25.2.
01:00

Cleveland - New York

2017-02-24

CAVALIERS ZNOWU W FORMIE Pod koniec stycznia mistrzowie mieli problem z ustabilizowaniem formy. Jednak do przerwy na ASG, koszykarze Cavs (39-16) wykręcili bilans 7-1, dzięki czemu pozostają liderem Konferencji Wschodniej. Przed nimi domowa potyczka z New York Knicks (23-34).

Orlando - Portland

2017-02-24

PONIŻEJ OCZEKIWAŃ Po przerwie związanej z Weekendem Gwiazd, czas na drugą część sezonu regularnego NBA. Na Florydzie dojdzie do starcia drużyn, które zawodzą od samego początku rozgrywek. Orlando Magic mieli być czarnym koniem Konferencji Wschodniej, zaś Blazers bez problemów mieli namieszać na Zachodzie…

Oklahoma - New York

2017-02-16

NOWOJORSKIE ROZCZAROWANIE
Thunder ponieśli porażkę w 3 z 4 ostatnich meczów, przegrywając ostatnio wysoko w Waszyngtonie 98:120. Przed nimi starcie z New York Knicks, którzy przerwali serię 4 przegranych meczów z rzędu, pokonując w niedzielę na we własnej hali faworyzowanych San Antonio Spurs (94:90).

Phoenix - L.A.Lakers

2017-02-16

ZGASZONE SŁOŃCA
Suns vs Lakers, czyli konfrontacja dwóch najgorszych drużyn Konferencji Zachodniej. W sezonie 2016/2017 oba zespoły mają za sobą dwa bezpośrednie starcia – w listopadzie Lakers wygrali u siebie 119:108, ale w połowie grudnia ulegli Suns w Staples Center (115:119). Czas na odwet „Jeziorowców” w Arizonie?

Orlando - San Antonio

2017-02-16

SPURS – WICELIDER NBA
Koszykarze San Antonio Spurs (42-13) kontynuują swoją objazdówkę po klubach NBA. Podczas trwającej Rodeo Trip, „Ostrogi” wykręciły bilans 3-2, ale już tej nocy będą mieli okazję podreperować swój dorobek w starciu z Orlando Magic. Dla obu klubów będzie to ostatni mecz przed przerwą na NBA All Star Weekend.

Cleveland - Indiana

2017-02-16

CAVALIERS STRACILI LOVE’A
Pojedynek na szczycie w Dywizji Centralnej, w którym Cavaliers (38-16) zmierzą się na własnym parkiecie z Pacers (29-26). Po 7 kolejnych zwycięstwach, drużyna z Indiany złapała zadyszkę i przegrała 4 mecze pod rząd. Czy Pacers przełamią się w starciu z mistrzami NBA?

L.A.Lakers - Sacramento

2017-02-15

DERBY KALIFORNII – LAKERS VS KINGS! Sacramento Kings niespodziewanie dobrze wykorzystali domową serię meczową, zaliczając bilans 4-2 w 6 ostatnich spotkaniach. Na własnym parkiecie „Królowie” pokonali Warriors, Celtics, Hawks i Pelicans, oddając pola tylko Bulls i Suns. Czas potwierdzić formę w Los Angeles.

Utah - L.A.Clippers

2017-02-14

CLIPPERS WRACAJĄ DO ŻYCIA
Los Angeles Clippers zawitają do Utah z szansą na swoje trzecie zwycięstwo z rzędu. Drużyna z LA pokonała ostatnio w delegacji Knicks (119:115) i Hornets (107:102). W październiku Jazz i Clippers mierzyli się ze sobą dwukrotnie – za każdym razem wygrywał gospodarz spotkania (104:78 w Salt Lake City i 88:75 w LA).

Washington - Oklahoma

2017-02-14

OSAMOTNIONY WESTBROOK
Oklahoma wygrała 3 z 5 ostatnich meczów, pokonując Cavaliers (118:109), Blazers (105:99) i Grizzlies (114:102). Thunder przegrali tylko na trudnym parkiecie w Indianie (90:93) i ulegli we własnej hali Warriors (114:130). Przed OKC wyjazdowy sprawdzian z Washington Wizards.

Miami - Orlando

2017-02-14

WIELKA SERIA MIAMI
Niesamowita seria 13 zwycięstw z rzędu Miami Heat została przerwana w Filadelfii, gdzie Sixers pokonali drużynę z Florydy 119:107. Nie dość, że Heat wykręcili najdłuższą serię sezonu, to na dodatek jest to najlepszy zwycięska passa w historii NBA, zanotowana przez zespół legitymujący się wskaźnikiem zwycięstw poniżej 0.500%.