Jeśli jesteś użytkownikiem aplikacji Fortuna na Androida konieczna jest instalacja nowej wersji aplikacji. Od dnia 18.01.2018 wersja 2.7.3. oraz starsze przestaną działać. Aby aplikacja działała poprawnie konieczne jest odinstalowanie starej wersji, ściągniecie nowej i ponowna instalacja.

Primera Division: oferta

Primera Division

Pilka nozna | 1.Hiszpania

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... Strzeli gola (musi wystąpić...

13:00
Atl. Madryt - Girona 166 live Eleven Sports 3 / SUPEROFERTA - Zagraj wyzszy kurs

RAŻĄCA NIESKUTECZNOŚĆ LEGANES
Na zakończenie zmagań 19. kolejki Primera Division piłkarze Realu Betis sprawdzą się na tle drużyny Leganes. "Los Pepineros" nie odnieśli zwycięstwa ligowego w 5 ostatnich meczach wyjazdowych, a na domiar złego nie potrafili zdobyć bramki podczas 4 ostatnich delegacji La Liga.

S.Sebastian - Barcelona

2018-01-14, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

KLĄTWA ANOETA TRWA
Barcelona rozpoczyna intensywny tydzień wyjazdów, podczas którego stoczy dwie batalie ligowe z Realem Sociedad i Realem Betis, a także zmierzy się w ćwierćfinale Pucharu Hiszpanii z Espanyolem. Na pierwszy ogień wyjazdowa potyczka z „La Reala” na Anoeta, gdzie Barcelona nie wygrała meczu ligowego do 10 lat!

Espanyol - Bilbao

LWIA SZARŻA BILBAO
Na RCDE Stadium dojdzie do pojedynku drużyn, które w ostatnich tygodniach wyraźnie złapały wiatr w żagle. Katalończycy poszukają trzeciego zwycięstwa ligowego z rzędu, a piłkarze Athletic Bilbao zawitają do Barcelony w znakomitych nastrojach – 4 wiktorie w 5 ostatnich spotkaniach.

Alavés - FC Sevilla

MONTELLA URATUJE SEVILLĘ?
W Kraju Basków piłkarze Deportivo Alaves zmierzą się na własnym stadionie z szóstą drużyną La Liga, Sevillą FC, która powierzyła funkcję pierwszego trenera Vincenzo Montelli. Gospodarze nadal znajdują się w strefie spadkowej La Liga z dorobkiem zaledwie 15 punktów, ale warto zaznaczyć że piłkarze Alaves zanotowali 5 zwycięstw 7 ostatnich meczach o stawkę.

Levante - Celta Vigo

BEZRADNE LEVANTE
Na Estadi Ciutat de Valencia dojdzie do sąsiedzkiego pojedynku pomiędzy zajmującym 16.miejsce Levante, a okupującą 15. pozycję Celtą Vigo. „Granotas” plasują się najniżej spośród wszystkich beniaminków La Liga, choć nadal utrzymują trzypunktową przewagę nad strefą spadkową, ale zaledwie 1 zwycięstwo w 13 ostatnich meczach ligowych (6R-6P), bezlitośnie pcha drużynę z Valencii w kierunku La Liga 2…

La Coruna - Valencia

2018-01-13, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

VALENCIA WRACA NA ZWYCIĘSKIE TORY
Valencia wygrała dwa kolejne mecze, pokonując w lidze Gironę (1:2) i Las Palmas (4:0) w rozgrywkach Pucharu Hiszpanii - taki zwycięski dublet nie zdarzył się "Nietoperzom" od połowy listopada. Czy ekipa "Los Che" potwierdzi swój powrót do formy w wyjazdowym meczu z Deportivo La Coruna?

Eibar - Atl. Madryt

KAPITALNA DYSPOZYCJA EIBARU
"Atleti" ponieśli zaledwie jedną porażkę w 22 ostatnich meczach La Liga. Tym razem wicelidera zawita na Ipurua Municipal Stadium, gdzie zmierzy się z siódmym w tabeli Eibarem. Biorąc pod uwagę TOP5 lig Europy, żadna drużyna nie zdobyła tylu punktów w 7 ostatnich meczach ligowych, co "Los Armeros" (19).

Real M. - Villarreal

KRÓLEWSKIE KŁOPOTY
Trener Zinedine Zidane postanowił przedłużyć kontrakt z Realem Madryt do 2020 roku i to jedyna pozytywna informacja w ostatnim tygodniu dla kibiców „Los Blancos”. Piłkarze Realu odnieśli zaledwie 1 zwycięstwo w czterech ostatnich spotkaniach, notując jedyną wygraną z drużyną Numancii (3:0) w Pucharze Króla.

Getafe - Malaga

2018-01-12, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

BEZOWOCNE WYJAZDY MALAGI
Malaga walczy o przetrwanie w La Liga, aktualnie „Boquerones" zajmują 19. miejsce w tabeli z mizernym dorobkiem 11 punktów. Outsider jest na bakier z wyjazdami - tylko 3 zwycięstwa w 31 ostatnich delegacjach Primera Division. Czy Getafe bez żadnych skrupułów sięgnie po komplet punktów w starciu z Malagą?

Bilbao - Alavés

2018-01-07, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

PRZEBUDZENIE ALAVES
W ramach 18.kolejki La Liga piłkarze Athletic Bilbao podejmą przed własną publicznością Deportivo Alaves. „Los Leones” zremisowali trzy ostatnie mecze ligowe na San Mames Barria, co stwarza szansę dla gości walczących o przetrwanie w najwyższej klasie rozgrywkowej Hiszpanii, tym bardziej że w trzech ostatnich bezpośrednich meczach, to „Babazorros” zanotowali 2 remisy i 1 zwycięstwo (2:2, 0:0, 0:1).