Liga Mistrzów: oferta

Real Madryt

Pilka nozna | Liga Mistrzow

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz awans ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... 1.pol.-1.bramka 2.pol.-1.bramka Strzeli gola (razem z dogry...

20:45
Bayern M. - Besiktas 322 1. spotk. / live O2TV Sport / SUPEROFERTA - Zagraj wyzszy kurs

20:45
Liverpool - FC Porto 305 2. spotk. (5:0)

20:45
Tottenham - Juventus 370 2. spotk. (2:2)

KRÓLEWSKI POJEDYNEK
Największy hit 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym dojdzie do starcia pomiędzy Realem Madryt a PSG. Bilans 6 ostatnich bezpośrednich meczów jest niezwykle wyrównany - po 2 zwycięstwa dla każdego zespołu i po 2 dwa remisy. Która z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoja stronę?

FC Porto-Liverpool

2018-02-13, Autor analizy: Mirosław Dudek

UZNANE FIRMY. FC Porto kontra Liverpool to mecz, który pozostaje trochę w cieniu hitu Real Madryt - PSG, ale w tej parze los zetknął dwie bardzo utytułowane ekipy. FC Porto dwukrotnie sięgał po najważniejszy z europejskich pucharów, a FC Liverpool zdobywał to trofeum aż pięciokrotnie. Tylko Barcelona z Chelsea stanowią drugą parę, w której zagrają dwa kluby zdobywcy Ligi Mistrzów. Dla nas ciekawostką jest, że do tych triumfów walnie przyczynili się nasi bramkarze – Józef Młynarczyk w Porto i Jerzy Dudek w Liverpoolu. Te dwie ekipy dwukrotnie rywalizowały ze sobą w fazie pucharowej. W obu wypadkach scenariusz był bardzo podobny – w Portugalii padał remis, a na Anfield górą byli The Reds.

Basel-Man City

JAK W SZWAJCARSKIM ZEGARKU. Wszystko musi zadziałać perfekcyjnie, aby miejscowi fani mogli liczyć na niespodziankę ze strony swoich graczy w konfrontacji z liderem Premier League – Manchester City. Tak twierdzi menadżer miejscowych – Raphael Wicky. Jesienią w Bazylei doznał porażki Manchester United. Czy drugi gigant z Manchesteru też powróci ze stadionu St.Jacob Park na tarczy? Mimo wszystko taki scenariusz wydaje się mało prawdopodobny.

Juventus - Tottenham

2018-02-13, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

MISTRZOWSKA UCZTA – JUVENTUS VS TOTTENHAM!
Juventus pozostaje niepokonany w 19 z ostatnich 21 spotkań Ligi Mistrzów, ale przed "Starą Damą" prawdziwy test z Tottenhamem, który wygrał 6 z ostatnich 7 meczów UEFA Champions League. W sierpniu 2017 roku Tottenham pokonał na Wembley ekipę Juventusu 2:0.

Leipzig - Besiktas

2017-12-06, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

NIESPODZIEWANY ZWYCIĘZCA
RB Lipsk stanie przed arcytrudnym zadaniem – niemiecki zespół musi zgromadzić więcej punktów od FC Porto, by zakończyć fazę grupową na drugim miejscu i sięgnąć po upragniony awans. Besiktas Stambuł został nieoczekiwanym zwycięzcą Grupy G i pozostaje niepokonany w 10 z 11 ostatnich spotkań Ligi Mistrzów.

FC Porto - Monaco

DECYDUJĄCE STARCIE
Rywalizacja w Grupie G była pełna niespodzianek - wystarczy powiedzieć, że 1.miejsce zdobył Besiktas, a AS Monaco żegna się z Ligą Mistrzów. O drugie miejsce zawalczy drużyny Porto i RB Lipsk - oba klubu mają po 7 punktów, ale to "Smoki" legitymują się lepszym bilansem meczów bezpośrednich (3:1 i 2:3).

Real M. - Dortmund

2017-12-06

KRYZYS. Obie drużyny w ostatnich tygodniach z pewnością nie grają na miarę oczekiwań. Real mimo zapewnionego już awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów w lidze notuje najgorsze wyniki od sezonu 2008/09. Tylko czwarte miejsce i osiem punktów straty do Barcelony to troszkę rozczarowanie dla kibiców „Królewskich”. Z kolei w Dortmundzie jest jeszcze gorzej. Po imponującym początku sezonu, Borussia nagle przestała grać. Z ostatnich jedenastu spotkań we wszystkich rozgrywkach wygrała tylko jeden mecz w krajowym pucharze! Ostatnie ligowe zwycięstwo miało miejsce 30 września.

Liverpool - Spartak M.

2017-12-05, Autor analizy: Mirosław Dudek

KUSZENIE LOSU. Wygrywać 3:0 i nie wygrać meczu, to jednak frajerstwo. Czy Liverpool zapłaci za to słono? Jeżeli przegra u siebie ze Spartakiem to odpadnie z Ligi Mistrzów, jeżeli zremisuje to straci pierwsze miejsce. Te scenariusze będą możliwe tylko o ile Sevilla wygra na wyjeździe z Mariborem, ale Hiszpanie raczej nie zmarnują okazji. Oba zespoły są w świetnej formie, Liverpool nie przegrał żadnego z ostatnich ośmiu spotkań, wygrał 6 i 2 zremisował, a w siedmiu z tych meczów strzelał minimum 3 gole! Spartak z kolei wygrał cztery z pięciu ostatnich meczów. Zapowiadają się wielkie emocje w środowy wieczór na Anfield.

Szachtar D. - Man.City

2017-12-06, Autor analizy: Mirosław Dudek

UNIKNĄĆ PORAŻKI. Zapowiada się spora niespodzianka w Grupie F. Jest całkiem prawdopodobne, że z rozgrywkami pożegna się dziś Napoli. Stanie się tak, jeżeli Szachtar nie przegra na stadionie w Charkowie z Manchesterem City. Napoli, aby awansować musi pokonać dziś w Rotterdamie Feyenoord i liczyć, że Obywatele Pepa Guardioli zagrają z pełnym zaangażowaniem na Ukrainie. Jak dotychczas Manchester City był perfekcyjny w Lidze Mistrzów, wygrał wszystkie 5 meczów, czy wygra także to ostatnie spotkanie? Pamiętajmy, że w niedzielę City czekają wielkie derby z United.

Tottenham - Apoel Nik.

APOEL WCIĄŻ W GRZE. Tottenham złapał zadyszkę w Premier League, ale w Lidze Mistrzów spisuje się wyśmienicie i wygra Grupę H bez względu na wynik ostatniego meczu u siebie z APOEL. To osiągnięcie tym bardziej warte podkreślenia, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że Koguty wyprzedziły tak znamienite firmy jak Real Madryt i Borussia Dortmund. Goście z Cypru nieoczekiwanie mają szanse, aby wyprzedzić Borussię i zagrać na wiosnę w Lidze Europy, do tego potrzebują jednak uzyskać w Londynie lepszy rezultat, aniżeli Borussia w Madrycie. Obecnie na trzecim miejscu jest klub z Dortmundu dzięki zdecydowanie lepszej różnicy bramek. Czy APOEL stać na sprawienie niespodzianki w Londynie?