Primera Division: oferta

Primera Division

Pilka nozna | 1.Hiszpania

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

POTULNE LWY Z BILBAO
San Mames Barria będzie areną starcia piłkarzy Athletic Bilbao i Villarreal. Gospodarze przystąpi do tej potyczki w roli mocnego faworyta, pomimo faktu że doznali trzech kolejnych porażek ligowych. Warto jednak zaznaczyć, że „Lwy z Bilbao” pozostają niepokonane w 6 ostatnich meczach domowych przeciwko ekipie Villarreal.

Espanyol - Valencia

ZWYCIĘSKI POCHÓD VALENCII
Valencia, wicelider Primera Division, pozostaje jedną z trzech niepokonanych drużyn rozgrywek. „Nietoperze” legitymują się bilansem 8Z-3R z bilansem bramkowym 30:11 – tylko Barcelona może poszczycić się lepszym dorobkiem 33:4. Przed „Los Che” wyjazdowe starcie z trzynastym w tabeli Espanyolem (3Z-4R-4P).

Atl. Madryt - Real M.

2017-11-18, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

EL DERBI MADRILEñO!
W szlagierowym spotkaniu 12. kolejki La Liga Atletico zawalczy z Realem o prym i sławę w Madrycie. "Los Colchoneros" potrafią zajść za skórę "Królewskim" - w 7 ostatnich domowych potyczkach "Atleti” zanotowali bilans 4 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażki.

La Coruna - Atl. Madryt

2017-11-04, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

REMISOWE ATLETICO
Na Estadio Municapal de Riazor piłkarze Deportivo La Coruna będą podejmować drużynę Atletico Madryt. „Los Colchoneros” spróbują się odbić po ostatnich bezbarwnych występach na arenie krajowej i międzynarodowej. „Atletli” zanotowali aż 6 remisów w siedmiu ostatnich spotkaniach!

Girona - Real M.

2017-10-29, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

HISTORYCZNA WIZYTA REALU
Piłkarze Realu Madryt pierwszy raz w historii zawitają do Girony, położonej w północno-wschodniej części Katalonii. Nie spodziewałbym się gościnności gospodarzy, głównie ze względu na napięte stosunki polityczne pomiędzy Katalonią a Madrytem. Myślę, że „zła krew” najprawdopodobniej zagotuje się pomiędzy zawodnikami i będziemy świadkami w miarę zaciętego pojedynku.

La Coruna - Girona

2017-10-23, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

TĘSKNOTA ZA ZWYCIĘSTWEM

Girona od początku nowego sezonu dryfuje tuż nad strefą spadkową La Liga z mizernym bilansem meczowym 1Z-3R-4P. "Blanquivermell" z utęsknieniem czekają na komplet punktów, albowiem pozostają bez zwycięstwa od sześciu kolejek Primera Division.

S.Sebastian - Espanyol

NIESKUTECZNY ESPANYOL

W 6 ostatnich meczach domowych Realu Sociedad za każdym razem wynik końcowy łamał granicę 2,5 bramek. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż piłkarze Espanyolu w 5 z 7 ostatnich spotkań La Liga, nie potrafili zdobyć ani jednego gola!

Real M. - Eibar

2017-10-22, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

OSPAŁY REAL

W meczu kończącym 9.kolejkę ligi hiszpańskiej, Real Madryt podejmie na Estadio Santiago Bernabeu zespół SD Eibar, który aktualnie plasuje się na 16.miejscu w tabeli (2Z-1R-5P). Czy dryfujący tuż nad strefą spadkową „Los Armeros” będą w stanie nawiązać równorzędną walkę z hegemonem z Madrytu?

Leganes - Bilbao

STALOWA OBRONA LEGANES

Piłkarze CD Leganes notują jeden z najlepszych startów w historii klubu. „Los Legionarios” po 8 seriach gier La Liga zajmują ósme miejsce z ciekawym bilansem bramkowym… 7-3! Obok Barcelony, to właśnie drużyna CD Leganes może pochwalić się najmniejszą liczbą straconych bramek w sezonie La Liga 2017/2018.

Betis - Valencia

2017-10-15, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

ODRODZONA VALENCIA Valencia (4Z-3R-0P), obok Barcelony i Atletico, jest jednym niepokonanym zespołem rozgrywek La Liga. Tym razem "Nietoperze" spróbują podbić Estadio Benito Villamarín, gdzie Real Betis w tym sezonie zanotował perfekcyjny bilans trzech zwycięstw (bramki 8:2).