Serie A: oferta

Serie A

Pilka nozna | 1.Wlochy

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 handicap 2:0 handicap 0:3 handicap 3:0 spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie... Strzeli gola (musi wystąpić...

TORINO - SPECJALISTA OD REMISÓW
"Toro" zanotowało 4 remisy z rzędy w rozgrywkach Serie A i z takim bilansem zawita na Stadio Olimpico, gdzie Lazio doznało zaledwie 1 porażki w 6 spotkaniach ligowych. W trzech ostatnich potyczkach pomiędzy tymi zespołami, aż dwukrotnie padł remis (2:2 i 1:1).

Hellas Verona - Genoa

2017-12-04, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

PRZEŁAMANIE VERONY
Hellas Verona zakończyła pasmo 5 porażek z rzędu i wygrała dwa kolejne mecze przeciwko Sassuolo i Chievo. W 15 ostatnich meczach domowych Verony, under 2.5 bramki padł zaledwie dwukrotnie. Czas na kolejny over w potyczce z drużyną Genoa CFC?

A.Bergamo - Benevento

2017-11-27, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

„WIEDŹMY” BEZ PUNKTU
Benevento Calcio fatalnie rozpoczęło sezon - klub z regionu Kampanii nadal pozostaje bez punktu w Serie A. Z kolei Atalanta pozostają niepokonana przed własną publicznością od 6 meczów ligowych. Czy "Wiedźmy" w końcu rzucą skuteczną klątwę na rywala?

AS Roma - Lazio

2017-11-18, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

DERBY DELLA CAPITALE
Na Stadio Olimpico piąta w tabeli AS Roma (9-0-2) zmierzy się przed własną publicznością z rewelacyjnym Lazio (9-1-1). W pięciu bezpośrednich potyczkach, trzykrotnie lepsi okazali się „Giallorossi” (3:2, 2:0, 4:1), ale na przestrzeni trzech ostatnich spotkań, dwukrotnie górą była ekipa Lazio (3:1, 2:0).

AC Milan - Juventus

2017-10-28, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

PRAWDZIWE DERBY WŁOCH
Na murawie legendarnego San Siro dojdzie do arcyciekawego starcia pomiędzy AC Milan i Juventusem. Potyczka pomiędzy dwoma najbardziej utytułowanymi klubami Włoch, które nigdy nie darzyły się wielką sympatią. Milan wstaje z kolan, a Juve jak to Juve – zawsze na szczycie z małymi potknięciami.

Genoa - Napoli

2017-10-25, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

PRZEWROTNA GENOA

Napoli zniweczyło swój perfekcyjny bilans, remisując 0:0 z Interem Mediolan w poprzedniej kolejce Serie A. „Partenopei” stracili fotel lider na rzecz „Nerazzurri”, którzy rozpoczęli 10. serię gier ligi włoskiej od zwycięstwa nad Sampdorią (3:2). Czy zespół z Neapolu odzyska pierwsze miejsce po wyjazdowym starciu w Genoui?