Ligue 1: oferta

Ligue 1

Piłka nożna | 1.Francja

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz SUPEROFERTA+: mecz liczba goli spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola obie drużyny strzelą gola spotkanie/obie drużyny strz... podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli obie druzyny strzela gola i... spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna... 2.drużyna 1.połowa dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna... 2.drużyna 2.połowa dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa połowa z wiekszą liczbą gol... dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik padnie gol-minuta nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... 1i2 drużyna strzeli gola w ... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie...

Marseille - Lyon

2018-03-18

PSYCHOLOGICZNA PRZEWAGA. Oba zespoły w czwartkowy wieczór walczyły w ramach rozgrywek Ligi Europy. Jednak tylko drużyna z Marsylii mogła się cieszyć z awansu po pokonaniu na wyjeździe Bilbao (2:1). Z kolei Lyon mimo zaliczki (1:0) z pierwszego meczu w Moskwie nie potrafił na własnym stadionie przypieczętować awansu i uległ (2:3) przez co odpadł z dalszej rywalizacji. Przed niedzielnym meczem Marsylia oprócz przewagi punktowej (pięć „oczek”) zyskała również w sferze mentalnej. Czy Lyon będzie potrafił się podnieść i jeszcze powalczyć o trzecią lokatę w tabeli?

St.Etienne - Guingamp

2018-03-18

SĄSIEDZI. Ostatnie tygodnie w wykonaniu zespołu St.Etienne są bardzo dobre, gdyż już od siedmiu kolejek nie zaznali porażki. Jednak z drugiej strony większość ze spotkań tej serii zremisowali (4). Dzięki dobrym występom w ostatnich tygodniach drużyna Jean-Louisa Gasseta opuściła niebezpieczną strefę, ale w dalszym ciągu nie może spokojnie patrzeć za siebie (siedem punktów przewagi nad strefą spadkową). Z kolei goście zajmują trzynastą lokatę i mają tylko dwa punkty mniej od niedzielnego rywala. Czy gospodarze podtrzymają swoje serię bez porażki?

Nice - PSG

2018-03-18

ROZCZAROWANI. Po serii siedmiu spotkań bez zwycięstwa Nicea zanotowała dwa kolejne triumfy w lidze. Takie właśnie przestoje w tym sezonie spowodowały, że najprawdopodobniej Nicea w przyszłym sezonie nie zagra w europejskich pucharach. Przed tą kolejką drużyna Luciena Favre'a traci aż 12 „oczek” do czwartego Lyonu. Z kolei drużyna z Paryża tez czuje duże rozczarowanie, ale z powodu szybkiego odpadnięcia z rozgrywek Ligi Mistrzów, które były w tym sezonie absolutnym priorytetem. Z ostatnich dziesięciu bezpośrednich meczów z PSG, Nicea wygrała tylko jeden raz, doznając aż ośmiu porażek. Czy PSG odniesie trzynaste kolejne zwycięstwo na francuskich boiskach (liga i puchary krajowe)?

Toulouse - Strasbourg

2018-03-16

O SZEŚĆ PUNKTÓW. Dla obu zespołów sobotnie spotkanie będzie przysłowiowym spotkaniem o sześc punktów. Strasbourg zajmuje piętnaste miejsce i ma dwa punkty przewagi na Tuluzą. Z kolei drużyna pod wodzą Mickaela Debeve jest dwa oczka w tabeli niżej, czyli na pierwszym bezpiecznym miejscu (17), ale ma tylko jeden punkt przewagi nad strefą barażowo-spadkową. Oba zespoły w ostatnich tygodniach są w bardzo przeciętnej formie, o czym świadczą tylko dwa zwycięstwa Tuluzy w dwunastu meczach ligowych, oraz dwa zwycięstwa w jedenastu ostatnich meczach Strasbourga. Który z tych zespołów choć na chwilę oddali się od strefy spadkowej?

Monaco - Lille

2018-03-15

ROZPĘDZONE MONACO. Zespół z Księstwa na dobre rozsiadł się na pozycji wicelidera ligi. Przed trzydziestą serią spotkań przewaga zespołu Leonardo Jardima na trzecią Marsylią wynosi cztery punkty. Monaco w ostatnich tygodniach gra bardzo pewnie, a ostatnia ligowa porażka miała miejsce 29 listopada z meczu z Nantes! Od tego czasu klub z Księstwa nie przegrał kolejnych czternastu konfrontacji w Ligue 1. Z kolei w Lille nastał bardzo trudny czas. Drużyna ta zajmuje przedostatnie miejsce w lidze i będzie miała wielkie problemy z utrzymaniem ligowego bytu.

PSG - Angers

2018-03-13

TYTUŁ TUŻ, TUŻ. Losy tytułu są już rozstrzygnięte, gdyż PSG prowadzi różnicą 14 punktów nad drugim Monaco na dziewięć kolejek przed zakończeniem sezonu. Dodatkowo ekipa z Paryża odpadła już z gry w Lidze Mistrzów, więc wszystkie siły zostaną rzucone na krajowe rozgrywki ligowe i pucharowe. Angers po zdobyciu siedmiu punktów w ostatnich trzech kolejkach troszkę oddaliło się od ostatniej trójki w tabeli na odległość czterech punktów. Jednak o jakiekolwiek punkty w Paryżu będzie niezmiernie trudno. PSG wygrało z Angers pięć ostatnich spotkań tracąc w nich tylko jedną bramkę.

Toulouse - Marseille

2018-03-10

GONIĄC MONACO. Po triumfie nad Bilbao (3:1) w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy, Marsylia jest w bardzo dobrej sytuacji przed czwartkowym rewanżem. W lidze natomiast drużyna Rudiego Garcii zajmuje trzecią lokatę ze stratą siedmiu punktów do drugiego Monaco (jeden mecz rozegrany więcej). Toulouse natomiast znajduje się na odwrotnym biegunie i musi walczyć o uniknięcie degradacji. Tylko siedemnaste miejsce i punkt przewagi nad miejsce barażowym to bardzo trudna sytuacja. W sześciu z siedmiu ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami we wszystkich rozgrywkach notowaliśmy wyniki remisowe. Czy i tym razem zespoły te podzielą się punktami?

Lyon - Caen

2018-03-10

REWANŻ ZA PUCHAR. Zespoły te spotkały się 1 marca w ramach ćwierćfinału pucharu Francji i lepszy okazał się zespół Caen wygrywając na własnym boisku 1:0. Teraz dla podopiecznych Bruno Genesio przychodzi czas na rewanż. Po piątkowym zwycięstwie Monaco (3:1 ze Strasbourgiem) zwiększyła się przewaga nad czwartym Lyonem do aż dwunastu punktów. W tej chwili Lyon bardziej musi się skupić na gonieniu trzeciej Marsylii, która podobnie jak Lyon gra jeszcze w Lidze Europy. Pięć punktów różnicy między tymi zespołami jest jak najbardziej do odrobienia szczególnie w obliczu bezpośredniego meczu, który odbędzie się w następny weekend.

Guingamp - Nice

2018-03-10

SŁABSZY CZAS. Obie drużyny w ostatnich tygodniach nie zachwycają swoja grą. Guingamp wygrało tylko jedno z ostatnich ośmiu ligowych spotkań i zajmuje dwunaste miejsce w ligowej tabeli mając siedem punktów przewagi nad strefą barażowo-spadkową. Natomiast Nicea tak naprawdę może tylko walczyć o zajęcie piątej lokaty, do której traci dwa punkty, bo zajęcie czwartego miejsca jest mało prawdopodobne (12 punktów straty). Dopiero w ostatniej serii spotkań drużyna Nicea przełamała serię siedmiu kolejnych spotkań bez zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach.

Rennes - St.Etienne

2018-03-10

PONOWNIE REMIS? Oba zespoły w ostatnich tygodniach spisują się bardzo dobrze. Rennes dzięki zdobyciu dziesięciu punktów w czterech ostatnich meczach awansowało na piątą lokatę. Z kolei goście sobotniego starcia nie przegrali ostatnich sześciu spotkań. St.Etienne ma przed tą serią spotkań siedem punktów przewagi nad strefą spadkową/barażową i nie może być jeszcze pewne utrzymania, ale dzięki ostatnim występom są bardzo bliscy realizacji tego celu. W sześciu z ośmiu ostatnich bezpośrednich starć zanotowano wynik remisowy. Czy i tym razem zobaczymy podział punktów w konfrontacji tych zespołów?