Premier League: EKSPERT

Premier League

Wraz ze startem Premier League w ofercie Fortuny pojawi się Ekspert na spotkania najwyższej ligi angielskiej. Bonus startowy Eksperta wynosi 1 000zł, przyrost, czyli kwota o jaką zostanie powiększony Bonus w następnej kolejce, w przypadku gdy w poprzedniej kolejce nie było trafnie wytypowanego kuponu, wynosi 5 00zł, a maksymalny bonus to 5 000zł.

Więcej szczegółów na temat zakładów Ekspert można znaleźć w dziale Produkty.

Pilka nozna | 1.Anglia

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

2017-11-19, Autor analizy: Mirosław Dudek

NAJLEPSZY Z BENIAMINKÓW. Brighton jest niepokonany od czterech spotkań i po 11-tu kolejkach zajmuje miejsce w górnej części tabeli. Mało, kto spodziewał się tak dobrego startu podopiecznych Chrisa Hughtona. Teraz trzej beniaminkowi zajmują miejsca w samym środku tabeli, ale Mewy mogą podskoczyć na ósme miejsce o ile pokonają w poniedziałkowy wieczór Stoke. To tradycyjnie niewygodny rywal dla Brighton – przegrał z nim aż 8 meczów z rzędu, ale miały one miejsce stosunkowo dawno temu. Czy gospodarze podtrzymają dobrą passę i zaliczą piąty mecz z rzędu bez porażki?

Watford - West Ham

2017-11-18, Autor analizy: Mirosław Dudek

JUŻ BEZ BILICA. Stało się to, o czym mówiono już od jakiegoś czasu – Slaven Bilic stracił posadę menadżera West Ham, po przegranej 1:4 u siebie z Liverpoolem. Misję ratowania Młotów otrzymał David Moyes, który w ubiegłym sezonie z hukiem spadł z Premier League z Czarnymi Kotami. Chrzest bojowy w nowej roli David Moyes przejdzie na Vicarage Road. Watford miał fantastyczny początek sezonu, ale ostatnio Szerszenie złapały zadyszkę – przegrały trzy mecze z rzędu, tym niemniej wciąż są w górnej części tabeli. David Moyes po raz 500-setny poprowadzi klub w Premier League. Czy swój debiut w West Ham i jubileusz w karierze uczci zwycięstwem?

Manch.Utd. - Newcastle

ROŚNIE STRATA. Czerwone Diabły w czterech ostatnich meczach zdobyły tylko 4 punkty, w tym samym czasie ich lokalny rywal – City wygrywał wszystko i w tej chwili Manchester City odskoczył już na 8 punktów od United. Jose Mourinho zawsze zdobywa tytuł w drugim sezonie po przyjściu do klubu, tym razem podtrzymać tę serię będzie niezwykle trudno. No tak, ale to jest problem także pięciu innych klubów z TOP 6 – na tę chwilę City Pepa Guardioli wygląda na ekipę poza zasięgiem. Do składu Manchester United powracają Paul Pogba, Zlatan Ibrahimovic i Marcos Rojo – z nimi łatwiej będzie o dobre nastroje na Old Trafford.

W.B.A. - Chelsea

2017-11-17, Autor analizy: Mirosław Dudek

NAJGORSZY START OD 12 LAT. A zaczęło się tak pięknie – West Bromwich wygrał dwa pierwsze mecze i wydawało się, że to będzie spokojny sezon dla The Baggies, którzy może nawet powalczą o coś więcej, aniżeli miejsce w górnej części tabeli. Na The Hawthorns trafił Grzegorz Krychowiak i Polak jeszcze nie zaznał smaku zwycięstwa w Premier League, a jego klub od strefy spadkowej dzieli już tylko jedno oczko. W najbliższą sobotę o zwycięstwo będzie niezwykle ciężko, wszak do West Bromwich przyjeżdża Mistrz Anglii – Chelsea, uzbrojona w serię trzech zwycięstw z rzędu. To właśnie na The Hawthorns w ubiegłym sezonie The Blues zapewnili sobie tytuł, czy i tym razem podopieczni Antonio Conte będą wracać do Londynu w dobrych nastrojach?

Liverpool - Southampton

CZERWONI W KOMPLECIE. Po raz pierwszy w tym sezonie jest szansa, że Jurgen Klopp będzie dysponował wszystkimi najważniejszymi graczami. Prawdopodobnie do gry będzie gotowy Sadio Mane, powraca też do zespołu Adam Lallana, który jeszcze nie miał okazji zagrać w tym sezonie. Southampton ostatnio świetnie sobie radził przeciwko The Reds, ale teraz będzie musiał przeciwstawić się niszczycielskiej mocy miejscowej ofensywy. Czy Święci po raz piąty z rzędu zachowają czyste konto w konfrontacji z Liverpoolem? Mimo wszystko, mocno wątpliwe.

Leicester - Manch.City

REKORDY OBYWATELI. Manchester City zalicza najlepszy start w historii Premier League – 10 zwycięstw i 1 remis (u siebie z Evertonem), oraz niesamowita różnica bramek +31, robią na wszystkich piorunujące wrażenie. Podopieczni Pepa Guardioli wygrali wszystkie mecze wyjazdowe w tym sezonie ligowym i zamierzają pobić rekord Chelsea, która w sezonie 2008/09 wygrała 8 pierwszych spotkań w delegacjach. Czy ktoś im stanie na przeszkodzie w biciu kolejnych rekordów? Wyjazd na stadion Lisów to zawsze trudna przeprawa – w ubiegłym sezonie City zostało tam upokorzone przegrywając 2:4, a Leicester przeżywa odrodzenie pod wodzą Claude’a Puela. Czy Lisy są w stanie powstrzymać Obywateli?

Cr.Palace - Everton

WIELKI ZAWÓD sprawiają oba kluby swoim fanom w tym sezonie. Oczekiwania były wielkie. Crystal Palace zatrudnił człowieka „z wizją gry” atrakcyjnej i efektywnej – Franka de Boera, ale po serii porażek, bez strzelonego, szybko zrezygnowano z Holendra. Misji ratunkowej podjął się doświadczony Roy Hodgson, po nim nikt nie oczekuje efektownej, atrakcyjnej, ale oczekuje się, że żmudną pracą wyprowadzi Orły na powierzchnię. Jeszcze większe oczekiwania były na Goodison Park, zainwestowano ogromne pieniądze na transfery – ale seria fatalnych meczów zarówno w Premier League, jak europejskich pucharach doprowadziły do zwolnienia Ronalda Koemana. Tymczasowym menadżerem został David Unsworth. Który z tych zespołów szybciej wyjdzie z kryzysu?

Burnley-Swansea

PATENT ŁABĘDZI. Swansea cztery razy grała w swojej historii mecze Premier League przeciwko Burnley i zawsze je wygrywała. Teraz jednak wydaje się, że kontynuowanie tej serii będzie wyjątkowo trudne. Po 11 kolejkach oba kluby dzieli aż 11 punktów. Swansea jest w strefie spadkowej, a Burnley kroczy jak równy z równym z Liverpoolem i Arsenalem. Dla The Clarets to najlepszy start w najwyższej klasie rozgrywek od 44 lat! Czy w sobotę po raz pierwszy w Premier League Bordowi zdobędą punkty kosztem Swansea?

Bournemouth - Huddersfield

PARA NUMER 847. To będzie pierwszy mecz w Premier League pomiędzy Bournemouth i Huddersfield, tym samym te kluby stworzą parę numer 847 w historii tych elitarnych rozgrywek. Wisienki mają patent na grę z beniaminkami, wygrały 5 takich spotkań z rzędu i strzeliły w nich aż 17 bramek! Podopieczni Eddiego Howe’a powoli powracają na właściwe tory, wygrali dwa z trzech ostatnich meczów i opuścili strefę spadkową. Szkoleniowiec gości – David Wagner poprowadzi Huddersfield po raz 100. Czy Bournemouth zepsuje święto menadżerowi Terierów?

Arsenal - Tottenham

WIELKIE DERBY PÓŁNOCNEGO LONDYNU. Mocne otwarcie 12-kolejki spotkań w Premier League, na Emirates Stadium Arsenal będzie gościł odwiecznego rywala Tottenham. Po latach dominacji w tej konfrontacji The Gunners, ostatnio lepiej wyglądają notowania The Spurs. Arsenal nie wygrał żadnego z sześciu meczów z Tottenhamem, nie potrafi pokonać Kogutów, odkąd stery w tym klubie przejął Mauricio Pochettino. Jutro Argentyńczyk może świętować zwycięstwo numer 100 jako menadżer Spurs. Teraz Kanonierzy tracą 4 punkty do Kogutów i z pewnością marzą, aby po sobotnich derbach ta strata stopniała do jednego oczka. Czy Arsenal jest w stanie po raz pierwszy wygrać z Tottenhamem pod wodzą Pochettino?