Premier League: oferta

Premier League

Piłka nożna | 1.Anglia

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz SUPEROFERTA+: mecz liczba goli spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola obie drużyny strzelą gola spotkanie/obie drużyny strz... podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli obie druzyny strzela gola i... spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.połowa 1.drużyna dokładna... 1.połowa 2.drużyna dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 2.połowa 1.drużyna dokładna... 2.połowa 2.drużyna dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa połowa z wiekszą liczbą gol... 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik padnie gol-minuta nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... 1i2 drużyna strzeli gola w ... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie...

2018-05-17, Autor analizy: Mirosław Dudek

DIABŁY JAK U SIEBIE W DOMU. Manchester United wygrał to trofeum przed dwoma laty, Chelsea przegrała finał przed rokiem. Finaliści z ostatnich dwóch lat zagrają w sobotę o Puchar Anglii w roku 2018. W tym sezonie ligowym mecze pomiędzy tymi klubami kończyły się zwycięstwami gospodarzy. Tym razem zagrają na stadionie neutralnym, ale Manchester United na Wembley czuje się jak u siebie w domu – wygrał tu 7 meczów pucharowych z rzędu. Czy i tym razem The Red Devils będą górą?

West Ham - Everton

2018-05-13, Autor analizy: Mirosław Dudek

POZYCJA MENADŻERÓW. David Moyes i Sam Allardyce to panowie doskonale znani zarówno fanom West Ham, jak i Evertonu. Co ciekawe, ten pierwszy cieszy się uznaniem w obu klubach, ten drugi nie jest lubiany, ani wśród fanów The Toffees, ani fanów The Hammers, choć w obu klubach wykonał porządnie swoją pracę – Młoty wprowadził do Premier League, a Tofiki pod jego wodzą szybko uciekły z dolnych rejonów tabeli i spokojnie usadowiły się na ósmym miejscu. Czy któryś z tych panów pozostanie na swoim stanowisku w pierwszej kolejce sezonu 2018/19? Mimo wszystko większe szanse ma na to David Moyes. W Evertonie wiedzą, że wbrew woli fanów działać nie można.

Tottenham - Leicester

POŻEGNANIE Z WEMBLEY. Tottenham musi wygrać ostatni mecz z Leicester, aby nie oglądając się na wynik meczu Liverpool – Brighton zakończyć rozgrywki na podium Premier League. Koguty nie wygrały dwóch ostatnich meczów u siebie przeciwko Leicester, ale tym razem powinni wykonać zadanie. Leicester nie gra już o nic, no może poza walką o posadę swojego menadżera Claude’a Puela, ale czy piłkarze chcą, aby ich boss pozostał na stanowisku? Mam wątpliwości. Tottenham po raz ostatni zagra na Wembley w roli gospodarza. W jaki stylu Koguty pożegnają Wembley?

Swansea - Stoke

2018-05-12, Autor analizy: Mirosław Dudek

DO ZOBACZENIA W CHAMPIONSHIP. Swansea kontra Stoke – jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że to będzie mecz o utrzymanie w Premier League. Tymczasem wyniki ostatnich kolejek sprawiły, że w ostatniej serii spotkań już jest wszystko jasne – i to nie jest dobra wiadomość dla fanów Łabędzi i Garncarzy, ponieważ oba te kluby spadły z ligi. Carlos Carvalhal miał znakomity początek na Liberty Stadium, ale później przyszła seria ośmiu meczów bez zwycięstwa i los jego podopiecznych został przypieczętowany. Żal Łukasza Fabiańskiego. Polski bramkarz był moim zdaniem najjaśniejszą postacią w tym zespole i nie powinien mieć kłopotów ze znalezieniem pracodawcy w Premier League.

Southampton - Manch.City

DOBIĆ DO SETKI. Manchester City w tym sezonie pobił wiele rekordów sezonowych Premier League – zdobył już najwięcej punktów, strzelił najwięcej bramek, wygrał najwięcej meczów. Myślę, że te rekordy długo zostaną nie pobite w Premier League. To był wspaniały sezon The Citizens pod wodzą Pepa Guardioli, sezon który pozostanie na długo w pamięci fanów nie tylko City. Southampton w dramatycznych okolicznościach uratował się przed spadkiem. Kibice obu klubów w dobrych nastrojach pożegnają ten sezon.

Manch.Utd. - Watford

WICEMISTRZOWIE PO RAZ 500 NA OLD TRAFFORD. Najlepsze miejsce Manchester United odkąd odszedł Sir Alex Ferguson. Druga pozycja w tabeli, prawdopodobnie przekroczona granica 80 punktów, do tego potrzeba zwycięstwa w ostatniej kolejce nad Watford. Za tydzień mogą też dorzucić Puchar Anglii. Czerwone Diabły potrafiły wygrać na Etihad Stadium z Manchester City, ale też prawie przez cały sezon byli daleko za plecami swoich sąsiadów. Czy Jose Mourinho w następnym sezonie będzie w stanie rywalizować o tytuł w Premier League? Miejsce w tabeli na koniec sezonu jest niezłe, ale gra United nie porywa. To będzie mecz numer 500 Manchester United w Premier League na Old Trafford. Szerszenie z Watford nie powinny popsuć święta gospodarzom.

Liverpool - Brighton

DO WYKONANIA JEDEN KROK. Chelsea zremisowała w środku tygodnia z Huddersfield 1:1, a to oznacza że Liverpoolowi wystarczy remis w ostatnim meczu z Brighton, aby zagrać w Lidze Mistrzów. Cały czas wszystko może się zdarzyć - Liverpool może zanotować jeden z najlepszych sezonów w ostatnich latach, może wygrać Champions League i zakończyć rozgrywki w TOP4. Może też osiągnąć tylko jeden z tych celów, ale też może się tak zdarzyć, że The Reds zapiszą czarny scenariusz – przegrają z Brighton, wypadną poza TOP4 i przegrają finał Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Gdyby na ławce trenerskiej obok Jurgena Kloppa siedział Zelijko Buvac fani Liverpoolu byliby o wiele spokojniejsi.

Newcastle - Chelsea

CZAS POŻEGNAŃ? Newcastle już 4 kolejki temu przekroczył granicę 40-tu punktów, zadanie zostało wykonane, Sroki utrzymały się w Premier League i osiadły na laurach – przegrały 4 mecz z rzędu, a pomimo tego wciąż mogą zakończyć rozgrywek w górnej części tabeli. Dla fanów Newcastle najważniejsze pytanie teraz brzmi – czy Rafa Benitez pozostanie w tym klubie na przyszły sezon, ponieważ nie ma wątpliwości, że to hiszpański szkoleniowiec jest głównym architektem sukcesu (bo za tak trzeba nazwać postawę w tym sezonie) tego zespołu. Antonio Conte raczej pożegna się ze Stamford Bridge. Chelsea wciąż ma szansę na TOP4, choć są one nikłe – zwycięstwo nad Newcastle, przy równoczesnej porażce Liverpoolu z Brighton.

Huddersfield - Arsenal

2018-05-11, Autor analizy: Mirosław Dudek

SZACUNEK DLA TERIERÓW. Posypuję głowę popiołem. Huddersfield to był mój kandydat numer 1 doi spadku. Jeszcze kilka tygodni temu, prognozowałem, że podopieczni Davida Wagnera są kandydatem do spadku, zważywszy jak trudne mecze mają na zakończenie sezonu. Tymczasem Teriery pokazały jak wielkimi są walczakami i zremisowali dwa mecze na stadionach aktualnego i poprzedniego mistrza Anglii – Manchester City i Chelsea. Tym samym udowodnili, że miejsce w elicie jak najbardziej im się należy. Gratulacje. A Arsenal? Bez punktu w meczu wyjazdowym w roku 2018! Wstyd. Arsene Wenger zasługuje, aby jego piłkarze wygrali w ostatnim meczu pod kierunkiem legendarnego już szkoleniowca.