Premier League: oferta

Premier League

Piłka nożna | 1.Anglia

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz SUPEROFERTA+: mecz liczba goli spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola obie drużyny strzelą gola spotkanie/obie drużyny strz... podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 handicap 0:4 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli obie druzyny strzela gola i... spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna... 2.drużyna 1.połowa dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna... 2.drużyna 2.połowa dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa połowa z wiekszą liczbą gol... 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik padnie gol-minuta nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... 1i2 drużyna strzeli gola w ... obie drużyny strzelą gola w... obie drużyny strzelą gola w... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka liczba zółtych kartek 1.drużyna liczba żółtych ka... 2.drużyna liczba żółtych ka... 1.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 1.połowa liczba z... 2.drużyna 1.połowa liczba z... 2.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 2.połowa liczba z... 2.drużyna 2.połowa liczba z... liczba rzutów rożnych 1.drużyna liczba rzutów roż... 2.drużyna liczba rzutów roż... 1.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 1.połowa liczba r... 2.drużyna 1.połowa liczba r... 2.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 2.połowa liczba r... 2.druzyna 2.połowa liczba r... 1.połowa 1.bramka 2.połowa 1.bramka Strzeli gola (musi wystąpić...

2018-05-17, Autor analizy: Mirosław Dudek

DIABŁY JAK U SIEBIE W DOMU. Manchester United wygrał to trofeum przed dwoma laty, Chelsea przegrała finał przed rokiem. Finaliści z ostatnich dwóch lat zagrają w sobotę o Puchar Anglii w roku 2018. W tym sezonie ligowym mecze pomiędzy tymi klubami kończyły się zwycięstwami gospodarzy. Tym razem zagrają na stadionie neutralnym, ale Manchester United na Wembley czuje się jak u siebie w domu – wygrał tu 7 meczów pucharowych z rzędu. Czy i tym razem The Red Devils będą górą?

West Ham - Everton

2018-05-13, Autor analizy: Mirosław Dudek

POZYCJA MENADŻERÓW. David Moyes i Sam Allardyce to panowie doskonale znani zarówno fanom West Ham, jak i Evertonu. Co ciekawe, ten pierwszy cieszy się uznaniem w obu klubach, ten drugi nie jest lubiany, ani wśród fanów The Toffees, ani fanów The Hammers, choć w obu klubach wykonał porządnie swoją pracę – Młoty wprowadził do Premier League, a Tofiki pod jego wodzą szybko uciekły z dolnych rejonów tabeli i spokojnie usadowiły się na ósmym miejscu. Czy któryś z tych panów pozostanie na swoim stanowisku w pierwszej kolejce sezonu 2018/19? Mimo wszystko większe szanse ma na to David Moyes. W Evertonie wiedzą, że wbrew woli fanów działać nie można.

Tottenham - Leicester

POŻEGNANIE Z WEMBLEY. Tottenham musi wygrać ostatni mecz z Leicester, aby nie oglądając się na wynik meczu Liverpool – Brighton zakończyć rozgrywki na podium Premier League. Koguty nie wygrały dwóch ostatnich meczów u siebie przeciwko Leicester, ale tym razem powinni wykonać zadanie. Leicester nie gra już o nic, no może poza walką o posadę swojego menadżera Claude’a Puela, ale czy piłkarze chcą, aby ich boss pozostał na stanowisku? Mam wątpliwości. Tottenham po raz ostatni zagra na Wembley w roli gospodarza. W jaki stylu Koguty pożegnają Wembley?

Swansea - Stoke

2018-05-12, Autor analizy: Mirosław Dudek

DO ZOBACZENIA W CHAMPIONSHIP. Swansea kontra Stoke – jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że to będzie mecz o utrzymanie w Premier League. Tymczasem wyniki ostatnich kolejek sprawiły, że w ostatniej serii spotkań już jest wszystko jasne – i to nie jest dobra wiadomość dla fanów Łabędzi i Garncarzy, ponieważ oba te kluby spadły z ligi. Carlos Carvalhal miał znakomity początek na Liberty Stadium, ale później przyszła seria ośmiu meczów bez zwycięstwa i los jego podopiecznych został przypieczętowany. Żal Łukasza Fabiańskiego. Polski bramkarz był moim zdaniem najjaśniejszą postacią w tym zespole i nie powinien mieć kłopotów ze znalezieniem pracodawcy w Premier League.

Southampton - Manch.City

DOBIĆ DO SETKI. Manchester City w tym sezonie pobił wiele rekordów sezonowych Premier League – zdobył już najwięcej punktów, strzelił najwięcej bramek, wygrał najwięcej meczów. Myślę, że te rekordy długo zostaną nie pobite w Premier League. To był wspaniały sezon The Citizens pod wodzą Pepa Guardioli, sezon który pozostanie na długo w pamięci fanów nie tylko City. Southampton w dramatycznych okolicznościach uratował się przed spadkiem. Kibice obu klubów w dobrych nastrojach pożegnają ten sezon.

Manch.Utd. - Watford

WICEMISTRZOWIE PO RAZ 500 NA OLD TRAFFORD. Najlepsze miejsce Manchester United odkąd odszedł Sir Alex Ferguson. Druga pozycja w tabeli, prawdopodobnie przekroczona granica 80 punktów, do tego potrzeba zwycięstwa w ostatniej kolejce nad Watford. Za tydzień mogą też dorzucić Puchar Anglii. Czerwone Diabły potrafiły wygrać na Etihad Stadium z Manchester City, ale też prawie przez cały sezon byli daleko za plecami swoich sąsiadów. Czy Jose Mourinho w następnym sezonie będzie w stanie rywalizować o tytuł w Premier League? Miejsce w tabeli na koniec sezonu jest niezłe, ale gra United nie porywa. To będzie mecz numer 500 Manchester United w Premier League na Old Trafford. Szerszenie z Watford nie powinny popsuć święta gospodarzom.

Liverpool - Brighton

DO WYKONANIA JEDEN KROK. Chelsea zremisowała w środku tygodnia z Huddersfield 1:1, a to oznacza że Liverpoolowi wystarczy remis w ostatnim meczu z Brighton, aby zagrać w Lidze Mistrzów. Cały czas wszystko może się zdarzyć - Liverpool może zanotować jeden z najlepszych sezonów w ostatnich latach, może wygrać Champions League i zakończyć rozgrywki w TOP4. Może też osiągnąć tylko jeden z tych celów, ale też może się tak zdarzyć, że The Reds zapiszą czarny scenariusz – przegrają z Brighton, wypadną poza TOP4 i przegrają finał Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Gdyby na ławce trenerskiej obok Jurgena Kloppa siedział Zelijko Buvac fani Liverpoolu byliby o wiele spokojniejsi.

Newcastle - Chelsea

CZAS POŻEGNAŃ? Newcastle już 4 kolejki temu przekroczył granicę 40-tu punktów, zadanie zostało wykonane, Sroki utrzymały się w Premier League i osiadły na laurach – przegrały 4 mecz z rzędu, a pomimo tego wciąż mogą zakończyć rozgrywek w górnej części tabeli. Dla fanów Newcastle najważniejsze pytanie teraz brzmi – czy Rafa Benitez pozostanie w tym klubie na przyszły sezon, ponieważ nie ma wątpliwości, że to hiszpański szkoleniowiec jest głównym architektem sukcesu (bo za tak trzeba nazwać postawę w tym sezonie) tego zespołu. Antonio Conte raczej pożegna się ze Stamford Bridge. Chelsea wciąż ma szansę na TOP4, choć są one nikłe – zwycięstwo nad Newcastle, przy równoczesnej porażce Liverpoolu z Brighton.

Huddersfield - Arsenal

2018-05-11, Autor analizy: Mirosław Dudek

SZACUNEK DLA TERIERÓW. Posypuję głowę popiołem. Huddersfield to był mój kandydat numer 1 doi spadku. Jeszcze kilka tygodni temu, prognozowałem, że podopieczni Davida Wagnera są kandydatem do spadku, zważywszy jak trudne mecze mają na zakończenie sezonu. Tymczasem Teriery pokazały jak wielkimi są walczakami i zremisowali dwa mecze na stadionach aktualnego i poprzedniego mistrza Anglii – Manchester City i Chelsea. Tym samym udowodnili, że miejsce w elicie jak najbardziej im się należy. Gratulacje. A Arsenal? Bez punktu w meczu wyjazdowym w roku 2018! Wstyd. Arsene Wenger zasługuje, aby jego piłkarze wygrali w ostatnim meczu pod kierunkiem legendarnego już szkoleniowca.