego sezonu. Co ciekawe w poprzednim sezonie obie drużyny zdobyły taka samą ilość punktów (po 42). Obecny sezon jest w wykonaniu tych zespołów również bardzo owocny. Wysokie pozycje jednych i drugich (Lech -2, Jagiellonia - 4) nie są przypadkowe, a można powiedzieć, że są kontynuacją pracy z poprzednich miesięcy. Jagiellonia nie przegrała ostatnich sześciu ligowych spotkań z Lechem, z czego aż pięć wygrała. Czy podopieczni Nenada Bjelicy będą w stanie przełamać tą niemoc?

Korona K. - W.Plock

2017-10-13

PODBUDOWANA WISŁA. Wisła Płock po laniu w Zabrzu (0:4), które miało miejsce pod koniec sierpnia wyraźnie się odbudowała. W kolejnych czterech ligowych starciach drużyna Jerzego Brzęczka zdobyła dziesięć punktów, dzięki czemu znacznie zbliżyła się do czołówki. Natomiast Korona przyzwyczaiła nas już w tym sezonie do bardzo dobrej i solidnej postawy, dzięki czemu bezpiecznie zakotwiczyła w środku ligowej tabeli. W poprzednim sezonie Korona wygrała dwa ligowe spotkania z Wisłą. Jak będzie w piątkowy wieczór?