Premier League: oferta

Premier League

Pilka nozna | 1.Anglia

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... Strzeli gola (musi wystąpić...

2017-12-14, Autor analizy: Mirosław Dudek

OPTYMIZM NA GOODISON PARK. I pomyśleć, że pod koniec października Everton był w strefie spadkowej! Trzy zwycięstwa i remis (z Liverpoolem na Anfield) wywindowały The Toffees do górnej części tabeli, tam gdzie jest ich miejsce. W poniedziałek gościć będą outsidera rozgrywek – Swansea. Łabędzie wcale nie muszą być łatwym kąskiem dla Evertonu, nie przegrały z nim żadnego z sześciu ostatnich spotkań, choć aż 4 razy oba zespoły dzieliły się punktami. Teraz remis nie zadowoli nikogo. Odrodzonemu Evertonowi nie wypada tracić punkty u siebie z czerwoną latarnią ligi, z kolei Łabędzie muszą już teraz walczyć o pełną pulę, aby nie stracić kontaktu z bezpiecznym miejscem.

Bournemouth - Liverpool

USTERKA W SYSTEMIE. Jurgen Klopp pomny na doświadczenia z przed roku, teraz rotuje składem jak żaden inny menadżer w Premier League. Do ubiegłej niedzieli system ten sprawdzał się idealnie, ale w meczu z Evertonem nastąpiło tąpnięcie. W środę przeciwko West Bromwich Jurgen Klopp desygnował całą Fab Four (Salah, Coutinho, Firmino, Mane), ale nawet mając ich wszystkich na boisku nie był w stanie pokonać The Baggies. Strata czterech punktów jest bardzo bolesna – choć naprawdę niewiele brakowało, aby w tych dwóch meczach Liverpool zdobył komplet punktów i wszyscy chwaliliby decyzje Kloppa. W niedzielę The Reds zagrają na stadionie Bournemouth – a to rywal, przy którym, ani na chwilę nie mogą osiąść na laurach. W ubiegłym sezonie na Vitality Stadium Liverpool prowadził na kwadrans przed końcem meczu 3:1, ale zszedł z boiska pokonany! Czy i tym razem będą tak wielkie emocje w Bournemouth?

W.B.A. - Manch.Utd

POWRÓT KRYCHOWIAKA. Zupełnie nieoczekiwanie w środowy wieczór na Anfield w podstawowym składzie West Bromwich zagrał Grzegorz Krychowiak i co warte podkreślenia – to był dobry występ naszego pomocnika, co jest świetną wiadomością dla Adama Nawałki. Mamy nadzieję, że także w niedzielę nasz reprezentant dostanie szansę zagrać. Ekipa Alana Pardew nie strzeliła jeszcze bramki pod jego wodzą, ale na stadionie Liverpoolu pokazała się z solidnej strony i United czeka trudna przeprawa na The Hawthorns. Szanse na mistrzostwo są już iluzoryczne, ale podopieczni Jose Mourinho muszą bronić drugiej pozycji i takie mecze powinni wygrywać.

Manch.City - Tottenham

RESPEKT PRZED KOGUTAMI. Nowy rekord Premier League został ustanowiony w środę – Manchester City pokonał na wyjeździe 4:0 Swansea i tym samym zanotował kolejne zwycięstwo – już numer 15. Czy na tym zostanie zakończona ta fenomenalna seria? W sobotni wieczór rywalami Obywateli będą Koguty z Londynu, a oni potrafią sobie radzić z City jak mało kto. Tottenham nie przegrał żadnego z czterech ostatnich meczów z tym rywalem, nie dał się też pobić przy okazji dwóch ostatnich wizyt na Etihad Stadium. Ten mecz to wielki hit 18-tej kolejki spotkań, choć sprawa tytułu jest już chyba rozstrzygnięta.

Watford - Huddersfield

BEZRADNI POZA DOMEM. Statystyki meczów wyjazdowych Huddersfield są przytłaczające dla ich kibiców. Teriery przegrały 5 meczów z rzędu w delegacjach, nie strzeliły w nich ani jednego gola, same zaś straciły 16 bramek. Pytanie, czy również z podkulonym ogonem będą opuszczać Vicarage Road? Biorąc pod uwagę jak ciężko się gra na tym stadionie beniaminkom (strzeliły tylko jednego gola w siedmiu spotkaniach) jest wielce prawdopodobne, że Teriery powrócą z Watford na tarczy.

Stoke - West Ham

STABILIZACJA? Młoty rozegrały dwa bardzo solidne mecze u siebie w derbach Londynu z możnymi sąsiadami – Chelsea i Arsenalem. Mało kto może pochwalić się, że w starciach z tymi rywalami potrafił zachować czyste konto. Defensywa West Ham uchodziła za najbardziej dziurawą, tymczasem potrafiła oprzeć się sile ognia zarówno Kanonierów, jak i mistrza Anglii – Chelsea. To nie jest dobra wiadomość dla Joe Harta, który stracił miejsce w bramce na rzecz Adriana. Poza Hartem, wszyscy fani Młotów są chyba jednak zadowoleni. Na stadionie w Stoke dojdzie do bardzo istotnego starcia dwóch ekip z dolnych rejonów tabeli – Stoke ma 2 punkty więcej aniżeli West Ham, ale ostatnio to The Hammers sprawiają lepsze wrażenie.

Chelsea - Southampton

BEZRADNI ŚWIĘCI. Southampton wyraźnie czuje duży respekt przed urzędującymi mistrzami Anglii. W ostatnich 47 latach The Saints odwiedzali stadiony takich klubów 40 razy i tylko 2 razy zdołali je zdobyć. Na pocieszenie kibicom Świętych należy przypomnieć, że jednym z nich był Stamford Bridge, gdzie Southampton wygrał przed dwoma laty. Chelsea wygrała 4 mecze z rzędu u siebie, tymczasem podopieczni Mauricio Pellegrino nie wygrali żadnego z 4 ostatnich meczów ligowych. W tej sytuacji trudno im wróżyć sukces w Londynie, zwłaszcza że w meczach z Chelsea ostatni raz potrafili zachować czyste konto 15 lat temu.

Brighton - Burnley

ŚWIETNE PROGNOZY DLA BURNLEY. Jeżeli wierzyć statystykom jest niemal pewne, że Burnley zakończy rozgrywki w tym sezonie w górnej części tabeli. Aż 85 z 86 zespołów w historii Premier League, które po 17 kolejkach miały 31 punktów kończyły sezon w TOP 10. Zagrożona może czuć się Wielka Szóstka – 81 z 86 zespołów z takim dorobkiem jak Burnley kończyło na miejscu w pierwszej szóstce. Tymczasem The Clarets nie zwalniają tempa – wygrali sześć z ośmiu ostatnich meczów, wyprzedzają w tabeli Arsenal i marzenia o grze w europejskich pucharach stają się jak najbardziej realne. Brighton ma powody, aby obawiać się wizyty Burnley, zwłaszcza że sam zanotował 3 porażki z rzędu.

Arsenal - Newcastle

JEDNOSTRONNA RYWALIZACJA. Arsenal wygrał 9 kolejnych meczów z Newcastle i strzelił w nich aż 22 bramki. The Gunners nie wygrali trzech meczów z rzędu, przede wszystkim z powodu kiepskiej skuteczności. W sobotę powracają na swój Emirates Stadium, gdzie spisują się dużo lepiej aniżeli w delegacjach. Tymczasem Sroki są w głębokim dołku – przegrali 7 z ośmiu ostatnich meczów i mają tylko 1 punkt przewagi nad strefą spadkową. Czy po wizycie na Emirates Stadium podopieczni Rafy Beniteza znajdą się pod kreską?

Leicester - Cr.Palace

ORŁY BEZ GOLA. Crystal Palace jest pierwszym klubem w historii Premier League, który nie zdobył bramki w 10 kolejnych meczach na wyjeździe. Rekord w najwyższej klasie rozgrywek w tym względzie należy do Manchester City – 11 meczów bez gola na wyjeździe w roku 1950. Nie oznacza to wcale, że The Eagles prowadzone przez Roya Hodgsona są w kryzysie, wręcz przeciwnie – nie przegrał żadnego z sześciu ostatnich spotkań, a to jest ich najlepsza seria w Premier League. Jeszcze lepiej spisują się Lisy prowadzone przez Claude Puela. Gdyby sezon zaczął się w listopadzie Leicester byłby na trzecim miejscu w lidze! Leicester wygrał 4 mecze z rzędu, czy zatrzyma go niepokonany od sześciu meczów Crystal Palace?