Liga Europy: oferta

Sevilla

Pilka nozna | Liga Europy

mecz awans ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... handicap 0:1 handicap 1:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka suma zółtych kartek 1.druzyna ilosc ZK 2.druzyna ilosc ZK suma rz.roznych 1.druzyna ilosc rz.roznych 2.druzyna ilosc rz. roznych wiecej rz.roznych ilosc strzalow w swiatlo br... wiecej strzalow w swiatlo b... 1.druzyna ilosc strzalow w ... 2.druzyna ilosc strzalow w ... 1.pol.-1.bramka 2.pol.-1.bramka Strzeli gola (razem z dogry...

19:45
Vardar Skopje - Fenerbahce 1326 1. spotk.

2017-07-27, Autor analizy: Mirosław Dudek

THE TOFFEES Z ROONEYEM. 31 –letni reprezentant Anglii, Wayne Rooney powraca dziś do Evertonu w meczu o stawkę. Rooney 13 lat temu opuścił Goodison Park na rzecz Manchester United i teraz ponownie zagra dla klubu w którym się wychował, a rywalem będzie słowacki Ruzomberok. Przed dzisiejszym spotkaniem były kapitan Czerwonych Diabłów powiedział: „To będzie bardzo emocjonalny wieczór dla mnie. Zawsze chciałem zagrać dla Evertonu w europejskich pucharach. Byłem rozczarowany, że nie udało mi się tego osiągnąć przed laty, teraz nadarza się taka szansa. W ubiegłym sezonie zdobyłem to trofeum. Teraz też chcę zajść jak najdalej w Lidze Europy, a kto wie – może powtórzyć tamten sukces i ponownie go wygrać.” Pierwszy rywal na drodze do fazy grupowej nie powinien sprawić The Toffees wielu problemów.

Aberdeen-Apollon Lim.

LUBIĄ CYPRYJCZYKÓW. Szkockie kluby mają znakomity bilans spotkań przeciwko klubom z Cypru w europejskich pucharach – 8 spotkań, 7 wygranych i 1 remis. Aberdeen raz rywalizował z Cypryjczykami, w PZP sezonu 1990/91 przeciwko Nea Salamanis i gładko ich ograł w dwumeczu 5:0. Teraz jednak to Apollon Limassol jest lekkim faworytem dwumeczu (kursy na awans 1,96 do 1:77). Aberdeen jedyny raz grał w fazie grupowej PUEFA, przed dziesięcioma laty w sezonie 2007/08. Czy The Dons potrafią powtórzyć sukces z przed dekady?

Bordeaux-Videoton Feh.

CZAS NA DOMOWE ZWYCIĘSTWO. Bordeaux nie wygrał żadnego z trzech ostatnich meczów u siebie w europejskich pucharach, dwukrotnie remisując, przy jednej przegranej. Teraz nadarza się okazja, aby przełamać złą serię, na Stade de Bordeaux przyjeżdża węgierski Videoton. Przed ponad 30-tu laty ten klub zagrał w Pucharze UEFA z francuskim FC Paris i wówczas wygrał oba spotkania. Dziś powtórzenie tamtych rezultatów jest bardzo mało prawdopodobne. Spotkanie Bordeaux-Videoton poprowadzi arbiter z Polski – Bartosz Frankowski.

Arka Gdynia-Midtjylland

2017-07-27

LICZBOWE SZALEŃSTWO. Z pewnością duński klub jest ewenementem. Ludzie odpowiedzialni za ten klub prowadzą go na podstawie zaawansowanych modelów matematycznych i statystycznych. Na tej podstawie ocenia się m.in. zawodników, co z pewnością zupełnie innym podejściem, niż większość klubów na świecie preferuje. Arka natomiast po bardzo niespodziewanym triumfie w krajowym pucharze będzie mogła sprawdzić swojej umiejętności na europejskich poziomie. Jak poradzi sobie drużyna Leszka Ojrzyńskiego w starciu z Midtjylland?

Brondby-Hajduk Split

2017-07-27

WYRÓWNANA RYWALIZACJA. Dwumecz między tymi dwoma zespołami zapowiada się bardzo emocjonująco, gdyż nie jest łatwo przewidzieć, która z tych drużyn przejdzie dalej. Hajduk chciałby jak najszybciej zapomnieć o poprzednim sezonie, w którym zajął dopiero trzecie miejsce w lidze za dość niespodziewanym mistrzem Rijeką i Dynamem Zagrzeb. Natomiast Brondby, w którego barwach gra Kamil Wilczek, przegrało tytuł i finał krajowego pucharu z FC Kopenhagą. Czy Duńczycy zapewnią sobie zaliczkę przed rewanżem?

Utrecht-Lech P.

2017-07-27

ZMIANY, ZMIANY. W obu klubach przed nowym sezonem doszło do wielu roszad. W Lechu nastąpiła duża rotacja zawodników, ale również w Utrechcie do takiej doszło. Z klubu odszedł przede wszystkim Sebastien Haller (za 7 milinów euro do Eintrachtu Frankfurt), który w poprzednim sezonie zdobył aż 16 goli i miał sześć asyst. To na nim w głównej mierze opierała się gra ofensywna. Utrecht opuścili również Sofyan Amrabat oraz Nacer Barazite, kolejni ważni gracze. Z pewnością Lech jest w stanie powalczyć z holenderskim rywalem. Czy drużynie Nenada Bjelicy uda się wywalczyć korzystny rezultat w pierwszym meczu?

Sturm Graz-Fenerbahce

2017-07-27

KOMPLEKS STURMU. Tylko trzecie miejsce na zakończenie poprzedniego sezonu i starta aż trzynastu punktów do Besiktasu to wielkie rozczarowanie dla Fenerbahce. Po takim sezonie władze klubu postanowiły oddać stery zespołu w ręce Aykuta Kocamana, który trenował już ten zespół w latach 2010-2013 i osiągał z nim znakomite rezultaty (mistrzostwo, puchar kraju czy półfinał Ligi Europy). Co ciekawe ostatnie siedem spotkań Sturmu na własnym boisku w ramach rozgrywek Ligi Europy kończyły się ich porażkami. Czy drużyna z Grazu przełamanie tą niemoc?

Dinamo Buk.-Bilbao

MAŁO BRAMEK pada w meczach Athletic Bilbao przeciwko klubom rumuńskim. Baskowie trzykrotnie mieli za rywali kluby z tego kraju i zawsze te mecze kończyły się wynikiem 1:0, z czego dwa razy na korzyść Athletic. W sumie od roku 2000 rozgrano już 23 mecze pomiędzy klubami z Hiszpanii i Rumunii, bilans zdecydowanie przemawia za ekipami z Primera Division, które wygrały 14 z tych meczów, przy 3 remisach i sześciu porażkach. Dinamo nie wygrało żadnego z trzech ostatnich meczów u siebie w europejskich pucharach i moim zdaniem przyjazd Bilbao przedłuży tę serię.

Univ.Craiova-AC Milan

2017-07-27

AMBITNY MILAN. Mało kto się spodziewał takiego rozmachu na rynku transferowym. Wydanie prawie 200 milionów euro tylko potwierdza, że Milan ponownie chce się liczyć w walce o najwyższe trofea w kraju i europejskich pucharach. Vincenzo Montella mówi jasno, o co grać będzie Milan w tym sezonie: Naszym celem jest awans do Ligi Mistrzów. Aby go zrealizować, najpierw trzeba stworzyć dobry zespół i poczynić spore postępy. Z pewnością nie będzie łatwo o zdetronizowanie Juventusu, ale z takim zapleczem finansowym Milan może naprawdę włączyć się do walki o tytuły. Czy Milan pokona pierwszą przeszkodę w drodze po odzyskanie straconej pozycji w Europie?

Siroki Brijeg-Aberdeen

2017-07-20, Autor analizy: Mirosław Dudek

Przed tygodniem w Aberdeen padł remis 1:1 i goście z Bośni z pewności zadowoleni są z takiego rezultatu. Bramkowy remis na wyjeździe zawsze daje duży komfort przed rewanżem u siebie. Pomimo niekorzystnego wyniku pierwszego spotkania to wciąż Szkoci uważani są za faworytów do awansu (kurs 1,6). Na Pittodrie Stadium gospodarze objęli prowadzenie już w 17 minucie, ale goście wyrównali w 69 minucie i zachowali wynik remisowy do końca meczu. Zwycięzca tego meczu w kolejnej rundzie zagra prawdopodobnie z cypryjskim Limassol, który dziś gra o awans z Niedecorn (Luksemburg).