Primera Division: oferta

Primera Division

Piłka nożna | 1.Hiszpania

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz SUPEROFERTA+: mecz liczba goli spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola obie drużyny strzelą gola spotkanie/obie drużyny strz... podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli obie druzyny strzela gola i... spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna... 2.drużyna 1.połowa dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna... 2.drużyna 2.połowa dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa połowa z wiekszą liczbą gol... dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik padnie gol-minuta nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... 1i2 drużyna strzeli gola w ... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie... rzut karny czerwona kartka liczba zółtych kartek 1.drużyna liczba żółtych ka... 2.drużyna liczba żółtych ka... 1.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 1.połowa liczba z... 2.drużyna 1.połowa liczba z... 2.połowa liczba żółtych kar... 1.drużyna 2.połowa liczba z... 2.drużyna 2.połowa liczba z... liczba rzutów rożnych 1.drużyna liczba rzutów roż... 2.drużyna liczba rzutów roż... 1.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 1.połowa liczba r... 2.drużyna 1.połowa liczba r... 2.połowa liczba rzutów rożn... 1.drużyna 2.połowa liczba r... 2.druzyna 2.połowa liczba r... Strzeli gola (musi wystąpić...

Villarreal - Atl. Madryt

2018-03-18, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

VILLARREAL ZATRZYMA ATLETICO?
Atletico Madryt doznało zaledwie dwóch porażek w ostatnich 32 spotkaniach La Liga. Villarreal gra ostatnio w kratkę, ale na przestrzeni sześciu ostatnich potyczek z "Los Colchoneros", Villarreal zanotował bilans 3 zwycięstw, 2 remisów i jednej porażki.

Barcelona - Bilbao

NIEGROŹNE LWY
FC Barcelona pokonała w dwumeczu Chelsea 4:1 i wywalczyła awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W rozgrywkach ligowych, „Blaugrana” wygrała 23 z ostatnich 25 potyczek na Camp Nou. Czy piłkarze Athletic Bilbao będą w stanie nawiązać równorzędną walkę z jedynym niepokonanym zespołem La Liga 2017/18?

Leganes - FC Sevilla

OPROMIENIONA SEVILLA
W niedzielne południe na murawie Estadio Municap de Butarque piłkarze Leganes staną w szranki z zawodnikami Sevilli. Gospodarze nie zdobyli bramki w czterech ostatnich spotkaniach ligowych. Czas na przełamanie bezowocnej serii?

Betis - Espanyol

2018-03-17, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

ESPANYOL SKŁONNY DO REMISÓW
W sobotni wieczór na Estadio Benito Villamarin walczący o miejsce w europejskich pucharach Real Betis zmierzy się z trzynastym zespołem La Liga – RCD Espanyol. Zespół z Barcelony zremisował trzy ostatnie spotkania wyjazdowe w Primera Division.

S.Sebastian - Getafe

SETKA REALU SOCIEDAD
Na murawie Estadio Municpal de Anoeta zajmujący czternaste miejsce w tabeli Real Sociedad będzie podejmować jedenasty zespół w stawce - Getafe. Obie drużyny dzieli zaledwie różnica trzech punktów w ligowej tabeli. Czas na bezpośrednie starcie!

Valencia - Alavés

WYJAZDOWE PROBLEMY ALAVES
Na murawie Estadio de Mestalla zajmująca czwarte miejsce w tabeli Valencia sprawdzi formę piłkarzy Deportivo Alaves, które aktualnie plasuje się na szesnastej pozycji. Drużyna z Kraju Basków doznała 5 porażek w ostatnich sześciu meczach wyjazdowych La Liga.

La Coruna - Las Palmas

MECZ O „SZEŚĆ PUNKTÓW”
Na początku sobotniej serii gier 29. kolejki ligi hiszpańskiej dojdzie do pojedynku dwóch drużyn walczących o utrzymanie w La Liga – dziewiętnaste w tabeli Deportivo La Coruna podejmie na własnym terenie osiemnasty w stawce zespół Las Palmas. Kto będzie górą w bezpośrednim starciu?

Levante - Eibar

2018-03-16, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

DOMOWA NIEMOC LEVANTE
Balansujący na krawędzi strefy spadkowej La Liga zespół Levante zmierzy się na własnym terenie z Eibarem. Gospodarze nie odnieśli zwycięstwa w ostatnich 10 meczach domowych Primera Division. Czy "Granotas" przełamią niefortunną passę?

Alavés - Betis

2018-03-12, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

KOLEJNE CZYSTE KONTO ALAVES?
Deportivo Alaves doznało dwóch porażek w ostatnich trzech meczach ligowych, ale spróbuje powrócić na zwycięską ścieżkę w domowym starciu z Realem Betis. Gospodarze zachowali 5 czystych konto w ostatnich 7 meczach domowych La Liga.

FC Sevilla - Valencia

2018-03-10, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

SEVILLA ŻĄDNA REWANŻU
Na Ramon Sanchez Pizjuan piąta w tabeli Sevilla zmierzy się z czwartym zespołem La Liga - Valencia CF. W rundzie jesiennej Valencia zdemolowała u siebie 4:0 drużynę ze stolicy Andaluzji. Czy Sevilla weźmie rewanż za wysoką porażkę na Mestalla?