Ligue 1: oferta

Ligue 1

Piłka nożna | 1.Francja

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz liczba goli spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola obie drużyny strzelą gola spotkanie/obie drużyny strz... podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli obie druzyny strzela gola i... spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.połowa 1.drużyna dokładna... 1.połowa 2.drużyna dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 2.połowa 1.drużyna dokładna... 2.połowa 2.drużyna dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa połowa z wiekszą liczbą gol... dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik padnie gol-minuta nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... 1i2 drużyna strzeli gola w ... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka liczba zółtych kartek liczba rzutów rożnych Strzeli gola (musi wystąpić...

2018-03-18

PSYCHOLOGICZNA PRZEWAGA. Oba zespoły w czwartkowy wieczór walczyły w ramach rozgrywek Ligi Europy. Jednak tylko drużyna z Marsylii mogła się cieszyć z awansu po pokonaniu na wyjeździe Bilbao (2:1). Z kolei Lyon mimo zaliczki (1:0) z pierwszego meczu w Moskwie nie potrafił na własnym stadionie przypieczętować awansu i uległ (2:3) przez co odpadł z dalszej rywalizacji. Przed niedzielnym meczem Marsylia oprócz przewagi punktowej (pięć „oczek”) zyskała również w sferze mentalnej. Czy Lyon będzie potrafił się podnieść i jeszcze powalczyć o trzecią lokatę w tabeli?

St.Etienne - Guingamp

2018-03-18

SĄSIEDZI. Ostatnie tygodnie w wykonaniu zespołu St.Etienne są bardzo dobre, gdyż już od siedmiu kolejek nie zaznali porażki. Jednak z drugiej strony większość ze spotkań tej serii zremisowali (4). Dzięki dobrym występom w ostatnich tygodniach drużyna Jean-Louisa Gasseta opuściła niebezpieczną strefę, ale w dalszym ciągu nie może spokojnie patrzeć za siebie (siedem punktów przewagi nad strefą spadkową). Z kolei goście zajmują trzynastą lokatę i mają tylko dwa punkty mniej od niedzielnego rywala. Czy gospodarze podtrzymają swoje serię bez porażki?

Nice - PSG

2018-03-18

ROZCZAROWANI. Po serii siedmiu spotkań bez zwycięstwa Nicea zanotowała dwa kolejne triumfy w lidze. Takie właśnie przestoje w tym sezonie spowodowały, że najprawdopodobniej Nicea w przyszłym sezonie nie zagra w europejskich pucharach. Przed tą kolejką drużyna Luciena Favre'a traci aż 12 „oczek” do czwartego Lyonu. Z kolei drużyna z Paryża tez czuje duże rozczarowanie, ale z powodu szybkiego odpadnięcia z rozgrywek Ligi Mistrzów, które były w tym sezonie absolutnym priorytetem. Z ostatnich dziesięciu bezpośrednich meczów z PSG, Nicea wygrała tylko jeden raz, doznając aż ośmiu porażek. Czy PSG odniesie trzynaste kolejne zwycięstwo na francuskich boiskach (liga i puchary krajowe)?

Toulouse - Strasbourg

2018-03-16

O SZEŚĆ PUNKTÓW. Dla obu zespołów sobotnie spotkanie będzie przysłowiowym spotkaniem o sześc punktów. Strasbourg zajmuje piętnaste miejsce i ma dwa punkty przewagi na Tuluzą. Z kolei drużyna pod wodzą Mickaela Debeve jest dwa oczka w tabeli niżej, czyli na pierwszym bezpiecznym miejscu (17), ale ma tylko jeden punkt przewagi nad strefą barażowo-spadkową. Oba zespoły w ostatnich tygodniach są w bardzo przeciętnej formie, o czym świadczą tylko dwa zwycięstwa Tuluzy w dwunastu meczach ligowych, oraz dwa zwycięstwa w jedenastu ostatnich meczach Strasbourga. Który z tych zespołów choć na chwilę oddali się od strefy spadkowej?

Monaco - Lille

2018-03-15

ROZPĘDZONE MONACO. Zespół z Księstwa na dobre rozsiadł się na pozycji wicelidera ligi. Przed trzydziestą serią spotkań przewaga zespołu Leonardo Jardima na trzecią Marsylią wynosi cztery punkty. Monaco w ostatnich tygodniach gra bardzo pewnie, a ostatnia ligowa porażka miała miejsce 29 listopada z meczu z Nantes! Od tego czasu klub z Księstwa nie przegrał kolejnych czternastu konfrontacji w Ligue 1. Z kolei w Lille nastał bardzo trudny czas. Drużyna ta zajmuje przedostatnie miejsce w lidze i będzie miała wielkie problemy z utrzymaniem ligowego bytu.

PSG - Angers

2018-03-13

TYTUŁ TUŻ, TUŻ. Losy tytułu są już rozstrzygnięte, gdyż PSG prowadzi różnicą 14 punktów nad drugim Monaco na dziewięć kolejek przed zakończeniem sezonu. Dodatkowo ekipa z Paryża odpadła już z gry w Lidze Mistrzów, więc wszystkie siły zostaną rzucone na krajowe rozgrywki ligowe i pucharowe. Angers po zdobyciu siedmiu punktów w ostatnich trzech kolejkach troszkę oddaliło się od ostatniej trójki w tabeli na odległość czterech punktów. Jednak o jakiekolwiek punkty w Paryżu będzie niezmiernie trudno. PSG wygrało z Angers pięć ostatnich spotkań tracąc w nich tylko jedną bramkę.

Toulouse - Marseille

2018-03-10

GONIĄC MONACO. Po triumfie nad Bilbao (3:1) w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy, Marsylia jest w bardzo dobrej sytuacji przed czwartkowym rewanżem. W lidze natomiast drużyna Rudiego Garcii zajmuje trzecią lokatę ze stratą siedmiu punktów do drugiego Monaco (jeden mecz rozegrany więcej). Toulouse natomiast znajduje się na odwrotnym biegunie i musi walczyć o uniknięcie degradacji. Tylko siedemnaste miejsce i punkt przewagi nad miejsce barażowym to bardzo trudna sytuacja. W sześciu z siedmiu ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami we wszystkich rozgrywkach notowaliśmy wyniki remisowe. Czy i tym razem zespoły te podzielą się punktami?

Lyon - Caen

2018-03-10

REWANŻ ZA PUCHAR. Zespoły te spotkały się 1 marca w ramach ćwierćfinału pucharu Francji i lepszy okazał się zespół Caen wygrywając na własnym boisku 1:0. Teraz dla podopiecznych Bruno Genesio przychodzi czas na rewanż. Po piątkowym zwycięstwie Monaco (3:1 ze Strasbourgiem) zwiększyła się przewaga nad czwartym Lyonem do aż dwunastu punktów. W tej chwili Lyon bardziej musi się skupić na gonieniu trzeciej Marsylii, która podobnie jak Lyon gra jeszcze w Lidze Europy. Pięć punktów różnicy między tymi zespołami jest jak najbardziej do odrobienia szczególnie w obliczu bezpośredniego meczu, który odbędzie się w następny weekend.

Guingamp - Nice

2018-03-10

SŁABSZY CZAS. Obie drużyny w ostatnich tygodniach nie zachwycają swoja grą. Guingamp wygrało tylko jedno z ostatnich ośmiu ligowych spotkań i zajmuje dwunaste miejsce w ligowej tabeli mając siedem punktów przewagi nad strefą barażowo-spadkową. Natomiast Nicea tak naprawdę może tylko walczyć o zajęcie piątej lokaty, do której traci dwa punkty, bo zajęcie czwartego miejsca jest mało prawdopodobne (12 punktów straty). Dopiero w ostatniej serii spotkań drużyna Nicea przełamała serię siedmiu kolejnych spotkań bez zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach.

Rennes - St.Etienne

2018-03-10

PONOWNIE REMIS? Oba zespoły w ostatnich tygodniach spisują się bardzo dobrze. Rennes dzięki zdobyciu dziesięciu punktów w czterech ostatnich meczach awansowało na piątą lokatę. Z kolei goście sobotniego starcia nie przegrali ostatnich sześciu spotkań. St.Etienne ma przed tą serią spotkań siedem punktów przewagi nad strefą spadkową/barażową i nie może być jeszcze pewne utrzymania, ale dzięki ostatnim występom są bardzo bliscy realizacji tego celu. W sześciu z ośmiu ostatnich bezpośrednich starć zanotowano wynik remisowy. Czy i tym razem zobaczymy podział punktów w konfrontacji tych zespołów?