Snooker

frame handicap

zakład, w którym przed rozpoczęciem spotkania dopisujemy dodatkowo określoną ilość framów do podanego zawodnika.

1 oznacza wygraną zawodnika wymienionego w ofercie zakładów na pierwszym miejscu uwzględniając dopisany handicap
2 oznacza wygraną zawodnika wymienionego w ofercie zakładów na drugim miejscu uwzględniając dopisany handicap

ilosc framow

zakład na ilość framów w spotkaniu, np: 7,5.

- oznacza liczbę framów poniżej wyznaczonej granicy 7,5 - 2:5, 5:2, 1:5
+ oznacza liczbę framów powyżej wyznaczonej granicy 7,5 - 4:5, 5:3, 5:4

mecz

zakład na wynik spotkania.

1 oznacza wygraną zawodnika wymienionego w ofercie zakładów na pierwszym miejscu 5:2, 5:4
2 oznacza wygraną zawodnika wymienionego w ofercie zakładów na drugim miejscu 3:5, 1:5

mecz

zakład na wynik spotkania, stosowany w turniejach gdzie możliwe jest zakończenie spotkania remisem.

0 oznacza remis 3:3

najwyższy break

zakład, na to który z zawodników wykona najwyższy break w spotkaniu.

1 oznacza wykonanie najwyższego breaka przez zawodnika wymienionego w ofercie zakładów na pierwszym miejscu 100:88, 85:67
rowno oznacza wykonanie najwyższego breaka o tej samej wartości punktowej przez obu zawodników 147:147, 88:88
2 oznacza wykonanie najwyższego breaka przez zawodnika wymienionego w ofercie zakładów na drugim miejscu 90:100, 86:88

spotkanie bez remisu

zakład na wynik spotkania, przy czym w razie remisu zakład ten jest zwracany.

suma frame

zakład na to czy suma framów w spotkaniu będzie parzysta czy też nieparzysta.

parz. oznacza parzystą ilość framów 5:1, 5:3, 3:5
niep. oznacza nieprzystą ilość framów 4:5, 5:2, 5:4
- jeżeli spotkanie zostanie przerwane zakład na sumę framów parzysta/nieparzysta jest zwracany

zwyciestwo 1. frame

zakład na wynik pierwszego frema spotkania.

1 oznacza wygraną w pierwszym framie zawodnika wymienionego w ofercie zakładów na pierwszym miejscu
2 oznacza wygraną w pierwszym framie zawodnika wymienionego w ofercie zakładów na drugim miejscu