Serie A: oferta

Serie A

Piłka nożna | 1.Wlochy

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz SUPEROFERTA+: mecz liczba goli spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola obie drużyny strzelą gola spotkanie/obie drużyny strz... podwójna szansa (1.poł. lub... 1.połowa spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie handicap 0:1 handicap 1:0 handicap 0:2 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli obie druzyny strzela gola i... spotkanie/1.połowa liczba g... 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna... 2.drużyna 1.połowa dokładna... 1.połowa dokładna liczba go... 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna... 2.drużyna 2.połowa dokładna... 2.połowa dokładna liczba go... 1.połowa/2.połowa połowa z wiekszą liczbą gol... dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba g... 2.drużyna dokładna liczba g... dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik padnie gol-minuta nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w ob... 2.drużyna strzeli gola w ob... 1i2 drużyna strzeli gola w ... 1.drużyna strzeli gola w 1.... 2.drużyna strzeli gola w 1.... 1.drużyna strzeli gola w 2.... 2.drużyna strzeli gola w 2.... 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmnie... 2.drużyna wygra przynajmnie...

BENIAMINEK ZASKOCZY JUVENTUS?
Juventus wygrał dwanaście ligowych spotkań z rzędu, a w ostatnich 9 meczach Serie A potrafił zachować czyste konto. Czy piłkarze beniaminka SPAL 2013 wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności i złamią żelazną obronę "Starej Damy"?

Juventus - A.Bergamo

2018-03-14, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

LICZBY DLA JUVENTUSU
W zaległym spotkaniu 26. kolejki Serie A Juventus zmierzy się na własnym stadionie z Atalantą Bergamo. W ostatnich 18 bezpośrednich pojedynkach w różnych rozgrywkach, piłkarze "Starej Damy" 16 razy potrafili sięgnąć po zwycięstwo.

AS Roma - AC Torino

2018-03-09, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

ZEMSTA ROMY
Na murawie Stadio Olimpico trzecia w tabeli AS Roma będzie podejmować dziewiąty zespół ligi włoskiej – AC Torino. „Toro” wyrzuciło za burtę Pucharu Włoch zespół z Rzymu, pokonując 2:1 „Giallorossi” na ich własnym terenie. Czas na zemstę gospodarzy?,/p>

Napoli - AS Roma

2018-03-03, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

SZLAGIER W SERIE A
Na Stadio San Paolo zanosi się na zacięte starcie - Napoli wygrało 10 ostatnich spotkań ligowych, natomiast Roma poniosła zaledwie jedną porażkę w 19 ostatnich meczach wyjazdowych Serie A. Czy Roma znajdzie sposób na pokonanie lidera?

Lazio - Juventus

HIT NA STADIO OLIMPICO
Na Stadio Olimpico dojdzie do szlagierowego spotkania pomiędzy Lazio a Juventusem. Piłkarze "Starej Damy" wygrali dziewięć meczów ligowych pod rząd, zaś w 6 z nich potrafili zachować czyste konto. Czy Juve znów nie straci bramki?

Cagliari - Napoli

2018-02-26, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

OWOCNE WYJAZDY NAPOLI
Napoli pożegnało się z rozgrywkami Ligi Europy, ale z pewnością rzuci wszystkie swoje siły na rywalizację ligową. Tym razem lider Serie A zmierzy się na wyjeździe z Cagliari Calcio - Napoli zanotowało 14 zwycięstw w ostatnich 15 delegacjach Serie A.

AS Roma - AC Milan

2018-02-25, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

ODRODZENIE MILANU
Na Stadio Olimpico trzecia w tabeli Roma podejmować będzie szósty w stawce Milan. "Giallorossi" zanotowali 4 zwycięstwa pod rząd nad zespołem z Mediolanu. Warto jednak zaznaczyć, że AC Milan wygrał 5 z ostatnich sześciu spotkań w Serie A.

NIEUGIĘTY JUVENTUS
Juventus sięgał po zwycięstwo w 35 z ostatnich 38 spotkań rozgrywanych przed własną publicznością. W trzech ostatnich potyczkach z Atalantą Bergamo, piłkarze Juve zanotowali jedno zwycięstwo i dwukrotnie podzielili się punktami z „La Deą” (oba po 2:2) – za każdym razem remis padł na stadionie Stadio Atleti Azzurri d'Italia.

Sassuolo - Lazio

LAZIO WRACA DO GRY
U.S. Sassuolo Calcio dryfuje z przewagą zaledwie 6 punktów na strefą spadkową Serie A. W kolejnym domowym starciu „Neroverdi” zmierzą się z zespołem Lazio, który w ubiegły czwartek awansował do 1/8 finału Ligi Europy kosztem Steauy Bukareszt.

Lazio - Hellas Verona

2018-02-19, Autor analizy: Mateusz Woszczyński

DOŁEK LAZIO
Lazio doznało 4 porażek w ostatnich 5 spotkaniach na froncie różnych rozgrywek. "Orły" spróbują poderwać się do lotu w domowym starciu z Hellasem Werona. Przedostatni zespół tabeli Serie A wygrał zaledwie 3 z ostatnich 31 meczów wyjazdowych ligi włoskiej.