1.01.
1.5

SPECJALNE

SPECJALNE | Eint.Frankfurt-Dortmund

zaklady specjalne na strzelcow nie sa zwracane jezeli zawodnik nie wystapi, zaklad specjalny jest wygrany albo przegrany

- tak data
wynik 1.połowy 1:0 i wynik całego spotkania 2:0 69757 liczy się regulaminowy czas gry
70
27.5.
20:00
150
27.5.
20:00
wynik 1.polowy 0:0 i wynik całego spotkania 2:2 69759 liczy się regulaminowy czas gry
20:00
A.Meier - strzeli bramke i wynik calego spotkania 1:0 69762 liczy się regulaminowy czas gry
20:00
M.Reus - strzeli 1.bramkę i wynik całego spotkania 1:3 69765 liczy się regulaminowy czas gry
50
27.5.
20:00
O.Dembele - strzeli bramkę zza pola karnego 69766 liczy się regulaminowy czas gry

21:00
C.Ndoye - strzeli 1.bramkę i wynik całego spotkania 1:1 69749 liczy się regulaminowy czas gry
21:00
J.Draxler - strzeli bramkę zza pola karnego 69752 liczy się regulaminowy czas gry

21:30
Neymar - strzeli 1.bramkę i wynik całego spotkania 2:1 69723 liczy się regulaminowy czas gry
50
27.5.
21:30
I.Rakitic - strzeli bramkę zza pola karnego 69724 liczy się regulaminowy czas gry
10
27.5.
21:30
200
27.5.
21:30
C.Santos - strzeli 1.bramkę i wynik całego spotkania 1:1 69738 liczy się regulaminowy czas gry