1.01.
1.5

SPECJALNE

SPECJALNE | Ajax-Man.Utd.

zaklady specjalne na strzelcow nie sa zwracane jezeli zawodnik nie wystapi, zaklad specjalny jest wygrany albo przegrany

- tak data
90
24.5.
20:45
wynik 1.połowy 1:0 i wynik całego spotkania 1:3 69701 liczy się regulaminowy czas gry
100
24.5.
20:45
wynik 1.polowy 0:0 i wynik całego spotkania 2:2 69702 liczy się regulaminowy czas gry
20:45
P.Pogba - strzeli 1.bramkę i wynik całego spotkania 1:1 69708 liczy się regulaminowy czas gry
65
24.5.
20:45
J.Mata - strzeli bramke i otrzyma czerwoną kartke 69709 liczy się regulaminowy czas gry
80
24.5.
20:45
L.Schone - strzeli bramke i otrzyma zolta kartke 69710 liczy się regulaminowy czas gry