Premier League: oferta

Premier League

Piłka nożna | 1.Anglia

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz liczba goli spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola obie drużyny strzelą gola spotkanie/obie drużyny strz... podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli obie druzyny strzela gola i... spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.połowa 1.drużyna dokładna... 1.połowa 2.drużyna dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 2.połowa 1.drużyna dokładna... 2.połowa 2.drużyna dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa połowa z wiekszą liczbą gol... 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik padnie gol-minuta nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... 1i2 drużyna strzeli gola w ... obie drużyny strzelą gola w... obie drużyny strzelą gola w... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka liczba zółtych kartek liczba rzutów rożnych Strzeli gola (musi wystąpić...

2018-03-18, Autor analizy: Mirosław Dudek

SPOTKANIE MISTRZÓW. Chelsea to Mistrz Anglii z lat 2015 i 2017, Leicester był mistrzem w roku 2016, jak z tego wynika, dziś na King Power Stadium dojdzie do starcia dwóch klubów, które w ostatnich trzech latach zdobywały tytuły Premier League. Już sam ten fakt, wskazuje że powinniśmy być świadkami świetnego widowiska w ostatnim meczu ćwierćfinałów Pucharu Anglii. Chelsea już pożegnała się z jednymi rozgrywkami w tym tygodniu (Liga Mistrzów), czy odpadnie też z Pucharu Anglii? Przypomnijmy, że to właśnie porażka na King Power Stadium w grudniu 2015 roku kosztowała posadę w Chelsea Jose Mourinho. Nie sądzę, aby ewentualna przegrana spowodowała zwolnienie Antonio Conte, choć napięcie wokół jego osoby z pewnością by wzrosło.

Wigan-Southampton

2018-03-17, Autor analizy: Mirosław Dudek

NIESPODZIANKA SEZONU. To, że klub z trzeciego poziomu rozgrywek jest w ćwierćfinale Pucharu Anglii, jest oczywiście zaskoczeniem, ale takie rzeczy miały miejsce nieraz w tych rozgrywkach, jednak fakt, że Wigan w poprzedniej rundzie wyeliminował sam Manchester City trzeba rozpatrywać w kategoriach sensacji. Teraz The Lattics stoją przed szansą awansu do półfinału, ażeby tego dokonać muszą pokonać Southampton. Święci są tuż nad strefą spadkową w Premier League i w tym tygodniu nastąpiła tam zmiana na stanowisku menadżera, w miejsce zwolnionego Mauricio Pellegrino przyszedł Mark Hughes.

Bolton-Aston Villa

2018-03-16, Autor analizy: Mirosław Dudek

NA HUŚTAWCE. Kibice Aston Villi muszą mieć mocne nerwy, ponieważ ich ulubieńcy fundują swoim kibicom ostrą huśtawkę nastrojów. W ostatni weekend The Villans w spektakularny sposób rozbili u siebie lidera rozgrywek Wolves 4:1. Czar prysł nadspodziewanie szybko, bo już w ostatni wtorek, kiedy to niespodziewanie przegrali na Villa Park z przeciętnym Q.P.R. Jakie oblicze Villi zobaczymy w sobotę w Bolton?

Fulham-Q.P.R.

DERBY ZACHODNIEGO LONDYNU. Fulham walczy dzielnie o bezpośredni awans do Premier League. Nie będzie o to łatwo, wszak strata do drugiego Cardiff wynosi teraz 8 punktów. Q.P.R. jednak wyświadczył przysługę sąsiadom z Zachodniego Londynu, ponieważ we wtorek niespodziewanie ograł będącą na trzecim miejscu Aston Villę. Tak, czy inaczej pod dużo większą presją zagrają gospodarze tego meczu, ponieważ oni nie mogą sobie pozwolić na wpadki, jeżeli marzą o Premier League.

Man.Utd.-Brighton

PO RAZ PIERWSZY OD ĆWIERĆWIECZA zagrają ze sobą w Pucharze Anglii zespoły Manchester United i Brighton. W styczniu 1993 roku Manchester United był górą po jedynym golu autorstwa młodziutkiego Ryana Giggsa. Faworyta tego spotkania nietrudno wskazać. Brighton tylko raz w swojej historii zdołał pokonać Manchester United, miało to miejsce w listopadzie 1982 roku (1:0), w pozostałych szesnastu meczach 11 razy górą był United, a 5 razy padał remis. Te kluby spotkały się w finale Pucharu Anglii w roku 1983, wówczas mecz zakończył się remisem 2:2, w powtórce United wygrał pewnie – 4:0. Po sobotnim meczu powtórki nie będzie, w razie remisu będzie dogrywka, a później karne.

Liverpool - Watford

W OCZEKIWANIU NA CITY. Przed tygodniem Liverpool zaliczył bardzo bolesną porażkę 1:2 z Manchester United na Old Trafford. Bolesną co najmniej z dwóch powodów – po pierwsze poniesiona w meczu z odwiecznym rywalem, po drugie strata do United po tym meczu wzrosła do pięciu punktów. Kalendarz spotkań do końca rozgrywek jednak jest sprzyjający dla The Reds – pozostał im tylko 1 mecz przeciwko klubom z TOP6, wyjazd na Stamford Bridge do Chelsea. Jeżeli Liverpool wciąż marzy o wicemistrzostwie Anglii nie może sobie pozwolić na stratę punktów u siebie z Watford… The Reds poznali już swojego rywala w ćwierćfinale Pucharu Anglii – będzie nim Manchester City. Reakcje fanów Liverpoolu był skrajne, od optymistycznych typu „dawajcie ich tu”, po pełne pesymizmu „gorzej nie mogliśmy trafić”, osobiście bliżej mi do tej drugiej opinii.

Stoke - Everton

ZAGUBIENI POZA DOMEM. Everton miał fantastyczną serię po objęciu stanowiska szkoleniowca przez Sama Allardyce’a, w pierwszych sześciu meczach pod jego wodzą zdobył 12 punktów (3 zwycięstwa i 3 remisy) i szybko odegnał od siebie widmo walki o utrzymanie, powróciły za to nadzieje na grę w europejskich pucharach. Jednak później nie było już tak różowo – Everton przegrał 6 z dziesięciu ostatnich meczów. Za tak kiepski bilans odpowiada forma prezentowana przez The Toffees w delegacjach – przegrali pięć meczów z rzędu na wyjeździe, a to jest ich najgorsza tego typu seria od 1994 roku! Czy Everton zdoła zatrzymać tę fatalną serię na Britannia Stadium w meczu przeciwko desperacko walczącemu o utrzymanie Stoke?

Huddersfield - Cr.Palace

KLUCZOWY MOMENT sezonu dla obu klubów. Huddersfield cztery następne mecze rozegra przeciwko klubom, które są w jego rejonach tabeli – Crystal Palace (d), Newcastle (w), Brighton (w) i Watford (d). W sobotę Teriery gościć będą Crystal Palace. Przyznam, że jeszcze na początku lutego byłem przekonany, że londyńskie Orły będą po 30-tu kolejkach w miarę bezpieczne, a Huddersfield będzie w rejonach strefy spadkowej. Tymczasem w 4 kolejnych meczach Crystal Palace nie zdobył żadnego punktu (przy dużej dozie pecha), a Huddersfield zgromadził w tym czasie 7 punktów i teraz jest w dużo lepszej pozycji. Gra Crystal Palace jest jednak lepsza, aniżeli ostatnie rezultaty, poza tym powrócił Wilfried Zaha i kilku innych ostatnio kontuzjowanych graczy . Kibice Orłów mają powody, aby z nadzieją oczekiwać finiszu rozgrywek.

Bournemouth - W.B.A

DOSTALI PO RÓWNO. Przed tygodniem zarówno Bournemouth, jak i West Bromwich zostały mocno obite, obie ekipy przegrały po 1:4, obie grając przed swoimi fanami i obie obejmowały w tamtych meczach prowadzenie, Wisienki wygrywały z Kogutami, a Drozdy z Lisami. Bournemouth nie wygrał od czterech spotkań , ale wciąż ma 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. Dużo gorzej mają się sprawy z West Bromwich, The Baggies mają aż 8 punktów straty do bezpiecznego miejsca. Historia jest bezlitosna dla West Bromwich – żaden klub z dorobkiem 20-tu punktów na tym etapie rozgrywek nie utrzymał się w Premier League.

Swansea-Tottenham

PO RAZ PIERWSZY W PUCHARZE ANGLII. Swansea i Tottenham spotykały się już 45 razy – 40 razy w meczach ligowych i 5 razy w Pucharze Ligi, ale nigdy wcześniej nie zmierzyły się w najstarszych rozgrywkach ligowych – FA Cup. W ostatnim czasie Koguty zdecydowanie dominują nad Łabędziami, nie przegrały z tym rywalem od 15. spotkań, wygrywając 12 z tych meczów. Na początku tego roku,2-ego stycznia Koguty podbiły Liberty Stadium wygrywając 2:0. Czy te wszystkie dobre dane statystyczne dla Tottenhamu znajdą potwierdzenie w sobotnim meczu?