Koszykówka

awans

zakład (najczęściej w pucharach, turniejach) na to która drużyna awansuje do dalszej fazy pucharu czy turnieju.

1 - oznacza awans drużyny wymienionej w ofercie zakładów na pierwszym miejscu
2 - oznacza awans drużyny wymienionej w ofercie zakładów na drugim miejscu

handicap

zakład, w którym przed rozpoczęciem spotkania dopisujemy dodatkowo określoną ilość punktów do podanego zespołu.

1 - oznacza wygraną zespołu wymienionego w ofercie zakładów na pierwszym miejscu uwzględniając dopisany handicap
2 - oznacza wygraną zespołu wymienionego w ofercie zakładów na drugim miejscu uwzględniając dopisany handicap

handicap (razem z dogrywkami)

- w zakładzie tym bierze się pod uwagę wynik osiągnięty w regulaminowym czasie gry oraz w ewentualnych dogrywkach

ilość punktów

zakład na ilość punktów zdobytych przez obie drużyny w spotkaniu, w koszykówce granica ta określana jest osobno dla każdego spotkania, np: 158

- oznacza liczbę punktów poniżej wyznaczonej granicy 158: 60:71, 75:75
= oznacza liczbę punktów dokładnie taką samą jak wyznaczona granica 158: 70:88, 79:79
+ oznacza liczbę punktów powyżej wyznaczonej granicy 158: 72:90, 80:80

ilość punktów (razem z dogrywkami)

zakład na ilość punktów zdobytych przez obie drużyny w spotkaniu uwzględniając punkty zdobyte w ewentualnych dogrywkach, w koszykówce granica ta określana jest osobno dla każdego spotkania, np: 158,5

- oznacza liczbę punktów poniżej wyznaczonej granicy 60:71, 75:75
+ oznacza liczbę punktów powyżej wyznaczonej granicy 72:90, 80:80
- w zakładzie tym bierze się pod uwagę ilość punktów zdobytych w regulaminowym czasie gry oraz w ewentualnych dogrywkach

ilość punktów (zawodnik)

zakład na ilość punktów zdobytych przez podanego zawodnika w spotkaniu, w koszykówce granica ta określana jest osobno dla każdego zawodnika, np: 17,5

- oznacza liczbę punktów poniżej wyznaczonej granicy 17,5: 15, 7, 10
+ oznacza liczbę punktów powyżej wyznaczonej granicy 17,5: 18, 20, 25
- jeżeli podany zawodnik nie wystąpi w spotkaniu zakład jest zwracany

ilość punktowa zawodnika (razem z dogrywkami)

zakład na ilość punktów zdobytych przez podanego zawodnika w spotkaniu i ewentualnych dogrywkach, w koszykówce granica ta określana jest osobno dla każdego zawodnika, np: 17,5

zakład na wynik spotkania

1 oznacza wygraną drużyny wymienionej w ofercie zakładów na pierwszym miejscu (w większości przypadków chodzi o drużynę gospodarzy) 104:79, 73:59, 92:80
0 oznacza remis 66:66, 75:75, 84:84
2 oznacza wygraną drużyny wymienionej w ofercie zakładów na drugim miejscu (w większości przypadków chodzi o drużynę gości) 63:81, 89:91, 54:75
10 dwójtyp, oznacza wygraną drużyny wymienionej w ofercie zakładów na pierwszym miejscu lub remis 104:79, 76:76, 99:91
02 dwójtyp, oznacza wygraną drużyny wymienionej w ofercie zakładów na drugim miejscu lub remis 89:89, 80:88, 75:77

podwójna szansa

zakład na wynik pierwszej połowy bądź całego spotkania

1-1 oznacza wygraną drużyny wymienionej na pierwszym miejscu w pierwszej połowie bądź w całym spotkaniu 33:30 w 1.poł. i 57:60 w całym spotkaniu, 27:30 w 1.poł. i 63:61 w całym spotkaniu
0-0 oznacza remis w pierwszej połowie bądź w całym spotkaniu 30:30 w 1.poł. i 60:57 w całym spotkaniu, 27:30 w 1.poł. i 57:57 w całym spotkaniu
2-2 oznacza wygraną drużyny wymienionej na drugim miejscu w pierwszej połowie bądź w całym spotkaniu 30:37 w 1.poł. i 55:55 w całym spotkaniu, 32:30 w 1.poł. i 58:60 w całym spotkaniu

zwycięstwo

zakład na zwycięstwo w spotkaniu, również po ewentualnych dogrywkach lub rzutach karnych.

1 oznacza zwycięstwo drużyny wymienionej w ofercie zakładów na pierwszym miejscu
2 oznacza zwycięstwo drużyny wymienionej w ofercie zakładów na drugim miejscu
- w zakładzie tym bierze się pod uwagę wynik końcowy spotkania, wliczając ewentualną dogrywkę

1. drużyna zdobędzie pkt

zakład na ilość punktów zdobytych w spotkaniu przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na pierwszym miejscu np: 67,5

- oznacza liczbę punktów poniżej wyznaczonej granicy 67,5 - 54:72, 66:75, 60:85
+ oznacza liczbę punktów powyżej wyznaczonej granicy 67,5 - 68:72, 75:75, 114:105
- w zakładzie tym bierze się pod uwagę ilość punktów w regulaminowym czasie gry

1.kwarta

zakład na wynik pierwszej kwarty spotkania

1 oznacza wygraną w pierwszej kwarcie spotkania drużyny wymienionej w ofercie zakładów na pierwszym miejscu 20:17, 22:18, 24:10
0 oznacza remis w pierwszej kwarcie spotkania 19:19, 15:15, 18:18
2 oznacza wygraną w pierwszej kwarcie spotkania drużyny wymienionej w ofercie zakładów na drugim miejscu 22:29, 16:22, 14:15
- jeżeli spotkanie zostanie przerwane po 1.kwarcie zakład pozostaje ważny

1.polowa

zakład na wynik pierwszej połowy spotkania.

1 oznacza wygraną w pierwszej połowie spotkania drużyny wymienionej w ofercie zakładów na pierwszym miejscu 43:40, 40:38, 55:31
0 oznacza remis w pierwszej połowie spotkania 41:41, 37:37, 48:48
2 oznacza wygraną w pierwszej połowie spotkania drużyny wymienionej w ofercie zakładów na drugim miejscu 39:43, 30:51, 45:47
10 dwójtyp, oznacza wygraną w pierwszej połowie spotkania drużyny wymienionej w ofercie zakładów na pierwszym miejscu lub na remis 44:39, 35:35, 55:31
02 dwójtyp, oznacza wygraną w pierwszej połowie spotkania drużyny wymienionej w ofercie zakładów na drugim miejscu lub na remis 38:40, 35:35, 30:57
- jeżeli spotkanie zostanie przerwane w 2.połowie zakład na 1.połowę pozostaje ważny

1.polowa/koniec

zakład na wynik pierwszej połowy i wynik końcowy spotkania.

1/1 oznacza zwycięstwo w pierwszej połowie oraz w całym spotkaniu drużyny wymienionej w ofercie zakładów na pierwszym miejscu 42:38 w 1.poł. i 93:90 w całym spotkaniu
1/0 oznacza zwycięstwo w pierwszej połowie drużny wymienionej w ofercie zakładów na pierwszym miejscu oraz remis w całym spotkaniu 42:38 w 1.poł. i 94:94 w całym spotkaniu
1/2 oznacza zwycięstwo w pierwszej połowie drużyny, która w ofercie jest podana na pierwszym miejscu, oraz zwycięstwo w całym spotkaniu drużyny, która w ofercie jest podana na drugim miejscu 42:38 w 1.poł. i 90:93 w całym spotkaniu
0/1 oznacza remis w pierwszej połowie oraz zwycięstwo w całym spotkaniu drużyny, która w ofercie jest podana na pierwszym miejscu 42:42 w 1.poł. i 93:90 w całym spotkaniu
0/0 oznacza remis w pierwszej połowie oraz remis w całym spotkaniu 42:42 w 1.poł. i 93:93 w całym spotkaniu
0/2 oznacza remis w pierwszej połowie oraz zwycięstwo w całym spotkaniu drużyny, która w ofercie jest podana na drugim miejscu 42:42 w 1.poł. i 90:93 w całym spotkaniu
2/1 oznacza zwycięstwo w pierwszej połowie drużyny, która w ofercie jest podana na drugim miejscu, oraz zwycięstwo w całym spotkaniu drużyny, która w ofercie jest podana na pierwszym miejscu 38:42 w 1.poł. i 93:30 w całym spotkaniu
2/0 oznacza zwycięstwo w pierwszej połowie drużyny, która w ofercie jest podana na drugim miejscu, oraz remis w całym spotkaniu 38:42 w 1.poł. i 93:93 w całym spotkaniu
2/2 oznacza zwycięstwo w pierwszej połowie oraz w całym spotkaniu drużyny, która w ofercie jest podana na drugim miejscu 38:42 w 1.poł. i 90:93 w całym spotkaniu

2. druzyna zdobedzie pkt

zakład na ilość punktów zdobytych w spotkaniu przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na drugim miejscu np: 67,5

- oznacza liczbę punktów poniżej wyznaczonej granicy 67,5 - 72:54, 75:66, 85:60