Liga Europy: oferta

Sevilla

Pilka nozna | Liga Europy

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

2017-10-18, Autor analizy: Mirosław Dudek

O PIERWSZE ZWYCIĘSTWO. Everton i Lyon generalnie zawodzą w Lidze Europy. Francuzi zremisowali oba mecze, natomiast The Toffees rozpoczęli od klęski w Bergamo (0:3), a następnie zaledwie zremisowali u siebie z cypryjskim Apollonem. To była bardzo niemiła niespodzianka, zważywszy że klub z Limassol jest notowany dopiero na 121 miejscu w rankingu UEFA. Statystyki wskazują, że aby Everton mógł liczyć się w dalszej walce o awans musi zdobyć w dwumeczu z Lyon minimum 4 punkty. Czy będącą w kryzysie ekipę The Toffees stać na dwa dobre wyniki z Francuzami?

Milan-AEK Ateny

2017-10-19

BRUTALNA RZECZYWISTOŚĆ. Dwie bardzo prestiżowe porażki w Serie A z Interem (2:3) i Romą (0:2) sprawiły, że dystans do prowadzącego Napoli to już dwanaście punktów i praktycznie jakiekolwiek szanse na tytuł trzeba odłożyć na przyszły sezon. Wiele transferów przeprowadzonych przed sezonem miało sprawić, że Milan wróci na właściwe miejsce, czyli do walki o wszystkie możliwe trofea. Jednak rzeczywistość mocno zweryfikowała te plany. Dużo lepiej wiedzie się Milanowi w Lidze Europy, gdzie po dwóch spotkaniach mają komplet punktów. AEK jednak radzi sobie również solidnie i z dorobkiem czterech punktów jest na drugim miejscu w grupie. Czy Milan po dwóch prestiżowych porażkach zrehabilituje się przed własną publicznością?

Nice-Lazio

2017-10-19

NIEPOKONANI. Obie drużyny bardzo efektownie rozpoczęły zmagania w Lidze Europy, od dwóch zwycięstw. Dzięki temu mają już sześć punktów przewagi nad trzecią i czwartą drużyna w grupie (Vitesse i Waregem). Jednak sytuacja ligowa obu tych drużyn jest całkowicie różna. Nicea po znakomitym poprzednim sezonie przeżywa bardzo trudny okres, a tylko 14. miejsce w tabeli po dziewięciu kolejkach idealnie to obrazuje. Z kolei Lazio zdumiewa swoją postawą w Serie A. Triumf w Turynie nad Juventusem (2:1) w ostatniej kolejce i zatrzymanie niesamowitej passy Juve (57. kolejnych spotkań bez porażki we wszystkich rozgrywkach na własnym stadionie!) pokazuje, że Lazio może w tym sezonie mocno zamieszać w rozgrywkach ligowych, ale również pucharowych.

CZ Belgrad-Arsenal

2017-10-19, Autor analizy: Mirosław Dudek

NA SZCZYCIE GRUPY H. Arsenal pewnie zmierza po awans do fazy pucharowej Ligi Europy. W czwartek Kanonierzy jadą do Belgradu na mecz z Crveną Zvezdą, drugą niepokonaną ekipą w tej grupie. To będzie pierwsza konfrontacja pomiędzy tymi klubami od blisko 40-tu lat. W sezonie 1978/79 w Belgradzie wygrali Serbowie 1:0, remisując na Highbury 1:1 i tym samym wyrzucili Arsenal z ówczesnego PUEFA. Czy Crvenę Zvezdę stać na powtórzenie tamtego sukcesu?

Lyon - Bergamo

2017-09-28

PIĘKNY POCZĄTEK ATALANTY. Po dwóch porażkach na inaugurację Serie A z Romą i Napoli, Atalanta potrafiła opanować drobny kryzys i obecnie jest niepokonana od pięciu spotkań. Dodatkowo w wielkim stylu ograli w pierwszej kolejce Ligi Europy Everton 3:0. Po tym spotkaniu szkoleniowiec Atalanty, Gianpiero Gasperini powiedział: To była wspaniała noc, fantastyczny wieczór. Natomiast Lyon dał sobie wydrzeć wydawałoby się pewne trzy punkty z cypryjskim Apollonem tracąc bramkę w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Czy zespół z Bergamo podtrzyma formę z pierwszego spotkania z Evertonem?

Everton - Apollon

2017-09-28, Autor analizy: Mirosław Dudek

TYLKO ZWYCIĘSTWO. Everton przegrał na inaugurację Ligi Europy z Atalantą Bergamo i teraz nie ma wyjścia – musi pokonać u siebie Apollon Limassol, a to wcale nie musi być spacerek dla The Toffees. Przed dwoma tygodniami Cypryjczycy pokazali, że nie zamierzają być chłopcami do bicia w Lidze Europy i zremisowali z Lyon 1:1. Czy Limassol stać na sprawienie kolejnej niespodzianki?

Salzburg - Marsylia

2017-09-28

O POZYCJĘ LIDERA. Obie drużyny w tym sezonie radzą sobie bardzo przyzwoicie. Oczywiście Salzburg i liga austriacka to całkiem inny kaliber, niż Ligue One. Salzburg w ostatnich latach zdominował ligowe rozgrywki we własnym kraju wygrywając cztery razy z rzędu tytuł mistrzowski. W obecnym sezonie zajmuje drugie miejsce ze stratą tylko jednego punktu do Sturmu Graz, z którym to zespołem doznał jedynej porażki w tym sezonie. Marsylia natomiast pod wodzą Rudiego Garcii stara się powrócić do dawnej świetności. W pierwszej kolejce Salzburg zremisował z Guimaraes 1:1, z kolei Marsylia wygrała z tureckim Konyasporem 1:0.

Zenit - San Sebastian

2017-09-28

MOCNY ZENIT. Po bardzo dobrym początku sezonu, czyli czterech zwycięstwach (liga i LE), Real Sociedad znacznie obniżył loty. Trzy kolejne porażki ligowe z pewnością mocno dotknęły Basków. Dodatkowo w każdym z tych spotkań zespół Eusebio Sacristana tracił po trzy bramki. Z kolei Zenit dość pewnie rozsiadł się w fotelu lidera rosyjskiej ligi, nie przegrywając jeszcze, ani razu i tracąc tylko trzy bramki w jedenastu kolejkach. W pierwszych meczach Ligi Europy Zenit rozbił na wyjeździe Vardar 5:0, a Real równie pewnie pokonał u siebie Rosenborg 4:0. Który z zespołów podtrzyma dobrą formę z ostatniej serii spotkań w Europie?

B. Borisov - Arsenal

TRUDNA WYPRAWA KANONIERÓW. BATE Borisov w pierwszym meczu Grupy H pokazał się z bardzo dobrej strony remisując w Belgradzie z Crveną Zvezdą. Arsenal rozpoczął od wygranej 3:1 nad FC Koln, choć do przerwy przegrywał na Emirates Stadium. Wszyscy oczekują tu pewnej wygranej gości, ale pamiętajmy że BATE ma za sobą atut własnego boiska i tak naprawdę Borisov nie ma nic do stracenia. Czy ekipę z Białorusi stać tu na sprawienie niespodzianki?

Hertha – Bilbao

2017-09-14

WYJAZDOWA SŁABOŚĆ. Hertha, jak i Bilbao wydają się być głównymi faworytami do awansu z tej grupy (oprócz nich grają jeszcze Ostersunds i Zorya). W związku z tym ich czwartkowe spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Baskowie bardzo dobrze rozpoczęli ten sezon od siedmiu kolejnych spotkań bez porażki w lidze i kwalifikacjach do Ligi Europy (w tym pięć zwycięstw). Natomiast Hertha w pierwszych trzech kolejkach w Bundeslidze poznała smak każdego możliwego rezultatu. Co ciekawe w poprzedniej edycji Ligi Europy, Bilbao nie wygrało żadnego z czterech spotkań wyjazdowych strzelając tylko jedną bramkę. Czy Baskowie będą w stanie odwrócić tą tendencję w Berlinie?