Primera Division: oferta

Primera Division

Piłka nożna | 1.Hiszpania

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz SUPEROFERTA+: mecz liczba goli spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola obie drużyny strzelą gola spotkanie/obie drużyny strz... podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli obie druzyny strzela gola i... spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna... 2.drużyna 1.połowa dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna... 2.drużyna 2.połowa dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa połowa z wiekszą liczbą gol... dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik padnie gol-minuta nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... 1i2 drużyna strzeli gola w ... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie...

20:15

Piłka nożna | 1.Hiszpania-kl.konc.-kto l.

VILLARREAL ZATRZYMA ATLETICO?
Atletico Madryt doznało zaledwie dwóch porażek w ostatnich 32 spotkaniach La Liga. Villarreal gra ostatnio w kratkę, ale na przestrzeni sześciu ostatnich potyczek z "Los Colchoneros", Villarreal zanotował bilans 3 zwycięstw, 2 remisów i jednej porażki.

Barcelona - Bilbao

NIEGROŹNE LWY
FC Barcelona pokonała w dwumeczu Chelsea 4:1 i wywalczyła awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W rozgrywkach ligowych, „Blaugrana” wygrała 23 z ostatnich 25 potyczek na Camp Nou. Czy piłkarze Athletic Bilbao będą w stanie nawiązać równorzędną walkę z jedynym niepokonanym zespołem La Liga 2017/18?

Leganes - FC Sevilla

OPROMIENIONA SEVILLA
W niedzielne południe na murawie Estadio Municap de Butarque piłkarze Leganes staną w szranki z zawodnikami Sevilli. Gospodarze nie zdobyli bramki w czterech ostatnich spotkaniach ligowych. Czas na przełamanie bezowocnej serii?

Betis - Espanyol

2018-03-17, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

ESPANYOL SKŁONNY DO REMISÓW
W sobotni wieczór na Estadio Benito Villamarin walczący o miejsce w europejskich pucharach Real Betis zmierzy się z trzynastym zespołem La Liga – RCD Espanyol. Zespół z Barcelony zremisował trzy ostatnie spotkania wyjazdowe w Primera Division.

S.Sebastian - Getafe

SETKA REALU SOCIEDAD
Na murawie Estadio Municpal de Anoeta zajmujący czternaste miejsce w tabeli Real Sociedad będzie podejmować jedenasty zespół w stawce - Getafe. Obie drużyny dzieli zaledwie różnica trzech punktów w ligowej tabeli. Czas na bezpośrednie starcie!

Valencia - Alavés

WYJAZDOWE PROBLEMY ALAVES
Na murawie Estadio de Mestalla zajmująca czwarte miejsce w tabeli Valencia sprawdzi formę piłkarzy Deportivo Alaves, które aktualnie plasuje się na szesnastej pozycji. Drużyna z Kraju Basków doznała 5 porażek w ostatnich sześciu meczach wyjazdowych La Liga.

La Coruna - Las Palmas

MECZ O „SZEŚĆ PUNKTÓW”
Na początku sobotniej serii gier 29. kolejki ligi hiszpańskiej dojdzie do pojedynku dwóch drużyn walczących o utrzymanie w La Liga – dziewiętnaste w tabeli Deportivo La Coruna podejmie na własnym terenie osiemnasty w stawce zespół Las Palmas. Kto będzie górą w bezpośrednim starciu?

Levante - Eibar

2018-03-16, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

DOMOWA NIEMOC LEVANTE
Balansujący na krawędzi strefy spadkowej La Liga zespół Levante zmierzy się na własnym terenie z Eibarem. Gospodarze nie odnieśli zwycięstwa w ostatnich 10 meczach domowych Primera Division. Czy "Granotas" przełamią niefortunną passę?

Alavés - Betis

2018-03-12, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

KOLEJNE CZYSTE KONTO ALAVES?
Deportivo Alaves doznało dwóch porażek w ostatnich trzech meczach ligowych, ale spróbuje powrócić na zwycięską ścieżkę w domowym starciu z Realem Betis. Gospodarze zachowali 5 czystych konto w ostatnich 7 meczach domowych La Liga.

FC Sevilla - Valencia

2018-03-10, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

SEVILLA ŻĄDNA REWANŻU
Na Ramon Sanchez Pizjuan piąta w tabeli Sevilla zmierzy się z czwartym zespołem La Liga - Valencia CF. W rundzie jesiennej Valencia zdemolowała u siebie 4:0 drużynę ze stolicy Andaluzji. Czy Sevilla weźmie rewanż za wysoką porażkę na Mestalla?