Piłka nożna-specjalne | Atromitos-Legia W. - Wyniki

- prawidłowy typ wynik   data
Carlitos - strzeli pierwszą bramkę i wynik całego spotkania 0:3 91088 liczy się regulaminowy czas gry
brak
99

14.8.
2019
I.Lewczuk - strzeli bramke i wynik calego spotkania 0:1 91130 liczy się regulaminowy czas gry
brak
99

14.8.
2019
V.Gvilia - strzeli bramke i wynik calego spotkania 1:3 91132 liczy się regulaminowy czas gry

2019
wynik 1.połowy 1:0 i wynik całego spotkania 2:0 91139 liczy się regulaminowy czas gry

2019
padnie bramka w doliczonym czasie 2.połowy 91153 liczy się regulaminowy czas gry
brak
99

14.8.
2019
w czasie 0-15 min. padnie ostatnia bramka w spotkaniu 93035 liczy się regulaminowy czas gry
brak
99

14.8.
2019
S.Kulenovic - strzeli ostatnią bramkę i wynik całego spotkania 1:1 91089 liczy się regulaminowy czas gry
brak
99

14.8.
2019
A.Novikovas - strzeli pierwszą bramkę i wynik całego spotkania 2:1 91131 liczy się regulaminowy czas gry
brak
99

14.8.
2019
V.Gvilia - strzeli bramkę bezpośrednio z rz.wolnego 91133 liczy się regulaminowy czas gry