Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Cookies. Ok

Aby wykorzystać wszystkie możliwości oraz funkcje, należy włączyć Javascript. Instrukcje

Zakłady
Ligi
zmniejsz okno wyników

Biatlon Kobiet - Wyniki

Biatlon Kobiet | zwycięzca PŚ

klas.koncowa prawidłowy typ wynik   data
Fialkova P. 93815 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Olsbu Roeiseland M. 92944 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Dahlmeier L. 90793 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Herrmann D. 92769 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Preuss F. 93807 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Jislová J. 93821 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Kryuko I. 93077 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Vittozzi L. 92767 2018/2019
1-3
2
 
24.3.
2019
Vitkova V. 93800 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Davidova M. 93816 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Hojnisz M. 92946 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Makarainen K. 92269 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Braisaz J. 92770 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Hinz V. 93809 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Oeberg H. 92943 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Charvatova L. 93244 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Wierer D. 92768 2018/2019
V,1-3
1
 
24.3.
2019
Bescond A. 93802 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Puskarcikova E. 93819 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Chevalier A. 92955 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019
Kuzmina A. 92766 2018/2019
1-3
3
 
24.3.
2019
Eckhoff T. 92771 2018/2019
brak
99
 
24.3.
2019

Biatlon Kobiet | Puchar Swiata-klas.konc.-kto lepszy

Kto lepszy prawidłowy typ wynik   data
Wierer D. - Hildebrand 93827 2018/2019
1
1
 
24.3.
2019
Vitkova V. - Davidova M. 93841 2018/2019
2
2
 
24.3.
2019
Fialkova P. - Makarainen K. 92742 2018/2019
1
1
 
24.3.
2019
Vittozzi L. - Wierer D. 93824 2018/2019
2
2
 
24.3.
2019
Braisaz J. - Eckhoff T. 93835 2018/2019
2
2
 
24.3.
2019
Wierer D. - Fialkova P. 92733 2018/2019
1
1
 
24.3.
2019
Makarainen K. - Vittozzi L. 92750 2018/2019
2
2
 
24.3.
2019
Vitkova V. - Bescond A. 93832 2018/2019
2
2
 
24.3.
2019
Davidova M. - Puskarcikova E. 93842 2018/2019
1
1
 
24.3.
2019
Fialkova P. - Vittozzi L. 92743 2018/2019
2
2
 
24.3.
2019
Wierer D. - Herrmann D. 93825 2018/2019
1
1
 
24.3.
2019
Braisaz J. - Herrmann D. 93837 2018/2019
2
2
 
24.3.
2019
Wierer D. - Makarainen K. 92734 2018/2019
1
1
 
24.3.
2019
Vittozzi L. - Kuzmina A. 92772 2018/2019
1
1
 
24.3.
2019
Makarainen K. - Kuzmina A. 93823 2018/2019
2
2
 
24.3.
2019
Vittozzi L. - Olsbu M. 93833 2018/2019
1
1
 
24.3.
2019
Puskarcikova E. - Jislová J. 93847 2018/2019
1
1
 
24.3.
2019
Fialkova P. - Kuzmina A. 92749 2018/2019
2
2
 
24.3.
2019

Biatlon Kobiet | Oslo 12,5km-bieg masowy

klas.koncowa prawidłowy typ wynik   data
Braisaz J. 7090
brak
99
 
24.3.
2019
Hildebrand F. 7113
brak
99
 
24.3.
2019
Kuzmina A. 7003
1-10,1-15
10
 
24.3.
2019
Oeberg H. 7056
V,1-2,1-3,1-6,1-10,1-15
1
 
24.3.
2019
Fialkova P. 7061
1-6,1-10,1-15
6
 
24.3.
2019
Simon J. 7086
1-10,1-15
7
 
24.3.
2019
Egan C. 7111
1-3,1-6,1-10,1-15
3
 
24.3.
2019
Vittozzi L. 7054
1-15
11
 
24.3.
2019
Eckhoff T. 7059
1-2,1-3,1-6,1-10,1-15
2
 
24.3.
2019
Davidova M. 7083
1-15
14
 
24.3.
2019
Brorsson M. 7109
brak
99
 
24.3.
2019
Vitkova V. 7114
brak
99
 
24.3.
2019
Herrmann D. 7052
1-6,1-10,1-15
4
 
24.3.
2019
Makarainen K. 7057
brak
99
 
24.3.
2019
Persson L. 7062
brak
99
 
24.3.
2019
Tandrevold I.L. 7089
brak
99
 
24.3.
2019
Hauser L.T. 7112
1-6,1-10,1-15
5
 
24.3.
2019
Wierer D. 7055
1-15
12
 
24.3.
2019
Preuss F. 7060
1-10,1-15
8
 
24.3.
2019
Aymonier C. 7085
brak
99
 
24.3.
2019
Hojnisz M. 7110
brak
99
 
24.3.
2019
Olsbu Roeiseland M. 7053
1-10,1-15
9
 
24.3.
2019
Dahlmeier L. 7058
brak
99
 
24.3.
2019
Yurlova Percht E. 7082
brak
99
 
24.3.
2019

Biatlon Kobiet | Oslo-12,5km-bieg masowy

Kto lepszy prawidłowy typ wynik   data
Herrmann D. - Wierer D. 7134 4-12
1
1
 
24.3.
2019
Eckhoff T. - Davidova M. 7267 2-14
1
1
 
24.3.
2019
Herrmann D. - Preuss F. 7197 4-8
1
1
 
24.3.
2019
Fialkova P. - Simon J. 7273 6-7
1
1
 
24.3.
2019
Olsbu Roeiseland M. - Eckhoff T. 7203 9-2
2
2
 
24.3.
2019
Hojnisz M. - Hauser L.T. 7278 26-5
2
2
 
24.3.
2019
Vittozzi L. - Eckhoff T. 7209 11-2
2
2
 
24.3.
2019
Wierer D. - Eckhoff T. 7220 12-2
2
2
 
24.3.
2019
Kuzmina A. - Vittozzi L. 7117 10-11
1
1
 
24.3.
2019
Makarainen K. - Dahlmeier L. 7225 23-16
2
2
 
24.3.
2019
Herrmann D. - Olsbu Roeiseland M. 7122 4-9
1
1
 
24.3.
2019
Dahlmeier L. - Fialkova P. 7230 16-6
2
2
 
24.3.
2019
Herrmann D. - Dahlmeier L. 7195 4-16
1
1
 
24.3.
2019
Preuss F. - Persson L. 7270 8-20
1
1
 
24.3.
2019
Olsbu Roeiseland M. - Oeberg H. 7200 9-1
2
2
 
24.3.
2019
Davidova M. - Braisaz J. 7276 14-n
1
1
 
24.3.
2019
Vittozzi L. - Oeberg H. 7207 11-1
2
2
 
24.3.
2019
Hildebrand F. - Vitkova V. 7281 25-29
1
1
 
24.3.
2019
Wierer D. - Oeberg H. 7213 12-1
2
2
 
24.3.
2019
Kuzmina A. - Herrmann D. 7115 10-4
2
2
 
24.3.
2019
Oeberg H. - Eckhoff T. 7223 1-2
1
1
 
24.3.
2019
Kuzmina A. - Makarainen K. 7120 10-23
1
1
 
24.3.
2019
Makarainen K. - Davidova M. 7228 23-14
2
2
 
24.3.
2019
Herrmann D. - Oeberg H. 7135 4-1
2
2
 
24.3.
2019
Eckhoff T. - Aymonier C. 7268 2-22
1
1
 
24.3.
2019
Olsbu Roeiseland M. - Vittozzi L. 7198 9-11
1
1
 
24.3.
2019
Fialkova P. - Tandrevold I.L. 7274 6-19
1
1
 
24.3.
2019
Olsbu Roeiseland M. - Preuss F. 7205 9-8
2
2
 
24.3.
2019
Hojnisz M. - Vitkova V. 7279 26-29
1
1
 
24.3.
2019
Vittozzi L. - Preuss F. 7210 11-8
2
2
 
24.3.
2019
Wierer D. - Preuss F. 7221 12-8
2
2
 
24.3.
2019
Kuzmina A. - Wierer D. 7118 10-12
1
1
 
24.3.
2019
Makarainen K. - Eckhoff T. 7226 23-2
2
2
 
24.3.
2019
Herrmann D. - Vittozzi L. 7133 4-11
1
1
 
24.3.
2019
Dahlmeier L. - Yurlova Percht E. 7231 16-18
1
1
 
24.3.
2019
Herrmann D. - Eckhoff T. 7196 4-2
2
2
 
24.3.
2019
Fialkova P. - Davidova M. 7271 6-14
1
1
 
24.3.
2019
Olsbu Roeiseland M. - Dahlmeier L. 7201 9-16
1
1
 
24.3.
2019
Davidova M. - Egan C. 7277 14-3
2
2
 
24.3.
2019
Vittozzi L. - Dahlmeier L. 7208 11-16
1
1
 
24.3.
2019
Yurlova Percht E. - Hojnisz M. 7282 18-26
1
1
 
24.3.
2019
Wierer D. - Dahlmeier L. 7219 12-16
1
1
 
24.3.
2019
Kuzmina A. - Olsbu Roeiseland M. 7116 10-9
2
2
 
24.3.
2019
Oeberg H. - Preuss F. 7224 1-8
1
1
 
24.3.
2019
Kuzmina A. - Dahlmeier L. 7121 10-16
1
1
 
24.3.
2019
Dahlmeier L. - Preuss F. 7229 16-8
2
2
 
24.3.
2019
Herrmann D. - Makarainen K. 7136 4-23
1
1
 
24.3.
2019
Preuss F. - Fialkova P. 7269 8-6
2
2
 
24.3.
2019
Olsbu Roeiseland M. - Wierer D. 7199 9-12
1
1
 
24.3.
2019
Davidova M. - Simon J. 7275 14-7
2
2
 
24.3.
2019
Vittozzi L. - Wierer D. 7206 11-12
1
1
 
24.3.
2019
Hauser L.T. - Vitkova V. 7280 5-29
1
1
 
24.3.
2019
Vittozzi L. - Fialkova P. 7211 11-6
2
2
 
24.3.
2019
Oeberg H. - Dahlmeier L. 7222 1-16
1
1
 
24.3.
2019
Kuzmina A. - Oeberg H. 7119 10-1
2
2
 
24.3.
2019
Makarainen K. - Fialkova P. 7227 23-6
2
2
 
24.3.
2019

Biatlon Kobiet | Oslo-12,5km-bieg masowy-wiecej bledow na strzelnicy

Wiecej bledow prawidłowy typ wynik   data
Makarainen K. - Davidova M. 7293
1
7:5
 
24.3.
2019
Olsbu Roeiseland M. - Brorsson M. 7298
1
4:2
 
24.3.
2019
Wierer D. - Oeberg H. 7291
1
5:2
 
24.3.
2019
Hildebrand F. - Preuss F. 7296
1
5:3
 
24.3.
2019
Makarainen K. - Eckhoff T. 7294
1
7:3
 
24.3.
2019
Kuzmina A. - Olsbu Roeiseland M. 7292
1
6:4
 
24.3.
2019
Fialkova P. - Hojnisz M. 7297
2
4:5
 
24.3.
2019
Herrmann D. - Eckhoff T. 7295
1
4:3
 
24.3.
2019

Biatlon Kobiet | Oslo-12,5km-bieg masowy-wyzsza skutecznosc

. prawidłowy typ wynik   data
Oeberg H. 7303
W pozycji leżącej
1:0
 
24.3.
2019
Vitkova V. 7301
W pozycji leżącej
1:0
 
24.3.
2019
Kuzmina A. 7299
Rowno
1:1
 
24.3.
2019
Dahlmeier L. 7304
W pozycji leżącej
1:0
 
24.3.
2019
Wierer D. 7302
W pozycji stojącej
0:1
 
24.3.
2019
Davidova M. 7300
W pozycji leżącej
1:0
 
24.3.
2019
Fialkova P. 7305
W pozycji leżącej
1:0
 
24.3.
2019

Biatlon Kobiet | Oslo 10km-bieg poscigowy-kl.konc.

klas.koncowa prawidłowy typ wynik   data
Tandrevold I.L. 7483
brak
99
 
23.3.
2019
Vitkova V. 7488
1-15
13
 
23.3.
2019
Olsbu Roeiseland M. 7407
1-6,1-10,1-15
4
 
23.3.
2019
Persson L. 7413
1-6,1-10,1-15
5
 
23.3.
2019
Egan C. 7481
1-10,1-15
9
 
23.3.
2019
Lunder E. 7486
brak
99
 
23.3.
2019
Herrmann D. 7405
1-2,1-3,1-6,1-10,1-15
2
 
23.3.
2019
Eckhoff T. 7410
1-6,1-10,1-15
6
 
23.3.
2019
Oeberg H. 7479
1-3,1-6,1-10,1-15
3
 
23.3.
2019
Makarainen K. 7484
1-10,1-15
8
 
23.3.
2019
Davidova M. 7489
brak
99
 
23.3.
2019
Fialkova P. 7408
brak
99
 
23.3.
2019
Hoegberg E. 7476
1-15
14
 
23.3.
2019
Hojnisz M. 7482
brak
99
 
23.3.
2019
Hauser L.T. 7487
1-15
11
 
23.3.
2019

Biatlon Kobiet | Oslo-10km

Kto lepszy prawidłowy typ wynik   data
Eckhoff T. - Persson L. 7623 6-5
2
2
 
23.3.
2019
Kuzmina A. - Fialkova P. 7494 1-35
1
1
 
23.3.
2019
Aymonier C. - Persson L. 7629 10-5
2
2
 
23.3.
2019
Herrmann D. - Eckhoff T. 7595 2-6
1
1
 
23.3.
2019
Dahlmeier L. - Oeberg H. 7645 20-3
2
2
 
23.3.
2019
Preuss F. - Eckhoff T. 7601 7-6
2
2
 
23.3.
2019
Yurlova Percht E. - Hojnisz M. 7659 15-17
1
1
 
23.3.
2019
Olsbu Roeiseland M. - Eckhoff T. 7606 4-6
1
1
 
23.3.
2019
Hauser L.T. - Davidova M. 7683 11-55
1
1
 
23.3.
2019
Wierer D. - Eckhoff T. 7616 12-6
2
2
 
23.3.
2019
Wierer D. - Oeberg H. 7621 12-3
2
2
 
23.3.
2019
Kuzmina A. - Preuss F. 7492 1-7
1
1
 
23.3.
2019
Eckhoff T. - Oeberg H. 7626 6-3
2
2
 
23.3.
2019
Herrmann D. - Fialkova P. 7593 2-35
1
1
 
23.3.
2019
Aymonier C. - Egan C. 7634 10-9
2
2
 
23.3.
2019
Preuss F. - Fialkova P. 7599 7-35
1
1
 
23.3.
2019
Oeberg H. - Yurlova Percht E. 7652 3-15
1
1
 
23.3.
2019
Olsbu Roeiseland M. - Fialkova P. 7604 4-35
1
1
 
23.3.
2019
Hildebrand F. - Vitkova V. 7678 19-13
2
2
 
23.3.
2019
Fialkova P. - Eckhoff T. 7611 35-6
2
2
 
23.3.
2019
Wierer D. - Hoegberg E. 7619 12-14
1
1
 
23.3.
2019
Eckhoff T. - Hoegberg E. 7624 6-14
1
1
 
23.3.
2019
Kuzmina A. - Wierer D. 7495 1-12
1
1
 
23.3.
2019
Aymonier C. - Hoegberg E. 7630 10-14
1
1
 
23.3.
2019
Herrmann D. - Aymonier C. 7596 2-10
1
1
 
23.3.
2019
Dahlmeier L. - Hojnisz M. 7648 20-17
2
2
 
23.3.
2019
Preuss F. - Aymonier C. 7602 7-10
1
1
 
23.3.
2019
Yurlova Percht E. - Vitkova V. 7663 15-13
2
2
 
23.3.
2019
Olsbu Roeiseland M. - Persson L. 7608 4-5
1
1
 
23.3.
2019
Vitkova V. - Davidova M. 7684 13-55
1
1
 
23.3.
2019
Wierer D. - Aymonier C. 7617 12-10
2
2
 
23.3.
2019
Eckhoff T. - Aymonier C. 7622 6-10
1
1
 
23.3.
2019
Kuzmina A. - Olsbu Roeiseland M. 7493 1-4
1
1
 
23.3.
2019
Eckhoff T. - Egan C. 7628 6-9
1
1
 
23.3.
2019
Herrmann D. - Wierer D. 7594 2-12
1
1
 
23.3.
2019

Biatlon Kobiet | Oslo-10km-bieg poscigowy-wiecej bledow na strzelnicy

Wiecej bledow prawidłowy typ wynik   data
Kuzmina A. - Makarainen K. 7690
2
0:1
 
23.3.
2019
Herrmann D. - Eckhoff T. 7704
2
2:4
 
23.3.
2019
Wierer D. - Hauser L.T. 7688
1
4:1
 
23.3.
2019
Hildebrand F. - Preuss F. 7711
=
3:3
 
23.3.
2019
Makarainen K. - Eckhoff T. 7693
2
1:4
 
23.3.
2019
Davidova M. - Vitkova V. 7705
1
7:1
 
23.3.
2019
Kuzmina A. - Olsbu Roeiseland M. 7689
2
0:3
 
23.3.
2019
Herrmann D. - Davidova M. 7703
2
2:7
 
23.3.
2019

Biatlon Kobiet | Oslo-10km-bieg poscigowy-wyzsza skutecznosc

. prawidłowy typ wynik   data
Fialkova P. 7718
Rowno
1:1
 
23.3.
2019
Oeberg H. 7746
W pozycji leżącej
1:0
 
23.3.
2019
Kuzmina A. 7716
Rowno
1:1
 
23.3.
2019
Olsbu Roeiseland M. 7724
W pozycji leżącej
1:0
 
23.3.
2019
Dahlmeier L. 7749
W pozycji leżącej
1:0
 
23.3.
2019
Davidova M. 7722
W pozycji stojącej
0:1
 
23.3.
2019
Hildebrand F. 7747
W pozycji leżącej
1:0
 
23.3.
2019

Kliknij w link, w celu wyświetlenia wszystkich wyników ligi.