Primera Division: oferta

Primera Division

Pilka nozna | 1.Hiszpania

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... Strzeli gola (musi wystąpić...

KRÓLEWSKI FAWORYT
W niedzielny wieczór Real Madryt zawita na Estadio Benito Villamarin, gdzie zmierzy się z Realem Betis. "Los Blancos" doznali zaledwie jednej porażki w 19 ostatnich meczach wyjazdowych La Liga. Czy Real nie zawiedzie w roli faworyta?

Atl. Madryt - Bilbao

EKONOMICZNE ATLETICO
Na Wanda Metropolitano niepokonane od 13 spotkań domowych w lidze hiszpańskiej Atletico, zmierzy się z Athletic Bilbao. W 11 ostatnich spotkaniach La Liga przed własną publicznością, „Los Colchoneros” zanotowali 9 wyników poniżej sumy 2,5 bramek.

Malaga - Valencia

2018-02-17, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

MISSION IMPOSSIBLE MALAGI?
Malaga CF zakotwiczyła na dnie tabeli i nie wiele przemawia za tym, by „Boquerones” zdołali wydostać się ze strefy spadkowej La Liga. Jak na ironię, piłkarze Malagi zakończyli poprzedni sezon ligowy o jedno miejsce wyżej niż zespół Valencii – odpowiednio jedenaste i dwunaste miejsce.

Eibar - Barcelona

KOLEJNE POTKNIĘCIE BARCELONY?
Na murawie Estadio Municipal de Ipurua piłkarze Eibaru podejmować będą samotnego lidera La Liga, FC Barcelonę. "Blaugrana" zgubiła punkty w dwóch ostatnich kolejkach, remisując z Getafe (0:0) i Espanyolem (1:1). Czas na pewne zwycięstwo "Dumy Katalonii"?

Las Palmas - FC Sevilla

MENTALNY RESET
Sevilla awansował do finału Pucharu Hiszpanii, w którym zmierzy się z Barceloną. W ostatnim meczu ligowym zespół ze stolicy Andaluzji pokonał na własnym stadionie beniaminka z Girony bez straty bramki (1:0). Czy Sevilla pójdzie za ciosem w spotkaniu wyjazdowym z Las Palmas?

Girona - Leganes

2018-02-16, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

GIRONA WCIĄŻ ZADZIWIA
Girona FC odniosła trzy zwycięstwa ligowe z rzędu przed własną publicznością, notując w tym czasie imponujący bilans bramkowy 8:0! Biorąc pod uwagę różne rozgrywki, Girona zremisowała trzy ostatnie spotkania z zespołem Leganes (0:0, 1:1 i 2:2).

La Coruna - Betis

2018-02-12, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

SKŁONNI DO REMISÓW
Piłkarze Deportivo La Coruna przegrywali do przerwy, jak i na koniec regulaminowego czasu gry w 5 z ostatnich 7 spotkań La Liga. Warto zauważyć, że w sześciu ostatnich meczach pomiędzy Deportivo La Coruna a Realem Betis, padły aż 3 remisy.

Real M. - S.Sebastian

2018-02-10, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

KRÓLEWSKA SINUSOIDA
Real Madryt strzelił w sumie 11 goli w meczach przeciwko Valencii (1:4) i Deportivo La Coruna (7:1), ale podczas ostatniej delegacji „Los Blancos” znów rozczarowali swoich kibiców zaledwie remisując z Levante 2:2. Czy piłkarze Realu wzniosą się na wyżyny w domowej potyczce z Realem Sociedad?

Leganes - Eibar

„LOS PEPINEROS” NIE ZWIESZAJĄ GŁOWY
Piłkarze Leganes zakończyli swój niesamowity run w Pucharze Hiszpanii, przegrywając mecz rewanżowy w półfinale Copa del Rey z Sevillą (0:2). „Los Pepineros” mogą rzucić wszystkie siły na rywalizację ligową, gdzie zmierzą się przed własną publicznością z inną rewelacją rozgrywek – SD Eibar.

Bilbao - Las Palmas

2018-02-09, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

PRZEBUDZENIE LAS PALMAS
Piłkarze Las Palmas zanotowali 2 zwycięstwa w trzech ostatnich spotkaniach i aktualnie tracą już tylko 3 punkty do bezpiecznej strefy La Liga. Kolejnym rywalem outsidera będzie Athletic Bilbao, które pozostaje bez zwycięstwa w 4 ostatnich kolejkach ligowych.