Rozliczenie zakładów LIVE

Zasady rozliczania zakładów LIVE - Piłka nożna

kto wygra pozostałą cześć spotkania/połowy? od danego wyniku - zakład na pozostałą cześć spotkania/połowy od momentu zawarcia zakładu, od aktualnego wyniku spotkania/połowy. następną bramkę zdobędzie - dla potrzeb rozstrzygnięcia tego zakładu brane są pod uwagę dane pobrane z oficjalnych stron turniejów lub lig mecz: wykorzystany rzut karny - jeżeli w spotkaniu nie zostanie podyktowany rzut karny, zakład ten zostanie zwrócony. mecz: X. rzut rożny - jeżeli dany rzut karny nie zostanie podyktowany, zakład ten zostanie zwrócony mecz: suma bramek (parzysta/nieparzysta) - jeżeli suma bramek w meczu lub połowie wynosi 0, prawidłowym typem dla tego zakładu będzie typ "parzysta"

Zasady rozliczania zakładów LIVE - Hokej

strzelec bramki - dla potrzeb rozstrzygnięcia tego zakładu brane są pod uwagę dane pobrane z oficjalnych stron turniejów lub lig. wykluczenie w czasie - dla potrzeb rozstrzygnięcia tego zakładu brany jest pod uwagę czas, w którym dojdzie do wykluczenia. Zaliczane są następujące kary: 2min., 2+2min. oraz 5min. więcej 2min. wykluczeń - dla potrzeb rozstrzygnięcia tego zakładu brane są pod uwagę tylko i wyłącznie 2min. wykluczenia (2min=1 wykluczenie, wykluczenie 2+2min. liczone jest jako 2 wykluczenia), nie zalicza się wykluczeń 5min., 10min. lub wykluczeń do końca meczu. X. wykluczenie - w przypadku gdy do danego wykluczenia nie dojdzie, zakład zostanie zwrócony - dla potrzeb rozstrzygnięcia tego zakładu brane są pod uwagę kary 2min., 2+2min., 2+10min., 5min. oraz 5+ do końca meczu. Nie zalicza się kar indywidualnych. W przypadku, gdy dojdzie do wykluczenia większej liczby graczy w tym samym momencie, lub zawodnik otrzyma wkluczenie 2+2min., wszystkie takie wykluczenia zaliczone będą jako jedno wykluczenie. Możliwe zwycięskie typy: 1 - wykluczony zostanie gracz drużyny wymienionej w ofercie na pierwszym miejscu równocześnie - wykluczeni zostaną gracze obu drużyn 2 - wykluczony zostanie gracz drużyny wymienionej w ofercie na drugim miejscu Przykład: mecz Sparta–Slavia 00:00 początek meczu 00:21 wykluczenie dwóch graczy Sparty i jednego gracza Slavii. Dla zakładu "mecz: 1. wykluczenie" - zwycięskim typem jest "równocześnie" 03:15 wykluczony gracz Slavii. Dla zakładu "mecz: 2. wykluczenie" - zwycięskim typem jest "2" liczba bramek w przewadze - dla potrzeb tego zakładu brane są pod uwagę tylko i wyłącznie bramki, drużyny grającej w przewadze liczebnej mecz: bramka w osłabieniu - dla potrzeb tego zakładu brane są pod uwagę tylko i wyłącznie bramki, drużyny grającej w liczebnym osłabieniu 1. wykorzystany rzut karny - jeżeli w spotkaniu nie zostanie podyktowany rzut karny zakład zostanie zwrócony.

Zasady rozliczania zakładów LIVE - Tenis

Dla celów rozliczenia zakładów typu "liczba gemów" w tenisie tie-break oraz super tie-break liczy się jako jeden gem. W przypadku gdy o wyniku meczu przy wyniku 1:1 rozstrzyga super tie-break, takie rozstrzygnięcie liczy się jako trzeci set. Prawidłowym typem w zakładzie na dokładny wynik jest wówczas typ "2:1" dla zwycięzcy meczu (ostatniego seta). Jeżeli w spotkaniu tenisowym zostaną przyznane punkty karne, zakłady zostaną rozliczone na rzecz gracza, który uzyskał punkty. Jeżeli w spotkaniu tenisowym zostanie przyznany karny gem, zakłady na ten gem zostaną zwrócone. będzie set do zera? - przedmiotem zakładu jest to czy jeden z setów spotkanie zakończy się wynikiem 6:0 lub 0:6. mecz: bedzie pomoc lekarska? - przedmiotem zakładu jest fakt, czy w trakcie trwania spotkania, zostanie na kort wezwany fizjoterapeuta lub lekarz. wykorzystana piłka setowa (po 1. lub 2. serwisie) - przedmiotem zakładu jest to, czy wykorzystana zostanie piłka setowa: po 1. serwisie (niezależnie od tego czy zostanie wykorzystany przez serwującego czy odbierającego) w przypadku zakończenia seta podwójnym błędem serwisowym zakład jest przegrany po 2. serwisie (niezależnie od tego czy zostanie wykorzystany przez serwującego czy odbierającego) w przypadku zakończenia seta podwójnym błędem serwisowym zakład jest wygrany wykorzystana piłka setowa (po serwisie, po przyjęciu) - przedmiotem zakładu jest to, czy piłka setowa zostanie wykorzystana przez zawodnika serwującego czy przyjmującego X.set: X. gem - ten typ zakładu opisany jest z perspektywy zawodnika podającego (P) P:0 - oznacza wygranie gema przez zawodnika podającego do zera, a więc wykorzystanie piłki gemowej przez zawodnika podającego przy stanie 40:0 P:15 - oznacza wygranie gema przez zawodnika podającego do 15, a więc wykorzystanie piłki gemowej przez zawodnika podającego przy stanie 40:15 P:30 - oznacza wygranie gema przez zawodnika podającego do 30, a więc wykorzystanie piłki gemowej przez zawodnika podającego przy stanie 40:30 P:rownowaga - oznacza wygranie gema przez zawodnika podającego po wcześniejszej równowadze P:przegrana - oznacza przegranie gema przez zawodnika podającego X.set: X. gem 1. punkt - przedmiotem zakładu jest fakt czy 1. punkt zostanie zdobyty po 1. czy po 2. serwisie. W przypadku powtórzenia serwisu prawidłowym typem jest typ "po 1.serwisie". W przypadku podwójnego błędu serwisowego wygrywającym typem jest typ "po 2.serwisie".

Zasady rozliczania zakładów LIVE - Biatlon

Najlepszy z trójki - W przypadku gdy jeden z zawodników nie weźmie udziału w turnieju, zakład zostanie zwrócony