Liga Europy: oferta

Sevilla

Pilka nozna | Liga Europy

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz awans ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

17:00
Atl.Madryt - FC Kopenhaga 455 2. spotk. (4:1)

19:00
Zenit St.Petersburg - Celtic 481 2. spotk. / live ČT 2 (0:1)

19:00
Pilzno - Part.Belgrad 496 2. spotk. (1:1)

19:00
Sp.Lizbona - FK Astana 499 2. spotk. (3:1)

19:00
A.Bergamo - Dortmund 381 2. spotk. (2:3)

21:05
Salzburg - S.Sebastian 493 2. spotk. (2:2)

21:05
AC Milan - L.Razgrad 498 2. spotk. (3:0)

HIT NA STADIO SAN PAOLO
Napoli pozostaje niepokonane w ostatnich 13 meczach na własnym stadionie w UEFA Europa League, notując w tym czasie 9 zwycięstw i 4 remisy. Czy aktualny wicelider Bundesligi, RB Leipzig, zatrzyma rozpędzoną ekipę "Partenopei"?

FC Kopenhaga - Atl.Madryt

ŻELAZNA OBRONA ATLETICO
Na murawie Parken Stadium piłkarze FC Kopenhagi zmierzą się z Atletico Madryt. Oba zespoły spotkały się ze sobą podczas fazy grupowej UEFA Europa League w 2007 roku – wówczas po wyjazdowe zwycięstwo 2:0 sięgnęła ekipa „Los Colchoneros”.

AEK Ateny-D.Kijów

2018-02-15, Autor analizy: Mirosław Dudek

POLUBOWNE AEK. Pięć remisów w sześciu meczach to niezwykły wyczyn. AEK w fazie grupowej Ligi Europy było bardzo ugodowo usposobione do swoich rywali, zwłaszcza kiedy występowało w roli gospodarza na Athens Olympic Stadium. Dynamo Kijów z kolei było usposobione bardzo agresywnie – czego efektem aż 15 zdobytych goli w sześciu meczach. To będzie pierwsza konfrontacja tych klubów w europejskich pucharach. AEK jest niepokonany w 22 kolejnych meczach o stawkę, czy podtrzyma tę efektowną serię w meczu z Dynamem Kijów?

Sp.Moskwa - Bilbao

ZARDZEWIAŁY SPARTAK?
W pierwszym spotkaniu 1/16 Ligi Europy Spartak Moskwa podejmie na Otkrytiye Arena Athletic Bilbao. Gospodarze nie rywalizowali w meczu o stawkę od 10. grudnia, kiedy to na własnym stadionie pokonali 3:0 swojego odwiecznego rywala – CSKA Moskwa. Czas na przebudzenie z zimowego snu?

L.Razgrad - AC Milan

EFEKTOWNY BILANS MILANU
AC Milan legitymuje się znakomitym bilansem meczów bezpośrednich w starciach z bułgarskimi drużynami - 7 zwycięstw, 2 remisy i tylko jedna porażka. Na etapie fazy pucharowej "Rossoneri" 5 razy z rzędu odprawiali z kwitkiem zespoły z Bułgarii.

Celtic-Zenit

10 LAT TEMU Zenit zdobył PUEFA wygrywając finał z Rangers Glasgow na stadionie Manchesteru City . Dziś klub z Petersburga zagra o 1/8 finału Ligi Europy z odwiecznym rywalem Rangersów – Celtic Glasgow i jest faworytem tego dwumeczu. Celtic po raz siódmy zagra przeciwko drużynie z Rosji w europejskich pucharach i ma korzystny bilans w tych spotkaniach - 3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. To będzie pierwsza konfrontacja Celtów z rosyjskim klubem od roku 2007.

Ostersund-Arsenal

MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY. Tak twierdzi Arsene Wenger przed wyprawą do skutego mrozem Ostersund. Kanonierzy zagrają na boisku, którego nie doświadczają rywalizując w Premier League. Wydaje się, że właśnie nawierzchnia, na której będzie rozgrywany mecz Ligi Europy będzie największą przeszkodą dla graczy Arsenalu, ale menadżer The Gunners nie sądzi, aby stan boiska mógł mieć wpływ na wynik konfrontacji Ostersund-Arsenal. Ciekawostką jest, że Ostersund został utworzony 31-ego października 1996 roku, miesiąc po tym jak Arsene Wenger objął stanowisko szkoleniowca Arsenalu!

Dortmund - A.Bergamo

STARCIE NIEPOKONANYCH
Borussia Dortmund pozostaje niepokonana w 2018 roku, z kolei Atalanta nie doznała porażki w lutym. "Die Borussen" 31 razy mierzyli z włoskimi klubami na arenie europejskiej, notując w tym czasie bilans 10 zwycięstw, 4 remisów i 17 porażek.

CZ Belgrad-CSKA M.

2018-02-13, Autor analizy: Mirosław Dudek

PO ZIMOWEJ PRZERWIE. Zarówno CZ Belgrad, jak i CSKA Moskwa od połowy grudnia nie grały meczu o stawkę. Dla Crvenej Zvezdy będzie to pierwszy mecz wiosenny w europejskich pucharach od 26 lat! CSKA nie grała w fazie pucharowej w Europie od roku 2011. To o tyle dziwne, że oba kluby mają w swych gablotach europejskie trofea – Crvena Zvezda zdobyła PEMK w roku 1991 (poprzednik Ligi Mistrzów), a CSKA wygrała PUEFA w roku 2005 (poprzednik Ligi Europy). To będzie pierwsza konfrontacja tych klubów w europejskich pucharach. Który z tych klubów będzie kontynuował swoją przygodę z europejską piłką w tym sezonie?

S.Sebastian - Zenit St.Petersburg

2017-12-07, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

TWIERDZA REALU SOCIEDAD
Hiszpański przedstawiciel w Lidze Europy, Real Sociedad, podejmie na murawie Estadio Municipal de Anoeta lidera Grupy L, Zenit Sankt Petersburg. Obie drużyny zapewniły już sobie wcześniej awans do fazy pucharowej Ligi Europy, ale bezpośrednia potyczka zadecyduje o 1. miejscu w grupie.