Liga Europy: oferta

Sevilla

Pilka nozna | Liga Europy

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka suma zółtych kartek suma rz.roznych Strzeli gola (razem z dogry...

19:00
Lazio - Vitesse Arnhem 1326 live CANAL+Sport 2 / SUPEROFERTA - Zagraj wyzszy kurs

2017-11-23, Autor analizy: Mirosław Dudek

ZACHOWAĆ TWARZ. Everton już się wyleczył z gry w europejskich pucharach, co prawda zagra jeszcze dwa mecze w tej edycji Ligi Europy, ale stawką w nich będzie wyłącznie zachowanie resztek dumy klubu z Goodison Park – szanse na awans zostały już zaprzepaszczone. W zupełnie innej sytuacji jest klub z Bergamo, po 4 kolejkach jest na czele grupy, a remis w Anglii gwarantuje Atalancie awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Angielskie kluby wyśmienicie prezentują się w tym sezonie w Europie, niechlubnym wyjątkiem jest Everton. Czy w ostatnim meczu na Goodison Park The Toffees choć trochę poprawią swoją reputację?

Milan - Austria

2017-11-23

AWANS TUŻ, TUŻ. Praktycznie jeden punkt wywalczony przez Milan w spotkaniu z Austrią zapewni zespołowi z Mediolanu awans do dalszej fazy rozgrywek. Gra w Europie jest pewnym pocieszeniem wobec bardzo przeciętnych wyników w Serie A. Austria również nie zachwyca. W ostatnich dziewięciu spotkaniach we wszystkich rozgrywkach zdołali wygrać tylko dwa razy, jednak w dalszym ciągu walczą o awans w grupie D Ligi Europy. Co ciekawe Milan nie przegrał siedemnastu ostatnich spotkań w rozgrywkach Ligi Europy! Czy podtrzyma swoją świetną passę w meczu z Austrią?

FC Koln-Arsenal

POZOSTAĆ NA SZCZYCIE. Arsenal już zapewnił sobie awans do fazy pucharowej Ligi Europy, ale jeszcze musi wykonać mały krok, aby zapewnić sobie zakończenie fazy grupowej na pierwszym miejscu. W poprzednim meczu The Gunners zremisowali u siebie z Crveną Zvezdą i Serbowie mają jeszcze teoretyczne szanse, aby wskoczyć na pierwsze miejsce. Jednak, aby taki scenariusz się spełnił The Gunners musieliby przegrać oba spotkania, a Crvena Zvezda zaliczyć dwa zwycięstwa. Dziś podopieczni Arsene’a Wengera jadą do będącego w ogromnym kryzysie FC Koln. Koziołki są na dnie Bundesligi, choć wygrana nad BATE w Lidze Europy, dała im nadzieję, że awans w Lidze Europy wciąż jest możliwy.

Bilbao – Hertha

2017-11-23

ROZCZAROWANIE. Przed rozpoczęciem rywalizacji w tej grupie Bilbao i Hertha wydawali się głównymi faworytami do awansu. Jednak słabsza dyspozycja w lidze obu drużyn (Bilbao 15. miejsce, Hertha – 14. miejsce) przełożyła się bezpośrednio na europejskie puchary. Baskowie są na trzecim miejscu z pięcioma punktami, natomiast Hertha jest ostatnia i traci do czwartkowego rywala jeden punkt. Która z tych drużyn przybliży się do awansu?

1.FC Koln - B.Borisov

2017-11-02, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

BATE CZUJE KREW!
Piłkarze 1.FC Koeln ponieśli trzy porażki z rzędu w UEFA Europa League. Jeśli „Kozły” przegrają po raz czwarty, a Crvena Zvezda Belgrad pokona na wyjeździe Arsenal, to niemiecki zespół pożegna się rozgrywkami. BATE Borisov zajmuje aktualnie trzecie miejsce w Grupie H (1Z-1R-1P), ale nie ma miłych wspomnień z niemiecki wojaży.

Arsenal-CZ Belgrad

2017-11-02, Autor analizy: Mirosław Dudek

PERFEKCYJNI KANONIERZY. Zwycięstwo w czwartkowy wieczór zapewni Kanonierom awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Przed dwoma tygodniami w Belgradzie Arsenal wygrał 1:0 po bramce Oliviera Giroud zdobytej na 5 minut przed końcem spotkania. Jeżeli dziś wieczór Kanonierzy pokonają Crveną Zvezdę to zapewnią sobie awans, ale także prawdopodobnie zakończą rozgrywki grupowe na pierwszym miejscu. Arsenal to jeden z czterech klubów, który ma komplet punktów po trzech kolejkach Ligi Europy (obok FCSB, Lazio i Zenita). Czy Arsenal zanotuje kolejną wygraną w tych rozgrywkach?

Lyon-Everton

EVERTON NA KRAWĘDZI. The Toffees po trzech meczach Ligi Europy mają tylko 1 zdobyty punkt i teraz już muszą wygrywać wszystko, aby awansować do fazy pucharowej. Możliwy jest też jednak taki scenariusz, że Lyon wygrywa dziś z Evertonem, a w drugim meczu Grupy E Atalanta nie przegra z Appollonem i wówczas The Toffees będą mieli już rozgrywki w Europie z głowy. Przed dwoma tygodniami Lyon wygrał na Goodison Park 2:1 i wydaje się, że tamto zwycięstwo może mieć kluczowe znaczenie w końcowym rozrachunku. Czy Everton stać na zwycięstwo we Francji?

Lazio - Nice

2017-11-02

RZYMSKI WALEC. Oglądanie Lazio w ostatnich tygodniach to czysta przyjemność. Drużyna pod wodzą Simone Inzaghiego imponuje w lidze, jak i Lidze Europy. W tym sezonie na piętnaście rozegranych do tej pory spotkań w lidze i pucharach, wygrali aż trzynaście! Obecnie notują serię ośmiu kolejnych zwycięstw. Natomiast drużyna z Nicei jest na odwrotnym biegunie. Pięć kolejnych porażek i tylko 16. miejsce w lidze to z pewnością powód do niepokoju dla kibiców tego klubu. W pierwszym spotkaniu we Francji, Lazio wygrało 3:1. Czy zespół z Lazio odniesie dziewiąte kolejne zwycięstwo?

AEK Ateny-AC Milan

2017-11-02

ROZCZAROWUJĄCY MILAN. W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami, który zakończył się bezbramkowym remisem, Milan dał popis swojej nieskuteczności, a przede wszystkim braku kreatywności. Starcie z drużyną z Aten strasznie mocno obnażyło słabości Milanu w ofensywie. Ten sezon miał wreszcie przywrócić Milan do czołówki ligi, ale jak na razie postawa podopiecznych Vincenzo Montelli jest bardzo przeciętna, bo jak inaczej można nazwać ósme miejsce po jedenastu kolejkach i aż 15 punktów straty do lidera (Napoli). Posada trenera Montelli jest mocno zagrożona i jeśli w dalszym ciągu forma Milanu będzie taka, jak do tej pory to zmiana szkoleniowca jest bardzo prawdopodobna.

Everton-Lyon

2017-10-18, Autor analizy: Mirosław Dudek

O PIERWSZE ZWYCIĘSTWO. Everton i Lyon generalnie zawodzą w Lidze Europy. Francuzi zremisowali oba mecze, natomiast The Toffees rozpoczęli od klęski w Bergamo (0:3), a następnie zaledwie zremisowali u siebie z cypryjskim Apollonem. To była bardzo niemiła niespodzianka, zważywszy że klub z Limassol jest notowany dopiero na 121 miejscu w rankingu UEFA. Statystyki wskazują, że aby Everton mógł liczyć się w dalszej walce o awans musi zdobyć w dwumeczu z Lyon minimum 4 punkty. Czy będącą w kryzysie ekipę The Toffees stać na dwa dobre wyniki z Francuzami?