Co to są zakłady LIVE?

Co to są zakłady LIVE?

Są to zakłady, które można zawierać w trakcie trwania spotkania. Wszelkie informacje na temat zakładów LIVE znajdziesz tutaj

Gdzie mogę znaleźć informacje na temat tego jakie spotkania znajdą się w ofercie LIVE?

Czy w zakładach typu LIVE mogę zawierać tylko zakłady Solo?

Nie. Fortuna daje możliwość tworzenia kuponów AKO w ramach jednego spotkania. W takim przypadku zakłady, które można ze sobą kombinować oznaczone są odpowiednim symbolem. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach Zakładów LIVE

Czy kupon na zakłady LIVE można anulować?

Nie. W przypadku zawierania zakładów za pośrednictwem Internetu nie ma możliwości anulowania kuponów. Prosimy o uważne zawieranie zakładów!

Co to jest szybki zakład?

Szybki zakład pozwala na szybkie przyjęcia przygotowanego wcześniej kuponu. Pozwala na szybką reakcję w zależności od sytuacji na boisku. Należy pamiętać jednak o tym, że kliknięcie w którykolwiek przycisk Szybkiego zakładu powoduje jego automatyczne przyjęcie, a raz przyjętego zakładu nie można anulować!

Czy mogę zmienić kwoty dla Szybkiego zakładu.

Tak, możesz to wykonać za pomocą opcji Profil użytkownika » Szybki zakład-konfiguracja.

Ile wynosi minimalny wkład na kupon?

Minimalna stawka wynosi 2zł.

Gdzie znajdę zestawienie zawartych zakładów?

Skorzystaj z opcji Profil użytkownika » Moje kupony lub Moje kupony LIVE.

Po jakim czasie po zakończeniu spotkania wygrana zostanie przypisana do konta?

Wygrana zostanie automatycznie przypisana do Twojego konta po rozstrzygnięciu się kuponu. W przypadku zakładów LIVE wyniki poszczególnych zakładów dodawane są do systemu w trakcie trwania spotkania.

W jaki sposób mogę anulować kupon?

Zgodnie z regulaminem nie ma możliwości anulowania zakładu zawartego za pośrednictwem Internetu. Przed zawarciem zakładu sprawdź dokładnie czy przygotowany przez Ciebie kupon jest prawidłowy. Zwróć szczególną uwagę na: wkład, spotkania oraz typy.

W jaki sposób mogę zgłosić reklamację?

Wszelkie reklamacje zgłasza się w formie pisemnej w siedzibie Fortuny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając ją na adres [email protected] w terminie 30 dni od daty ogłoszenia oficjalnych wyników.

Fortuna podczas trwania spotkania podała błędny wynik. Chcę zareklamować kupon.

Zgodnie z regulaminem: §21. Przyjmowanie zakładów. 5. Fortuna nie ma obowiązku udzielać Klientowi informacji uzupełniających o zdarzeniach na które oferuje zawarcie zakładów (np. informacji o typie nawierzchni, kontuzjach gracza, itp.). Fortuna nie ponosi odpowiedzialności za podanie błędnych dodatkowych informacji (np. statystyki meczów), które Klient jest obowiązany zweryfikować we własnym zakresie. na podstawie tego zapisu pod każdym zakładem typu LIVE widnieje zapis: "Pomimo wszelkich starań o aktualizację danych w statystykach, fortuna zakłady bukmacherskie sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy. Na ich podstawie nie można składać reklamacji".

Spotkanie LIVE zostało usunięte z oferty, czy zakłady zostaną zwrócone?

Spotkanie może zostać usunięte z oferty LIVE z wielu różnych powodów. Mogą wystąpić problemy z transmisją, problemy techniczne lub też bukmacher obsługujący zdarzenie może zdecydować o usunięciu zdarzenia z oferty. Jednak usunięcie zdarzenia z oferty nie oznacza, że zdarzenie to nie jest rozgrywane. Dlatego wszystkie zakłady pozostają ważne i są rozliczane na podstawie oficjalnych wyników.