Golden State - Brooklyn

2017-02-26

POWRÓT JEREMY’EGO LINA Najlepszy zespół NBA, Golden State Warriors (48-9), zmierzy się na własnym parkiecie z najgorszą drużyną sezonu regularnego, Brooklyn Nets (9-48). „Siatki” zagrają na drugim spotkaniu back-to-back, po blowoucie w Denver, gdzie Nuggets rozjechali ekipę z Brooklynu 129:109.

L.A.Clippers - San Antonio

2017-02-25

CLIPPERS CZEKAJĄ NA POWRÓT PAULA Los Angeles Clippers przegrali dziesiąty raz z rzędu z Golden State Warriors (113:123), choć do przerwy prowadzili różnicą 12 punktów. W trzeciej kwarcie, „Wojownicy” odpalili na wszystkich cylindrach i rozjechali Clippers 50:26. Przed ekipą z LA starcie na back-to-back z San Antonio Spurs, którzy w „Mieście Aniołów” zakończą swoje szalone Rodeo Trip.

Toronto - Boston

2017-02-25

IBAKA W SZEREGACH RAPTORS Raptors dokonali niezwykle cennej wymiany, pozyskując z Orlando bardzo solidnego silnego skrzydłowego, Serge’a Ibakę. Drużyna z Kanady sprowadziła do Toronto także P.J. Tuckera, ale wytransferowała do Orlando efektownie grającego Terrence’a Rossa. Jak Raptors wypadną w starciu z Boston Celtics?

Oklahoma - L.A.Lakers

2017-02-25

OKLAHOMA ZMIENIA OBLICZE Sam Presti, odpowiedzialny m.in. za transfery w drużynie Oklahomy, nigdy nie bał się mocnych decyzji. Tym razem, Presti sprowadził do Oklahomy dwóch kluczowych zawodników Chicago Bulls, Taja Gibson i Douga McDermotta. Z zespołem Thunder pożegnał się Sabonis, Payne, Lauvergne i Morrow.

Philadelphia - Washington

2017-02-25

BOGDANOVIĆ WZMACNIA WIZARDS Po przerwie związanej z Weekendem Gwiazd, sezon regularny NBA znów rusza pełną parą. W nocy z piątku na sobotę zostanie rozegranych 10 meczów – Wizards zawitają do Filadelfii, gdzie zmierzą się z Sixers (21-35), którzy wygrali 3 z 5 ostatnich domowych spotkań.

Cleveland - New York

2017-02-24

CAVALIERS ZNOWU W FORMIE Pod koniec stycznia mistrzowie mieli problem z ustabilizowaniem formy. Jednak do przerwy na ASG, koszykarze Cavs (39-16) wykręcili bilans 7-1, dzięki czemu pozostają liderem Konferencji Wschodniej. Przed nimi domowa potyczka z New York Knicks (23-34).

Orlando - Portland

2017-02-24

PONIŻEJ OCZEKIWAŃ Po przerwie związanej z Weekendem Gwiazd, czas na drugą część sezonu regularnego NBA. Na Florydzie dojdzie do starcia drużyn, które zawodzą od samego początku rozgrywek. Orlando Magic mieli być czarnym koniem Konferencji Wschodniej, zaś Blazers bez problemów mieli namieszać na Zachodzie…

Oklahoma - New York

2017-02-16

NOWOJORSKIE ROZCZAROWANIE
Thunder ponieśli porażkę w 3 z 4 ostatnich meczów, przegrywając ostatnio wysoko w Waszyngtonie 98:120. Przed nimi starcie z New York Knicks, którzy przerwali serię 4 przegranych meczów z rzędu, pokonując w niedzielę na we własnej hali faworyzowanych San Antonio Spurs (94:90).

Phoenix - L.A.Lakers

2017-02-16

ZGASZONE SŁOŃCA
Suns vs Lakers, czyli konfrontacja dwóch najgorszych drużyn Konferencji Zachodniej. W sezonie 2016/2017 oba zespoły mają za sobą dwa bezpośrednie starcia – w listopadzie Lakers wygrali u siebie 119:108, ale w połowie grudnia ulegli Suns w Staples Center (115:119). Czas na odwet „Jeziorowców” w Arizonie?

Orlando - San Antonio

2017-02-16

SPURS – WICELIDER NBA
Koszykarze San Antonio Spurs (42-13) kontynuują swoją objazdówkę po klubach NBA. Podczas trwającej Rodeo Trip, „Ostrogi” wykręciły bilans 3-2, ale już tej nocy będą mieli okazję podreperować swój dorobek w starciu z Orlando Magic. Dla obu klubów będzie to ostatni mecz przed przerwą na NBA All Star Weekend.