Zamknij

Szanowni Klienci, w dniu 18.12.2017 od godz. 4:00 do godz. 8:00 zawieranie zakładów nie będzie możliwe ze względu na aktualizację systemu. Przepraszamy za utrudnienia.

Liga Europy: oferta

Sevilla

Pilka nozna | Liga Europy

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz awans ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

TWIERDZA REALU SOCIEDAD
Hiszpański przedstawiciel w Lidze Europy, Real Sociedad, podejmie na murawie Estadio Municipal de Anoeta lidera Grupy L, Zenit Sankt Petersburg. Obie drużyny zapewniły już sobie wcześniej awans do fazy pucharowej Ligi Europy, ale bezpośrednia potyczka zadecyduje o 1. miejscu w grupie.

Waregem - Lazio

NIEZWYCIĘŻONE LAZIO
Niepokonana w tej edycji Ligi Europy drużyna Lazio, pewnie wygrała zmagania w Grupie K. Tym razem "Biancocelesti" zawitają na Regenboogstadion, gdzie zmierzą się z nie mającym już szans na awans zespołem Zulte-Waregem. Gospodarze wygrali 1 z 11 ostatnich meczów UEFA Europa League.

Marseille - Salzburg

2017-12-07

NIEPOKONANI GOŚCIE. Zespół mistrza Austrii zagwarantował już sobie pierwsze miejsce w grupie i awans do fazy pucharowej. Drużyna pod wodzą Marco Rose imponuje w lidze i europejskich pucharach. Już w dziewiętnastu kolejnych spotkaniach we wszystkich rozgrywkach są niepokonani! Natomiast gospodarze czwartkowego starcia potrzebują jednego punktu do szczęścia, czyli awansu do kolejnej fazy. Czy podopieczni Rudiego Garcii zatrzymają fantastyczną serię zespołu mistrza Austrii?

Arsenal - B.Borisov

2017-12-07, Autor analizy: Mirosław Dudek

BIAŁORUSINI WALCZĄ. BATE Borisov wciąż walczy o awans, do tego jednak potrzebuje zwycięstwa na Emirates Stadium i remisu w meczu Crvena Zvezda – FC Koln. Zadanie przed Białorusinami stoi bardzo trudne, ponieważ Kanonierzy mają w zwyczaju, aby w mocnym stylu kończyć rozgrywki grupowe – wygrali 3 ostatnie takie mecze grając w Lidze Mistrzów. The Gunners nie przegrali też żadnego z siedmiu ostatnich meczów w europejskich pucharach na Emirates Stadium wygrywając 5 z nich. Czy BATE jest w stanie przerwać tę passę Arsenalu?

Apollon Lim. - Everton

BEZ MENADŻERA. Sam Allardyce, nowy szkoleniowiec Evertonu nie pojedzie ze swoją drużyną na Cypr, ponieważ ma umówioną wcześniej konsultację medyczną, wiadomo też, że dla niego dużo ważniejsze są niedzielne derby z Liverpoolem. Zespołem The Toffees pokieruje Craig Shakespeare, były szkoleniowiec Leicester. W Grupie E wszystko już jest jasne, do następnej rundy awansowały Atalanta i Lyon. Te kluby dziś zagrają o pierwsze miejsce. Stawką meczu Apollon – Everton będzie uniknięcie zakończenia rozgrywek na ostatnim miejscu, a także odniesienie jedynego zwycięstwa w tej edycji Ligi Europy. Warto zauważyć, że Everton może zostać pierwszym angielskim klubem, który nie wygra żadnego meczu w jednej edycji Ligi Europy.

Slavia - FK Astana

2017-12-07

O WSZYSTKO. Spotkanie kończące zmagania w grupie A zdecyduje, który z tych zespołów awansuje do fazy pucharowej. Slavia jest w lepszej pozycji, gdyż zgromadziła na swoim koncie osiem punktów, czyli o jeden więcej od czwartkowego rywala. Dodatkowo wielkim atrybutem praskiego zespołu jest własny stadion, gdzie w tym sezonie wygrywali dziesięć razy na trzynaście spotkań. Z kolei pewnym problemem drużyny gości jest fakt, że już 5 listopada zakończyli zmagania ligowe. Czy Slavia wytrzyma presję i zapewni sobie awans do kolejnej fazy Ligi Europy?

Luhansk - Bilbao

2017-12-07

PO PUNKT. Baskowie potrzebują punktu, aby zakwalifikować się do fazy pucharowej Ligi Europy. Jednak myślenie, że będzie to dla nich łatwe i proste spotkanie może być bardzo zgubne. Wystarczy wspomnieć pierwsze ich starcie, kiedy to w Bilbao lepszy był zespół z Ukrainy wygrywając 1:0. Bilbao spisuje się bardzo przeciętnie w lidze (16. miejsce), ale z pewnością bezbramkowy remis w ostatniej kolejce z Realem daje nadzieję na lepszy czas. Czy Baskowie sprawią radość swoim kibicom i awansują do wiosennych gier w Europie?

Everton-A.Bergamo

2017-11-23, Autor analizy: Mirosław Dudek

ZACHOWAĆ TWARZ. Everton już się wyleczył z gry w europejskich pucharach, co prawda zagra jeszcze dwa mecze w tej edycji Ligi Europy, ale stawką w nich będzie wyłącznie zachowanie resztek dumy klubu z Goodison Park – szanse na awans zostały już zaprzepaszczone. W zupełnie innej sytuacji jest klub z Bergamo, po 4 kolejkach jest na czele grupy, a remis w Anglii gwarantuje Atalancie awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Angielskie kluby wyśmienicie prezentują się w tym sezonie w Europie, niechlubnym wyjątkiem jest Everton. Czy w ostatnim meczu na Goodison Park The Toffees choć trochę poprawią swoją reputację?

Milan - Austria

2017-11-23

AWANS TUŻ, TUŻ. Praktycznie jeden punkt wywalczony przez Milan w spotkaniu z Austrią zapewni zespołowi z Mediolanu awans do dalszej fazy rozgrywek. Gra w Europie jest pewnym pocieszeniem wobec bardzo przeciętnych wyników w Serie A. Austria również nie zachwyca. W ostatnich dziewięciu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach zdołali wygrać tylko dwa razy, jednak w dalszym ciągu walczą o awans w grupie D Ligi Europy. Co ciekawe Milan nie przegrał siedemnastu ostatnich spotkań w rozgrywkach Ligi Europy! Czy podtrzyma swoją świetną passę w meczu z Austrią?

FC Koln-Arsenal

POZOSTAĆ NA SZCZYCIE. Arsenal już zapewnił sobie awans do fazy pucharowej Ligi Europy, ale jeszcze musi wykonać mały krok, aby zapewnić sobie zakończenie fazy grupowej na pierwszym miejscu. W poprzednim meczu The Gunners zremisowali u siebie z Crveną Zvezdą i Serbowie mają jeszcze teoretyczne szanse, aby wskoczyć na pierwsze miejsce. Jednak, aby taki scenariusz się spełnił The Gunners musieliby przegrać oba spotkania, a Crvena Zvezda zaliczyć dwa zwycięstwa. Dziś podopieczni Arsene’a Wengera jadą do będącego w ogromnym kryzysie FC Koln. Koziołki są na dnie Bundesligi, choć wygrana nad BATE w Lidze Europy, dała im nadzieję, że awans w Lidze Europy wciąż jest możliwy.