zakład na dokładny wynik setów spotkania

3:0 oznacza zakończenie spotkania wynikiem 3:0 3:0
3:1 oznacza zakończenie spotkania wynikiem 3:1 3:1
3:2 oznacza zakończenie spotkania wynikiem 3:2 3:2
2:3 oznacza zakończenie spotkania wynikiem 2:3 2:3
1:3 oznacza zakończenie spotkania wynikiem 1:3 1:3
0:3 oznacza zakończenie spotkania wynikiem 0:3 0:3

handicap punktowy

zakład, w którym przed rozpoczęciem spotkania dopisujemy dodatkowo określoną liczbę punktów do podanego zespołu, np: 8,5, 10,5 czy 2,5 punktów

1 - oznacza wygraną zespołu wymienionego w ofercie zakładów na pierwszym miejscu uwzględniając dopisany handicap
2 - oznacza wygraną zespołu wymienionego w ofercie zakładów na drugim miejscu uwzględniając dopisany handicap

handicap setowy

zakład, w którym przed rozpoczęciem spotkania dopisujemy dodatkowo określoną liczbę setów do podanego zespołu, w siatkówce dodaje się 1,5 lub 2,5 seta.

ilosc punktow

zakład na ilość punktów zdobytych przez obie drużyny w spotkaniu, w siatkówce granica ta określana jest osobno dla każdego spotkania, np: 175,5

- oznacza liczbę punktów poniżej wyznaczonej granicy 175,5 - 25:15, 25:16, 25:14
+ oznacza liczbę punktów powyżej wyznaczonej granicy 175,5 - 25:23, 22:25, 21:25, 25:20, 15:12

zakład na to czy łączna ilość punktów w spotkaniu będzie liczbą parzystą czy też liczbą nieparzystą

zakład na wynik spotkania.

1 oznacza wygraną drużyny wymienionej w ofercie zakładów na pierwszym miejscu (w większości przypadków chodzi o drużynę gospodarzy) 3:0, 3:1, 3:2
2 oznacza wygraną drużyny wymienionej w ofercie zakładów na drugim miejscu (w większości przypadków chodzi o drużynę gości) 0:3, 1:3, 2:3

1.druzyna zdobedzie pkt

zakład na ilość punktów zdobytych w spotkaniu przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na pierwszym miejscu np: 95,5

- oznacza liczbę punktów poniżej wyznaczonej granicy 95,5 - 25:20, 25:16, 25:21

1.set

zakład na wynik pierwszego seta spotkania

1 oznacza wygraną pierwszego seta przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na pierwszym miejscu 25:18, 25:13, 27:25
2 oznacza wygraną pierwszego seta przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na drugim miejscu 15:25, 13:25, 27:29
- jeżeli spotkanie zostanie przerwane po 1.secie zakład na 1.set pozostaje ważny

1.set handicap punktowy

zakład, w którym przed rozpoczęciem 1. seta spotkania dopisujemy dodatkowo określoną liczbę punktów do podanego zespołu, np: 2,5 punktów 1 oznacza wygraną w 1. secie drużyny wymienionej w ofercie zakładów na pierwszym miejscu uwzględniając dopisany handicap 2 oznacza wygraną w 1. secie drużyny wymienionej w ofercie zakładów na drugim miejscu uwzględniając dopisany handicap

1.set ilosc punktow

zakład na ilość punktów zdobytych przez obie drużyny w 1. secie spotkania, w siatkówce granica ta określana jest osobno dla każdego spotkania, np: 44,5

- oznacza liczbę punktów poniżej wyznaczonej granicy 44,5 - 25:16
+ oznacza liczbę punktów powyżej wyznaczonej granicy 44,5 - 27:25

zakład na to czy łączna ilość punktów w 1. secie spotkania będzie liczbą parzystą czy też liczbą nieparzystą

parz. oznacza parzystą ilość punktów 25:15
niep. oznacza nieparzystą ilość punktów 25:20
- jeżeli spotkanie zostanie przerwane po 1.secie zakład na 1.set ilość punktów pozostaje ważny

1.set kto pierwszy zdobędzie 5 punktów

zakład na to, która drużyna jako pierwsza zdobędzie 5 punktów w spotkaniu

1 oznacza, że 5 punktów jako pierwsza zdobędzie drużyna wymieniona w ofercie zakładów na pierwszym miejscu 5:0, 5:1, 5:2, 5:3, 5:4
2 oznacza, że 5 punktów jako pierwsza zdobędzie drużyna wymieniona w ofercie zakładów na drugim miejscu 0:5, 1:5, 2:5, 3:5, 4:5

1.set kto pierwszy zdobędzie 10 punktów

zakład na to, która drużyna jako pierwsza zdobędzie 10 punktów w spotkaniu

1 oznacza, że 10 punktów jako pierwsza zdobędzie drużyna wymieniona w ofercie zakładów na pierwszym miejscu 10:4, 10:6, 10:9
2 oznacza, że 10 punktów jako pierwsza zdobędzie drużyna wymieniona w ofercie zakładów na drugim miejscu 5:10, 7:10, 8:10

1.set kto pierwszy zdobędzie 15 punktów

zakład na to, która drużyna jako pierwsza zdobędzie 15 punktów w spotkaniu

1.set kto pierwszy zdobędzie 20 punktów

zakład na to, która drużyna jako pierwsza zdobędzie 20 punktów w spotkaniu

1.set/spotkanie

zakład na wynik pierwszego seta i wynik końcowy spotkania

1/1 oznacza zwycięstwo w pierwszym secie oraz w całym spotkaniu zespołu wymienionego w ofercie zakładów na pierwszym miejscu 25:17/3:1 2/1 oznacza zwycięstwo w pierwszym secie zespołu, który w ofercie jest podany na drugim miejscu, oraz zwycięstwo w całym spotkaniu zespołu, który w ofercie jest podany na pierwszym miejscu 13:25/3:2
1/2 oznacza zwycięstwo w pierwszym secie zespołu, który w ofercie jest podany na pierwszym miejscu, oraz zwycięstwo w całym spotkaniu zespołu, który w ofercie jest podany na drugim miejscu 25:23/1:3
2/2 oznacza zwycięstwo w pierwszym secie oraz w całym spotkaniu zespołu wymienionego w ofercie zakładów na drugim miejscu

2.druzyna zdobedzie pkt

zakład na ilość punktów zdobytych w spotkaniu przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na drugim miejscu np: 90,5

- oznacza liczbę punktów poniżej wyznaczonej granicy 90,5 - 20:25, 16:25, 21:25
+ oznacza liczbę punktów powyżej wyznaczonej granicy 90,5 - 20:25, 25:20, 25:27, 23:25

2.set

zakład na wynik drugiego seta spotkania

1 oznacza wygraną drugiego seta przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na pierwszym miejscu 25:18, 25:13, 27:25
2 oznacza wygraną drugiego seta przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na drugim miejscu 15:25, 13:25, 27:29

2.set handicap punktowy

zakład, w którym przed rozpoczęciem 2. seta spotkania dopisujemy dodatkowo określoną liczbę punktów do podanego zespołu, np: 2,5 punktów

1 oznacza wygraną w 2. secie zespołu wymienionego w ofercie zakładów na pierwszym miejscu uwzględniając dopisany handicap
2 oznacza wygraną w 2. secie zespołu wymienionego w ofercie zakładów na drugim miejscu uwzględniając dopisany handicap

2.set ilosc punktow

3.set

zakład na wynik trzeciego seta spotkania

1 oznacza wygraną trzeciego seta przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na pierwszym miejscu 25:18, 25:13, 27:25
2 oznacza wygraną trzeciego seta przez drużynę wymienioną w ofercie zakładów na drugim miejscu 15:25, 13:25, 27:29