Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Cookies. Ok

Aby wykorzystać wszystkie możliwości oraz funkcje, należy włączyć Javascript. Instrukcje

Zakłady
Ligi

Piłka nożna | 3.Hiszpania-gr.1 - Wyniki

Mecz prawidłowy typ wynik   data
Atl.Madrid II - Las Palmas II 1569
0,10,02
0:0
 
19.5.
2019
Celta Vigo II - Salmantino 1570
2,02,12
1:2
 
19.5.
2019
Cultural Leonesa - Coruxo 1571
1,10,12
3:0
 
19.5.
2019
Fuenlabrada - Burgos 1572
1,10,12
1:0
 
19.5.
2019
Int.de Madrid - Guijuelo 1573
1,10,12
2:1
 
19.5.
2019
Navalcarnero - SS Reyes 1574
2,02,12
2:3
 
19.5.
2019
Real Madrid II - Pontevedra 1575
2,02,12
0:1
 
19.5.
2019
Union Adarve - Ponferradina 1576
2,02,12
1:3
 
19.5.
2019
Unionistas Salamanca - Rapido Bouzas 1577
1,10,12
3:0
 
19.5.
2019
Valladolid II - La Coruna II 1578
1,10,12
1:0
 
19.5.
2019
Burgos - Celta Vigo II 1792
1,10,12
2:1
 
12.5.
2019
Coruxo - Unionistas Salamanca 1793
0,10,02
0:0
 
12.5.
2019
Guijuelo - Valladolid II 1795
0,10,02
0:0
 
12.5.
2019
Las Palmas II - Union Adarve 1798
1,10,12
2:0
 
12.5.
2019
Ponferradina - Fuenlabrada 1799
1,10,12
1:0
 
12.5.
2019
Pontevedra - Atl.Madrid II 1800
2,02,12
0:2
 
12.5.
2019
Rapido Bouzas - Real Madrid II 1801
2,02,12
0:3
 
12.5.
2019
Salmantino - Int.de Madrid 1803
1,10,12
2:1
 
12.5.
2019
SS Reyes - Cultural Leonesa 1807
2,02,12
1:2
 
12.5.
2019
La Coruna II - Navalcarnero 1796
1,10,12
3:0
 
11.5.
2019
Navalcarnero - Guijuelo 1826
2,02,12
0:1
 
5.5.
2019
Int.de Madrid - Burgos 1824
2,02,12
0:1
 
5.5.
2019
Las Palmas II - Pontevedra 1825
1,10,12
2:1
 
5.5.
2019
Atl.Madrid II - Rapido Bouzas 1820
1,10,12
5:1
 
5.5.
2019
Celta Vigo II - Ponferradina 1821
0,10,02
1:1
 
5.5.
2019
Fuenlabrada - Union Adarve 1823
1,10,12
4:0
 
5.5.
2019
Valladolid II - Salmantino 1829
1,10,12
1:0
 
5.5.
2019
Real Madrid II - Coruxo 1827
1,10,12
3:0
 
4.5.
2019
Cultural Leonesa - La Coruna II 1822
1,10,12
4:0
 
4.5.
2019
Unionistas Salamanca - SS Reyes 1828
0,10,02
1:1
 
4.5.
2019
Burgos - Valladolid II 1861
1,10,12
1:0
 
28.4.
2019
Salmantino - Navalcarnero 1868
1,10,12
3:2
 
28.4.
2019
Fuenlabrada - Celta Vigo II 1863
1,10,12
2:1
 
28.4.
2019
SS Reyes - Real Madrid II 1869
0,10,02
2:2
 
28.4.
2019
Union Adarve - Pontevedra 1870
1,10,12
3:0
 
28.4.
2019
Rapido Bouzas - Las Palmas II 1867
1,10,12
2:1
 
28.4.
2019
Ponferradina - Int.de Madrid 1866
1,10,12
3:0
 
27.4.
2019
Coruxo - Atl.Madrid II 1862
1,10,12
3:0
 
27.4.
2019
Guijuelo - Cultural Leonesa 1864
1,10,12
1:0
 
27.4.
2019
La Coruna II - Unionistas Salamanca 1865
0,10,02
3:3
 
27.4.
2019
Cultural Leonesa - Salmantino 1905
0,10,02
1:1
 
21.4.
2019
Navalcarnero - Burgos 1908
0,10,02
1:1
 
21.4.
2019
Int.de Madrid - Fuenlabrada 1906
0,10,02
0:0
 
21.4.
2019
Las Palmas II - Coruxo 1907
1,10,12
1:0
 
21.4.
2019
Atl.Madrid II - SS Reyes 1903
1,10,12
1:0
 
21.4.
2019
Celta Vigo II - Union Adarve 1904
1,10,12
4:2
 
21.4.
2019
Unionistas Salamanca - Guijuelo 1911
1,10,12
1:0
 
20.4.
2019
Valladolid II - Ponferradina 1912
2,02,12
1:3
 
20.4.
2019
Real Madrid II - La Coruna II 1910
1,10,12
1:0
 
18.4.
2019
Pontevedra - Rapido Bouzas 1909
1,10,12
3:1
 
18.4.
2019
Coruxo - Pontevedra 1777
2,02,12
0:1
 
14.4.
2019
Guijuelo - Real Madrid II 1781
1,10,12
2:1
 
14.4.
2019
Burgos - Cultural Leonesa 1775
0,10,02
2:2
 
14.4.
2019
La Coruna II - Atl.Madrid II 1782
2,02,12
0:2
 
14.4.
2019
Celta Vigo II - Int.de Madrid 1776
1,10,12
5:0
 
14.4.
2019
Fuenlabrada - Valladolid II 1779
1,10,12
2:0
 
14.4.
2019
SS Reyes - Las Palmas II 1787
2,02,12
0:2
 
14.4.
2019
Salmantino - Unionistas Salamanca 1786
0,10,02
1:1
 
13.4.
2019
Ponferradina - Navalcarnero 1785
1,10,12
3:0
 
13.4.
2019
Union Adarve - Rapido Bouzas 1788
2,02,12
1:2
 
13.4.
2019
Real Madrid II - Salmantino 1928
0,10,02
1:1
 
7.4.
2019
Atl.Madrid II - Guijuelo 1921
2,02,12
0:1
 
7.4.
2019
Cultural Leonesa - Ponferradina 1922
0,10,02
1:1
 
7.4.
2019
Navalcarnero - Fuenlabrada 1925
2,02,12
0:2
 
7.4.
2019
Pontevedra - SS Reyes 1926
1,10,12
3:1
 
7.4.
2019
Rapido Bouzas - Coruxo 1927
0,10,02
0:0
 
7.4.
2019
Int.de Madrid - Union Adarve 1923
2,02,12
1:2
 
7.4.
2019
Las Palmas II - La Coruna II 1924
0,10,02
0:0
 
7.4.
2019
Unionistas Salamanca - Burgos 1929
0,10,02
0:0
 
6.4.
2019
Valladolid II - Celta Vigo II 1930
1,10,12
1:0
 
6.4.
2019
Burgos - Real Madrid II 1612
2,02,12
1:2
 
31.3.
2019
Celta Vigo II - Navalcarnero 1613
1,10,12
3:1
 
31.3.
2019
Fuenlabrada - Cultural Leonesa 1614
1,10,12
1:0
 
31.3.
2019
Int.de Madrid - Valladolid II 1616
1,10,12
2:1
 
31.3.
2019
SS Reyes - Rapido Bouzas 1623
2,02,12
0:1
 
31.3.
2019
Union Adarve - Coruxo 1624
0,10,02
3:3
 
31.3.
2019
Guijuelo - Las Palmas II 1615
0,10,02
0:0
 
31.3.
2019
Ponferradina - Unionistas Salamanca 1621
1,10,12
3:0
 
30.3.
2019
La Coruna II - Pontevedra 1618
2,02,12
0:1
 
30.3.
2019
Salmantino - Atl.Madrid II 1622
2,02,12
0:2
 
30.3.
2019
Atl.Madrid II - Burgos 1766
2,02,12
0:1
 
24.3.
2019
Cultural Leonesa - Celta Vigo II 1769
1,10,12
3:1
 
24.3.
2019
Real Madrid II - Ponferradina 1778
0,10,02
0:0
 
24.3.
2019
Coruxo - SS Reyes 1767
0,10,02
2:2
 
24.3.
2019
Pontevedra - Guijuelo 1775
1,10,12
2:1
 
24.3.
2019
Rapido Bouzas - La Coruna II 1776
1,10,12
2:1
 
24.3.
2019
Las Palmas II - Salmantino 1771
0,10,02
0:0
 
24.3.
2019
Navalcarnero - Int.de Madrid 1773
2,02,12
1:5
 
24.3.
2019
Valladolid II - Union Adarve 1784
1,10,12
2:1
 
24.3.
2019
Unionistas Salamanca - Fuenlabrada 1780
1,10,12
3:1
 
23.3.
2019
Guijuelo - Rapido Bouzas 1723
1,10,12
1:0
 
17.3.
2019
La Coruna II - Coruxo 1725
0,10,02
1:1
 
17.3.
2019
Salmantino - Pontevedra 1728
1,10,12
3:0
 
17.3.
2019
Celta Vigo II - Unionistas Salamanca 1721
1,10,12
2:1
 
17.3.
2019
Burgos - Las Palmas II 1720
1,10,12
3:0
 
17.3.
2019
Fuenlabrada - Real Madrid II 1722
0,10,02
0:0
 
17.3.
2019
Int.de Madrid - Cultural Leonesa 1724
0,10,02
1:1
 
17.3.
2019
Union Adarve - SS Reyes 1729
2,02,12
1:2
 
17.3.
2019
Ponferradina - Atl.Madrid II 1727
1,10,12
1:0
 
16.3.
2019
Valladolid II - Navalcarnero 1730
1,10,12
2:1
 
16.3.
2019
Atl.Madrid II - Fuenlabrada 1611
0,10,02
0:0
 
10.3.
2019
Cultural Leonesa - Valladolid II 1613
1,10,12
2:1
 
10.3.
2019
Pontevedra - Burgos 1621
0,10,02
1:1
 
10.3.
2019
Rapido Bouzas - Salmantino 1624
1,10,12
1:0
 
10.3.
2019
Coruxo - Guijuelo 1612
0,10,02
2:2
 
10.3.
2019
Las Palmas II - Ponferradina 1616
1,10,12
1:0
 
10.3.
2019
Navalcarnero - Union Adarve 1617
1,10,12
3:2
 
10.3.
2019
SS Reyes - La Coruna II 1627
1,10,12
2:0
 
10.3.
2019
Real Madrid II - Celta Vigo II 1625
1,10,12
2:0
 
9.3.
2019
Unionistas Salamanca - Int.de Madrid 1628
0,10,02
0:0
 
9.3.
2019
Guijuelo - SS Reyes 1592
1,10,12
3:0
 
3.3.
2019
Ponferradina - Pontevedra 1595
1,10,12
1:0
 
3.3.
2019
Salmantino - Coruxo 1596
0,10,02
0:0
 
3.3.
2019
Navalcarnero - Cultural Leonesa 1594
2,02,12
0:1
 
3.3.
2019
Celta Vigo II - Atl.Madrid II 1590
2,02,12
0:3
 
3.3.
2019
Burgos - Rapido Bouzas 1589
1,10,12
1:0
 
3.3.
2019
Fuenlabrada - Las Palmas II 1591
1,10,12
1:0
 
3.3.
2019
Int.de Madrid - Real Madrid II 1593
1,10,12
2:1
 
3.3.
2019
Union Adarve - La Coruna II 1597
1,10,12
1:0
 
3.3.
2019
Cultural Leonesa - Union Adarve 1512
1,10,12
3:0
 
24.2.
2019
Pontevedra - Fuenlabrada 1515
1,10,12
3:0
 
24.2.
2019
Rapido Bouzas - Ponferradina 1516
0,10,02
2:2
 
24.2.
2019
Coruxo - Burgos 1511
1,10,12
3:1
 
24.2.
2019
Atl.Madrid II - Int.de Madrid 1510
1,10,12
1:0
 
24.2.
2019
Las Palmas II - Celta Vigo II 1514
2,02,12
1:2
 
24.2.
2019
SS Reyes - Salmantino 1518
2,02,12
0:1
 
24.2.
2019
Unionistas Salamanca - Navalcarnero 1519
1,10,12
1:0
 
24.2.
2019
Real Madrid II - Valladolid II 1517
1,10,12
3:2
 
23.2.
2019
La Coruna II - Guijuelo 1513
2,02,12
0:1
 
23.2.
2019
Cultural Leonesa - Unionistas Salamanca 1563
0,10,02
1:1
 
17.2.
2019
Ponferradina - Coruxo 1567
0,10,02
1:1
 
17.2.
2019
Salmantino - La Coruna II 1568
0,10,02
0:0
 
17.2.
2019
Navalcarnero - Real Madrid II 1566
2,02,12
2:3
 
17.2.
2019
Burgos - SS Reyes 1561
2,02,12
0:2
 
17.2.
2019
Celta Vigo II - Pontevedra 1562
2,02,12
0:1
 
17.2.
2019
Fuenlabrada - Rapido Bouzas 1564
1,10,12
2:0
 
17.2.
2019
Int.de Madrid - Las Palmas II 1565
1,10,12
2:0
 
17.2.
2019
Union Adarve - Guijuelo 1569
2,02,12
0:1
 
17.2.
2019
Valladolid II - Atl.Madrid II 1570
0,10,02
1:1
 
16.2.
2019
Real Madrid II - Cultural Leonesa 1442
0,10,02
2:2
 
10.2.
2019
Guijuelo - Salmantino 1436
1,10,12
1:0
 
10.2.
2019
Pontevedra - Int.de Madrid 1440
0,10,02
2:2
 
10.2.
2019
Coruxo - Fuenlabrada 1435
0,10,02
1:1
 
10.2.
2019
Rapido Bouzas - Celta Vigo II 1441
2,02,12
0:1
 
10.2.
2019
Las Palmas II - Valladolid II 1439
2,02,12
0:1
 
10.2.
2019
Atl.Madrid II - Navalcarnero 1434
1,10,12
3:0
 
10.2.
2019
La Coruna II - Burgos 1437
1,10,12
2:0
 
10.2.
2019
SS Reyes - Ponferradina 1443
1,10,12
1:0
 
10.2.
2019
Unionistas Salamanca - Union Adarve 1445
2,02,12
0:1
 
9.2.
2019
Cultural Leonesa - Atl.Madrid II 1535
0,10,02
1:1
 
3.2.
2019
Ponferradina - La Coruna II 1539
1,10,12
3:0
 
3.2.
2019
Unionistas Salamanca - Real Madrid II 1541
2,02,12
1:4
 
3.2.
2019
Celta Vigo II - Coruxo 1534
0,10,02
2:2
 
3.2.
2019
Burgos - Guijuelo 1533
0,10,02
0:0
 
3.2.
2019
Fuenlabrada - SS Reyes 1536
0,10,02
1:1
 
3.2.
2019
Int.de Madrid - Rapido Bouzas 1537
1,10,12
1:0
 
3.2.
2019
Union Adarve - Salmantino 1540
2,02,12
0:1
 
3.2.
2019
Valladolid II - Pontevedra 1542
1,10,12
1:0
 
3.2.
2019
Navalcarnero - Las Palmas II 1538
2,02,12
0:1
 
3.2.
2019
Pontevedra - Navalcarnero 1469
1,10,12
2:0
 
27.1.
2019
Rapido Bouzas - Valladolid II 1470
0,10,02
0:0
 
27.1.
2019
Salmantino - Burgos 1472
2,02,12
0:1
 
27.1.
2019
Las Palmas II - Cultural Leonesa 1468
0,10,02
1:1
 
27.1.
2019
Atl.Madrid II - Unionistas Salamanca 1464
1,10,12
3:2
 
27.1.
2019
La Coruna II - Fuenlabrada 1467
2,02,12
0:1
 
27.1.
2019
SS Reyes - Celta Vigo II 1473
0,10,02
1:1
 
27.1.
2019
Guijuelo - Ponferradina 1466
0,10,02
2:2
 
26.1.
2019
Coruxo - Int.de Madrid 1465
1,10,12
1:0
 
26.1.
2019
Real Madrid II - Union Adarve 1471
1,10,12
1:0
 
26.1.
2019
Real Madrid II - Atl.Madrid II 1531
2,02,12
1:3
 
20.1.
2019
Cultural Leonesa - Pontevedra 1526
1,10,12
2:1
 
20.1.
2019
Ponferradina - Salmantino 1530
2,02,12
0:1
 
20.1.
2019
Navalcarnero - Rapido Bouzas 1529
2,02,12
0:1
 
20.1.
2019
Celta Vigo II - La Coruna II 1525
1,10,12
2:0
 
20.1.
2019
Fuenlabrada - Guijuelo 1527
1,10,12
3:0
 
20.1.
2019
Int.de Madrid - SS Reyes 1528
2,02,12
3:6
 
20.1.
2019
Union Adarve - Burgos 1532
1,10,12
1:0
 
20.1.
2019
Unionistas Salamanca - Las Palmas II 1533
1,10,12
3:0
 
20.1.
2019
Valladolid II - Coruxo 1534
2,02,12
0:1
 
20.1.
2019
Atl.Madrid II - Union Adarve 1394
1,10,12
2:0
 
13.1.
2019
Guijuelo - Celta Vigo II 1403
1,10,12
1:0
 
13.1.
2019
Pontevedra - Unionistas Salamanca 1413
0,10,02
0:0
 
13.1.
2019
Salmantino - Fuenlabrada 1421
2,02,12
1:2
 
13.1.
2019
Coruxo - Navalcarnero 1402
1,10,12
3:1
 
13.1.
2019
Rapido Bouzas - Cultural Leonesa 1417
1,10,12
1:0
 
13.1.
2019
Las Palmas II - Real Madrid II 1405
0,10,02
0:0
 
13.1.
2019
Burgos - Ponferradina 1398
1,10,12
2:0
 
13.1.
2019
SS Reyes - Valladolid II 1423
1,10,12
1:0
 
13.1.
2019
La Coruna II - Int.de Madrid 1404
2,02,12
0:1
 
12.1.
2019
Burgos - Fuenlabrada 1366
1,10,12
1:0
 
7.1.
2019
Pontevedra - Real Madrid II 1374
1,10,12
3:0
 
6.1.
2019
Salmantino - Celta Vigo II 1376
1,10,12
3:1
 
6.1.
2019
Guijuelo - Int.de Madrid 1369
0,10,02
0:0
 
6.1.
2019
Ponferradina - Union Adarve 1373
1,10,12
2:1
 
6.1.
2019
Rapido Bouzas - Unionistas Salamanca 1375
1,10,12
4:1
 
6.1.
2019
Coruxo - Cultural Leonesa 1368
2,02,12
1:2
 
6.1.
2019
Las Palmas II - Atl.Madrid II 1371
2,02,12
0:2
 
6.1.
2019
SS Reyes - Navalcarnero 1377
1,10,12
2:0
 
6.1.
2019
La Coruna II - Valladolid II 1370
0,10,02
1:1
 
6.1.
2019
Cultural Leonesa - SS Reyes 1434
0,10,02
0:0
 
22.12.
2018
Navalcarnero - La Coruna II 1439
1,10,12
2:0
 
22.12.
2018
Union Adarve - Las Palmas II 1441
0,10,02
1:1
 
22.12.
2018
Unionistas Salamanca - Coruxo 1442
1,10,12
4:0
 
22.12.
2018
Celta Vigo II - Burgos 1433
2,02,12
0:1
 
22.12.
2018
Fuenlabrada - Ponferradina 1435
1,10,12
3:0
 
22.12.
2018
Int.de Madrid - Salmantino 1438
2,02,12
0:2
 
22.12.
2018
Valladolid II - Guijuelo 1443
1,10,12
2:1
 
22.12.
2018
Real Madrid II - Rapido Bouzas 1440
1,10,12
2:1
 
21.12.
2018
Atl.Madrid II - Pontevedra 1432
1,10,12
2:0
 
21.12.
2018
Guijuelo - Navalcarnero 1455
0,10,02
1:1
 
16.12.
2018
Salmantino - Valladolid II 1481
0,10,02
0:0
 
16.12.
2018
Coruxo - Real Madrid II 1453
1,10,12
2:1
 
16.12.
2018
Rapido Bouzas - Atl.Madrid II 1480
2,02,12
0:1
 
16.12.
2018
Burgos - Int.de Madrid 1452
0,10,02
2:2
 
16.12.
2018
La Coruna II - Cultural Leonesa 1467
2,02,12
1:2
 
16.12.
2018
Pontevedra - Las Palmas II 1478
1,10,12
1:0
 
16.12.
2018
SS Reyes - Unionistas Salamanca 1483
2,02,12
1:2
 
16.12.
2018
Union Adarve - Fuenlabrada 1484
0,10,02
0:0
 
16.12.
2018
Ponferradina - Celta Vigo II 1477
0,10,02
2:2
 
15.12.
2018
Cultural Leonesa - Guijuelo 1442
1,10,12
1:0
 
9.12.
2018
Pontevedra - Union Adarve 1446
1,10,12
3:1
 
9.12.
2018
Navalcarnero - Salmantino 1445
0,10,02
1:1
 
9.12.
2018
Atl.Madrid II - Coruxo 1440
0,10,02
1:1
 
9.12.
2018
Celta Vigo II - Fuenlabrada 1441
1,10,12
1:0
 
9.12.
2018
Int.de Madrid - Ponferradina 1443
2,02,12
0:2
 
9.12.
2018
Las Palmas II - Rapido Bouzas 1444
0,10,02
2:2
 
9.12.
2018
Valladolid II - Burgos 1449
1,10,12
1:0
 
9.12.
2018
Real Madrid II - SS Reyes 1447
1,10,12
3:2
 
8.12.
2018
Unionistas Salamanca - La Coruna II 1448
0,10,02
0:0
 
8.12.
2018
Guijuelo - Unionistas Salamanca 1481
2,02,12
0:1
 
2.12.
2018
Ponferradina - Valladolid II 1483
1,10,12
5:0
 
2.12.
2018
Salmantino - Cultural Leonesa 1485
1,10,12
2:0
 
2.12.
2018
Rapido Bouzas - Pontevedra 1484
2,02,12
1:3
 
2.12.
2018
Burgos - Navalcarnero 1477
0,10,02
0:0
 
2.12.
2018
Coruxo - Las Palmas II 1478
1,10,12
2:1
 
2.12.
2018
Fuenlabrada - Int.de Madrid 1480
1,10,12
4:0
 
2.12.
2018
SS Reyes - Atl.Madrid II 1486
2,02,12
0:2
 
2.12.
2018
Union Adarve - Celta Vigo II 1487
0,10,02
0:0
 
2.12.
2018
La Coruna II - Real Madrid II 1482
1,10,12
4:3
 
1.12.
2018
Real Madrid II - Guijuelo 1889
1,10,12
1:0
 
25.11.
2018
Cultural Leonesa - Burgos 1883
0,10,02
1:1
 
25.11.
2018
Pontevedra - Coruxo 1887
1,10,12
1:0
 
25.11.
2018
Navalcarnero - Ponferradina 1886
1,10,12
1:0
 
25.11.
2018
Rapido Bouzas - Union Adarve 1888
0,10,02
1:1
 
25.11.
2018
Las Palmas II - SS Reyes 1885
1,10,12
1:0
 
25.11.
2018
Atl.Madrid II - La Coruna II 1882
1,10,12
3:0
 
25.11.
2018
Int.de Madrid - Celta Vigo II 1884
1,10,12
2:0
 
25.11.
2018
Unionistas Salamanca - Salmantino 1890
0,10,02
1:1
 
25.11.
2018
Valladolid II - Fuenlabrada 1891
0,10,02
1:1
 
25.11.
2018
Guijuelo - Atl.Madrid II 1536
1,10,12
1:0
 
18.11.
2018
Ponferradina - Cultural Leonesa 1538
0,10,02
0:0
 
18.11.
2018
Salmantino - Real Madrid II 1539
0,10,02
3:3
 
18.11.
2018
Coruxo - Rapido Bouzas 1534
0,10,02
0:0
 
18.11.
2018
Burgos - Unionistas Salamanca 1529
2,02,12
0:1
 
18.11.
2018
Celta Vigo II - Valladolid II 1533
0,10,02
0:0
 
18.11.
2018
Fuenlabrada - Navalcarnero 1535
1,10,12
2:0
 
18.11.
2018
SS Reyes - Pontevedra 1540
1,10,12
2:1
 
18.11.
2018
Union Adarve - Int.de Madrid 1541
2,02,12
1:3
 
18.11.
2018
La Coruna II - Las Palmas II 1537
0,10,02
1:1
 
18.11.
2018
Cultural Leonesa - Fuenlabrada 1602
0,10,02
1:1
 
11.11.
2018
Pontevedra - La Coruna II 1608
0,10,02
2:2
 
11.11.
2018
Coruxo - Union Adarve 1601
1,10,12
2:1
 
11.11.
2018
Navalcarnero - Celta Vigo II 1606
1,10,12
3:1
 
11.11.
2018
Rapido Bouzas - SS Reyes 1615
0,10,02
1:1
 
11.11.
2018
Las Palmas II - Guijuelo 1605
1,10,12
3:1
 
11.11.
2018
Unionistas Salamanca - Ponferradina 1617
1,10,12
1:0
 
11.11.
2018
Atl.Madrid II - Salmantino 1599
1,10,12
2:1
 
11.11.
2018
Valladolid II - Int.de Madrid 1618
1,10,12
2:1
 
11.11.
2018
Real Madrid II - Burgos 1616
1,10,12
1:0
 
10.11.
2018
Fuenlabrada - Unionistas Salamanca 2264
0,10,02
1:1
 
4.11.
2018
Guijuelo - Pontevedra 2270
1,10,12
3:0
 
4.11.
2018
La Coruna II - Rapido Bouzas 2277
1,10,12
2:1
 
4.11.
2018
Burgos - Atl.Madrid II 2168
0,10,02
1:1
 
4.11.
2018
Celta Vigo II - Cultural Leonesa 2169
0,10,02
3:3
 
4.11.
2018
Int.de Madrid - Navalcarnero 2271
0,10,02
1:1
 
4.11.
2018
Salmantino - Las Palmas II 2460
1,10,12
2:0
 
4.11.
2018
SS Reyes - Coruxo 2464
0,10,02
1:1
 
4.11.
2018
Union Adarve - Valladolid II 2473
1,10,12
2:1
 
4.11.
2018
Ponferradina - Real Madrid II 2300
1,10,12
3:2
 
3.11.
2018
Pontevedra - Salmantino 1941
1,10,12
2:0
 
28.10.
2018
Rapido Bouzas - Guijuelo 1942
1,10,12
2:1
 
28.10.
2018
Las Palmas II - Burgos 1939
0,10,02
0:0
 
28.10.
2018
Atl.Madrid II - Ponferradina 1935
0,10,02
1:1
 
28.10.
2018
Coruxo - La Coruna II 1936
1,10,12
1:0
 
28.10.
2018
Navalcarnero - Valladolid II 1940
1,10,12
3:2
 
28.10.
2018
SS Reyes - Union Adarve 1944
0,10,02
2:2
 
28.10.
2018
Real Madrid II - Fuenlabrada 1943
2,02,12
0:1
 
27.10.
2018
Cultural Leonesa - Int.de Madrid 1938
1,10,12
3:1
 
27.10.
2018
Unionistas Salamanca - Celta Vigo II 1945
0,10,02
1:1
 
27.10.
2018
Guijuelo - Coruxo 1716
0,10,02
0:0
 
21.10.
2018
Burgos - Pontevedra 1713
2,02,12
0:1
 
21.10.
2018
La Coruna II - SS Reyes 1718
2,02,12
0:1
 
21.10.
2018
Salmantino - Rapido Bouzas 1720
2,02,12
0:1
 
21.10.
2018
Celta Vigo II - Real Madrid II 1714
0,10,02
1:1
 
21.10.
2018
Fuenlabrada - Atl.Madrid II 1715
1,10,12
2:0
 
21.10.
2018
Int.de Madrid - Unionistas Salamanca 1717
0,10,02
0:0
 
21.10.
2018
Union Adarve - Navalcarnero 1721
1,10,12
3:2
 
21.10.
2018
Ponferradina - Las Palmas II 1719
0,10,02
0:0
 
21.10.
2018
Valladolid II - Cultural Leonesa 1723
0,10,02
0:0
 
20.10.
2018
Rapido Bouzas - Burgos 1652
2,02,12
0:1
 
14.10.
2018
Pontevedra - Ponferradina 1650
0,10,02
0:0
 
14.10.
2018
Las Palmas II - Fuenlabrada 1649
2,02,12
0:1
 
14.10.
2018
Atl.Madrid II - Celta Vigo II 1645
1,10,12
3:0
 
14.10.
2018
Coruxo - Salmantino 1646
0,10,02
1:1
 
14.10.
2018
SS Reyes - Guijuelo 1654
1,10,12
2:0
 
14.10.
2018
Real Madrid II - Int.de Madrid 1653
0,10,02
1:1
 
13.10.
2018
Cultural Leonesa - Navalcarnero 1647
1,10,12
3:1
 
13.10.
2018
Unionistas Salamanca - Valladolid II 1655
0,10,02
1:1
 
13.10.
2018
La Coruna II - Union Adarve 1648
2,02,12
2:3
 
13.10.
2018
Guijuelo - La Coruna II 1999
1,10,12
1:0
 
7.10.
2018
Burgos - Coruxo 1369
2,02,12
0:1
 
7.10.
2018
Navalcarnero - Unionistas Salamanca 2592
2,02,12
0:1
 
7.10.
2018
Ponferradina - Rapido Bouzas 3477
1,10,12
3:0
 
7.10.
2018
Valladolid II - Real Madrid II 3523
2,02,12
1:2
 
7.10.
2018
Celta Vigo II - Las Palmas II 1406
2,02,12
0:1
 
7.10.
2018
Fuenlabrada - Pontevedra 1998
2,02,12
0:2
 
7.10.
2018
Int.de Madrid - Atl.Madrid II 2530
1,10,12
5:1
 
7.10.
2018
Salmantino - SS Reyes 3520
2,02,12
0:3
 
7.10.
2018
Union Adarve - Cultural Leonesa 3521
2,02,12
0:1
 
7.10.
2018
Atl.Madrid II - Valladolid II 5334
0,10,02
0:0
 
30.9.
2018
Guijuelo - Union Adarve 5336
1,10,12
2:1
 
30.9.
2018
Coruxo - Ponferradina 5335
2,02,12
0:1
 
30.9.
2018
Pontevedra - Celta Vigo II 5339
0,10,02
0:0
 
30.9.
2018
Las Palmas II - Int.de Madrid 5338
0,10,02
1:1
 
30.9.
2018
La Coruna II - Salmantino 5337
1,10,12
1:0
 
30.9.
2018
SS Reyes - Burgos 5345
1,10,12
2:0
 
30.9.
2018
Rapido Bouzas - Fuenlabrada 5340
0,10,02
0:0
 
29.9.
2018
Unionistas Salamanca - Cultural Leonesa 5346
2,02,12
0:1
 
29.9.
2018
Real Madrid II - Navalcarnero 5343
1,10,12
3:1
 
29.9.
2018
Ponferradina - SS Reyes 1807
1,10,12
3:1
 
23.9.
2018
Salmantino - Guijuelo 1808
2,02,12
2:3
 
23.9.
2018
Burgos - La Coruna II 1801
1,10,12
2:1
 
23.9.
2018
Cultural Leonesa - Real Madrid II 1803
2,02,12
1:2
 
23.9.
2018
Navalcarnero - Atl.Madrid II 1806
2,02,12
2:4
 
23.9.
2018
Celta Vigo II - Rapido Bouzas 1802
1,10,12
3:0
 
23.9.
2018
Fuenlabrada - Coruxo 1804
1,10,12
2:0
 
23.9.
2018
Int.de Madrid - Pontevedra 1805
1,10,12
3:0
 
23.9.
2018
Union Adarve - Unionistas Salamanca 1809
1,10,12
1:0
 
23.9.
2018
Valladolid II - Las Palmas II 1810
1,10,12
1:0
 
23.9.
2018
Pontevedra - Valladolid II 4284
0,10,02
1:1
 
16.9.
2018
Guijuelo - Burgos 4281
1,10,12
1:0
 
16.9.
2018
Rapido Bouzas - Int.de Madrid 4285
2,02,12
0:1
 
16.9.
2018
Coruxo - Celta Vigo II 4280
2,02,12
0:1
 
16.9.
2018
La Coruna II - Ponferradina 4282
2,02,12
1:2
 
16.9.
2018
Las Palmas II - Navalcarnero 4283
1,10,12
1:0
 
16.9.
2018
Real Madrid II - Unionistas Salamanca 4286
1,10,12
3:0
 
16.9.
2018
Salmantino - Union Adarve 4287
1,10,12
4:3
 
16.9.
2018
SS Reyes - Fuenlabrada 4288
0,10,02
1:1
 
16.9.
2018
Atl.Madrid II - Cultural Leonesa 4279
2,02,12
1:2
 
16.9.
2018
Burgos - Salmantino 1546
0,10,02
0:0
 
9.9.
2018
Celta Vigo II - SS Reyes 1547
2,02,12
0:2
 
9.9.
2018
Fuenlabrada - La Coruna II 1549
1,10,12
1:0
 
9.9.
2018
Int.de Madrid - Coruxo 1550
0,10,02
1:1
 
9.9.
2018
Union Adarve - Real Madrid II 1555
0,10,02
0:0
 
9.9.
2018
Unionistas Salamanca - Atl.Madrid II 1556
0,10,02
1:1
 
9.9.
2018
Valladolid II - Rapido Bouzas 1557
1,10,12
1:0
 
9.9.
2018
Cultural Leonesa - Las Palmas II 1548
2,02,12
0:1
 
9.9.
2018
Ponferradina - Guijuelo 1552
1,10,12
1:0
 
8.9.
2018
Navalcarnero - Pontevedra 1551
0,10,02
1:1
 
8.9.
2018
Coruxo - Valladolid II 4831
1,10,12
1:0
 
2.9.
2018
Pontevedra - Cultural Leonesa 4835
1,10,12
2:1
 
2.9.
2018
Salmantino - Ponferradina 1470
0,10,02
0:0
 
2.9.
2018
Burgos - Union Adarve 4830
0,10,02
1:1
 
2.9.
2018
La Coruna II - Celta Vigo II 4833
2,02,12
0:1
 
2.9.
2018
Atl.Madrid II - Real Madrid II 4829
0,10,02
2:2
 
2.9.
2018
Las Palmas II - Unionistas Salamanca 4834
1,10,12
1:0
 
2.9.
2018
SS Reyes - Int.de Madrid 1471
0,10,02
3:3
 
1.9.
2018
Guijuelo - Fuenlabrada 4832
1,10,12
1:0
 
1.9.
2018
Rapido Bouzas - Navalcarnero 4836
2,02,12
0:3
 
1.9.
2018
Fuenlabrada - Salamantino 1829
1,10,12
5:1
 
26.8.
2018
Navalcarnero - Coruxo 1831
0,10,02
1:1
 
26.8.
2018
Celta Vigo II - Guijuelo 1827
1,10,12
3:0
 
26.8.
2018
Real Madrid II - Las Palmas II 1833
1,10,12
2:0
 
26.8.
2018
Union Adarve - Atl.Madrid II 1834
0,10,02
1:1
 
26.8.
2018
Valladolid II - SS Reyes 1837
0,10,02
2:2
 
26.8.
2018
Internacional - La Coruna II 1830
0,10,02
2:2
 
26.8.
2018
Cultural Leonesa - Rapido Bouzas 1828
1,10,12
4:0
 
25.8.
2018
Ponferradina - Burgos 1832
1,10,12
2:0
 
25.8.
2018
Unionistas Salamanca - Pontevedra 1835
1,10,12
1:0
 
25.8.
2018