Liga Mistrzów: oferta

Real Madryt

Pilka nozna | Liga Mistrzow

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz awans ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1. i 2. druzyna strzela gol... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... 1.pol.-1.bramka 2.pol.-1.bramka

NIESPODZIEWANY ZWYCIĘZCA
RB Lipsk stanie przed arcytrudnym zadaniem – niemiecki zespół musi zgromadzić więcej punktów od FC Porto, by zakończyć fazę grupową na drugim miejscu i sięgnąć po upragniony awans. Besiktas Stambuł został nieoczekiwanym zwycięzcą Grupy G i pozostaje niepokonany w 10 z 11 ostatnich spotkań Ligi Mistrzów.

FC Porto - Monaco

DECYDUJĄCE STARCIE
Rywalizacja w Grupie G była pełna niespodzianek - wystarczy powiedzieć, że 1.miejsce zdobył Besiktas, a AS Monaco żegna się z Ligą Mistrzów. O drugie miejsce zawalczy drużyny Porto i RB Lipsk - oba klubu mają po 7 punktów, ale to "Smoki" legitymują się lepszym bilansem meczów bezpośrednich (3:1 i 2:3).

Real M. - Dortmund

2017-12-06

KRYZYS. Obie drużyny w ostatnich tygodniach z pewnością nie grają na miarę oczekiwań. Real mimo zapewnionego już awansu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów w lidze notuje najgorsze wyniki od sezonu 2008/09. Tylko czwarte miejsce i osiem punktów straty do Barcelony to troszkę rozczarowanie dla kibiców „Królewskich”. Z kolei w Dortmundzie jest jeszcze gorzej. Po imponującym początku sezonu, Borussia nagle przestała grać. Z ostatnich jedenastu spotkań we wszystkich rozgrywkach wygrała tylko jeden mecz w krajowym pucharze! Ostatnie ligowe zwycięstwo miało miejsce 30 września.

Liverpool - Spartak M.

2017-12-05, Autor analizy: Mirosław Dudek

KUSZENIE LOSU. Wygrywać 3:0 i nie wygrać meczu, to jednak frajerstwo. Czy Liverpool zapłaci za to słono? Jeżeli przegra u siebie ze Spartakiem to odpadnie z Ligi Mistrzów, jeżeli zremisuje to straci pierwsze miejsce. Te scenariusze będą możliwe tylko o ile Sevilla wygra na wyjeździe z Mariborem, ale Hiszpanie raczej nie zmarnują okazji. Oba zespoły są w świetnej formie, Liverpool nie przegrał żadnego z ostatnich ośmiu spotkań, wygrał 6 i 2 zremisował, a w siedmiu z tych meczów strzelał minimum 3 gole! Spartak z kolei wygrał cztery z pięciu ostatnich meczów. Zapowiadają się wielkie emocje w środowy wieczór na Anfield.

Szachtar D. - Man.City

2017-12-06, Autor analizy: Mirosław Dudek

UNIKNĄĆ PORAŻKI. Zapowiada się spora niespodzianka w Grupie F. Jest całkiem prawdopodobne, że z rozgrywkami pożegna się dziś Napoli. Stanie się tak, jeżeli Szachtar nie przegra na stadionie w Charkowie z Manchesterem City. Napoli, aby awansować musi pokonać dziś w Rotterdamie Feyenoord i liczyć, że Obywatele Pepa Guardioli zagrają z pełnym zaangażowaniem na Ukrainie. Jak dotychczas Manchester City był perfekcyjny w Lidze Mistrzów, wygrał wszystkie 5 meczów, czy wygra także to ostatnie spotkanie? Pamiętajmy, że w niedzielę City czekają wielkie derby z United.

Tottenham - Apoel Nik.

APOEL WCIĄŻ W GRZE. Tottenham złapał zadyszkę w Premier League, ale w Lidze Mistrzów spisuje się wyśmienicie i wygra Grupę H bez względu na wynik ostatniego meczu u siebie z APOEL. To osiągnięcie tym bardziej warte podkreślenia, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że Koguty wyprzedziły tak znamienite firmy jak Real Madryt i Borussia Dortmund. Goście z Cypru nieoczekiwanie mają szanse, aby wyprzedzić Borussię i zagrać na wiosnę w Lidze Europy, do tego potrzebują jednak uzyskać w Londynie lepszy rezultat, aniżeli Borussia w Madrycie. Obecnie na trzecim miejscu jest klub z Dortmundu dzięki zdecydowanie lepszej różnicy bramek. Czy APOEL stać na sprawienie niespodzianki w Londynie?

Feyenoord - Napoli

2017-12-06

LICZĄ NA CITY. Już tak naprawę niewiele zależy od zespołu Maurizio Sarriego. Przed ostatnią serią spotkań tracą trzy punkty do drugiego Szachtara i nawet triumf w Holandii nie da im awansu, jeśli Ukraińcy zdobędą choćby jeden punkt w swoim spotkaniu. Pocieszeniem jest fakt, że Napoli ma lepszy bilans bezpośrednich spotkań z Szachtarem i przy równej ilości punktów wyprzedzą rywali. Drugą optymistyczną wiadomością jest rywal Szachtara, czyli Manchester City. To klub, który w tym sezonie nie przegrał jeszcze żadnego spotkania we wszystkich rozgrywkach i jeśli nie liczyć wygranego po rzutach karnych starcia w ligowym pucharze z Wolverhampton to triumfował w dziewiętnastu kolejnych spotkaniach!

AS Roma - Karabach

2017-12-05, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

KOMFORT ROMY
W ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów zajmująca drugie miejsce w tabeli Grupy C Roma, będzie podejmować na Stadio Olimpico ostatni w stawce Qarabag Agdam. Niezależnie od wyniku końcowego, azerski klub zakończy zmagania na czwartej pozycji. AS Roma jest w komfortowej sytuacji – jeśli wygra, nie musi czekać na rezultat końcowy meczu Chelsea – Atletico.

Chelsea - Atl.Madryt

ATLETICO NA KRAWĘDZI. Atletico Madryt przyzwyczaił nas do świetnych występów w Champions League, to półfinalista poprzedniej edycji, w ostatnich czterech latach dwukrotnie dochodził do finału tych elitarnych rozgrywek. Tym razem podopieczni Simeone prawdopodobnie jednak pożegnają się z Champions League po fazie grupowej. Już wygranie spotkania na Stamford Bridge będzie piekielnie trudnym zadaniem, ale to nie jedyny warunek, aby awansować – do tego potrzebna będzie także wpadka Romy u siebie z Karabachem. Chelsea jeżeli chce zachować pierwsze miejsce w Grupie C musi powalczyć o zwycięstwo, ponieważ przy stracie punktów z Atletico Madryt, przy jednoczesnym zwycięstwie Romy, to włoski klub wskoczy na pozycję lidera. Zapowiada się świetny mecz na Stamford Bridge, gdzie obie ekipy urządza tylko zwycięstwo.

Manch.Utd. - CSKA M.

PIERWSZE MIEJSCE WCIĄŻ NIE JEST PEWNE? Tak przynajmniej twierdzi Jose Mourinho i dlatego nie może sobie pozwolić na kompletne przemeblowanie składu na mecz z CSKA Moskwa. Ale tak po prawdzie to portugalski szkoleniowiec wypowiada się jak człowiek lekko oderwany od rzeczywistości, lub ktoś, kto lubi kokietować – aby Manchester United spadł z pozycji lidera Grupy A musiałby sobie dać wbić aż 5 goli przybyszom z Moskwy – a to scenariusz mało prawdopodobny nawet dla tych, którzy mają bardzo bogate pokłady fantazji. Dla CSKA to jednak mecz o być, albo nie być w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Ekipa z Rosji awansuje, jeżeli uzyska na Old Trafford lepszy rezultat aniżeli Basel w Lizbonie z Benficą.