Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Cookies. Ok

Aby wykorzystać wszystkie możliwości oraz funkcje, należy włączyć Javascript. Instrukcje

Zakłady
Ligi

Tenis stołowy | Challenger Series-singiel - M. - Wyniki

Mecz prawidłowy typ wynik   data
Kosowski J. - Sanchi F. 7141
1
3:1
 
18.2.
2020
Qiu L. - Bankosz M. 7140
1
3:1
 
18.2.
2020
Vrablik J. - Bertrand I. 7139
1
3:1
 
18.2.
2020
Bankosz M. - Bluhm F. 7138
1
3:0
 
18.2.
2020
Kosowski J. - Brodd V. 7137
2
2:3
 
18.2.
2020
Bertrand I. - Bluhm F. 7120
2
0:3
 
18.2.
2020
Qiu L. - Sanchi F. 7119
1
3:1
 
18.2.
2020
Vrablik J. - Brodd V. 7118
1
3:1
 
18.2.
2020
Kosowski J. - Bertrand I. 8252
2
2:3
 
17.2.
2020
Sanchi F. - Bankosz M. 8251
2
1:3
 
17.2.
2020
Qiu L. - Brodd V. 8250
2
0:3
 
17.2.
2020
Vrablik J. - Bluhm F. 8249
1
3:2
 
17.2.
2020
Qiu L. - Bertrand I. 8248
2
2:3
 
17.2.
2020
Brodd V. - Bankosz M. 8247
1
3:0
 
17.2.
2020
Sanchi F. - Bluhm F. 8246
2
0:3
 
17.2.
2020
Kosowski J. - Vrablik J. 8245
2
2:3
 
17.2.
2020
Bertrand I. - Bankosz M. 8244
1
3:1
 
17.2.
2020
Brodd V. - Sanchi F. 8243
1
3:2
 
17.2.
2020
Kosowski J. - Bluhm F. 8242
1
3:1
 
17.2.
2020
Qiu L. - Vrablik J. 8118
1
3:0
 
17.2.
2020
Brodd V. - Bluhm F. 8117
1
3:0
 
17.2.
2020
Bertrand I. - Sanchi F. 8114
1
3:1
 
17.2.
2020
Vrablik J. - Bankosz M. 8112
1
3:1
 
17.2.
2020
Qiu L. - Kosowski J. 8110
2
0:3
 
17.2.
2020
Bertrand I. - Brodd V. 8071
2
0:3
 
17.2.
2020
Vrablik J. - Sanchi F. 8070
2
0:3
 
17.2.
2020
Kosowski J. - Bankosz M. 8069
1
3:1
 
17.2.
2020
Qiu L. - Bluhm F. 7546
1
3:2
 
17.2.
2020
Hjort A. - Shamruk G. 7197
2
2:3
 
14.2.
2020
Alto G. - Kim W. 7196
1
3:1
 
14.2.
2020
Kanamitsu K. - Cheaib D. 7466
1
3:2
 
14.2.
2020
Qiu L. - Tran A. 7195
2
2:3
 
14.2.
2020
Hjort A. - Kim W. 7194
1
3:0
 
14.2.
2020
Alto G. - Cheaib D. 7193
1
3:0
 
14.2.
2020
Kanamitsu K. - Qiu L. 7192
1
3:2
 
14.2.
2020
Shamruk G. - Tran A. 7191
2
0:3
 
13.2.
2020
Hjort A. - Cheaib D. 7188
2
0:3
 
13.2.
2020
Kim W. - Shamruk G. 7187
2
0:3
 
13.2.
2020
Alto G. - Qiu L. 7185
1
3:0
 
13.2.
2020
Kanamitsu K. - Tran A. 7184
1
3:2
 
13.2.
2020
Cheaib D. - Shamruk G. 7183
1
3:0
 
13.2.
2020
Hjort A. - Qiu L. 7182
2
0:3
 
13.2.
2020
Kim W. - Tran A. 7181
2
0:3
 
13.2.
2020
Alto G. - Kanamitsu K. 7180
1
3:2
 
13.2.
2020
Cheaib D. - Kim W. 7172
1
3:1
 
13.2.
2020
Qiu L. - Shamruk G. 7171
1
3:1
 
12.2.
2020
Alto G. - Tran A. 7170
2
2:3
 
12.2.
2020
Hjort A. - Kanamitsu K. 7169
2
1:3
 
12.2.
2020
Cheaib D. - Tran A. 7168
1
3:1
 
12.2.
2020
Qiu L. - Kim W. 7165
1
3:0
 
12.2.
2020
Kanamitsu K. - Shamruk G. 7164
1
3:1
 
12.2.
2020
Hjort A. - Alto G. 7161
2
0:3
 
12.2.
2020
Qiu L. - Cheaib D. 7144
2
0:3
 
12.2.
2020
Kanamitsu K. - Kim W. 7034
1
3:0
 
12.2.
2020
Alto G. - Shamruk G. 7028
1
3:2
 
12.2.
2020
Hjort A. - Tran A. 7010
1
3:2
 
12.2.
2020
Gao P. - Szudi A. 7426
2
0:3
 
11.2.
2020
Kleprlik J. - Cheaib D. 7425
2
1:3
 
11.2.
2020
Kanamitsu K. - Lorentz R. 7424
1
3:1
 
11.2.
2020
Cheaib D. - David P. 7423
2
1:3
 
11.2.
2020
Gao P. - Teodoro G. 7422
1
3:0
 
11.2.
2020
Lorentz R. - David P. 7421
2
1:3
 
11.2.
2020
Kleprlik J. - Szudi A. 7420
2
2:3
 
11.2.
2020
Kanamitsu K. - Teodoro G. 7419
1
3:2
 
11.2.
2020
Gao P. - Lorentz R. 7356
2
0:3
 
10.2.
2020
Szudi A. - Cheaib D. 7355
2
2:3
 
10.2.
2020
Kleprlik J. - Teodoro G. 7354
1
3:1
 
10.2.
2020
Kanamitsu K. - David P. 7353
1
3:2
 
10.2.
2020
Kleprlik J. - Lorentz R. 7346
1
3:1
 
10.2.
2020
Teodoro G. - Cheaib D. 7345
2
2:3
 
10.2.
2020
Szudi A. - David P. 7341
1
3:0
 
10.2.
2020
Gao P. - Kanamitsu K. 7340
1
3:0
 
10.2.
2020
Lorentz R. - Cheaib D. 7339
2
2:3
 
10.2.
2020
Teodoro G. - Szudi A. 7338
2
0:3
 
10.2.
2020
Gao P. - David P. 7173
1
3:2
 
10.2.
2020
Kleprlik J. - Kanamitsu K. 7172
1
3:2
 
10.2.
2020
Teodoro G. - David P. 7171
2
0:3
 
10.2.
2020
Lorentz R. - Szudi A. 7170
2
2:3
 
10.2.
2020
Kanamitsu K. - Cheaib D. 7169
2
0:3
 
10.2.
2020
Kleprlik J. - Gao P. 7168
1
3:1
 
10.2.
2020
Lorentz R. - Teodoro G. 7138
1
3:0
 
10.2.
2020
Kanamitsu K. - Szudi A. 7136
1
3:0
 
10.2.
2020
Gao P. - Cheaib D. 7128
2
2:3
 
10.2.
2020
Kleprlik J. - David P. 7127
2
2:3
 
10.2.
2020
Shu Dean - Sriram S. 7205
2
1:3
 
7.2.
2020
Lotfijanabadi M. - Happek S. 7204
2
2:3
 
7.2.
2020
Bluhm F. - Chobeau C. 7141
1
3:1
 
7.2.
2020
Lim K. - Huzjak J. 7202
2
0:3
 
7.2.
2020
Shu Dean - Happek S. 7194
2
0:3
 
7.2.
2020
Lotfijanabadi M. - Chobeau C. 7077
1
3:0
 
7.2.
2020
Bluhm F. - Lim K. 7192
1
3:0
 
7.2.
2020
Sriram S. - Huzjak J. 7185
1
3:1
 
6.2.
2020
Shu Dean - Chobeau C. 7049
2
1:3
 
6.2.
2020
Happek S. - Sriram S. 7183
2
0:3
 
6.2.
2020
Lotfijanabadi M. - Lim K. 7164
2
2:3
 
6.2.
2020
Bluhm F. - Huzjak J. 7161
2
1:3
 
6.2.
2020
Chobeau C. - Sriram S. 7034
2
1:3
 
6.2.
2020
Shu Dean - Lim K. 7140
2
1:3
 
6.2.
2020
Happek S. - Huzjak J. 7010
1
3:0
 
6.2.
2020
Lotfijanabadi M. - Bluhm F. 7137
2
0:3
 
6.2.
2020
Chobeau C. - Happek S. 7028
1
3:1
 
6.2.
2020
Lim K. - Sriram S. 7076
2
0:3
 
5.2.
2020
Lotfijanabadi M. - Huzjak J. 7075
2
0:3
 
5.2.
2020
Shu Dean - Bluhm F. 7074
2
0:3
 
5.2.
2020
Chobeau S. - Huzjak J. 7071 bledny wypis
brak
Zwrot
 
5.2.
2020
Chobeau C. - Huzjak J. 7025
2
1:3
 
5.2.
2020
Lim K. - Happek S. 7062
2
0:3
 
5.2.
2020
Bluhm F. - Sriram S. 7061
2
1:3
 
5.2.
2020
Shu Dean - Lotfijanabadi M. 7060
1
3:2
 
5.2.
2020
Lim K. - Chobeau S. 7058 bledny wypis
brak
Zwrot
 
5.2.
2020
Lim K. - Chobeau C. 7003
2
0:3
 
5.2.
2020
Bluhm F. - Happek S. 7052
1
3:1
 
5.2.
2020
Lotfijanabadi M. - Sriram S. 7014
2
1:3
 
5.2.
2020
Shu Dean - Huzjak J. 7010
2
0:3
 
5.2.
2020
Cheaib D. - Huzjak J. 7434
1
3:0
 
4.2.
2020
Happek S. - Reitspies D. 7346
2
1:3
 
4.2.
2020
Marinkovic N. - Chtchetinine E. 7321
2
0:3
 
4.2.
2020
Reitspies D. - Wenger N. 7320
1
3:0
 
4.2.
2020
Cheaib D. - Rakov V. 7319
1
3:0
 
4.2.
2020
Chtchetinine E. - Wenger N. 7318
1
3:0
 
4.2.
2020
Happek S. - Huzjak J. 7314
1
3:2
 
4.2.
2020
Marinkovic N. - Rakov V. 7313
1
3:0
 
4.2.
2020
Cheaib D. - Chtchetinine E. 7312
1
3:0
 
3.2.
2020
Huzjak J. - Reitspies D. 7311
2
2:3
 
3.2.
2020
Happek S. - Rakov V. 7310
2
1:3
 
3.2.
2020
Marinkovic N. - Wenger N. 7282
1
3:1
 
3.2.
2020
Happek S. - Chtchetinine E. 7277
1
3:2
 
3.2.
2020
Rakov V. - Reitspies D. 7276
2
0:3
 
3.2.
2020
Huzjak J. - Wenger N. 7271
1
3:0
 
3.2.
2020
Cheaib D. - Marinkovic N. 7259
2
1:3
 
3.2.
2020
Chtchetinine E. - Reitspies D. 7231
1
3:1
 
3.2.
2020
Rakov V. - Huzjak J. 7230
2
1:3
 
3.2.
2020
Cheaib D. - Wenger N. 7200
1
3:0
 
3.2.
2020
Happek S. - Marinkovic N. 7181
2
0:3
 
3.2.
2020
Rakov V. - Wenger N. 7180
2
0:3
 
3.2.
2020
Chtchetinine E. - Huzjak J. 7142
2
0:3
 
3.2.
2020
Marinkovic N. - Reitspies D. 7084
2
1:3
 
3.2.
2020
Happek S. - Cheaib D. 7083
2
0:3
 
3.2.
2020
Chtchetinine E. - Rakov V. 7053
1
3:0
 
3.2.
2020
Marinkovic N. - Huzjak J. 7052
1
3:1
 
3.2.
2020
Cheaib D. - Reitspies D. 7014
1
3:0
 
3.2.
2020
Happek S. - Wenger N. 7010
2
1:3
 
3.2.
2020
Klos P. - Grela P. 7185
2
2:3
 
28.1.
2020
David P. - Lorentz R. 7184
1
3:2
 
28.1.
2020
Vrablik J. - Sitak A. 7183
1
3:1
 
28.1.
2020
David P. - Bertrand I. 7182
2
1:3
 
28.1.
2020
Klos P. - Kovacs S. 7143
2
0:3
 
28.1.
2020
Sitak A. - Bertrand I. 7142
2
1:3
 
28.1.
2020
Lorentz R. - Grela P. 7141
1
3:0
 
28.1.
2020
Vrablik J. - Kovacs S. 7140
1
3:0
 
28.1.
2020
Klos P. - Sitak A. 7139
1
3:0
 
27.1.
2020
Grela P. - David P. 7138
2
0:3
 
27.1.
2020
Lorentz R. - Kovacs S. 7137
1
3:0
 
27.1.
2020
Vrablik J. - Bertrand I. 7136
2
0:3
 
27.1.
2020
Lorentz R. - Sitak A. 7135
1
3:0
 
27.1.
2020
Kovacs S. - David P. 7134
2
2:3
 
27.1.
2020
Grela P. - Bertrand I. 7133
2
0:3
 
27.1.
2020
Klos P. - Vrablik J. 7132
1
3:2
 
27.1.
2020
Sitak A. - David P. 7121
2
2:3
 
27.1.
2020
Kovacs S. - Grela P. 7115
2
0:3
 
27.1.
2020
Klos P. - Bertrand I. 7100
2
2:3
 
27.1.
2020
Lorentz R. - Vrablik J. 7091
1
3:2
 
27.1.
2020
Kovacs S. - Bertrand I. 7087
2
0:3
 
27.1.
2020
Sitak A. - Grela P. 7082
1
3:1
 
27.1.
2020
Vrablik J. - David P. 7079
1
3:0
 
27.1.
2020
Lorentz R. - Klos P. 7078
1
3:0
 
27.1.
2020
Sitak A. - Kovacs S. 7077
1
3:1
 
27.1.
2020
Vrablik J. - Grela P. 7076
1
3:0
 
27.1.
2020
Klos P. - David P. 7075
2
0:3
 
27.1.
2020
Lorentz R. - Bertrand I. 7028
2
1:3
 
27.1.
2020
Almeida S. - Guerricabeitia J.A. 7311
2
1:3
 
24.1.
2020
Cheaib D. - Chtchetinine E. 7310
1
3:2
 
24.1.
2020
Vrablik J. - Sultonov I. 7305
1
3:1
 
24.1.
2020
Nordberg H. - Guerricabeitia J.A. 7304
1
3:0
 
24.1.
2020
Almeida S. - Chtchetinine E. 7303
1
3:1
 
24.1.
2020
Cheaib D. - Vrablik J. 7302
2
0:3
 
24.1.
2020
Nordberg H. - Chtchetinine E. 7300
2
0:3
 
23.1.
2020
Almeida S. - Vrablik J. 7298
2
1:3
 
23.1.
2020
Cheaib D. - Sultonov I. 7297
1
3:0
 
23.1.
2020
Nordberg H. - Vrablik J. 7012
2
2:3
 
23.1.
2020
Guerricabeitia J.A. - Sultonov I. 7288
1
3:2
 
23.1.
2020
Almeida S. - Cheaib D. 7287
2
0:3
 
23.1.
2020
Chtchetinine E. - Guerricabeitia J.A. 7286
1
3:0
 
23.1.
2020
Almeida S. - Sultonov I. 7284
1
3:0
 
22.1.
2020
Nordberg H. - Cheaib D. 7283
2
2:3
 
22.1.
2020
Chtchetinine E. - Sultonov I. 7282
1
3:0
 
22.1.
2020
Vrablik J. - Guerricabeitia J.A. 7277
1
3:0
 
22.1.
2020
Nordberg H. - Almeida S. 7275
1
3:0
 
22.1.
2020
Vrablik J. - Chtchetinine E. 7274
1
3:0
 
22.1.
2020
Cheaib D. - Guerricabeitia J.A. 7273
1
3:1
 
22.1.
2020
Nordberg H. - Sultonov I. 7271
1
3:0
 
22.1.
2020
Nordberg H. - Reitspies D. 7099
2
1:3
 
21.1.
2020
Reitspies D. - Mino A. 7105 nie grano
brak
Zwrot
 
21.1.
2020
Konecny T. - Vrablik J. 7097
1
3:1
 
21.1.
2020
Konecny T. - Jean G. 7104
1
3:1
 
21.1.
2020
Wenger N. - Nordberg H. 7103
2
0:3
 
21.1.
2020
Jean G. - Vrablik J. 7102
2
1:3
 
21.1.
2020
Reitspies D. - Rossi C. 7101
1
3:0
 
21.1.
2020
Nordberg H. - Vrablik J. 7100
1
3:1
 
21.1.
2020
Konecny T. - Mino A. 7099 krecz M.
1
1:0
 
21.1.
2020
Wenger N. - Rossi C. 7097
2
0:3
 
21.1.
2020
Reitspies D. - Nordberg H. 7193
2
0:3
 
20.1.
2020
Mino A. - Jean G. 7121
1
3:0
 
20.1.
2020
Konečný T. - Rossi C. 7115
2
1:3
 
20.1.
2020
Wenger N. - Vrablik J. 7087
2
0:3
 
20.1.
2020
Konečný T. - Nordberg H. 7079
1
3:0
 
20.1.
2020
Rossi C. - Jean G. 7078
2
2:3
 
20.1.
2020
Mino A. - Vrablik J. 7077
2
1:3
 
20.1.
2020
Reitspies D. - Wenger N. 7076
1
3:0
 
20.1.
2020
Nordberg H. - Jean G. 7075
1
3:1
 
20.1.
2020
Rossi C. - Mino A. 7074
2
0:3
 
20.1.
2020
Reitspies D. - Vrablik J. 7071
1
3:0
 
20.1.
2020
Konečný T. - Wenger N. 7049
1
3:0
 
20.1.
2020
Rossi C. - Vrablik J. 7034
2
0:3
 
20.1.
2020
Nordberg H. - Mino A. 7033
1
3:0
 
20.1.
2020
Wenger N. - Jean G. 7020
2
0:3
 
20.1.
2020
Nordberg H. - Rossi C. 7010
1
3:0
 
20.1.
2020
Wenger N. - Mino A. 7003
2
1:3
 
20.1.
2020
Reitspies D. - Jean G. 7194
2
2:3
 
20.1.
2020
Konečný T. - Vrablik J. 7001
1
3:0
 
20.1.
2020
Kleprlik J. - Marinkovic N. 7077
1
3:1
 
17.1.
2020
Sklenský M. - Happek S. 7076
2
0:3
 
17.1.
2020
Brodd V. - Putuntica A. 7075
1
3:0
 
17.1.
2020
Chtchetinine E. - Beneš M. 7074
1
3:2
 
17.1.
2020
Kleprlik J. - Happek S. 7073
1
3:1
 
17.1.
2020
Sklenský M. - Putuntica A. 7072
2
0:3
 
17.1.
2020
Brodd V. - Chtchetinine E. 7071
1
3:0
 
17.1.
2020
Marinkovic N. - Beneš M. 7510
2
0:3
 
16.1.
2020
Kleprlik J. - Putuntica A. 7499
2
0:3
 
16.1.
2020
Happek S. - Marinkovic N. 7498
1
3:2
 
16.1.
2020
Sklenský M. - Chtchetinine E. 7497
2
1:3
 
16.1.
2020
Brodd V. - Beneš M. 7496
1
3:0
 
16.1.
2020
Putuntica A. - Marinkovic N. 7495
1
3:0
 
16.1.
2020
Kleprlik J. - Chtchetinine E. 7494
2
0:3
 
16.1.
2020
Happek S. - Beneš M. 7491
2
2:3
 
16.1.
2020
Sklenský M. - Brodd V. 7242
2
1:3
 
16.1.
2020
Putuntica A. - Happek S. 7147
1
3:0
 
16.1.
2020
Chtchetinine E. - Marinkovic N. 7247
1
3:1
 
15.1.
2020
Sklenský M. - Beneš M. 7246
2
1:3
 
15.1.
2020
Kleprlik J. - Brodd V. 7019
2
0:3
 
15.1.
2020
Putuntica A. - Beneš M. 7245
1
3:0
 
15.1.
2020
Chtchetinine E. - Happek S. 7244
1
3:1
 
15.1.
2020
Brodd V. - Marinkovic N. 7243
1
3:1
 
15.1.
2020
Kleprlik J. - Sklenský M. 7242
1
3:0
 
15.1.
2020
Chtchetinine E. - Putuntica A. 7241
1
3:0
 
15.1.
2020
Brodd V. - Happek S. 7240
1
3:0
 
15.1.
2020
Sklenský M. - Marinkovic N. 7239
2
2:3
 
15.1.
2020
Kleprlik J. - Beneš M. 7237
1
3:2
 
15.1.
2020
Beneš M. - Rakov V. 7042
1
3:0
 
14.1.
2020
David P. - Putuntica A. 7041
2
1:3
 
14.1.
2020
Cheaib D. - Huzjak J. 7039
1
3:0
 
14.1.
2020
Putuntica A. - Kleprlik J. 7038
2
1:3
 
14.1.
2020
Beneš M. - Brodd V. 7035
2
1:3
 
14.1.
2020
Beneš M. - Cheaib D. 7054
1
3:2
 
13.1.
2020
Rakov V. - Putuntica A. 7053
2
0:3
 
13.1.
2020
David P. - Brodd V. 7052
2
2:3
 
13.1.
2020
Huzjak J. - Kleprlik J. 7051
2
2:3
 
13.1.
2020
David P. - Cheaib D. 7050
2
0:3
 
13.1.
2020
Brodd V. - Putuntica A. 7048
2
0:3
 
13.1.
2020
Rakov V. - Kleprlik J. 7047
2
0:3
 
13.1.
2020
Beneš M. - Huzjak J. 7046
2
2:3
 
13.1.
2020
Cheaib D. - Putuntica A. 7045
1
3:2
 
13.1.
2020
Brodd V. - Rakov V. 7043
1
3:0
 
13.1.
2020
Beneš M. - Kleprlik J. 7042
2
1:3
 
13.1.
2020
David P. - Huzjak J. 7041
1
3:1
 
13.1.
2020
Brodd V. - Kleprlik J. 7039
1
3:1
 
13.1.
2020
Cheaib D. - Rakov V. 7038
1
3:0
 
13.1.
2020
Huzjak J. - Putuntica A. 7035
1
3:2
 
13.1.
2020
David P. - Beneš M. 7034
2
2:3
 
13.1.
2020
Cheaib D. - Brodd V. 7033
1
3:1
 
13.1.
2020
Huzjak J. - Rakov V. 7030
1
3:0
 
13.1.
2020
Beneš M. - Putuntica A. 7029
1
3:1
 
13.1.
2020
David P. - Kleprlik J. 7024
1
3:2
 
13.1.
2020
Benito J. - Happek S. 7446
2
0:3
 
10.1.
2020
Kuzmin F. - Huzjak J. 7159
1
3:2
 
10.1.
2020
Tomaszuk T. - De Saintilan M. 7025
2
2:3
 
10.1.
2020
Bluhm F. - Guerricabeitia J.A. 7414
1
3:0
 
10.1.
2020
Benito J. - Huzjak J. 7238
1
3:1
 
10.1.
2020
Kuzmin F. - De Saintilan M. 7049
1
3:2
 
10.1.
2020
Tomaszuk T. - Bluhm F. 7020
1
3:2
 
10.1.
2020
Happek S. - Guerricabeitia J.A. 7229
1
3:0
 
9.1.
2020
Benito J. - De Saintilan M. 7228
2
0:3
 
9.1.
2020
Kuzmin F. - Bluhm F. 7197
1
3:1
 
9.1.
2020
Tomaszuk T. - Guerricabeitia J.A. 7194
2
2:3
 
9.1.
2020
De Saintilan M. - Happek S. 7193
2
1:3
 
9.1.
2020
Benito J. - Bluhm F. 7180
1
3:2
 
9.1.
2020
Huzjak J. - Guerricabeitia J.A. 7150
1
3:1
 
9.1.
2020
Kuzmin F. - Tomaszuk T. 7029
1
3:0
 
9.1.
2020
De Saintilan M. - Huzjak J. 7021
1
3:0
 
9.1.
2020
Bluhm F. - Happek S. 7229
1
3:2
 
8.1.
2020
Kuzmin F. - Guerricabeitia J.A. 7228
1
3:0
 
8.1.
2020
Benito J. - Tomaszuk T. 7227
1
3:0
 
8.1.
2020
De Saintilan M. - Guerricabeitia J.A. 7226
1
3:1
 
8.1.
2020
Bluhm F. - Huzjak J. 7225
1
3:2
 
8.1.
2020
Tomaszuk T. - Happek S. 7187
2
2:3
 
8.1.
2020
Benito J. - Kuzmin F. 7185
2
0:3
 
8.1.
2020
Bluhm F. - De Saintilan M. 7159
2
0:3
 
8.1.
2020
Tomaszuk T. - Huzjak J. 7158
1
3:2
 
8.1.
2020
Kuzmin F. - Happek S. 7157
1
3:1
 
8.1.
2020
Benito J. - Guerricabeitia J.A. 7156
2
1:3
 
8.1.
2020
De Saintilan M. - Tomaszuk T. 7012
1
3:2
 
7.1.
2020
Almeida S. - Wenger N. 7011
1
3:1
 
7.1.
2020
Desai H. - Vostes Y. 7010
1
3:0
 
7.1.
2020
Wenger N. - Huzjak J. 7008
2
0:3
 
7.1.
2020
De Saintilan M. - Reitspies D. 7007
2
1:3
 
7.1.
2020
Vostes Y. - Huzjak J. 7006
1
3:0
 
7.1.
2020
Almeida S. - Tomaszuk T. 7003
1
3:0
 
7.1.
2020
Desai H. - Reitspies D. 7002
1
3:0
 
7.1.
2020
De Saintilan M. - Vostes Y. 7143
2
0:3
 
6.1.
2020
Tomaszuk T. - Wenger N. 7114
2
0:3
 
6.1.
2020
Almeida S. - Reitspies D. 7113
2
1:3
 
6.1.
2020
Desai H. - Huzjak J. 7142
2
0:3
 
6.1.
2020
Almeida S. - Vostes Y. 7072
2
0:3
 
6.1.
2020
Reitspies D. - Wenger N. 7070
1
3:0
 
6.1.
2020
Tomaszuk T. - Huzjak J. 7069
2
1:3
 
6.1.
2020
De Saintilan M. - Desai H. 7068
2
0:3
 
6.1.
2020
Vostes Y. - Wenger N. 7067
1
3:0
 
6.1.
2020
Reitspies D. - Tomaszuk T. 7063
1
3:0
 
6.1.
2020
De Saintilan M. - Huzjak J. 7118
2
1:3
 
6.1.
2020
Almeida S. - Desai H. 7117
2
2:3
 
6.1.
2020
Reitspies D. - Huzjak J. 7066
1
3:0
 
6.1.
2020
Vostes Y. - Tomaszuk T. 7065
1
3:0
 
6.1.
2020
Desai H. - Wenger N. 7064
1
3:0
 
6.1.
2020
Almeida S. - De Saintilan M. 7116
1
3:1
 
6.1.
2020
Vostes Y. - Reitspies D. 7062
2
0:3
 
6.1.
2020
Desai H. - Tomaszuk T. 7061
1
3:2
 
6.1.
2020
De Saintilan M. - Wenger N. 7060
1
3:1
 
6.1.
2020
Almeida S. - Huzjak J. 7058
2
0:3
 
6.1.
2020
Cheaib D. - David P. 7047
1
3:0
 
16.12.
2019
Vrablik J. - Konečný T. 7046
2
0:3
 
16.12.
2019
Vostes Y. - Chtchetinine E. 7045
1
3:2
 
16.12.
2019
Kuzmin F. - Kosowski J. 7043
2
2:3
 
16.12.
2019
Konečný T. - David P. 7035
1
3:2
 
16.12.
2019
Vrablik J. - Cheaib D. 7034
2
0:3
 
16.12.
2019
Vostes Y. - Kosowski J. 7018
1
3:2
 
16.12.
2019
Kuzmin F. - Chtchetinine E. 7006
2
2:3
 
16.12.
2019
Konečný T. - Cheaib D. 7003
1
3:2
 
16.12.
2019
Vrablik J. - David P. 7002
1
3:1
 
16.12.
2019
Chtchetinine E. - De Saintilan M. 7432
2
1:3
 
13.12.
2019
Christensen T. - Folwarski J. 7430
2
0:3
 
13.12.
2019
Majoros B. - Platonov P. 7428
2
2:3
 
13.12.
2019
Chtchetinine E. - Folwarski J. 7427
2
1:3
 
13.12.
2019
Kanamitsu K. - Majoros B. 7419
2
1:3
 
13.12.
2019
Chtchetinine E. - Baggaley A. 7417 nie grano
brak
Zwrot
 
12.12.
2019
De Saintilan M. - Platonov P. 7418
2
2:3
 
12.12.
2019
Christensen T. - Majoros B. 7415
2
1:3
 
12.12.
2019
Folwarski J. - De Saintilan M. 7416 11.50
1
3:1
 
12.12.
2019
Baggaley A. - De Saintilan M. 7413 nie grano
brak
Zwrot
 
12.12.
2019
Kanamitsu K. - Platonov P. 7414 11.10
2
1:3
 
12.12.
2019
Folwarski J. - Platonov P. 7411
2
1:3
 
12.12.
2019
Christensen T. - Kanamitsu K. 7275
2
0:3
 
12.12.
2019
Chtchetinine E. - Majoros B. 7412
2
2:3
 
12.12.
2019
Baggaley A. - Folwarski J. 7274 krecz B.
2
0:1
 
12.12.
2019
Majoros B. - De Saintilan M. 7410
1
3:0
 
11.12.
2019
Christensen T. - Platonov P. 7404
2
0:3
 
11.12.
2019
Chtchetinine E. - Kanamitsu K. 7401
1
3:0
 
11.12.
2019
Majoros B. - Folwarski J. 7400
2
0:3
 
11.12.
2019
Kanamitsu K. - De Saintilan M. 7399
1
3:2
 
11.12.
2019
Chtchetinine E. - Christensen T. 7398
1
3:0
 
11.12.
2019
Majoros B. - Baggaley A. 7397
2
1:3
 
11.12.
2019
Kanamitsu K. - Folwarski J. 7396
2
1:3
 
11.12.
2019
Christensen T. - De Saintilan M. 7395
2
0:3
 
11.12.
2019
Chtchetinine E. - Platonov P. 7394
2
0:3
 
11.12.
2019
Salifou A.K. - Huzjak J. 7154
2
2:3
 
10.12.
2019
Folwarski J. - De Saintilan M. 7153
1
3:0
 
10.12.
2019
Brodd V. - Baggaley A. 7152
2
2:3
 
10.12.
2019
De Saintilan M. - Grela P. 7151
1
3:1
 
10.12.
2019
Salifou A.K. - Platonov P. 7037
1
3:0
 
10.12.
2019
Baggaley A. - Grela P. 7036
1
3:1
 
10.12.
2019
Folwarski J. - Huzjak J. 7035
1
3:2
 
10.12.
2019
Brodd V. - Platonov P. 7034
1
3:1
 
10.12.
2019
Salifou A.K. - Baggaley A. 7042
2
1:3
 
9.12.
2019
Huzjak J. - De Saintilan M. 7041
1
3:2
 
9.12.
2019
Folwarski J. - Platonov P. 7039
2
0:3
 
9.12.
2019
Brodd V. - Grela P. 7038
1
3:0
 
9.12.
2019
Folwarski J. - Baggaley A. 7037
2
0:3
 
9.12.
2019
Platonov P. - De Saintilan M. 7036
1
3:0
 
9.12.
2019
Huzjak J. - Grela P. 7035
1
3:1
 
9.12.
2019
Salifou A.K. - Brodd V. 7034
2
0:3
 
9.12.
2019
Baggaley A. - De Saintilan M. 7031
1
3:1
 
9.12.
2019
Platonov P. - Huzjak J. 7025
2
2:3
 
9.12.
2019
Salifou A.K. - Grela P. 7024
1
3:0
 
9.12.
2019
Folwarski J. - Brodd V. 7014
2
1:3
 
9.12.
2019
Platonov P. - Grela P. 7010
1
3:0
 
9.12.
2019
Baggaley A. - Huzjak J. 7008
1
3:2
 
9.12.
2019
Brodd V. - De Saintilan M. 7007
1
3:0
 
9.12.
2019
Folwarski J. - Salifou A.K. 7006
2
1:3
 
9.12.
2019
Baggaley A. - Platonov P. 7003
2
0:3
 
9.12.
2019
Brodd V. - Huzjak J. 7002
1
3:1
 
9.12.
2019
Salifou A.K. - De Saintilan M. 7001
1
3:0
 
9.12.
2019
Valuch A. - Beneš M. 7001
1
3:1
 
6.12.
2019
Happek S. - Abhishek Y. 7346
2
1:3
 
6.12.
2019
Guerricabeitia J.A. - Tomaszuk T. 7348
1
3:0
 
6.12.
2019
Marinkovic N. - Valuch A. 7025
2
0:3
 
6.12.
2019
Beneš M. - Cheaib D. 7347
1
3:0
 
6.12.
2019
Happek S. - Tomaszuk T. 7344
2
2:3
 
6.12.
2019
Guerricabeitia J.A. - Valuch A. 7311
2
2:3
 
6.12.
2019
Marinkovic N. - Beneš M. 7010
2
0:3
 
6.12.
2019
Abhishek Y. - Cheaib D. 7349
2
0:3
 
5.12.
2019
Valuch A. - Happek S. 7025
1
3:0
 
5.12.
2019
Tomaszuk T. - Abhishek Y. 7346
2
1:3
 
5.12.
2019
Guerricabeitia J.A. - Beneš M. 7344
2
0:3
 
5.12.
2019
Marinkovic N. - Cheaib D. 7348
2
0:3
 
5.12.
2019
Valuch A. - Abhishek Y. 7010
1
3:2
 
5.12.
2019
Happek S. - Beneš M. 7347
2
1:3
 
5.12.
2019
Tomaszuk T. - Cheaib D. 7345
2
0:3
 
5.12.
2019
Guerricabeitia J.A. - Marinkovic N. 7128
1
3:1
 
5.12.
2019
Valuch A. - Tomaszuk T. 7009
1
3:0
 
5.12.
2019
Beneš M. - Yadav A. 7024
2
1:3
 
4.12.
2019
Guerricabeitia J.A. - Cheaib D. 7131
2
1:3
 
4.12.
2019
Happek S. - Marinkovic N. 7033
2
1:3
 
4.12.
2019
Valuch A. - Cheaib D. 7019
2
1:3
 
4.12.
2019
Beneš M. - Tomaszuk T. 7012
1
3:2
 
4.12.
2019
Marinkovic N. - Yadav A. 7011
2
0:3
 
4.12.
2019
Happek S. - Guerricabeitia J.A. 7010
2
0:3
 
4.12.
2019
Beneš M. - Valuch A. 7009
2
2:3
 
4.12.
2019
Marinkovic N. - Tomaszuk T. 7025
1
3:1
 
4.12.
2019
Guerricabeitia J.A. - Yadav A. 7007
2
0:3
 
4.12.
2019
Happek S. - Cheaib D. 7006
2
0:3
 
4.12.
2019
Wenger N. - Valuch A. 7032
2
0:3
 
26.11.
2019
De Saintilan M. - Sitak A. 7030
2
0:3
 
26.11.
2019
Vostes Y. - Chtchetinine E. 7029
1
3:0
 
26.11.
2019
Sitak A. - Lorentz R. 7023
2
0:3
 
26.11.
2019
Wenger N. - Vrablik J. 7021
2
0:3
 
26.11.
2019
Chtchetinine E. - Lorentz R. 7020
2
1:3
 
26.11.
2019
De Saintilan M. - Valuch A. 7019
1
3:2
 
26.11.
2019
Vostes Y. - Vrablik J. 7016
2
1:3
 
26.11.
2019
Wenger N. - Chtchetinine E. 7248
2
0:3
 
25.11.
2019
Valuch A. - Sitak A. 7247
1
3:1
 
25.11.
2019
De Saintilan M. - Vrablik J. 7246
2
1:3
 
25.11.
2019
Vostes Y. - Lorentz R. 7245
2
1:3
 
25.11.
2019
De Saintilan M. - Chtchetinine E. 7238
2
2:3
 
25.11.
2019
Vrablik J. - Sitak A. 7237
2
1:3
 
25.11.
2019
Valuch A. - Lorentz R. 7236
1
3:2
 
25.11.
2019
Wenger N. - Vostes Y. 7164
2
0:3
 
25.11.
2019
Chtchetinine E. - Sitak A. 7159
1
3:1
 
25.11.
2019
Vrablik J. - Valuch A. 7068
1
3:1
 
25.11.
2019
Wenger N. - Lorentz R. 7023
2
0:3
 
25.11.
2019
De Saintilan M. - Vostes Y. 7021
2
0:3
 
25.11.
2019
Vrablik J. - Lorentz R. 7020
1
3:0
 
25.11.
2019
Chtchetinine E. - Valuch A. 7019
1
3:1
 
25.11.
2019
Vostes Y. - Sitak A. 7016
1
3:2
 
25.11.
2019
De Saintilan M. - Wenger N. 7012
1
3:2
 
25.11.
2019
Chtchetinine E. - Vrablik J. 7010
2
0:3
 
25.11.
2019
Vostes Y. - Valuch A. 7009
1
3:1
 
25.11.
2019
Wenger N. - Sitak A. 7006
2
0:3
 
25.11.
2019
De Saintilan M. - Lorentz R. 7004
2
0:3
 
25.11.
2019
Cheaib D. - Kiss D. 7352
1
3:0
 
22.11.
2019
Ishida C. - Sklenský M. 7350
1
3:1
 
22.11.
2019
Kuzmin F. - Floras R. 7260
2
0:3
 
22.11.
2019
Vostes Y. - Happek S. 7259
1
3:1
 
22.11.
2019
Cheaib D. - Sklenský M. 7258
1
3:0
 
22.11.
2019
Ishida C. - Floras R. 7255
2
0:3
 
22.11.
2019
Kiss D. - Happek S. 8228
2
2:3
 
21.11.
2019
Cheaib D. - Floras R. 8227
1
3:2
 
21.11.
2019
Sklenský M. - Kiss D. 8225
1
3:0
 
21.11.
2019
Ishida C. - Vostes Y. 8222
2
0:3
 
21.11.
2019
Kuzmin F. - Happek S. 8218
1
3:1
 
21.11.
2019
Floras R. - Kiss D. 8217
1
3:1
 
21.11.
2019
Cheaib D. - Vostes Y. 8216
2
1:3
 
21.11.
2019
Sklenský M. - Happek S. 8215
1
3:2
 
21.11.
2019
Ishida C. - Kuzmin F. 8213
2
0:3
 
21.11.
2019
Floras R. - Sklenský M. 8003
1
3:0
 
21.11.
2019
Vostes Y. - Kiss D. 7527
1
3:0
 
20.11.
2019
Ishida C. - Happek S. 7526
1
3:0
 
20.11.
2019
Floras R. - Happek S. 7525
1
3:0
 
20.11.
2019
Vostes Y. - Sklenský M. 7524
1
3:0
 
20.11.
2019
Kuzmin F. - Kiss D. 7501
1
3:0
 
20.11.
2019
Vostes Y. - Floras R. 7066
2
2:3
 
20.11.
2019
Kuzmin F. - Sklenský M. 7063
1
3:0
 
20.11.
2019
Ishida C. - Kiss D. 7060
1
3:0
 
20.11.
2019
Gavlas A. - Rakov V. 7165
1
3:0
 
19.11.
2019
Martinko J. - Santos E. 7080
1
3:0
 
19.11.
2019
Floras R. - Alto G. 7079
1
3:2
 
19.11.
2019
Santos E. - Konečný T. 7078
2
1:3
 
19.11.
2019
Gavlas A. - Qiu L. 7077
1
3:2
 
19.11.
2019
Alto G. - Konečný T. 7076
2
1:3
 
19.11.
2019
Martinko J. - Rakov V. 7075
1
3:0
 
19.11.
2019
Floras R. - Qiu L. 7074
1
3:0
 
19.11.
2019
Gavlas A. - Alto G. 7095
2
2:3
 
18.11.
2019
Rakov V. - Santos E. 7094
2
0:3
 
18.11.
2019
Martinko J. - Qiu L. 7093
2
1:3
 
18.11.
2019
Floras R. - Konečný T. 7092
2
2:3
 
18.11.
2019
Martinko J. - Alto G. 7091
2
2:3
 
18.11.
2019
Qiu L. - Santos E. 7090
1
3:1
 
18.11.
2019
Rakov V. - Konečný T. 7087
2
0:3
 
18.11.
2019
Gavlas A. - Floras R. 7086
2
2:3
 
18.11.
2019
Alto G. - Santos E. 7085
1
3:1
 
18.11.
2019
Qiu L. - Rakov V. 7082
1
3:0
 
18.11.
2019
Gavlas A. - Konečný T. 7081
2
1:3
 
18.11.
2019
Martinko J. - Floras R. 7080
1
3:1
 
18.11.
2019
Qiu L. - Konečný T. 7079
2
2:3
 
18.11.
2019
Alto G. - Rakov V. 7078
1
3:2
 
18.11.
2019
Floras R. - Santos E. 7077
1
3:0
 
18.11.
2019
Martinko J. - Gavlas A. 7076
1
3:1
 
18.11.
2019
Alto G. - Qiu L. 7075
1
3:0
 
18.11.
2019
Floras R. - Rakov V. 7074
1
3:0
 
18.11.
2019
Gavlas A. - Santos E. 7072
1
3:0
 
18.11.
2019
Echavarria A. - Tomaszuk T. 7162
2
2:3
 
8.11.
2019
Kosowski J. - Benito J. 7079
1
3:2
 
8.11.
2019
David P. - Cheaib D. 7051
2
1:3
 
8.11.
2019
Happek S. - Rivera M. 7050
2
0:3
 
8.11.
2019
Echavarria A. - Benito J. 7016
2
1:3
 
8.11.
2019
Kosowski J. - Cheaib D. 7006
1
3:1
 
8.11.
2019
Tomaszuk T. - Rivera M. 7399
2
0:3
 
7.11.
2019
Echavarria A. - Cheaib D. 7398
2
0:3
 
7.11.
2019
Benito J. - Tomaszuk T. 7397
1
3:0
 
7.11.
2019
Kosowski J. - Happek S. 7396
1
3:0
 
7.11.
2019
David P. - Rivera M. 7395
1
3:0
 
7.11.
2019
Cheaib D. - Tomaszuk T. 7231
1
3:1
 
7.11.
2019
Echavarria A. - Happek S. 7055
1
3:2
 
7.11.
2019
Benito J. - Rivera M. 7012
2
2:3
 
7.11.
2019
Kosowski J. - David P. 7010
2
1:3
 
7.11.
2019
Happek S. - Tomaszuk T. 7369
1
3:1
 
6.11.
2019
Kosowski J. - Rivera M. 7368
1
3:0
 
6.11.
2019
Echavarria A. - David P. 7366
2
1:3
 
6.11.
2019
Cheaib D. - Rivera M. 7365
1
3:0
 
6.11.
2019
Happek S. - Benito J. 7364
1
3:2
 
6.11.
2019
David P. - Tomaszuk T. 7354
1
3:0
 
6.11.
2019
Echavarria A. - Kosowski J. 7305
2
0:3
 
6.11.
2019
Happek S. - Cheaib D. 7229
2
2:3
 
6.11.
2019
David P. - Benito J. 7182
1
3:2
 
6.11.
2019
Kosowski J. - Tomaszuk T. 7006
1
3:0
 
6.11.
2019
Echavarria A. - Rivera M. 7005
2
1:3
 
6.11.
2019
Vrablik J. - Chtchetinine E. 7066
1
3:0
 
5.11.
2019
Konečný T. - Bluhm F. 7062
1
3:2
 
5.11.
2019
Kosowski J. - Shu Dean 7053
1
3:1
 
5.11.
2019
Bluhm F. - David P. 7052
1
3:1
 
5.11.
2019
Vrablik J. - Zapata C. 7042
1
3:0
 
5.11.
2019
Shu Dean - David P. 7040
2
0:3
 
5.11.
2019
Konečný T. - Chtchetinine E. 7039
1
3:2
 
5.11.
2019
Kosowski J. - Zapata C. 7038
1
3:0
 
5.11.
2019
Vrablik J. - Shu Dean 7042
1
3:1
 
4.11.
2019
Chtchetinine E. - Bluhm F. 7040
1
3:0
 
4.11.
2019
Konečný T. - Zapata C. 7039
1
3:0
 
4.11.
2019
Kosowski J. - David P. 7038
2
2:3
 
4.11.
2019
Konečný T. - Shu Dean 7036
1
3:1
 
4.11.
2019
Zapata C. - Bluhm F. 7033
2
0:3
 
4.11.
2019
Chtchetinine E. - David P. 7032
1
3:2
 
4.11.
2019
Vrablik J. - Kosowski J. 7031
2
2:3
 
4.11.
2019
Shu Dean - Bluhm F. 7030
2
0:3
 
4.11.
2019
Zapata C. - Chtchetinine E. 7029
2
0:3
 
4.11.
2019
Vrablik J. - David P. 7028
2
1:3
 
4.11.
2019
Konečný T. - Kosowski J. 7026
1
3:1
 
4.11.
2019
Zapata C. - David P. 7025
2
0:3
 
4.11.
2019
Shu Dean - Chtchetinine E. 7021
2
0:3
 
4.11.
2019
Kosowski J. - Bluhm F. 7020
1
3:0
 
4.11.
2019
Konečný T. - Vrablik J. 7014
1
3:1
 
4.11.
2019
Shu Dean - Zapata C. 7013
2
1:3
 
4.11.
2019
Kosowski J. - Chtchetinine E. 7012
1
3:2
 
4.11.
2019
Vrablik J. - Bluhm F. 7011
1
3:2
 
4.11.
2019
Echavarria A. - Lorentz R. 7315
2
1:3
 
1.11.
2019
Huzjak J. - Valuch A. 7314
1
3:2
 
1.11.
2019
Bluhm F. - Chtchetinine E. 7313
1
3:0
 
1.11.
2019
Tran A. - Alto G. 7312
1
3:1
 
1.11.
2019
Echavarria A. - Valuch A. 7278
2
1:3
 
1.11.
2019
Lorentz R. - Alto G. 7356
1
3:0
 
31.10.
2019
Echavarria A. - Chtchetinine E. 7355
2
0:3
 
31.10.
2019
Valuch A. - Lorentz R. 7353
2
0:3
 
31.10.
2019
Huzjak J. - Tran A. 7317
1
3:1
 
31.10.
2019
Bluhm F. - Alto G. 7296
1
3:1
 
31.10.
2019
Chtchetinine E. - Lorentz R. 7272
2
1:3
 
31.10.
2019
Echavarria A. - Tran A. 7248
2
0:3
 
31.10.
2019
Valuch A. - Alto G. 7051
2
1:3
 
31.10.
2019
Huzjak J. - Bluhm F. 7016
2
1:3
 
31.10.
2019
Chtchetinine E. - Valuch A. 7003
1
3:1
 
31.10.
2019
Tran A. - Lorentz R. 7626
2
1:3
 
30.10.
2019
Huzjak J. - Alto G. 7625
1
3:1
 
30.10.
2019
Echavarria A. - Bluhm F. 7624
2
1:3
 
30.10.
2019
Chtchetinine E. - Alto G. 7622
2
1:3
 
30.10.
2019
Tran A. - Valuch A. 7621
1
3:2
 
30.10.
2019
Bluhm F. - Lorentz R. 7615
2
0:3
 
30.10.
2019
Echavarria A. - Huzjak J. 7612
2
1:3
 
30.10.
2019
Tran A. - Chtchetinine E. 7611
1
3:1
 
30.10.
2019
Bluhm F. - Valuch A. 7610
1
3:2
 
30.10.
2019
Huzjak J. - Lorentz R. 7607
2
1:3
 
30.10.
2019
Echavarria A. - Alto G. 7273
2
0:3
 
30.10.
2019
Sklenský M. - Cheaib D. 7191
2
0:3
 
25.10.
2019
Happek S. - Garcia E. 7184
1
3:1
 
25.10.
2019
Levenko A. - Kovacs S. 7182
1
3:0
 
25.10.
2019
Putuntica A. - Hořejší M. 7181
2
1:3
 
25.10.
2019
Sklenský M. - Garcia E. 7179
1
3:0
 
25.10.
2019
Happek S. - Kovacs S. 7175
2
0:3
 
25.10.
2019
Levenko A. - Putuntica A. 7016
2
2:3
 
25.10.
2019
Cheaib D. - Hořejší M. 7512
2
0:3
 
24.10.
2019
Sklenský M. - Kovacs S. 7511
1
3:1
 
24.10.
2019
Garcia E. - Cheaib D. 7510
2
0:3
 
24.10.
2019
Happek S. - Putuntica A. 7506
2
1:3
 
24.10.
2019
Levenko A. - Hořejší M. 7408
2
1:3
 
24.10.
2019
Kovacs S. - Cheaib D. 7407
2
2:3
 
24.10.
2019
Sklenský M. - Putuntica A. 7406
2
1:3
 
24.10.
2019
Garcia E. - Hořejší M. 7405
2
0:3
 
24.10.
2019
Happek S. - Levenko A. 7388
2
0:3
 
24.10.
2019
Kovacs S. - Garcia E. 7383
1
3:0
 
24.10.
2019
Putuntica A. - Cheaib D. 7376
2
2:3
 
23.10.
2019
Happek S. - Hořejší M. 7375
2
0:3
 
23.10.
2019
Sklenský M. - Levenko A. 7374
2
1:3
 
23.10.
2019
Kovacs S. - Hořejší M. 7373
2
0:3
 
23.10.
2019
Putuntica A. - Garcia E. 7372
1
3:0
 
23.10.
2019
Levenko A. - Cheaib D. 7371
2
1:3
 
23.10.
2019
Sklenský M. - Happek S. 7370
2
2:3
 
23.10.
2019
Putuntica A. - Kovacs S. 7369
2
1:3
 
23.10.
2019
Levenko A. - Garcia A. 7368
1
3:0
 
23.10.
2019
Happek S. - Cheaib D. 7360
2
1:3
 
23.10.
2019
Sklenský M. - Hořejší M. 7351
2
0:3
 
23.10.
2019
Gallego J. - Rakov V. 7152
2
0:3
 
22.10.
2019
Bankosz M. - Shamruk G. 7151
1
3:2
 
22.10.
2019
Putuntica A. - Cheaib D. 7135
1
3:1
 
22.10.
2019
Shamruk G. - Benito J. 7133
2
2:3
 
22.10.
2019
Gallego J. - Happek S. 7127
2
2:3
 
22.10.
2019
Cheaib D. - Benito J. 7122
1
3:2
 
22.10.
2019
Bankosz M. - Rakov V. 7119
1
3:0
 
22.10.
2019
Putuntica A. - Happek S. 7118
1
3:0
 
22.10.
2019
Rakov V. - Shamruk G. 7029
1
3:1
 
21.10.
2019
Bankosz M. - Happek S. 7028
1
3:0
 
21.10.
2019
Putuntica A. - Benito J. 7026
2
2:3
 
21.10.
2019
Bankosz M. - Cheaib D. 7025
2
0:3
 
21.10.
2019
Happek S. - Shamruk G. 7021
1
3:1
 
21.10.
2019
Rakov V. - Benito J. 7020
2
0:3
 
21.10.
2019
Cheaib D. - Shamruk G. 7016
1
3:0
 
21.10.
2019
Happek S. - Rakov V. 7015
1
3:2
 
21.10.
2019
Bankosz M. - Putuntica A. 7013
2
2:3
 
21.10.
2019
Cheaib D. - Rakov V. 7012
1
3:1
 
21.10.
2019
Happek S. - Benito J. 7010
1
3:0
 
21.10.
2019
Putuntica A. - Shamruk G. 7007
1
3:1
 
21.10.
2019
Cheaib D. - Happek S. 7006
1
3:1
 
21.10.
2019
Putuntica A. - Rakov V. 7005
2
2:3
 
21.10.
2019
Bankosz M. - Benito J. 7000
2
1:3
 
21.10.
2019
Beneš M. - Shouman M. 7032 11.10
1
3:1
 
18.10.
2019
David P. - Grela P. 7025 10.38
1
3:0
 
18.10.
2019
Rezetka R. - Sklenský M. 7020 9.51
2
2:3
 
18.10.
2019
Gavlas A. - Grela P. 7019
1
3:1
 
18.10.
2019
David P. - Rezetka R. 7007
1
3:2
 
18.10.
2019
Shouman M. - Sklenský M. 7033 13:51
1
3:2
 
17.10.
2019
Beneš M. - Grela P. 7032 13:10
1
3:0
 
17.10.
2019
Zapata C. - Shouman M. 7030 nie grano
brak
Zwrot
 
17.10.
2019
Gavlas A. - Rezetka R. 7028
1
3:0
 
17.10.
2019
David P. - Sklenský M. 7016
1
3:2
 
17.10.
2019
Grela P. - Shouman M. 7015
2
1:3
 
17.10.
2019
Beneš M. - Rezetka R. 7010
1
3:1
 
17.10.
2019
Zapata C. - Sklenský M. 7006
2
2:3
 
17.10.
2019
Gavlas A. - David P. 7005
1
3:2
 
17.10.
2019
Grela P. - Zapata C. 7000
1
3:1
 
17.10.
2019
Rezetka R. - Shouman M. 7074
2
0:3
 
16.10.
2019
Gavlas A. - Sklenský M. 7072
1
3:0
 
16.10.
2019
Beneš M. - David P. 7069
2
1:3
 
16.10.
2019
Grela P. - Sklenský M. 7032
1
3:0
 
16.10.
2019
Rezetka R. - Zapata C. 7030
1
3:2
 
16.10.
2019
David P. - Shouman M. 7028
2
2:3
 
16.10.
2019
Beneš M. - Gavlas A. 7027
1
3:1
 
16.10.
2019
Rezetka R. - Grela P. 7024
2
2:3
 
16.10.
2019
David P. - Zapata C. 7021
1
3:0
 
16.10.
2019
Gavlas A. - Shouman M. 7020
1
3:0
 
16.10.
2019
Beneš M. - Sklenský M. 7019
1
3:0
 
16.10.
2019
Beneš M. - Gonzalez E. 7076
1
3:0
 
15.10.
2019
David P. - Shouman M. 7074
1
3:1
 
15.10.
2019
Vrablik J. - Chtchetinine E. 7072
1
3:0
 
15.10.
2019
Shouman M. - Happek S. 7069
1
3:0
 
15.10.
2019
Beneš M. - Shamruk G. 7008
1
3:2
 
15.10.
2019
Chtchetinine E. - Happek S. 7007
1
3:1
 
15.10.
2019
David P. - Gonzalez E. 7006
1
3:0
 
15.10.
2019
Vrablik J. - Shamruk G. 7005
1
3:0
 
15.10.
2019
Beneš M. - Chtchetinine E. 7167
2
0:3
 
14.10.
2019
Gonzalez E. - Shouman M. 7166
2
2:3
 
14.10.
2019
David P. - Shamruk G. 7155
1
3:2
 
14.10.
2019
Vrablik J. - Happek S. 7154
1
3:1
 
14.10.
2019
David P. - Chtchetinine E. 7152
2
2:3
 
14.10.
2019
Shamruk G. - Shouman M. 7151
2
0:3
 
14.10.
2019
Gonzalez E. - Happek S. 7150
2
0:3
 
14.10.
2019
Beneš M. - Vrablik J. 7149
2
2:3
 
14.10.
2019
Chtchetinine E. - Shouman M. 7147
1
3:0
 
14.10.
2019
Shamruk G. - Gonzalez E. 7144
1
3:0
 
14.10.
2019
Beneš M. - Happek S. 7143
2
0:3
 
14.10.
2019
David P. - Vrablik J. 7142
1
3:0
 
14.10.
2019
Shamruk G. - Happek S. 7141
1
3:1
 
14.10.
2019
Chtchetinine E. - Gonzalez E. 7140
1
3:1
 
14.10.
2019
Vrablik J. - Shouman M. 7139
1
3:1
 
14.10.
2019
David P. - Beneš M. 7138
1
3:1
 
14.10.
2019
Chtchetinine E. - Shamruk G. 7125
1
3:1
 
14.10.
2019
Vrablik J. - Gonzalez E. 7124
1
3:1
 
14.10.
2019
Bluhm F. - Rakov V. 7021
1
3:2
 
8.10.
2019
Zapata C. - Qiu L. 7020 13:00
2
0:3
 
8.10.
2019
Konečný T. - Sriram S. 7019
2
1:3
 
8.10.
2019
Qiu L. - Gallego J. 7018
1
3:0
 
8.10.
2019
Bluhm F. - Cheaib D. 7016 11:00
1
3:2
 
8.10.
2019
Sriram S. - Gallego J. 7015
1
3:0
 
8.10.
2019
Zapata C. - Rakov V. 7013
1
3:2
 
8.10.
2019
Konečný T. - Cheaib D. 7012
1
3:0
 
8.10.
2019
Bluhm F. - Sriram S. 7025 22:00
2
2:3
 
7.10.
2019
Rakov V. - Qiu L. 7024
2
0:3
 
7.10.
2019
Zapata C. - Cheaib D. 7023
2
0:3
 
7.10.
2019
Konečný T. - Gallego J. 7022
1
3:0
 
7.10.
2019
Zapata C. - Sriram S. 7021
2
1:3
 
7.10.
2019
Cheaib D. - Qiu L. 7020
1
3:1
 
7.10.
2019
Rakov V. - Gallego J. 7019
1
3:2
 
7.10.
2019
Bluhm F. - Konečný T. 7018
1
3:1
 
7.10.
2019
Sriram S. - Qiu L. 7016
1
3:1
 
7.10.
2019
Cheaib D. - Rakov V. 7015
1
3:0
 
7.10.
2019
Bluhm F. - Gallego J. 7013
1
3:0
 
7.10.
2019
Zapata C. - Konečný T. 7012
2
0:3
 
7.10.
2019
Cheaib D. - Gallego J. 7010
1
3:0
 
7.10.
2019
Sriram S. - Rakov V. 7009
1
3:0
 
7.10.
2019
Konečný T. - Qiu L. 7008
1
3:2
 
7.10.
2019
Zapata C. - Bluhm F. 7005
2
0:3
 
7.10.
2019
Sriram S. - Cheaib D. 7004
2
2:3
 
7.10.
2019
Konečný T. - Rakov V. 7003
1
3:0
 
7.10.
2019
Bluhm F. - Qiu L. 7002
1
3:2
 
7.10.
2019
Zapata C. - Gallego J. 7001
1
3:0
 
7.10.
2019
Echavarria A. - Shetty S. 7119
2
0:3
 
4.10.
2019
Sriram S. - Sitak A. 7057
1
3:2
 
4.10.
2019
Qiu L. - Tomaszuk T. 7056
1
3:0
 
4.10.
2019
Robinot Q. - Rivera M. 7048
1
3:0
 
4.10.
2019
Echavarria A. - Sitak A. 7047
2
1:3
 
4.10.
2019
Sriram S. - Tomaszuk T. 7046
1
3:0
 
4.10.
2019
Qiu L. - Robinot Q. 7013
2
1:3
 
4.10.
2019
Shetty S. - Rivera M. 7664
1
3:0
 
3.10.
2019
Echavarria A. - Tomaszuk T. 7658
1
3:1
 
3.10.
2019
Sitak A. - Shetty S. 7657
2
2:3
 
3.10.
2019
Sriram S. - Robinot Q. 7654
1
3:1
 
3.10.
2019
Qiu L. - Rivera M. 7652
1
3:0
 
3.10.
2019
Tomaszuk T. - Shetty S. 7651
2
0:3
 
3.10.
2019
Echavarria A. - Robinot Q. 7650
2
0:3
 
3.10.
2019
Sitak A. - Rivera M. 7644
2
1:3
 
3.10.
2019
Sriram S. - Qiu L. 7637
1
3:0
 
3.10.
2019
Tomaszuk T. - Martinko J. 7777
2
0:3
 
30.9.
2019
Robinot Q. - Qiu L. 7775
1
3:0
 
30.9.
2019
Grela P. - Sitak A. 7770
1
3:1
 
30.9.
2019
Bertrand I. - Folwarski J. 7769
1
3:2
 
30.9.
2019
Grela P. - Martinko J. 7768
2
1:3
 
30.9.
2019
Sitak A. - Qiu L. 7767
2
0:3
 
30.9.
2019
Tomaszuk T. - Bertrand I. 7766
2
0:3
 
30.9.
2019
Martinko J. - Qiu L. 7761
2
1:3
 
30.9.
2019
Sitak A. - Robinot Q. 7760
2
0:3
 
30.9.
2019
Tomaszuk T. - Folwarski J. 7759
2
0:3
 
30.9.
2019
Grela P. - Bertrand I. 7753
2
0:3
 
30.9.
2019
Sitak A. - Folwarski J. 7752
2
0:3
 
30.9.
2019
Martinko J. - Robinot Q. 7751
2
1:3
 
30.9.
2019
Bertrand I. - Qiu L. 7610
1
3:0
 
30.9.
2019
Grela P. - Tomaszuk T. 7437
2
1:3
 
30.9.
2019
Martinko J. - Sitak A. 7426
1
3:1
 
30.9.
2019
Bertrand I. - Robinot Q. 7191
2
1:3
 
30.9.
2019
Tomaszuk T. - Qiu L. 7187
2
1:3
 
30.9.
2019
Grela P. - Folwarski J. 7077
2
0:3
 
30.9.
2019
Brodd V. - Tomaszuk T. 8105
1
3:0
 
27.9.
2019
Kiss D. - Chtchetinine E. 8104
2
0:3
 
27.9.
2019
Cheaib D. - Kuzmin F. 8086
1
3:1
 
27.9.
2019
Kanamitsu K. - Hjort A. 8084
2
2:3
 
27.9.
2019
Brodd V. - Chtchetinine E. 8083
1
3:0
 
27.9.
2019
Kiss D. - Kuzmin F. 8032
2
1:3
 
27.9.
2019
Cheaib D. - Kanamitsu K. 7768
2
2:3
 
27.9.
2019
Tomaszuk T. - Hjort A. 7626
1
3:2
 
26.9.
2019
Brodd V. - Kuzmin F. 7625
1
3:1
 
26.9.
2019
Chtchetinine E. - Tomaszuk T. 7467
1
3:1
 
26.9.
2019
Kiss D. - Kanamitsu K. 7466
2
2:3
 
26.9.
2019
Cheaib D. - Hjort A. 7462
1
3:2
 
26.9.
2019
Kuzmin F. - Tomaszuk T. 7451
1
3:1
 
26.9.
2019
Brodd V. - Kanamitsu K. 7450
1
3:1
 
26.9.
2019
Chtchetinine E. - Hjort A. 7449
2
0:3
 
26.9.
2019
Kiss D. - Cheaib D. 7442
2
0:3
 
26.9.
2019
Kuzmin F. - Chtchetinine E. 7064
1
3:2
 
26.9.
2019
Kanamitsu K. - Tomaszuk T. 7630
1
3:2
 
25.9.
2019
Kiss D. - Hjort A. 7629
2
2:3
 
25.9.
2019
Brodd V. - Cheaib D. 7628
1
3:0
 
25.9.
2019
Kuzmin F. - Hjort A. 7627
1
3:0
 
25.9.
2019
Kanamitsu K. - Chtchetinine E. 7626
2
0:3
 
25.9.
2019
Cheaib D. - Tomaszuk T. 7625
1
3:1
 
25.9.
2019
Brodd V. - Kiss D. 7624
1
3:1
 
25.9.
2019
Kanamitsu K. - Kuzmin F. 7623
2
2:3
 
25.9.
2019
Cheaib D. - Chtchetinine E. 7622
1
3:0
 
25.9.
2019
Kiss D. - Tomaszuk T. 7621
1
3:0
 
25.9.
2019
Brodd V. - Hjort A. 7064
1
3:1
 
25.9.
2019
Bluhm F. - Gonzalez E. 7474
2
1:3
 
24.9.
2019
Kleprlik J. - Happek S. 7473
1
3:0
 
24.9.
2019
Cheaib D. - Brodd V. 7472
2
1:3
 
24.9.
2019
Happek S. - David P. 7471
2
0:3
 
24.9.
2019
Bluhm F. - Rossi C. 7470
2
0:3
 
24.9.
2019
Brodd V. - David P. 7469
2
1:3
 
24.9.
2019
Kleprlik J. - Gonzalez E. 7468
1
3:2
 
24.9.
2019
Bluhm F. - Brodd V. 7201
2
0:3
 
23.9.
2019
Gonzalez E. - Happek S. 7200
2
2:3
 
23.9.
2019
Kleprlik J. - Rossi C. 7123
1
3:1
 
23.9.
2019
Cheaib D. - David P. 7105
1
3:2
 
23.9.
2019
Kleprlik J. - Brodd V. 7092
2
1:3
 
23.9.
2019
Rossi C. - Happek S. 7082
1
3:2
 
23.9.
2019
Gonzalez E. - David P. 7075
2
1:3
 
23.9.
2019
Bluhm F. - Cheaib D. 7073
2
0:3
 
23.9.
2019
Brodd V. - Happek S. 7072
1
3:0
 
23.9.
2019
Rossi C. - Gonzalez E. 7071
1
3:1
 
23.9.
2019
Bluhm F. - David P. 7067
2
1:3
 
23.9.
2019
Kleprlik J. - Cheaib D. 7066
2
1:3
 
23.9.
2019
Rossi C. - David P. 7065
2
1:3
 
23.9.
2019
Brodd V. - Gonzalez E. 7064
1
3:0
 
23.9.
2019
Cheaib D. - Happek S. 7063
1
3:0
 
23.9.
2019
Kleprlik J. - Bluhm F. 7061
1
3:1
 
23.9.
2019
Brodd V. - Rossi C. 7057
2
0:3
 
23.9.
2019
Cheaib D. - Gonzalez E. 7056
1
3:0
 
23.9.
2019
Bluhm F. - Happek S. 7015
1
3:2
 
23.9.
2019
Kleprlik J. - David P. 7004
2
0:3
 
23.9.
2019
Happek S. - Benito J. 7085
1
3:1
 
20.9.
2019
Eriksson A. - Chtchetinine E. 7082
1
3:1
 
20.9.
2019
Rivera M. - Bluhm F. 7008
2
1:3
 
20.9.
2019
Gonzalez E. - Chtchetinine E. 7005
2
0:3
 
20.9.
2019
Eriksson A. - Rivera M. 7003
1
3:0
 
20.9.
2019
Benito J. - Bluhm F. 7288
1
3:2
 
19.9.
2019
Ranefur E. - Benito J. 7286 nie grano
brak
Zwrot
 
19.9.
2019
Happek S. - Chtchetinine E. 7287 13:10
2
0:3
 
19.9.
2019
Gonzalez E. - Rivera M. 7285
2
1:3
 
19.9.
2019
Eriksson A. - Bluhm F. 7253
1
3:2
 
19.9.
2019
Chtchetinine E. - Benito J. 7250
1
3:1
 
19.9.
2019
Happek S. - Rivera M. 7249
1
3:2
 
19.9.
2019
Ranefur E. - Bluhm F. 7248
2
1:3
 
19.9.
2019
Gonzalez E. - Eriksson A. 7099
2
1:3
 
19.9.
2019
Chtchetinine E. - Ranefur E. 7098
1
3:0
 
19.9.
2019
Rivera M. - Benito J. 7253
1
3:2
 
18.9.
2019
Gonzalez E. - Bluhm F. 7250
2
0:3
 
18.9.
2019
Happek S. - Eriksson A. 7249
2
1:3
 
18.9.
2019
Chtchetinine E. - Bluhm F. 7248
1
3:2
 
18.9.
2019
Rivera M. - Ranefur E. 7247
1
3:1
 
18.9.
2019
Eriksson A. - Benito J. 7246
1
3:1
 
18.9.
2019
Happek S. - Gonzalez E. 7245
1
3:1
 
18.9.
2019
Rivera M. - Chtchetinine E. 7244
2
0:3
 
18.9.
2019
Eriksson A. - Ranefur E. 7243
2
1:3
 
18.9.
2019
Gonzalez E. - Benito J. 7242
2
0:3
 
18.9.
2019
Happek S. - Bluhm F. 7241
2
0:3
 
18.9.
2019
Kosowski J. - Bobocica M. 7178
2
0:3
 
17.9.
2019
Ranefur E. - David P. 7177
1
3:2
 
17.9.
2019
Kovacs S. - Shu Dean 7176
1
3:2
 
17.9.
2019
David P. - Eriksson A. 7175
2
0:3
 
17.9.
2019
Kosowski J. - Huzjak J. 7174
1
3:1
 
17.9.
2019
Shu Dean - Eriksson A. 7173
2
0:3
 
17.9.
2019
Ranefur E. - Bobocica M. 7024
2
1:3
 
17.9.
2019
Kovacs S. - Huzjak J. 7023
1
3:1
 
17.9.
2019
Kosowski J. - Shu Dean 7027
1
3:0
 
16.9.
2019
Bobocica M. - David P. 7026
1
3:2
 
16.9.
2019
Ranefur E. - Huzjak J. 7025
1
3:2
 
16.9.
2019
Kovacs S. - Eriksson A. 7024
2
0:3
 
16.9.
2019
Ranefur E. - Shu Dean 7023
1
3:1
 
16.9.
2019
Huzjak J. - David P. 7022
2
1:3
 
16.9.
2019
Bobocica M. - Eriksson A. 7021
1
3:1
 
16.9.
2019
Kosowski J. - Kovacs S. 7020
1
3:0
 
16.9.
2019
Shu Dean - David P. 7018
2
1:3
 
16.9.
2019
Huzjak J. - Bobocica M. 7016
1
3:0
 
16.9.
2019
Kosowski J. - Eriksson A. 7015
2
1:3
 
16.9.
2019
Ranefur E. - Kovacs S. 7014
1
3:0
 
16.9.
2019
Huzjak J. - Eriksson A. 7011
2
1:3
 
16.9.
2019
Shu Dean - Bobocica M. 7008
2
1:3
 
16.9.
2019
Kovacs S. - David P. 7005
2
0:3
 
16.9.
2019
Ranefur E. - Kosowski J. 7004
1
3:2
 
16.9.
2019
Shu Dean - Huzjak J. 7003
2
2:3
 
16.9.
2019
Kovacs S. - Bobocica M. 7002
2
0:3
 
16.9.
2019
Kosowski J. - David P. 7001
1
3:1
 
16.9.
2019
Ranefur E. - Eriksson A. 7000
1
3:0
 
16.9.
2019
Shu Dean - Putuntica A. 7226
2
0:3
 
13.9.
2019
Nordberg H. - Benito J. 7225
1
3:1
 
13.9.
2019
Huzjak J. - Chtchetinine E. 7224
1
3:0
 
13.9.
2019
Baggaley A. - Jean G. 7223
2
1:3
 
13.9.
2019
Shu Dean - Benito J. 7222
2
2:3
 
13.9.
2019
Nordberg H. - Chtchetinine E. 7221
1
3:0
 
13.9.
2019
Huzjak J. - Baggaley A. 7220
2
1:3
 
13.9.
2019
Putuntica A. - Gregoire J. 7295
2
2:3
 
12.9.
2019
Shu Dean - Chtchetinine E. 7289
2
0:3
 
12.9.
2019
Benito J. - Putuntica A. 7154
2
1:3
 
12.9.
2019
Nordberg H. - Baggaley A. 7152
1
3:2
 
12.9.
2019
Huzjak J. - Gregoire J. 7151
2
1:3
 
12.9.
2019
Chtchetinine E. - Putuntica A. 7146
2
2:3
 
12.9.
2019
Shu Dean - Baggaley A. 7101
2
0:3
 
12.9.
2019
Benito J. - Gregoire J. 7084
2
0:3
 
12.9.
2019
Nordberg H. - Huzjak J. 7062
1
3:0
 
12.9.
2019
Chtchetinine E. - Benito J. 7003
1
3:1
 
12.9.
2019
Baggaley A. - Putuntica A. 7298
1
3:0
 
11.9.
2019
Nordberg H. - Jean G. 7297
1
3:2
 
11.9.
2019
Shu Dean - Huzjak J. 7296
2
1:3
 
11.9.
2019
Chtchetinine E. - Jean G. 7110
2
1:3
 
11.9.
2019
Baggaley A. - Benito J. 7109
1
3:2
 
11.9.
2019
Huzjak J. - Putuntica A. 7108
2
0:3
 
11.9.
2019
Shu Dean - Nordberg H. 7107
2
0:3
 
11.9.
2019
Baggaley A. - Chtchetinine E. 7097
1
3:2
 
11.9.
2019
Huzjak J. - Benito J. 7091
1
3:1
 
11.9.
2019
Nordberg H. - Putuntica A. 7076
2
2:3
 
11.9.
2019
Shu Dean - Jean G. 7068
2
1:3
 
11.9.
2019
Baggaley A. - Bluhm F. 7106
1
3:1
 
10.9.
2019
Putuntica A. - Sanchi F. 7105
2
0:3
 
10.9.
2019
Schwarzer D. - Rossi C. 7103
2
1:3
 
10.9.
2019
Sanchi F. - Gonzalez E. 7102
1
3:0
 
10.9.
2019
Baggaley A. - Nordberg H. 7101
2
0:3
 
10.9.
2019
Rossi C. - Gonzalez E. 7100
1
3:1
 
10.9.
2019
Putuntica A. - Bluhm F. 7099
2
2:3
 
10.9.
2019
Baggaley A. - Rossi C. 7033
1
3:0
 
9.9.
2019
Bluhm F. - Sanchi F. 7031
1
3:0
 
9.9.
2019
Putuntica A. - Nordberg H. 7028
2
1:3
 
9.9.
2019
Schwarzer D. - Gonzalez E. 7026
2
2:3
 
9.9.
2019
Putuntica A. - Rossi C. 7015
1
3:1
 
9.9.
2019
Nordberg H. - Sanchi F. 7014
2
2:3
 
9.9.
2019
Bluhm F. - Gonzalez E. 7008
1
3:1
 
9.9.
2019
Baggaley A. - Schwarzer D. 7006
1
3:1
 
9.9.
2019
Rossi C. - Sanchi F. 7005
2
2:3
 
9.9.
2019
Nordberg H. - Bluhm F. 7003
1
3:1
 
9.9.
2019
Baggaley A. - Gonzalez E. 7001
1
3:0
 
9.9.
2019
Putuntica A. - Schwarzer D. 7000
1
3:2
 
9.9.
2019
Kosowski J. - Rossi C. 7491
1
3:0
 
30.8.
2019
Bertrand I. - Gavlas A. 7483
1
3:1
 
30.8.
2019
Kriston D. - Sriram S. 7482
2
1:3
 
30.8.
2019
Benito J. - Grela P. 7479
1
3:1
 
30.8.
2019
Kosowski J. - Gavlas A. 7478
1
3:2
 
30.8.
2019
Bertrand I. - Sriram S. 7477
1
3:1
 
30.8.
2019
Kriston D. - Benito J. 7476
2
1:3
 
30.8.
2019
Rossi C. - Grela P. 7496
1
3:0
 
29.8.
2019
Kosowski J. - Sriram S. 7495
2
0:3
 
29.8.
2019
Gavlas A. - Rossi C. 7494
1
3:1
 
29.8.
2019
Bertrand I. - Benito J. 7493
1
3:0
 
29.8.
2019
Kriston D. - Grela P. 7492
1
3:0
 
29.8.
2019
Sriram S. - Rossi C. 7491
1
3:1
 
29.8.
2019
Kosowski J. - Benito J. 7490
1
3:0
 
29.8.
2019
Gavlas A. - Grela P. 7393
1
3:1
 
29.8.
2019
Bertrand I. - Kriston D. 7392
1
3:2
 
29.8.
2019
Sriram S. - Gavlas A. 7391
1
3:1
 
29.8.
2019
Benito J. - Rossi C. 7393
1
3:1
 
28.8.
2019
Bertrand I. - Grela P. 7392
1
3:0
 
28.8.
2019
Kosowski J. - Kriston D. 7391
1
3:2
 
28.8.
2019
Sriram S. - Grela P. 7390
1
3:1
 
28.8.
2019
Benito J. - Gavlas A. 7389
2
2:3
 
28.8.
2019
Kriston D. - Rossi C. 7388
1
3:0
 
28.8.
2019
Kosowski J. - Bertrand I. 7387
1
3:2
 
28.8.
2019
Sitak A. - Gavlas A. 7184
2
1:3
 
27.8.
2019
Kosowski J. - Kriston D. 7166
1
3:1
 
27.8.
2019
Lorentz R. - Vostes Y. 7139
2
0:3
 
27.8.
2019
Kriston D. - Grela P. 7138
1
3:0
 
27.8.
2019
Sitak A. - Kanamitsu K. 7137
1
3:0
 
27.8.
2019
Vostes Y. - Grela P. 7136
1
3:0
 
27.8.
2019
Kosowski J. - Gavlas A. 7135
1
3:2
 
27.8.
2019
Lorentz R. - Kanamitsu K. 7134
2
2:3
 
27.8.
2019
Sitak A. - Vostes Y. 7315
2
0:3
 
26.8.
2019
Gavlas A. - Kriston D. 7314
1
3:2
 
26.8.
2019
Kosowski J. - Kanamitsu K. 7310
1
3:2
 
26.8.
2019
Lorentz R. - Grela P. 7309
1
3:1
 
26.8.
2019
Kosowski J. - Vostes Y. 7308
2
1:3
 
26.8.
2019
Kanamitsu K. - Kriston D. 7307
1
3:0
 
26.8.
2019
Gavlas A. - Grela P. 7306
1
3:0
 
26.8.
2019
Sitak A. - Lorentz R. 7305
2
0:3
 
26.8.
2019
Vostes Y. - Kriston D. 7304
1
3:2
 
26.8.
2019
Kanamitsu K. - Gavlas A. 7303
1
3:1
 
26.8.
2019
Sitak A. - Grela P. 7302
1
3:0
 
26.8.
2019
Kosowski J. - Lorentz R. 7298
1
3:1
 
26.8.
2019
Kanamitsu K. - Grela P. 7297
1
3:0
 
26.8.
2019
Vostes Y. - Gavlas A. 7296
2
1:3
 
26.8.
2019
Lorentz R. - Kriston D. 7295
2
1:3
 
26.8.
2019
David P. - Rakov V. 7304
1
3:1
 
20.8.
2019
Vrablik J. - Chtchetinine E. 7303
1
3:1
 
20.8.
2019
Sitak A. - Muhlbach C. 7302
1
3:2
 
20.8.
2019
Chtchetinine E. - Beneš M. 7298
1
3:1
 
20.8.
2019
David P. - Brodd V. 7296
2
1:3
 
20.8.
2019
Muhlbach C. - Beneš M. 7243
2
2:3
 
20.8.
2019
Vrablik J. - Rakov V. 7242
1
3:0
 
20.8.
2019
Sitak A. - Brodd V. 7241
2
0:3
 
20.8.
2019
David P. - Muhlbach C. 7337
1
3:1
 
19.8.
2019
Rakov V. - Chtchetinine E. 7334
1
3:2
 
19.8.
2019
Vrablik J. - Brodd V. 7333
1
3:1
 
19.8.
2019
Sitak A. - Beneš M. 7332
2
0:3
 
19.8.
2019
Vrablik J. - Muhlbach C. 7331
2
1:3
 
19.8.
2019
Brodd V. - Chtchetinine E. 7330
2
2:3
 
19.8.
2019
Rakov V. - Beneš M. 7329
2
1:3
 
19.8.
2019
David P. - Sitak A. 7328
1
3:0
 
19.8.
2019
Muhlbach C. - Chtchetinine E. 7327
2
1:3
 
19.8.
2019
Brodd V. - Rakov V. 7326
1
3:2
 
19.8.
2019
Vrablik J. - Sitak A. 7325
1
3:1
 
19.8.
2019
Brodd V. - Beneš M. 7324
1
3:0
 
19.8.
2019
Muhlbach C. - Rakov V. 7323
1
3:0
 
19.8.
2019
Sitak A. - Chtchetinine E. 7320
2
0:3
 
19.8.
2019
Vrablik J. - David P. 7316
2
0:3
 
19.8.
2019
Muhlbach C. - Brodd V. 7315
2
1:3
 
19.8.
2019
Sitak A. - Rakov V. 7314
1
3:1
 
19.8.
2019
David P. - Chtchetinine E. 7306
1
3:2
 
19.8.
2019
Angles E. - Gorak D. 7303
2
2:3
 
9.8.
2019
Ollivier B. - Karakasevic A. 7069 11:10
2
0:3
 
9.8.
2019
Huzjak J. - Cheaib D. 7066 10:30
2
0:3
 
9.8.
2019
Angles E. - Karakasevic A. 7065
1
3:2
 
9.8.
2019
Ollivier B. - Cheaib D. 7064
2
1:3
 
9.8.
2019
Huzjak J. - Chtchetinine E. 7063
2
0:3
 
9.8.
2019
Gorak D. - Ruiz R. 7408 nie grano
brak
Zwrot
 
8.8.
2019
Angles E. - Cheaib D. 7407
1
3:2
 
8.8.
2019
Karakasevic A. - Gorak D. 7406
1
3:1
 
8.8.
2019
Ollivier B. - Chtchetinine E. 7405
2
0:3
 
8.8.
2019
Huzjak J. - Ruiz R. 7402
1
3:1
 
8.8.
2019
Cheaib D. - Gorak D. 7365
2
1:3
 
8.8.
2019
Angles E. - Chtchetinine E. 7325
1
3:2
 
8.8.
2019
Karakasevic A. - Ruiz R. 7291
1
3:0
 
8.8.
2019
Ollivier B. - Huzjak J. 7290
1
3:0
 
8.8.
2019
Cheaib D. - Karakasevic A. 7022
1
3:1
 
8.8.
2019
Chtchetinine E. - Gorak D. 7306
2
2:3
 
7.8.
2019
Ollivier B. - Ruiz R. 7305
1
3:2
 
7.8.
2019
Angles E. - Huzjak J. 7304
1
3:0
 
7.8.
2019
Cheaib D. - Ruiz R. 7303
2
0:3
 
7.8.
2019
Chtchetinine E. - Karakasevic A. 7069
2
1:3
 
7.8.
2019
Huzjak J. - Gorak D. 7065
2
0:3
 
7.8.
2019
Angles E. - Ollivier B. 7064
1
3:1
 
7.8.
2019
Chtchetinine E. - Cheaib D. 7049
2
0:3
 
7.8.
2019
Huzjak J. - Karakasevic A. 7031
2
1:3
 
7.8.
2019
Ollivier B. - Gorak D. 7021
2
0:3
 
7.8.
2019
Angles E. - Ruiz R. 7016
1
3:2
 
7.8.
2019
Mohr J. - Karakasevic A. 7329
2
2:3
 
6.8.
2019
Ruiz R. - Schabacker J. 7328
2
0:3
 
6.8.
2019
Cheaib D. - Gorak D. 7327
1
3:2
 
6.8.
2019
Schabacker J. - Ollivier B. 7069
2
1:3
 
6.8.
2019
Mohr J. - Hořejší M. 7066
2
1:3
 
6.8.
2019
Gorak D. - Ollivier B. 7024
1
3:1
 
6.8.
2019
Ruiz R. - Karakasevic A. 7021
2
2:3
 
6.8.
2019
Cheaib D. - Hořejší M. 7011
2
2:3
 
6.8.
2019
Mohr J. - Gorak D. 7034
2
0:3
 
5.8.
2019
Karakasevic A. - Schabacker J. 7033
1
3:1
 
5.8.
2019
Ruiz R. - Hořejší M. 7031
2
2:3
 
5.8.
2019
Cheaib D. - Ollivier B. 7029
1
3:1
 
5.8.
2019
Ruiz R. - Gorak D. 7025
1
3:0
 
5.8.
2019
Hořejší M. - Schabacker J. 7024
1
3:0
 
5.8.
2019
Karakasevic A. - Ollivier B. 7021
2
2:3
 
5.8.
2019
Mohr J. - Cheaib D. 7020
2
0:3
 
5.8.
2019
Gorak D. - Schabacker J. 7018
1
3:0
 
5.8.
2019
Hořejší M. - Karakasevic A. 7016
2
0:3
 
5.8.
2019
Mohr J. - Ollivier B. 7015
2
0:3
 
5.8.
2019
Ruiz R. - Cheaib D. 7014
1
3:0
 
5.8.
2019
Hořejší M. - Ollivier B. 7012
1
3:2
 
5.8.
2019
Gorak D. - Karakasevic A. 7011
2
0:3
 
5.8.
2019
Cheaib D. - Schabacker J. 7010
2
2:3
 
5.8.
2019
Ruiz R. - Mohr J. 7009
1
3:0
 
5.8.
2019
Gorak D. - Hořejší M. 7008
2
2:3
 
5.8.
2019
Cheaib D. - Karakasevic A. 7007
2
0:3
 
5.8.
2019
Mohr J. - Schabacker J. 7006
2
1:3
 
5.8.
2019
Ruiz R. - Ollivier B. 7005
2
0:3
 
5.8.
2019
Wenger N. - Tomaszuk T. 7637
2
0:3
 
2.8.
2019
Kosowski J. - Vrablik J. 7636
2
1:3
 
2.8.
2019
Hořejší M. - Huzjak J. 7635
1
3:0
 
2.8.
2019
Baggaley A. - Pellny T. 7634
1
3:0
 
2.8.
2019
Wenger N. - Vrablik J. 7633
2
1:3
 
2.8.
2019
Kosowski J. - Huzjak J. 7443
1
3:0
 
2.8.
2019
Hořejší M. - Baggaley A. 7422
1
3:1
 
2.8.
2019
Tomaszuk T. - Pellny T. 7323
1
3:2
 
1.8.
2019
Wenger N. - Huzjak J. 7320
2
0:3
 
1.8.
2019
Vrablik J. - Tomaszuk T. 7317
1
3:0
 
1.8.
2019
Kosowski J. - Baggaley A. 7316
2
2:3
 
1.8.
2019
Hořejší M. - Pellny T. 7312
1
3:0
 
1.8.
2019
Huzjak J. - Tomaszuk T. 7311
1
3:0
 
1.8.
2019
Wenger N. - Baggaley A. 7310
2
0:3
 
1.8.
2019
Vrablik J. - Pellny T. 7309
1
3:1
 
1.8.
2019
Kosowski J. - Hořejší M. 7305
2
1:3
 
1.8.
2019
Huzjak J. - Vrablik J. 7302
2
0:3
 
1.8.
2019
Baggaley A. - Tomaszuk T. 7372
1
3:0
 
31.7.
2019
Kosowski J. - Pellny T. 7371
1
3:0
 
31.7.
2019
Wenger N. - Hořejší M. 7364
2
0:3
 
31.7.
2019
Huzjak J. - Pellny T. 7351
2
2:3
 
31.7.
2019
Baggaley A. - Vrablik J. 7346
2
1:3
 
31.7.
2019
Hořejší M. - Tomaszuk T. 7343
1
3:0
 
31.7.
2019
Wenger N. - Kosowski J. 7324
2
0:3
 
31.7.
2019
Baggaley A. - Huzjak J. 7323
1
3:2
 
31.7.
2019
Hořejší M. - Vrablik J. 7032
2
0:3
 
31.7.
2019
Kosowski J. - Tomaszuk T. 7030
1
3:1
 
31.7.
2019
Wenger N. - Pellny T. 7027
2
0:3
 
31.7.
2019
David P. - Kosowski J. 7034
1
3:2
 
30.7.
2019
Vrablik J. - Lorentz R. 7033
1
3:0
 
30.7.
2019
Tomaszuk T. - Muhlbach C. 7032
2
0:3
 
30.7.
2019
Lorentz R. - Hořejší M. 7030
2
1:3
 
30.7.
2019
David P. - Chtchetinine E. 7027
1
3:0
 
30.7.
2019
Muhlbach C. - Hořejší M. 7026
2
1:3
 
30.7.
2019
Vrablik J. - Kosowski J. 7025
1
3:1
 
30.7.
2019
Tomaszuk T. - Chtchetinine E. 7023
1
3:0
 
30.7.
2019
David P. - Muhlbach C. 7035
2
1:3
 
29.7.
2019
Kosowski J. - Lorentz R. 7034
1
3:0
 
29.7.
2019
Vrablik J. - Chtchetinine E. 7033
1
3:1
 
29.7.
2019
Tomaszuk T. - Hořejší M. 7032
2
0:3
 
29.7.
2019
Vrablik J. - Muhlbach C. 7030
1
3:1
 
29.7.
2019
Chtchetinine E. - Lorentz R. 7027
1
3:1
 
29.7.
2019
Kosowski J. - Hořejší M. 7026
2
0:3
 
29.7.
2019
David P. - Tomaszuk T. 7025
1
3:2
 
29.7.
2019
Muhlbach C. - Lorentz R. 7023
2
1:3
 
29.7.
2019
Chtchetinine E. - Kosowski J. 7015
2
0:3
 
29.7.
2019
David P. - Hořejší M. 7014
2
2:3
 
29.7.
2019
Vrablik J. - Tomaszuk T. 7012
1
3:0
 
29.7.
2019
Chtchetinine E. - Hořejší M. 7011
2
0:3
 
29.7.
2019
Muhlbach C. - Kosowski J. 7010
2
0:3
 
29.7.
2019
Tomaszuk T. - Lorentz R. 7009
2
2:3
 
29.7.
2019
Vrablik J. - David P. 7008
1
3:1
 
29.7.
2019
Muhlbach C. - Chtchetinine E. 7006
2
0:3
 
29.7.
2019
Tomaszuk T. - Kosowski J. 7005
2
2:3
 
29.7.
2019
David P. - Lorentz R. 7001
2
1:3
 
29.7.
2019
Vrablik J. - Hořejší M. 7000
2
0:3
 
29.7.
2019
Tomaszuk T. - Ollivier B. 7034
2
1:3
 
26.7.
2019
Bluhm F. - Hořejší M. 7023
2
2:3
 
26.7.
2019
Kopanyi T. - Soderlund H. 7022
2
1:3
 
26.7.
2019
Chtchetinine E. - Wenger N. 7021
1
3:0
 
26.7.
2019
Tomaszuk T. - Hořejší M. 7020
2
0:3
 
26.7.
2019
Bluhm F. - Soderlund H. 7012
1
3:1
 
26.7.
2019
Kopanyi T. - Chtchetinine E. 7003
2
0:3
 
26.7.
2019
Ollivier B. - Wenger N. 7653
1
3:0
 
25.7.
2019
Tomaszuk T. - Soderlund H. 7651
1
3:1
 
25.7.
2019
Hořejší M. - Ollivier B. 7650
1
3:0
 
25.7.
2019
Bluhm F. - Chtchetinine E. 7649
2
1:3
 
25.7.
2019
Kopanyi T. - Wenger N. 7648
2
1:3
 
25.7.
2019
Soderlund H. - Ollivier B. 7628
2
0:3
 
25.7.
2019
Tomaszuk T. - Chtchetinine E. 7627
2
0:3
 
25.7.
2019
Hořejší M. - Wenger N. 7626
1
3:0
 
25.7.
2019
Bluhm F. - Kopanyi T. 7625
1
3:1
 
25.7.
2019
Soderlund H. - Hořejší M. 7624
2
0:3
 
25.7.
2019
Chtchetinine E. - Ollivier B. 7064
1
3:0
 
24.7.
2019
Bluhm F. - Wenger N. 7063
1
3:0
 
24.7.
2019
Tomaszuk T. - Kopanyi T. 7062
2
1:3
 
24.7.
2019
Soderlund H. - Wenger N. 7060
1
3:0
 
24.7.
2019
Chtchetinine E. - Hořejší M. 7059
2
1:3
 
24.7.
2019
Kopanyi T. - Ollivier B. 7053
2
0:3
 
24.7.
2019
Tomaszuk T. - Bluhm F. 7046
2
0:3
 
24.7.
2019
Chtchetinine E. - Soderlund H. 7045
1
3:0
 
24.7.
2019
Kopanyi T. - Hořejší M. 7044
2
0:3
 
24.7.
2019
Bluhm F. - Ollivier B. 7043
1
3:0
 
24.7.
2019
Tomaszuk T. - Wenger N. 7035
2
2:3
 
24.7.
2019
Hořejší M. - Soderlund H. 7035 final
1
3:0
 
23.7.
2019
Soderlund H. - Bluhm F. 7034 PF
1
3:1
 
23.7.
2019
Kopanyi T. - Bluhm F. 7035
2
1:3
 
23.7.
2019
Hořejší M. - Tomaszuk T. 7034
1
3:0
 
23.7.
2019
Qiu L. - Soderlund H. 7033
1
3:1
 
23.7.
2019
Tomaszuk T. - Vrablik J. 7032
2
0:3
 
23.7.
2019
Kopanyi T. - Ollivier B. 7030
2
1:3
 
23.7.
2019
Soderlund H. - Vrablik J. 7027
2
2:3
 
23.7.
2019
Hořejší M. - Bluhm F. 7026
1
3:2
 
23.7.
2019
Qiu L. - Ollivier B. 7025
2
1:3
 
23.7.
2019
Kompanyi T. - Soderlund H. 7043
2
1:3
 
22.7.
2019
Bluhm F. - Tomaszuk T. 7042
1
3:2
 
22.7.
2019
Hořejší M. - Ollivier B. 7041
2
1:3
 
22.7.
2019
Qiu L. - Vrablik J. 7040
2
1:3
 
22.7.
2019
Hořejší M. - Soderlund H. 7039
2
0:3
 
22.7.
2019
Ollivier B. - Tomaszuk T. 7036
1
3:0
 
22.7.
2019
Bluhm F. - Vrablik J. 7035
2
0:3
 
22.7.
2019
Kompanyi T. - Qiu L. 7034
2
0:3
 
22.7.
2019
Soderlund H. - Tomaszuk T. 7033
1
3:0
 
22.7.
2019
Ollivier B. - Bluhm F. 7032
2
0:3
 
22.7.
2019
Kompanyi T. - Vrablik J. 7030
2
0:3
 
22.7.
2019
Hořejší M. - Qiu L. 7027
1
3:0
 
22.7.
2019
Ollivier B. - Vrablik J. 7026
2
1:3
 
22.7.
2019
Soderlund H. - Bluhm F. 7025
2
2:3
 
22.7.
2019
Qiu L. - Tomaszuk T. 7023
1
3:2
 
22.7.
2019
Hořejší M. - Kompanyi T. 7022
1
3:0
 
22.7.
2019
Soderlund H. - Ollivier B. 7021
1
3:1
 
22.7.
2019
Qiu L. - Bluhm F. 7020
2
1:3
 
22.7.
2019
Kompanyi T. - Tomaszuk T. 7012
1
3:1
 
22.7.
2019
Hořejší M. - Vrablik J. 7003
2
2:3
 
22.7.
2019
Henninger M. - Kosowski J. 7235
2
0:3
 
19.7.
2019
Vostes Y. - Chtchetinine E. 7183
1
3:1
 
19.7.
2019
Vrablik J. - Runjic F. 7182
1
3:1
 
19.7.
2019
Kuzmin F. - Qiu L. 7027 10:15
2
2:3
 
19.7.
2019
Henninger M. - Chtchetinine E. 7026
2
0:3
 
19.7.
2019
Vostes Y. - Runjic F. 7025
1
3:1
 
19.7.
2019
Vrablik J. - Kuzmin F. 7023
1
3:1
 
19.7.
2019
Kosowski J. - Qiu L. 7614
1
3:1
 
18.7.
2019
Henninger M. - Runjic F. 7612
2
0:3
 
18.7.
2019
Chtchetinine E. - Kosowski J. 7610
2
0:3
 
18.7.
2019
Vostes Y. - Kuzmin F. 7608
2
2:3
 
18.7.
2019
Vrablik J. - Qiu L. 7607
1
3:1
 
18.7.
2019
Runjic F. - Kosowski J. 7606
2
0:3
 
18.7.
2019
Henninger M. - Kuzmin F. 7605
2
0:3
 
18.7.
2019
Chtchetinine E. - Qiu L. 7604
1
3:0
 
18.7.
2019
Vostes Y. - Vrablik J. 7603
2
2:3
 
18.7.
2019
Runjic F. - Chtchetinine E. 7602
2
0:3
 
18.7.
2019
Kuzmin F. - Kosowski J. 7401
2
1:3
 
17.7.
2019
Vostes Y. - Qiu L. 7400
2
1:3
 
17.7.
2019
Henninger M. - Vrablik J. 7399
2
0:3
 
17.7.
2019
Runjic F. - Qiu L. 7396
2
0:3
 
17.7.
2019
Kuzmin F. - Chtchetinine E. 7219
1
3:0
 
17.7.
2019
Vrablik J. - Kosowski J. 7203
1
3:1
 
17.7.
2019
Henninger M. - Vostes Y. 7200
2
0:3
 
17.7.
2019
Kuzmin F. - Runjic F. 7183
1
3:1
 
17.7.
2019
Vrablik J. - Chtchetinine E. 7182
1
3:1
 
17.7.
2019
Vostes Y. - Kosowski J. 7181
1
3:0
 
17.7.
2019
Henninger M. - Qiu L. 7180
2
1:3
 
17.7.
2019
Wenger N. - Vostes Y. 7179
2
1:3
 
16.7.
2019
Runjic F. - Happek S. 7132 12:50
1
3:1
 
16.7.
2019
Kosowski J. - Hořejší M. 7107
1
3:1
 
16.7.
2019
Happek S. - Bobocica M. 7103
2
0:3
 
16.7.
2019
Wenger N. - Kuzmin F. 7078
2
0:3
 
16.7.
2019
Hořejší M. - Bobocica M. 7077
2
0:3
 
16.7.
2019
Runjic F. - Vostes Y. 7034
2
1:3
 
16.7.
2019
Kosowski J. - Kuzmin F. 7033
1
3:2
 
16.7.
2019
Wenger N. - Hořejší M. 7268
2
0:3
 
15.7.
2019
Vostes Y. - Happek S. 7267
1
3:0
 
15.7.
2019
Runjic F. - Kuzmin F. 7266
2
1:3
 
15.7.
2019