Czas
Kursy
1.01
1000
Oglądaj w Fortuna TV / W BetBuilder 0.5 oznacza dokładnie połowę czasu trwania rundy (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Pokaż więcej
mniej
Zwyciezca 1 2 więcej data
Mitchell B. - Topuria I. 9339 UFC 282
2.45 1.55 +1 10.12. 22:00
Rosas Jr. R. - Perrin J. 9361 UFC 282
1.33 3.32 +1 10.12. 22:00
Pimblett P. - Gordon J. 9810 UFC 282
1.45 2.76 +1 10.12. 22:00
Lawler R. - Ponzinibbio S. 9811 UFC 282
4.17 1.23 +1 10.12. 22:00
Till D. - Du Plessis D. 9816 UFC 282
2.20 1.67 +1 10.12. 22:00
Shahbazyan E. - Lungiambula D. 9824 UFC 282
1.25 3.96 +1 10.12. 22:00
Rozenstruik J. - Daukaus C. 9827 UFC 282
1.50 2.59 +1 10.12. 22:00
Quarantillo B. - Hernandez A. 9836 UFC 282
1.60 2.34 +1 10.12. 22:00
Brown T.J. - Silva E. 9838 UFC 282
2.28 1.63 +1 10.12. 22:00
Curtis Ch. - Buckley J. 9844 UFC 282
2.01 1.80 +1 10.12. 22:00
Salvador V. - da Silva D. 9891 UFC 282
1.45 2.76 +1 10.12. 22:00
Saint Preux O. - Trocoli A. 12929 UFC 282
1.90 1.90 +1 10.12. 22:00
Saaiman C. - Koslow S. 12973 UFC 282
1.40 2.96 +1 10.12. 22:00
Błachowicz J. - Ankalaev M. 22360 UFC 282
2.83 1.43 +1 10.12. 22:00
Whittaker R. - Costa P. 10256 UFC 284
1.35 3.21 +1 11.02. 22:00
Makhachev I. - Volkanovski A. 8585 UFC 284
1.25 3.96 +1 11.02. 22:15
Zwyciezca 1 2 więcej data
Jauregui Y. - Nunes I. 7256 Orlando
1.25 3.96 +24 03.12. 22:00
Cortez T. - Ribas A. 7916 Orlando
1.90 1.90 +24 03.12. 22:00
Johnson M. - Diakiese M. 9480 Orlando
3.96 1.25 +24 03.12. 22:00
Levy N. - Valdez G. 9481 Orlando
1.50 2.59 +24 03.12. 22:00
Hill A. - Ducote E. 9518 Orlando
2.01 1.80 +24 03.12. 22:00
Guida C. - Holtzman S. 9582 Orlando
2.41 1.57 +24 03.12. 22:00
Elkins D. - Pearce J. 9776 Orlando
4.56 1.20 +24 03.12. 22:00
Price N. - Rowe P. 9786 Orlando
1.73 2.11 +24 03.12. 22:00
Rojo M. - Marshall F. 9792 Orlando
2.41 1.57 +24 03.12. 22:00
Anders E. - Daukaus K. 9479 Orlando
2.83 1.43 +24 04.12. 04:00
Hermansson J. - Dolidze R. 13230 Orlando
1.50 2.59 +23 04.12. 04:05
Tuivasa T. - Pavlovich S. 9460 Orlando
2.79 1.44 +24 04.12. 04:15
Nicolau M. - Schnell M. 7925 Orlando
1.23 4.17 +24 04.12. 04:30
Barberena B. - Dos Anjos R. 9327 Orlando
5.05 1.17 +24 04.12. 04:45
Thompson S. - Holland K. 7241 Orlando
2.34 1.60 +30 04.12. 05:00
Pokaż więcej
mniej
Zwyciezca 1 2 więcej data
Domin M. - Likus P. 8698 KSW 77
2.28 1.63 +1 17.12. 19:00
Erzanukaev S. - McNally C. 7912 KSW 77
1.90 1.90 +1 17.12. 20:00
Kaczmarczyk P. - Hintzen P. 7929 KSW 77
1.42 2.87 +1 17.12. 21:15
Grzebyk A. - Meek E.W. 7923 KSW 77
1.57 2.41 +1 17.12. 21:30
Gnidko B. - Pirvulescu M. 24875 KSW 77
1.67 2.20 +1 17.12. 21:45
Liasse Y. - Gralak A. 23163 KSW 77
1.53 2.51 +1 17.12. 22:00
Rutkowski D. - Eskiev L.-A. 23256 KSW 77
1.90 1.90 +1 17.12. 22:15
Chuzhigaev I. - Erslan I. 22184 KSW 77
1.40 2.96 +1 17.12. 22:30
Przybysz S. - Wikłacz J. 6698 KSW 77
1.47 2.69 +1 17.12. 23:00
Pudzianowski M. - Khalidov M. 6691 KSW 77
2.15 1.70 +1 17.12. 23:30
Romanowski T. - Paczuski R. 28374 KSW 78
1.70 2.05 +1 21.01. 19:00
Zwyciezca 1 2 więcej data
Wojciech "Rekordzista" Sobierajski - Kamil "Hassi" Hassan 12695 HIGH League 5
1.63 2.01 +11 10.12. 20:00
Przemysław "Sequento" Skulski - Andrzej "Andrew" Gazda 12211 HIGH League 5
1.63 2.01 +11 10.12. 20:15
Vaso "Psychopath" Bakocevic - Dawid "Crazy" Załęcki 10758 HIGH League 5, K-1 w małych rękawicach
1.80 1.80 +11 10.12. 20:30
Dawid "DIABLES" Porwisiak - Paweł "Leh" Lehmann 6686 HIGH League 5, boks w małych rękawicach
3.35 1.23 +11 10.12. 20:45
Jakub "Holak" Krawczyk-Holak - Maciej "Zony" Zoniuk 29046 HIGH League 5
4.28 1.14 +11 10.12. 21:00
Maja Staśko - Maria "Masza" Graczykowska 10547 HIGH League 5, K-1 w małych rękawicach
1.17 3.90 +11 10.12. 21:15
Damian Janikowski - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn 9440 HIGH League 5
1.28 3.03 +11 10.12. 21:30
Mateusz "Muran" Murański - Paweł "Scarface" Bomba 10542 HIGH League 5, K-1 w małych rękawicach
1.15 4.14 +11 10.12. 21:45
Natalia "Natsu" Karczmarczyk - Agata "Fagata" Fąk 9446 HIGH League 5
1.17 3.90 +11 10.12. 22:00
Alberto "Alberto" Simao - Paweł "Tybori" Tyburski 26264 HIGH League 5
4.28 1.14 +11 10.12. 22:30
Zwyciezca 1 2 więcej data
Kuznik M. - Aslaner O. 20883 Oktagon 37
1.35 2.99 +25 03.12. 18:00
Driai R.A. - Bryczek R. 13321 Oktagon 37
2.32 1.55 +25 03.12. 18:30
Chochlíková M. - Dalisda K. 20882 Oktagon 37
2.77 1.40 +25 03.12. 18:50
Pałasz A. - Dajcman T. 12782 Oktagon 37
1.40 2.77 +25 03.12. 19:10
Mikulasek V. - Zlatev N. 26401 Oktagon 37
1.60 2.22 +25 03.12. 19:30
Paradeiser R. - Da Silva Maia F. 20896 Oktagon 37
1.20 4.13 +25 03.12. 19:50
Matavao A. - Uskrt R. 28470 Oktagon 37
2.70 1.42 +25 03.12. 20:30
Siroky J. - Dyrschka K. 24635 Oktagon 37
2.13 1.65 +25 03.12. 21:00
Cepo V. - Melillo G. 6251 Oktagon 37
1.60 2.22 +25 03.12. 21:30
Sanikidze M. - Tichota J. 13307 Oktagon 37
1.92 1.80 +31 03.12. 22:00
Kozma D. - Brito K. 6707 Oktagon 37
1.42 2.70 +31 03.12. 22:30
Kohout M. - Malach J. 7189 Oktagon 38
1.35 2.99 +1 30.12. 18:00
Juracek M. - Lohore A. 8159 Oktagon 38
2.45 1.50 +1 30.12. 18:00
Magard J. - Macek F. 28473 Oktagon 38
1.32 3.15 +1 30.12. 22:30
Kincl P. - Vemola K. 23716 Oktagon 38
2.22 1.60 +31 30.12. 23:00
Pokaż więcej
mniej
Zwyciezca 1 2 więcej data
Kozubovsky M. - Kaminski R. 10160 RFA 7, Real Fight
1.10 6.02 +1 17.12. 18:00
Fapso S. - Sach P. 10252 RFA 7, Real Fight
1.10 6.02 +1 17.12. 18:00
Ruzicka T. - Makowski D. 10258 RFA 7, Real Fight
1.05 8.14 +1 17.12. 18:00
Broz M. - Medvedovsky K. 10263 RFA 7
1.05 8.14 +1 17.12. 18:00
Ilja Škondrič - Otakar "Marpo" Petřina 15629 RFA 7, Box
1.35 2.99 +1 17.12. 18:00
Zakład dotyczy ewentualnej pierwszej walki w dowolnej organizacji MMA. Jeżeli walka nie zostanie ogłoszona i nie odbędzie się do podanego w zakładzie terminu to zakład zostanie zwrócony (anulowany).
Zwyciezca 1 2 data
Vemola K. - Vegh A. 9467 do końca roku 2023
1.60 2.22 31.12. 23:59