Liga Mistrzów: oferta

Real Madryt

Piłka nożna | Liga Mistrzow

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz SUPEROFERTA+: mecz awans liczba goli spotkanie/liczba goli spotkanie/1.drużyna liczba ... spotkanie/2.drużyna liczba ... 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola obie drużyny strzelą gola obie drużyny strzelą po 2 l... spotkanie/obie drużyny strz... gol w obu połowach podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.pol./spotkanie/liczba gol... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli obie druzyny strzela gola i... obie druzyny strzela gola i... spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa liczba g... 2.drużyna 1.połowa liczba g... 1.drużyna 1.połowa dokładna... 2.drużyna 1.połowa dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa liczba g... 2.drużyna 2.połowa liczba g... 1.drużyna 2.połowa dokładna... 2.drużyna 2.połowa dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa połowa z wiekszą liczbą gol... 1.połowa liczba goli/2.poło... dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik będzie wynik w trakcie spot... nie będzie wyniku w trakcie... padnie gol-minuta nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... obie drużyny strzelą gola w... 1i2 drużyna strzeli gola w ... obie drużyny strzelą gola w... obie drużyny strzelą gola w... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka liczba zółtych kartek 1.drużyna liczba żółtych ka... 2.drużyna liczba żółtych ka... 1.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 1.połowa liczba z... 2.drużyna 1.połowa liczba z... 2.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 2.połowa liczba z... 2.drużyna 2.połowa liczba z... liczba rzutów rożnych 1.drużyna liczba rzutów roż... 2.drużyna liczba rzutów roż... 1.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 1.połowa liczba r... 2.drużyna 1.połowa liczba r... 2.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 2.połowa liczba r... 2.druzyna 2.połowa liczba r... liczba zmian liczba strzałów w światło b... 1.połowa 1.bramka 2.połowa 1.bramka 1.drużyna awansuje po dogry... 2.drużyna awansuje po dogry... 1.drużyna awansuje po seria... 2.drużyna awansuje po seria... Strzeli gola (razem z dogry... Zawodnik rezerwowy strzeli ...

18:30
BATE Borisov - Karabach 854 2. spotk. (1:0)

20:00
Dynamo Z. - FK Astana 850 2. spotk. (2:0)

20:00
Shkendija - Salzburg 880 2. spotk. (0:3)

2018-03-13, Autor analizy: Mirosław Dudek

TRADYCYJNY REMIS? Przed trzema tygodniami na Stamford Bridge Chelsea pokazała się z bardzo dobrej strony, prowadziła 1:0, ale fatalny błąd Christensena bezlitośnie wykorzystał Messi i mecz zakończył się remisem, co naturalnie w uprzywilejowanej pozycji przed rewanżem na Camp Nou stawia Barcelonę. Katalończycy przystępują do meczu z Chelsea uzbrojeni w serię 13-tu meczów bez porażki w różnych rozgrywkach, a na swoim stadionie są niepokonani od 20-tu spotkań, wygrywając aż 18 z nich. Czy Chelsea jest w stanie przełamać tę passę? Cztery ostatnie mecze pomiędzy tymi klubami na Camp Nou zawsze kończyły się remisami.

Besiktas - Bayern M.

2018-03-14, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

DOMINACJA BAYERNU
Bayern Monachium zdeklasował Besiktas Stambuł 5:0 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. W ostatnich siedmiu spotkaniach Champions League, piłkarze Bayernu 5 razy prowadzili do przerwy, jak i na koniec regulaminowego czasu gry.

Man.Utd-FC Sevilla

2018-03-12, Autor analizy: Mirosław Dudek

DOBRE PROGNOZY. Nastroje na Old Trafford są szampańskie. W sobotę Czerwone Diabły pokonały odwiecznego rywala – Liverpool 2:1 i umocniły się na pozycji wicelidera Premier League. United gra w fazie pucharowej Champions League po raz pierwszy od czterech lat. W pierwszym meczu padł remis 0:0, a to w uprzywilejowanej pozycji stawia podopiecznych Jose Mourinho. Historia przemawia za United – w 11 na 15 przypadków, klub ten awansował w europejskich pucharach remisując pierwszy mecz wyjazdowy, a Sevilla nigdy nie wygrała na angielskiej ziemi próbując dokonać tego sześciokrotnie.

AS Roma - Szachtar D.

2018-03-13, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

WALKA O ĆWIERĆFINAŁ LIGI MISTRZÓW
Na murawie Stadio Olimpico AS Roma spróbuje odwrócić losy dwumeczu po wyjazdowej porażce 1:2 z Szachtarem Donieck. Trzy ostatnie potyczki pomiędzy tymi zespołami w różnych rozgrywkach zakończyły się wynikiem powyżej 2,5 bramek.

Tottenham-Juventus

2018-03-07, Autor analizy: Mirosław Dudek

NIEPOKONANI W ROKU 2018. Młoda ekipa Mauricio Pochettino przeszła chrzest bojowy w Turynie. Już po 10-ciu minutach przegrywała na wyjeździe z Juventusem 0:2, a pomimo tego potrafiła się podnieść i do końca pierwszej połowy zdominowała wydarzenia na boisku. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2, co Tottenham stawia w lekko uprzywilejowanej pozycji przed meczem rewanżowym na Wembley. Oczywiście, zadanie wciąż bardzo trudne do realizacji, wszak do Londynu przyjeżdża 33-krotny mistrz Italii i zespół, który dwukrotnie w ostatnich trzech latach był w finale Ligi Mistrzów. Zapowiada się kapitalny mecz z udziałem dwóch ekip, które nie doznały jeszcze porażki w roku 2018.

Man.City-Basel

WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ, stwierdził na przedmeczowej konferencji prasowej Pep Guardiola. Czyżby? Może się zdarzyć prawie wszystko. Do rzeczy niemożliwych należy zaliczyć zwycięstwo FC Basel na Etihad Stadium różnicą pięciu bramek. Sprawa awansu Manchester City jest już rozstrzygnięta. Nigdy w historii Champions League nie było przypadku, aby klub który przegrał pierwszy mecz u siebie 0:4, odrobił straty na boisku rywala. Ta tradycja zostanie podtrzymana w środowy wieczór na Etihad Stadium.

Paris SG - Real M.

2018-03-06, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

WIELKI REWANŻ W PARKU KSIĄŻĄT!
Real Madryt z sowitą zaliczką 3:1 z pierwszego spotkania przystąpi do rewanżowego starcia na Parc des Princes. W składzie PSG zabraknie największej gwiazdy zespołu, Neymara. Czy PSG zdoła odwrócić losy rywalizacji i awansować do ćwierćfinału LM?

Liverpool-FC Porto

2018-03-06, Autor analizy: Mirosław Dudek

FORMALNOŚĆ. Liverpool już w pierwszym meczu praktycznie załatwił sobie awans do ćwierćfinału Champions League. Oczywiście The Reds słyną z różnych niesamowitych historii związanych z występami tego klubu, ale nawet oni nie są w stanie roztrwonić takiej zaliczki (5:0) grając na swoim Anfield. Jurgen Klopp zapowiada wystawienie mocnego składu, co trochę dziwi, zważywszy że sprawa awansu jest raczej rozstrzygnięta, a już w sobotę The Reds grają kluczowy i najbardziej prestiżowy mecz w Premier League z odwiecznym wrogiem - Manchester United. Portugalczycy z pewnością pokażą się z dobrej strony na Anfield, oczywiście nie zagrają tutaj o awans, ale o dumę tego zasłużonego klubu.

FC Sevilla-Man.Utd

2018-02-21, Autor analizy: Mirosław Dudek

POWRÓT PO CZTERECH LATACH. Manchester United zagra w fazie pucharowej Ligi Mistrzów po raz pierwszy od roku 2014. To ostatni z angielskich klubów, który zagra w 1/8 finału Champions League. Kluby z Premier League spisywały się wybornie – Manchester City i Liverpool praktycznie zapewniły już sobie awans do ćwierćfinału po wysokich zwycięstwach w meczach wyjazdowych. W uprzywilejowanej sytuacji jest też Tottenham po remisie w Turynie z Juventusem. Najtrudniejsze zadania czeka Chelsea, która we wtorek zremisowała u siebie z Barceloną. Czy kluby z Premier League zachowają status niepokonanych w tej fazie Ligi Mistrzów po wizycie United w Sevilli? W ubiegłym sezonie Sevilla została wyeliminowana przez Leicester, teraz kolej na rywalizację z dużo bardziej utytułowanym klubem z Anglii.

Szachtar D. - AS Roma

2018-02-21, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

RZYMSKI PATENT SZACHTARA
Szachtar Donieck wyszedł zwycięsko z trzech ostatnich potyczek z AS Romą - 3:0, 3:2 i 1:0. "Giallorossi" nigdy nie mieli łatwej przeprawy w spotkaniach rozgrywanych na Ukrainie - dobitnie potwierdza to bilans meczowy - 3 porażki i tylko 1 zwycięstwo.