Liga Mistrzów: oferta

Real Madryt

Pilka nozna | Liga Mistrzow

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka suma zółtych kartek suma rz.roznych 1.pol.-1.bramka 2.pol.-1.bramka Strzeli gola (razem z dogry...

20:45
Barcelona - Olympiakos 1302 live O2TV Sport 6 / SUPEROFERTA - Zagraj wyzszy kurs

20:45

Pilka nozna | Liga Mistrzow-gr.A-kl.konc.

20:45

Pilka nozna | Liga Mistrzow-gr.B-kl.konc.

20:45

Pilka nozna | Liga Mistrzow-gr.C-kl.konc.

18:00

Pilka nozna | Liga Mistrzow-gr.D-kl.konc.

20:45

Pilka nozna | Liga Mistrzow-gr.E-kl.konc.

20:45

Pilka nozna | Liga Mistrzow-gr.F-kl.konc.

20:45

Pilka nozna | Liga Mistrzow-gr.G-kl.konc.

20:45

Pilka nozna | Liga Mistrzow-gr.H-kl.konc.

CZARNA PASSA FEYENOORDU

We wtorkowy wieczór Ligi Mistrzów, piłkarze Feyenoordu będą celować w swoje pierwsze trzy punkty w Grupie F. Szachtar nie rywalizował z żadnym przedstawicielem Holandii od 2005 roku. Gospodarze kontynuują fatalną serię 9 porażek z rzędu w UEFA Champions League!

Real M.-Tottenham

2017-10-17, Autor analizy: Mirosław Dudek

NA SZCZYCIE GRUPY H. Oba kluby po dwóch pierwszych meczach mają identyczny bilans – komplet sześciu punktów i stosunek bramek – 6:1. Dlatego też Zinedine Zidane nie bez podstaw mówi, że dwumecz Real Madryt – Tottenham to jak dwa spotkania finałowe w Grupie H, które zadecydują o pierwszym miejscu w tej grupie. Historia bezpośrednich potyczek pomiędzy tymi klubami jednoznacznie wskazuje nam tu faworyta. W czterech wcześniejszych starciach Real Madryt jest niepokonany, wygrał 3 z tych spotkań i jeszcze nie stracił bramki w meczach ze Spurs. Czy we wtorek nastąpi przełom w tej rywalizacji?

Maribor-Liverpool

PO PIERWSZE ZWYCIĘSTWO. Liverpool miał ogromną przewagę w dwóch pierwszych meczach Ligi Mistrzów z Sevillą i Spartakiem, ale ta przewaga nie znalazła odzwierciedlenia w rezultatach. The Reds zanotowali dwa remisy i teraz nie mogą sobie już pozwolić na stratę punktów w meczu na stadionie Mariboru. Pytanie, czy zobaczymy ponownie typowy w tym sezonie scenariusz w wykonaniu podopiecznych Jurgena Kloppa – ostrzeliwanie bramki rywala, wielka przewaga w posiadaniu piłki i marna efektywność. Liverpool przyjeżdża do Słowenii z tylko jedną wygraną w ostatnich ośmiu meczach. Czy Maribor też będzie w stanie powstrzymać ataki The Reds?

Man.City-Napoli

STARCIE LIDERÓW. Fascynująco zapowiada się mecz Manchester City kontra Napoli, wszak jest to spotkanie liderów Premier League i Serie A. Prezydent włoskiego klubu – Aurelio de Laurentis sugerował, że klub z Neapolu być może nie zagra w najsilniejszym składzie, ponieważ w sobotę zagrają mecz na szczycie w Serie A z Interem Mediolan, a Napoli nie było mistrzem Włoch od roku 1980. Manchester City pewnie przewodzi w Grupie F po dwóch zwycięstwach nad Szachtarem Donieck i Feyenoordem, Obywatele w tych dwóch meczach nie stracili jeszcze bramki. Ewentualna wygrana z Napoli powinna już po trzech seriach spotkań dać City ogromną przewagę nad rywalami i komfort koncentrowania się na meczach ligowych.

Monaco - Besiktas

2017-10-17

SPADEK FORMY. Początek sezonu wyglądał bardzo dobrze w wykonaniu zespołu z Księstwa. Wydawało się, że mimo utraty tak wielu znakomitych zawodników (m.in. Kylian Mbappe, Benjamin Mendy, Tiemoue Bakayoko czy Bernardo Silva) zespół funkcjonuje dobrze. Jednak ostatnie tygodnie temu zaprzeczają. Monaco od starcia z Porto (0:3) w drugiej kolejce Ligi Mistrzów notuje duży regres formy, a dwa zwycięstwa w ostatnich siedmiu meczach we wszystkich rozgrywkach idealnie to obrazują. Z kolei Besiktas w lidze nie zachwyca (dopiero 6 miejsce po ośmiu kolejkach), ale w Lidze Mistrzów lideruje grupie G z dwoma triumfami. Czy Monaco przełamie swoją słabszą dyspozycję i zdobędzie komplet punktów?

RB Lipsk – Porto

2017-10-17

GRUPA NIESPODZIANEK. Z pewnością dotychczasowe wyniki spotkań w grupie G mocno zaskakują swoimi rozstrzygnięciami. Mało kto by się spodziewał, że po pierwszych dwóch kolejkach liderem grupy z kompletem punktów będzie turecki Besiktas, a Monaco zdobędzie tylko jeden punkt. Wyniki te sprawiają, że cały czas sytuacja w tej grupie jest otwarta na każdy możliwy wynik. Porto w poprzedniej kolejce wygrało w Monaco 3:0 będąc zdecydowanie lepszym zespołem od ekipy Kamila Glika. Natomiast Leipzig będzie walczył o swoje pierwsze zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Apoel Nik. - Dortmund

TRUDNY WYJAZD BORUSSII

Borussia Dortmund doznała pierwszej porażki w Bundeslidze, przegrywając w szlagierze 2:3 z RB Lipsk. Przed piłkarzami BvB wymagający mecz wyjazdowy z APOEL-em Nikozja, który nie zdobył bramki od trzech ostatnich spotkań Ligi Mistrzów.

Atletico - Chelsea

2017-09-27, Autor analizy: Mirosław Dudek

NOWY DOM ATLETICO. To będzie wielkie wydarzenie dla wszystkich fanów Atletico Madryt – ich ulubieńcy zagrają w środę pierwszy mecz Ligi Mistrzów na swoim nowym stadionie Estadio Metropolitano, a przeciwnik na tę uroczystość naprawdę jest godny – Chelsea Londyn. Na swoim starym stadionie Calderon Atletico Madryt nigdy nie przegrał meczu przeciwko klubom angielskim. W jedenastu meczach z tymi rywalami odnieśli 6 zwycięstw i 5 razy remisowali. Czy ta znakomita seria zostanie podtrzymana w środę?

PSG - Bayern

2017-09-27

ZDOBYĆ PARYŻ. Z pewnością będzie to dla zespołu Roberta Lewandowskiego największy test w tym sezonie. Niepokojące dla kibiców Bayernu mogą być wpadki, które zespół Carlo Ancelottiego zanotował już dwukrotnie w tym sezonie. Porażka z Hoffenheim (0:2), czy tylko remis w ostatniej ligowej kolejce z Wolfsburgiem (mimo prowadzenia 2:0) potwierdzają tylko, że drużyna z Monachium może mieć w tym sezonie problemy z osiągnięciem sukcesu na arenie międzynarodowej. Z kolei PSG po transferze Neymara prezentuje się znakomicie, ale jednocześnie słychać głosy o konflikcie Brazylijczyka z resztą zespołu. Zespół z Paryża ostatni raz przegrał na własnym stadionie we wszystkich rozgrywkach 20 marca 2016 roku! Czy Bayern będzie w stanie zdobyć punkty na Parc des Princes?

Sporting - Barcelona

2017-09-27

ROZPĘDZONA BARCELONA. Barcelona po wpadce na początku sezonu z Realem w Superpucharze Hiszpanii (dwie porażki) rozpoczęła zwycięski marsz, który obejmuje już siedem kolejnych zwycięstw. W lidze podopieczni Ernesto Valverde zdobyli komplet punktów i legitymują się doskonałym bilansem bramkowym 20:2. Dodatkowo w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów rozbili Juventus 3:0 pokazując, że nawet bez Neymara są zespołem światowej klasy. Natomiast gospodarze środowego starcia dość niespodziewanie na inaugurację Ligi Mistrzów wygrali w Pireusie (3:2) i pokazali, że mogą spróbować powalczyć o wyjście z grupy.