Premier League: oferta

Premier League

Pilka nozna | 1.Anglia

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

Tottenham-Liverpool

2017-10-21, Autor analizy: Mirosław Dudek

WEMBLEY ODCZAROWANE. Czterech meczów potrzebował Tottenham, aby odnieść pierwsze ligowe zwycięstwo na stadionie Wembley. W ubiegłą sobotę Spurs pokonali w najniższym możliwym rozmiarze Bournemouth – 1:0, po bramce Eriksena. Teraz jednak zagrają mecz wagi ciężkiej, na Wembley przyjeżdża Liverpool. Oba kluby zaimponowały w meczach Ligi Mistrzów. Tottenham potrafił postawić się Realowi Madryt i zremisował na Santiago Bernabeu 1:1, Liverpool z kolei w spektakularny sposób rozbił na wyjeździe Maribor aż 7:0. Zapowiada się fascynujące zakończenie 9 kolejki Premier League na Wembley.

Everton-Arsenal

PRYSNĄŁ CZAR. Ronald Koeman w wielkim stylu rozpoczął w ubiegłym sezonie pracę na Goodison Park – wygrał 4 z 5 pierwszych meczów i był w czubie tabeli. Potrafił odnieść tak spektakularne zwycięstwa jak 4:0 nad Manchester City. Poprzednie rozgrywki The Toffees zakończyli na siódmym miejscu i teraz mieli powalczyć o to, aby mówiono o TOP7, a nie o TOP6. Początek tego sezonu jest pasmem rozczarowań dla Evertonu, klub zajmuje dopiero 16-te miejsce w lidze, fatalnie też spisuje się w Lidze Europy, gdzie przegrał dwa z trzech meczów. W tej sytuacji nie dziwi, że Ronald Koeman jest na czele kandydatów do zwolnienia wśród menadżerów w Premier League. Choć po piątkowej kompromitacji Młotów – to jednak Slaven Bilic jest teraz numerem jeden.

Southampton-W.B.A.

2017-10-20, Autor analizy: Mirosław Dudek

IM STRZELAĆ NIE KAZANO. Mecze pomiędzy tymi klubami charakteryzują się tym, że pada w nich bardzo mało bramek – tylko 21 w 14 spotkaniach. To zdecydowanie najniższa średnia w rywalizacji klubowej drużyn w Premier League, statystyka ta dotyczy rywalizacji składającej się z minimum 7 spotkań. West Bromwich rozpoczął od dwóch wygranych, ale teraz pozostaje bez zwycięstwa od sześciu spotkań. Jeżeli nie wygra w Southampton to wkrótce West Bromwich może znaleźć się blisko strefy spadkowej, w najbliższym czasie czekają The Baggies mecze z Manchester City, Chelsea i Tottenhamem.

Swansea-Leicester

LISY BEZ SHAKESPEARE’A. W ubiegłym sezonie seria 6 meczów bez zwycięstwa spowodowała zwolnienie Claudio Ranieriego. Teraz Leicester ponownie ma serię 6 spotkań bez wygranej i reakcja zarządu jest identyczna – z posadą menadżera na King Power Stadium pożegnał się Craig Shakespeare, człowiek który wyciągnął z kłopotów Lisy w poprzednim sezonie. Ten ruch mocno zaskoczył piłkarzy. Zobaczymy jak zareagują na te zmiany na boisku. W sobotę Lisy jadą na Liberty Stadium. Swansea w końcu wygrała przed tygodniem u siebie (2:0 z Huddersfield). Czy Łabędzie wykorzystają zamieszanie w obozie Lisów?

Stoke-Bournemouth

POROZBIJANI GARNCARZE. Przed tygodniem Stoke został rozbity przez Manchester City aż 2:7 i marnym pocieszeniem dla fanów The Potters, że Obywatele równie surowo ostatnio potraktowali Liverpool, Watford i Crystal Palace. Trzy porażki w czterech ostatnich meczach i miejsce tuż nad strefą spadkową sprawiają, że posada Marka Hughesa już nie jest taka pewna. Jeszcze gorzej przedstawia się sytuacja w obozie Wisienek – 6 przegranych w ośmiu spotkaniach i przedostatnie miejsce. W której ekipie poprawią się nastroje po sobotniej potyczce?

Newcastle-Cr.Palace

NEWCASTLE NA SPRZEDAŻ. Mike Ashley wystawił klub na sprzedaż i tym samym spełnił marzenie licznych fanów Newcastle, którzy mieli za złe właścicielowi, że nie inwestuje w zakup klasowych graczy. Również Rafa Benitez nie wygląda na zmartwionego tym oświadczeniem. Szkoleniowiec Srok, słusznie twierdzi, że im lepsza będzie postawa na boisku, tym łatwiej będzie znaleźć inwestora. W sobotę na St.James' Park przyjadą Orły z Londynu, podbudowane wygraną nad Chelsea. Czy podopieczni Roya Hodgsona będą w stanie pójść za ciosem?

Manch.City-Burnley

PO KLUBOWY REKORD. Manchester City wygrał 10 meczów z rzędu w różnych rozgrywkach i jeżeli pokona Burnley to wyrówna klubowy rekord. To nie jedyny rekord, który ścigają będący w wyśmienitej dyspozycji Obywatele – strzelili oni aż 29 bramek w ośmiu pierwszych meczach, to najlepszy dorobek w najwyższej klasie rozgrywek od roku…1895, kiedy to Everton na tym etapie rozgrywek miał 30 zdobytych goli. Wspaniałe serie City zechce przerwać Burnley. Podopieczni Seana Dyche’a mają czym straszyć – w tym sezonie na wyjeździe są jeszcze niepokonani.

Huddersfield-Manch.Utd

CZYSTE KONTA. Manchester United z ośmiu meczów w tym sezonie aż siedmiokrotnie potrafił zachować czyste konto, wyrównując tym samym rekord Chelsea z sezonu 2004/05. Co łączy te rekordy? Osoba Jose Mourinho. To właśnie Portugalczyk prowadził wtedy The Blues. Jak widać niewiele zmieniła się od tego czasu jego filozofia futbolu. W sobotę może jednak poprawić swój rekord. Okazja do tego jest jak najbardziej odpowiednia – wszak Huddersfield nie potrafi zdobyć gola od czterech spotkań.

Chelsea-Watford

ZRANIONY MISTRZ. Nastroje na Stamford Bridge są minorowe, co przyznaje w wywiadzie hiszpański obrońca The Blues – Cesar Azpilicueta. Trzy mecze bez zwycięstwa w różnych rozgrywkach – tak złej serii Chelsea jeszcze nie miała pod wodzą Antonio Conte. Widać jak na dłoni, ile ten zespół traci na wartości, gdy zabraknie w jego szeregach N’Golo Kante. W sobotę na stadion mistrza przyjeżdża będący w rewelacyjnej dyspozycji Watford. Kto by przypuszczał, że Szerszenie przyjeżdżając na Stamford Bridge będą w tabeli przed The Blues? Czy po sobotnim meczu Watford wciąż będzie wyprzedzał Chelsea?

West Ham-Brighton

MEWY WYSTRASZONE POZA DOMEM. West Ham rozpoczął ten sezon od trzech kolejnych porażek, ale w kolejnych pięciu meczach zgromadził 8 punktów, wspiął się na 15-te miejsce i chyba najgorsze ma już za sobą, co nie oznacza, że Slaven Bilic może spać spokojnie. Sam szkoleniowiec uspakaja twierdząc, że ten trudny początek to w dużej mierze, efekt trudnego kalendarza i faktu, że pierwsze trzy przegrane mecze Młoty rozegrały na wyjeździe. Poza tym w ich składzie brakowało trzech bardzo istotnych graczy – Manuela Lanziniego, Marko Arnautovica i Michaila Antonio. Teraz oni są gotowi do gry i ma być już tylko lepiej. W piątek West Ham podejmie beniaminka z Brighton, który świetnie spisuje się na swoim boisku, ale w delegacjach jest bezradny . Poza swoim domem Mewy strzeliły tylko jednego gola.