Premier League: oferta

Premier League

Pilka nozna | 1.Anglia

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... czerwona kartka suma zółtych kartek Strzeli gola (musi wystąpić...

2017-10-20, Autor analizy: Mirosław Dudek

MEWY WYSTRASZONE POZA DOMEM. West Ham rozpoczął ten sezon od trzech kolejnych porażek, ale w kolejnych pięciu meczach zgromadził 8 punktów, wspiął się na 15-te miejsce i chyba najgorsze ma już za sobą, co nie oznacza, że Slaven Bilic może spać spokojnie. Sam szkoleniowiec uspakaja twierdząc, że ten trudny początek to w dużej mierze, efekt trudnego kalendarza i faktu, że pierwsze trzy przegrane mecze Młoty rozegrały na wyjeździe. Poza tym w ich składzie brakowało trzech bardzo istotnych graczy – Manuela Lanziniego, Marko Arnautovica i Michaila Antonio. Teraz oni są gotowi do gry i ma być już tylko lepiej. W piątek West Ham podejmie beniaminka z Brighton, który świetnie spisuje się na swoim boisku, ale w delegacjach jest bezradny . Poza swoim domem Mewy strzeliły tylko jednego gola.

Leicester - W.B.A.

2017-10-16, Autor analizy: Mirosław Dudek

NIEPOKOJĄCE PROGNOZY DLA LISÓW. 5 punktów po siedmiu kolejkach to z pewnością powód do niepokoju dla klubu, który półtora roku temu sięgnął po mistrzostwo Anglii. Leicester trzy razy w historii swoich występów w Premier League miał taki dorobek na tym etapie rozgrywek i zawsze wtedy spadał z ligi. Lisy już są w strefie spadkowej i tylko zwycięstwo w poniedziałkowym meczu z West Bromwich może je wyciągnąć nad kreskę. The Baggies pozostają bez zwycięstwa od pięciu spotkań, a w roku 2017 wygrali tylko jedno spotkanie na wyjeździe, dlatego też przyjazd ekipy Grzegorza Krychowiaka wydaje się być dobrą okazją dla Leicester, aby zacząć punktować. Warto jednak przypomnieć, że Leicester nie potrafi pokonać u siebie West Bromwich od 1994 roku!

Southampton - Newcastle

2017-10-15, Autor analizy: Mirosław Dudek

BEZBARWNI ŚWIĘCI. Poprzedni sezon zawiódł kibiców Southampton, z posadą na St.Mary's Stadium pożegnał się Claude Puel. Przybycie Mauricio Pellegrino niewiele zmieniło, The Saints wciąż brakuje stabilizacji formy, prezentują marną skuteczność i nawet przed własną publicznością nie błyszczą. Po wygranej z West Ham, przegrali dwa kolejne mecze – z Watford i Manchester United i w obu tych przypadkach nie strzelili bramki. Łącznie w różnych rozgrywkach Southampton wygrał tylko 1 z 10 meczów rozgrywanych u siebie. Teraz będzie okazja do poprawienia tego marnego bilansu – do Southampton przyjeżdża Newcastle, a to jest ekipa regularnie ogrywana na St.Mary's Stadium.

Brighton - Everton

KOEMAN POD PRESJĄ. Oczekiwania były bardzo rozbudzone, co więksi optymiści wśród fanów Evertonu liczyli, że The Toffees włączą się do walki o TOP4 i miejsce w Lidze Mistrzów. Tymczasem rzeczywistość jest okrutna – po siedmiu kolejkach Everton jest dopiero na 16-tym miejscu w tabeli. Podopieczni Ronalda Koemana koszmarnie spisują się w delegacjach – nie wygrali na wyjeździe od lutego, a w trzech meczach poza Goodison Park strzelili tylko jednego gola, przy siedmiu straconych. Teraz The Toffees jadą na stadion beniaminka w Brighton i nie mogą tam oczekiwać łatwej przeprawy. Podopieczni Chrisa Hughtona wygrali 2 ostatnie mecze u siebie i z pewnością są w stanie pogrążyć też Everton.

Watford - Arsenal

2017-10-14, Autor analizy: Mirosław Dudek

NIE NA TYM STADIONIE, chciałyby się spotkać ekipy Watfordu i Arsenalu. Szerszenie pozostają bez zwycięstwa u siebie, Kanonierzy nie wygrywają na wyjeździe. W przypadku Arsenalu, jest nawet gorzej – w delegacjach jeszcze nie zdobyli bramki w tym sezonie. Vicarage Road to jednak idealny obiekt, aby tę niemoc przełamać, wszak na tym obiekcie The Gunners zdobywali minimum 2 bramki w każdym z pięciu ostatnich spotkań. I tym razem spodziewamy się trafień ze strony Arsenalu.

Tottenham - Bournemouth

ODCZAROWAĆ WEMBLEY. Tottenham jest perfekcyjny na wyjeździe – wygrywa wszystkie mecze w delegacjach. Na stadionie Wembley nie potrafi jednak wygrać, choć gościł tu kluby, które trudno zaliczyć do czołówki Premier League – Burnley i Swansea. W meczach Premier League na tym stadionie bramki też nie potrafi strzelić Harry Kane, choć ostatnio znajduje się w wybornej formie. Gdyby Tottenham rozgrywał mecze na White Hart Lane to śmiem twierdzić, że mógłby teraz mieć podobną ilość punktów do klubów z Manchesteru. Tak, czy inaczej trzeba przełamać tę słabość i zacząć wygrywać także na Wembley. Przyjazd Bournemouth to idealna okazja ku temu, wszak Koguty regularnie ogrywają Wisienki.

Swansea - Huddersfield

BEZ PUNKTU W DOMU. Liberty Stadium zawsze było trudnym do zdobycia terenem. W tym sezonie jest inaczej. Swansea na swoim stadionie spisuje się marnie, przegrała wszystkie 3 spotkania. O ile można jeszcze zrozumieć porażkę z Manchester United, to już wpadki z Newcastle i Watford muszą budzić niepokój. Menadżer Łabędzi – Paul Clement twierdzi, że jest zdecydowanie za wcześnie, aby mówić, który klub będzie zaangażowany w walkę o utrzymanie, ale bez punktowania na swoim stadionie nie można pozostać w elicie. The Swans nigdy w swojej historii nie przegrali czterech meczów z rzędu u siebie od startu sezonu. Czy przyjazd beniaminka z Huddersfield oznaczać będzie przełamanie domowej niemocy Swansea?

Manch.City - Stoke

POGROMY OBYWATELI. Dwa mecze z rzędu na Etihad Stadium podopieczni Pepa Guardioli wygrali po 5:0. City wygrało 7 z ośmiu meczów w Premier League, strzeliło w nich aż 22 bramki, przy zaledwie dwóch straconych. Takie statystyki muszą budzić respekt u każdego rywala Obywateli. Piłkarze gospodarzy wychodząc na boisko będą już znali rezultat starcia Liverpoolu z Manchester United. Bez względu na wynik tamtego meczu, z pewnością zrobią wszystko, aby w okazały sposób odprawić Garncarzy. Z drugiej strony podopieczni Marka Hughesa powinni zasługiwać na szacunek kibiców City – w końcu jako jedyni odebrali punkty Manchesterowi United. Stoke w meczach z City albo zachowuje czyste konto, albo traci 4 gole. Tym razem dużo bardziej prawdopodobny jest ten drugi wariant.

Cr.Palace - Chelsea

OUTSIDER KONTRA MISTRZ. Crystal Palace bije kolejne niechlubne rekordy. Jeżeli Orły przegrają w sobotę z Chelsea, to zanotują ósmą porażkę od początku sezonu. W całej historii angielskiej najwyższej klasy rozgrywek, gorszy był tylko…Manchester United, który w roku 1931 rozpoczął sezon od 12-tu kolejnych porażek. Crystal Palace nie strzelił jeszcze gola w tych rozgrywkach i trudno sobie wyobrazić, aby akurat grając przeciwko Chelsea miał „odpalić” i rozpocząć gromadzenie punktów. To nie jest dobry czas dla fanów Orłów. Czy Orły będą w stanie odbić się od dna?

Burnley - West Ham

REWELACYJNY BURNLEY. The Clarets po siedmiu kolejkach są w TOP6 Premier League, wyprzedzając Liverpool. Takiego stanu rzeczy chyba nikt się nie spodziewał, nawet wśród fanów Burnley. To wyczyn tym bardziej godny podkreślenia, iż podopieczni Seana Dyche’a grali w tym czasie wyjazdowe mecze z Chelsea, Tottenhamem, Liverpoolem i Evertonem. Burnley nie przegrał żadnego z pięciu ostatnich meczów, notując najlepszą serię od 1975 roku w najwyższej klasie rozgrywek. W sobotę na Turf Moor przyjeżdża West Ham, a to bardzo niewygodny rywal dla Burnley – Młoty wygrały 4 mecze z rzędu w tej rywalizacji. Czy Burnley przedłuży serię meczów bez porażki?