X

Przeglądarka, której używasz nie jest w pełni kompatybilna

Niektóre funkcje mogą działać nieprawidłowo. Proponujemy zainstalować jedną z popularnych przeglądarek internetowych, ewentualnie użyć uproszczoną wersję strony Fortuny.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Cookies. Ok

Aby wykorzystać wszystkie możliwości oraz funkcje, należy włączyć Javascript. Instrukcje

Liga Europy: historia

Sevilla
finaliści
sezonklub
2015/16 Sevilla
2014/15 Sevilla
2013/14 Sevilla
2012/13 Chelsea
2011/12 Atl. Madryt
2010/11 FC Porto
2009/10 Atl. Madryt
Puchar UEFA
2008/09 Sz. Donieck
2007/08 St. Petersburg
2006/07 Sevilla
2005/06 Sevilla
2004/05 CSKA M.
2003/04 Valencia
2002/03 FC Porto
2001/02 Feyenoord
2000/01 Liverpool
1999/00 Galatasaray
1998/99 Parma
1997/98 Inter M.
1996/97 Schalke
1995/96 Bayern M.
1994/95 Parma
1993/94 Inter M.
1992/93 Juventus
1991/92 Ajax
1990/91 Inter M.
1989/90 Juventus
1988/89 Napoli
1987/88 Leverkusen
1986/87 IFK Goeteborg
1985/86 Real M.
1984/85 Real M.
1983/84 Tottenham
1982/83 Anderlecht
1981/82 IFK Goeteborg
1980/81 Ipswich
1979/80 Eintracht
1978/79 M gladbach
1977/78 PSV Eindhoven
1976/77 Juventus
1975/76 Liverpool
1974/75 M gladbach
1973/74 Feyenoord
1972/73 Liverpool
1971/72 Tottenham
klasyfikacja wszechczasów
klubilość
 Sevilla4
Inter M.3
 Juventus3
 Liverpool3
 Atl Madryt2
 FC Porto2
 Feyenoord2
 IFK Goeteborg2
 M gladbach2
 Parma2
 Real M.2
 Tottenham2
 Ajax1
 Anderlecht1
 Bayern M.1
Chelsea1
 CSKA M.1
 Eintracht1
 Galatasaray1
 Ipswich1
 Leverkusen1
 Napoli1
 PSV Eindhoven1
 Schalke1
 St. Petersburg1
 Sz. Donieck1
 Valencia1
państwoilość
Hiszpania10
Włochy9
Anglia7
Niemcy6
Holandia4
Portugalia2
Rosja2
Szwecja2
Belgia1
Turcja1
Ukraina1
klubowy ranking UEFA 2014/15
msc.klubpkt.
20 Napoli84.102
21 Tottenham84.078
23 FC Sevilla80.385
24 Inter M.77.102
27 Din.Kijow65.033
29 Villarreal58.885
30 PSV Eindhoven58.195
36 Dnipropietrowsk52.033
39 Fiorentina49.102
43 Met.Charkow47.033
47 Salzburg43.135
51 FC Brugge41.440
52 FC Kopenhaga40.960
53 PAOK40.880
54 Steaua Bucharest40.259
55 Celtic39.080
58 Besiktas36.520
59 Trabzon36.520
60 Lille36.483
64 M gladbach33.883
67 Wolfsburg31.883
69 YB Bern31.375
72 Sparta30.825
74 Everton30.078
77 Dyn.Moskwa27.599
77 Din. Minsk27.599
78 Torino27.102
80 St.Liege25.440
83 Legia W.24.800
95 Feyenoord21.695
100 Panathinaikos19.880
101 Guingamp19.483
102 Estoril19.276
114 St. Etienne16.983
115 FC Zurich16.875
117 Slovan16.325
120 Lokeren15.940
122 Rio Ave15.276
125 FK Krasnodar15.099
127 Part.Belgrad14.775
131 Rijeka13.700
136 Asteras13.380
136 Astra Giugiu13.380
154HJK Helsinki11.140
160 Aalborg10.460
161 Apollon Lim.10.460
199 FK Karabakh8.020

Pilka nozna | Liga Europy

mecz 1 0 2 10 02 12 Więcej data
Shirak - Nova Gorica 1424 1. spotk.
 
2.76
3.15
2.6
1.47
1.42
1.34
+-35
29.6.
14:00
1.4
4.3
8.2
1.06
2.82
1.2
+-35
29.6.
16:00
1.15
7.3
14.5
 
4.85
1.07
+-35
29.6.
16:45
Pyunik - Slovan 1305 1. spotk.
 
5.2
3.6
1.68
2.13
1.15
1.27
+-35
29.6.
17:00
FK Ventspils - Valur 1372 1. spotk.
 
2.22
3.2
3.2
1.31
1.6
1.31
+-35
29.6.
17:00
FK Partizani - Bot.Plovdiv 1401 1. spotk.
 
2.05
3.2
3.65
1.25
1.71
1.31
+-37
29.6.
17:00
Trenczyn - Tor.Kutaisi 1478 1. spotk.
 
1.52
3.85
6.8
1.09
2.46
1.24
+-70
29.6.
17:20
Lev.Tallinn - Cork C. 1461 1. spotk.
 
3.6
3.3
2.07
1.72
1.27
1.31
+-35
29.6.
17:30
Dyn.Minsk - NSI Runavik 1475 1. spotk.
 
1.12
7.5
20
 
5.5
1.06
+-35
29.6.
17:30
Soligorsk - Suduva M. 1380 1. spotk.
 
1.3
5.1
10
1.04
3.4
1.15
+-35
29.6.
18:00
VPS Vaasa - Ol.Lublana 1407 1. spotk.
 
3.25
3.3
2.2
1.64
1.32
1.31
+-35
29.6.
18:00
Shkendija - Dacia Kiszyniow 1485 1. spotk.
 
1.75
3.5
4.6
1.17
1.99
1.27
+-35
29.6.
18:00
Din.Batumi - Jagiellonia 1488 1. spotk.
 
6.1
3.75
1.58
2.32
1.11
1.25
+-35
29.6.
18:00
Kalju - B36 Torshavn 1459 1. spotk.
 
1.37
4.75
8.1
1.06
2.99
1.17
+-35
29.6.
18:30
Lyngby - Bangor 1477 1. spotk.
 
1.08
12
18.5
 
7.3
1.02
+-35
29.6.
18:30
Beitar Jer. - Vasas 1366 1. spotk.
 
1.7
3.65
4.7
1.16
2.05
1.25
+-35
29.6.
18:45
Ferencvaros - Jelgava 1476 1. spotk.
 
1.25
5.9
10.5
1.03
3.8
1.12
+-35
29.6.
18:45
Odd BK - Ballymena 1379 1. spotk.
 
1.15
7.4
14
 
4.85
1.06
+-35
29.6.
19:00
Cichura Sacchere - Altach 1394 1. spotk.
 
3.9
3.35
1.96
1.8
1.24
1.3
+-35
29.6.
19:00
UE S.Coloma - Osijek 1403 1. spotk.
 
24
9.5
1.09
6.8
 
1.04
+-35
29.6.
19:00
Zaria Balti - FK Sarajewo 1404 1. spotk.
 
2.45
3.2
2.82
1.39
1.5
1.31
+-35
29.6.
19:00
Zira - Differdange 1425 1. spotk.
 
1.75
3.6
4.65
1.18
2.03
1.27
+-35
29.6.
19:00
Levski Sofia - Sutjeska 1465 1. spotk.
 
1.38
4.4
8.9
1.05
2.94
1.19
+-35
29.6.
19:00
AEK Larnaca - Lincoln 1469 1. spotk.
 
1.09
9.5
19
 
6.3
1.03
+-35
29.6.
19:00
Haugesund - Coleraine 1494 1. spotk.
 
1.12
8.5
19
 
5.9
1.06
+-35
29.6.
19:00
Fola Esch - Milsami Orhei 1397 1. spotk.
 
2.6
3.2
2.73
1.43
1.47
1.33
+-35
29.6.
19:30
Mac.Tel Aviv - FK Tirana 1361 1. spotk.
 
1.12
8.3
13.5
 
5.1
1.03
+-35
29.6.
20:00
Bala - Vaduz 1406 1. spotk.
 
10
5.3
1.27
3.45
1.02
1.13
+-35
29.6.
20:00
Connah s - HJK Helsinki 1408 1. spotk.
 
8.9
5
1.34
3.2
1.06
1.16
+-35
29.6.
20:00
Vojvodina - Ruzomberok 1445 1. spotk.
 
1.57
3.83
6
1.11
2.34
1.24
+-70
29.6.
20:00
Midtjylland - Derry 1474 1. spotk.
 
1.15
7.2
15
 
4.85
1.07
+-35
29.6.
20:00
Skënderbeu - Sant Julia 1490 1. spotk.
 
1.07
12
17.5
 
7.1
1.01
+-35
29.6.
20:00
Norrköping - Pristina 1496 1. spotk.
 
1.16
7.5
12.5
 
4.7
1.06
+-35
29.6.
20:00
Klaksvík - AIK Sztokholm 1528 1. spotk.
 
9.4
5.5
1.29
3.45
1.04
1.13
+-35
29.6.
20:00
Siroki Brijeg - Ordabasy 1304 1. spotk.
 
2.55
3.27
2.73
1.43
1.49
1.32
+-35
29.6.
20:30
CZ Belgrad - Floriana 1369 1. spotk.
 
1.11
8.5
16
 
5.6
1.04
+-35
29.6.
20:30
Lučani - Inter Baku 1385 1. spotk.
 
2.15
3.3
3.4
1.3
1.67
1.32
+-35
29.6.
20:30
Domzale - Flora Tallin 1457 1. spotk.
 
1.53
3.9
6.5
1.1
2.44
1.24
+-35
29.6.
20:30
Tre Penne - Rabotnicki 1471 1. spotk.
 
9.1
6.5
1.25
3.8
1.05
1.1
+-35
29.6.
20:30
1.95
3.4
3.9
1.24
1.82
1.3
+-35
29.6.
20:30
FC Valletta - Folgore 1371 1. spotk.
 
1.21
6.5
13
1.02
4.35
1.11
+-35
29.6.
20:45
St.Johnstone - Trakai 1376 1. spotk.
 
1.4
4.9
6.9
1.09
2.87
1.16
+-35
29.6.
20:45
1.06
12
21
 
7.6
1.01
+-35
29.6.
20:45
Crusaders - FK Liepaja 1458 1. spotk.
 
2.79
3.47
2.4
1.55
1.42
1.29
+-35
29.6.
20:45
Zeljeznicar - Zeta 1468 1. spotk.
 
1.44
3.9
8.4
1.05
2.66
1.23
+-35
29.6.
20:45
Lech P. - Pelister 1479 1. spotk.
 
1.11
7.5
24
 
5.7
1.06
+-37
29.6.
20:45
Videoton Feh. - FC Balzan 1483 1. spotk.
 
1.21
6.8
11
1.03
4.2
1.09
+-35
29.6.
20:45
St. Josephs - AEL Limassol 1514 1. spotk.
 
10.5
6
1.23
3.8
1.02
1.1
+-35
29.6.
20:45
KR Rejkjawik - Seinäjoen 1437 1. spotk.
 
2.1
3.3
3.4
1.28
1.67
1.3
+-37
29.6.
21:15
Stjarnan - Shamrock 1495 1. spotk.
 
2.04
3.45
3.5
1.28
1.74
1.29
+-35
29.6.
21:15