Premier League: EKSPERT

Premier League

Wraz ze startem Premier League w ofercie Fortuny pojawi się Ekspert na spotkania najwyższej ligi angielskiej. Bonus startowy Eksperta wynosi 1 000zł, przyrost, czyli kwota o jaką zostanie powiększony Bonus w następnej kolejce, w przypadku gdy w poprzedniej kolejce nie było trafnie wytypowanego kuponu, wynosi 5 00zł, a maksymalny bonus to 5 000zł.

Więcej szczegółów na temat zakładów Ekspert można znaleźć w dziale Produkty.

EKSPERT | Anglia

Wytypuj prawidłowo całą kolejkę i zgarnij dodatkowy BONUS: 5.000,-zl

Pilka nozna | 1.Anglia

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

2017-09-20, Autor analizy: Mirosław Dudek

DWÓCH ZDOBYWCÓW PUCHARU EUROPY zagra w środę na Stamford Bridge w meczu o IV rundę Pucharu Ligi , kiedy Chelsea podejmie Nottingham. Chelsea to aktualny mistrz Anglii i trzeci zespół Premier League po pięciu kolejkach. Nottingham nie może odzyskać dawnego blasku, teraz zajmuje 10-te miejsce w Championship. Te ekipy dopiero po raz drugi zmierzą się ze sobą w tych rozgrywkach. W sezonie 1971/72 górą była Chelsea, po 1:1 w Nottingham, The Blues wygrali drugi mecz na Stamford Bridge 2:1. Forest jeszcze nigdy nie wygrał meczu pucharowego przeciwko Chelsea i po środowym meczu prawdopodobnie nic się w tym względzie nie zmieni.

W.B.A - Man. City

PERFEKCYJNI OBYWATELE. 3 mecze, 3 zwycięstwa i stosunek bramek 15:0 – taki jest bilans ostatnich trzech spotkań Manchester City. Takie osiągnięcia muszą wzbudzać szacunek rywali. West Bromwich znakomicie wystartował w Premier League – wygrał dwa pierwsze mecze, ale w trzech następnych już tak dobrze nie było, The Baggies zanotowali w nich 2 remisy i szczególnie dotkliwą porażkę na stadionie w Brighton. Te zespoły zagrały ze sobą finał Pucharu Ligi w roku 1970 i wówczas City wygrało 2:1. Dziś też to Obywatele są faworytami potyczki na The Hawthorns.

Tottenham - Barnsley

2017-09-19, Autor analizy: Mirosław Dudek

PO 30-TU LATACH, zagrają ze sobą w Pucharze Ligi Tottenham i Barnsley. W sezonie 1986/87 grano jeszcze systemem mecz i rewanż – oba mecze wygrał wówczas Tottenham 3:2 na wyjeździe i 5:3 u siebie. Barnsley po raz ostatni wygrał na stadionie Tottenham 70 lat temu! W sezonie 1947/48 na White Hart Lane wygrał 3:0, od tego czasu na obiekcie Kogutów gospodarze wygrali 13 meczów, a 2 razy padł remis. Mauricio Pochettino zapowiada spore zmiany w podstawowej „11”, ale jest mocno wątpliwe, aby Barnsley po raz pierwszy od 70-ciu lat pokonał Tottenham na wyjeździe.

Leicester - Liverpool

PIERWSZA ODSŁONA W PUCHARZE LIGI. Leicester i Liverpool zagrają ze sobą w ciągu czterech dni dwukrotnie i oba te mecze będą miały miejsce na King Power Stadium. We wtorek zmierzą się w Pucharze Ligi, a w sobotę w Premier League. W obu tych spotkaniach w barwach The Reds zabraknie ich najlepszego gracza – Sadio Mane, który odbywa karę za czerwoną kartkę w meczu z Manchester City. W meczach pomiędzy tymi klubami bardzo ważnym atutem jest własne boisko. Cztery z pięciu ostatnich spotkań pomiędzy Leicester i Liverpoolem wygrywali gospodarze, czy ta reguła znajdzie potwierdzenie we wtorek?

Manchester United - Everton

2017-09-17, Autor analizy: Mirosław Dudek

LUKAKU KONTRA ROONEY. Jeszcze w ubiegłym sezonie Romelu Lukaku był zdecydowanie najskuteczniejszym graczem Evertonu. Jeszcze w ubiegłym sezonie Wayne Rooney reprezentował Czerwone Diabły i był najskuteczniejszym piłkarzem w całej historii tego klubu (253 goli dla United). W niedzielę ci dwaj piłkarze zagrają tradycyjnie przeciwko sobie – tyle, że Wayne Rooney w Evertonie, a Romelu Lukaku w Manchester United. Obaj dobrze rozpoczęli nowy sezon – Lukaku zdobył już 4 gole w Premier League, Wayne Rooney ma ich na koncie 2, w tym jeden zdobyty na stadionie Manchesteru City. Trafienie przeciwko Obywatelom było golem numer 200 Rooneya w Premier League. Czy w niedzielę któryś z tych dwóch wybitnych snajperów ukarze swój były klub?

Chelsea - Arsenal

WIELKIE DERBY LONDYNU. Mistrz na inaugurację sezonu doznał szokującej wpadki u siebie z Burnley 2:3, ale szybko nabrał odpowiedniego rozpędu wygrywając 3 kolejne mecze i w tabeli Premier League znajdował się po czterech kolejkach tuż za dwójką liderów z Manchesteru. Arsenal już w ubiegłym sezonie najgorzej spisywał się w meczach przeciwko rywalom z tzw. Big Six. Ten sezon też rozpoczął od poważnej wpadki na Anfield – 0:4. Te zespoły zagrały ze sobą ostatnio dwukrotnie w meczach finałowych o Puchar Anglii i Superpuchar Anglii i w obu wypadkach górą był Arsenal. Na Stamford Bridge raczej sukcesu nie powtórzy. Bilans bramkowy z ostatnich 5 meczów na tym obiekcie jest bardzo wymowny – 15:2 dla Chelsea i komplet zwycięstw The Blues.

Tottenham - Swansea

2017-09-16, Autor analizy: Mirosław Dudek

KLĄTWA ZŁAMANA? Kibice Tottenhamu mieli powody do świętowania w środowy wieczór – ich ulubieńcy pokonali w Lidze Mistrzów Borussię Dortmund i trzeba przyznać, że zwycięstwo to zostało odniesione w dość szczęśliwych okolicznościach , drugim powodem do radości był fakt, że zwycięstwo to zostało odniesione na Wembley, obiekcie na którym Kogutom szło do tej pory jak po grudzie. Demony Wembley zostały odpędzone więc czas na serię zwycięstw Spurs na tym stadionie. Pierwszą ofiarą ma zostać Swansea. Łabędzie dzielnie do tej pory spisywały się w meczach wyjazdowych, ale nie grały jeszcze z tak wymagającym rywalem jak Tottenham.

W.B.A. - West Ham

ZMIANA KIERUNKU. West Bromwich znakomicie rozpoczął ten sezon, po trzech kolejkach miał 7 punktów i zajmował trzecie miejsce za plecami Manchester City i Liverpoolu. Jednak wpadka przyszła w najmniej oczekiwanym momencie – na stadionie w Brighton, była to pierwsza przegrana Tony Pullisa w spotkaniu z beniaminkiem od pięciu lat. West Ham z kolei rozpoczął koszmarnie – od trzech przegranych z rzędu, ale w ubiegłym tygodniu Młoty w końcu odpaliły w meczu z innym beniaminkiem – Huddersfield, wygrały tamto spotkanie i być może ocaliły posadę Slavena Bilica. W sobotę niezwykłego wyczyny może dokonać Gareth Barry – może wystąpić po raz 632 w Premier League i tym samym wyrównać rekord Ryana Giggsa.

Watford - Manchester City

WYMARZONY START. Kto by się spodziewał, że mecz Watford – Manchester City w piątej kolejce będzie niemal starciem na szczycie . To, że City będzie w czołówce było niemal pewne, ale obecność Szerszeni w TOP4 jest sporym zaskoczeniem. Zespół Marco Silvy jest jednym z trzech niepokonanych ekip w Premier League - obok Manchester United i Manchester City. Watford po remisie 3:3 z Liverpoolem w trzech kolejnych spotkaniach nie stracił bramki. Czy nastawieni ofensywnie Obywatele Pepa Guardioli znajdą sposób na obronę Watford?

Newcastle - Stoke

SROKI ODZYSKUJĄ WIGOR. Młoda ekipa Newcastle wygrała 2 ostatnie mecze w Premier League i już wskoczyła na 10-te miejsce. O trzecie kolejne zwycięstwo nie będzie jednak łatwo, ponieważ na St.James' Park przyjeżdża ekipa Garncarzy, która w tym sezonie pokonała już Arsenal i jako pierwsza odebrała punkty Manchesterowi United. Na pocieszenie fanom Srok dodajmy, że sukcesy te Stoke zanotował u siebie, a na wyjeździe podopieczni Marka Hughesa jednak sporo tracą na wartości. Mecze pomiędzy tymi klubami zawsze są bardzo wyrównane i tym razem spodziewamy się zaciętej batalii na St.James' Park.