Jak grać?

Jak grać w Wirtualne Sporty?

Przejedź na główną stronę i kliknij w zakładkę „Wirtualne Sporty”. Z lewej strony do wyboru masz jedną z sześciu dyscyplin sportowych i możliwość śledzenia wirtualnej rozgrywki na swoim ekranie. W prawym górnym roku ekranu odliczany jest czas do rozpoczęcia wydarzenia.
Poniżej ekranu znajdziesz całą ofertę na najbliższe wydarzenia w ramach jednej dyscypliny, które zaczynają się równo co 4 minuty.

Fortuna umożliwia zawieranie zakładów na zdarzenia podzielone na dwa rodzaje:
a) Zdarzenia dotyczące wyścigów konnych, wyścigów psów, wyścigów samochodowych i motocykli gdzie można zawierać zakłady na wygraną lub zajęte miejsce.
b) Zdarzenia dotyczące wyniku meczu, dokładnego wyniku i ilości zdobytych bramek lub punktów. Rozróżniamy zakłady na poszczególne zdarzenia z trzema możliwymi wynikami (piłka nożna) lub dwoma możliwymi wynikami (tenis).

Postaw zakład, śledź przebieg rozgrywki.
Pamiętaj, że 10 sekund przed rozpoczęciem wydarzenia zakłady zostają wstrzymane i obstawianie nie jest możliwe!

Jaka jest minimalna stawka zakładu?

Minimalna stawka zakładu wynosi 2 zł.

Jaka jest maksymalna stawka za zakład?

Nie istnieje górny limit dotyczący stawki na Wirtualne Sporty, ale najwyższa możliwa wygrana to 200 000 zł.

Czy Wirtualne Sporty mogę łączyć z tradycyjną ofertą na zakłady sportowe?

Wirtualnych Sportów nie można łączyć z ofertą na zakłady sportowe.

Czy w przypadku danego wydarzenia mogę postawić na jednym kuponie zakład dotyczący np. wygranej drużyny gospodarzy i dodać do tego przewidywany, dokładny wynik wydarzenia?

Tak. Można łączyć zakłady w ramach jednego wydarzenia wirtualnego (wyłączając zakłady na piłkę nożną i tenisa) np. w przypadku wyścigu psów możesz obstawić zwycięzcę oraz innego psa, który stanie na podium.