Czas
Kursy
1.01
1000
Tak - Nie zakład, który dotyczy predefiniowanych zdarzeń Tak Nie data
Pudzianowski M. - zwycięży w ciągu 30sek. od rozpoczęcia walki 9502 Pudzianowski M. - Materla M.
20.00 -1.00 28.05. 20:00
Pudzianowski M. - zwycięży przy pomocy ground and pound 9503 Pudzianowski M. - Materla M.
4.00 -1.00 28.05. 20:00
Pudzianowski M. - zwycięży przez poddanie lub na punkty 9507 Pudzianowski M. - Materla M.
6.50 -1.00 28.05. 20:00
Materla M. - zwycięży przez poddanie w rundzie 2 9508 Pudzianowski M. - Materla M.
8.00 -1.00 28.05. 20:00
Materla M. - zwycięży techniką: rear naked choke 9510 Pudzianowski M. - Materla M.
8.00 -1.00 28.05. 20:00
Materla M. - zwycięży niejednogłośną decyzją sędziów 9535 Pudzianowski M. - Materla M.
12.00 -1.00 28.05. 20:00
Omielańczuk D. - zwycięży przez KO/TKO w rundzie 2 9548 Prasel R. - Omielańczuk D.
7.00 -1.00 28.05. 20:00
Omielańczuk D. - zwycięży niejednogłośną decyzją sędziów 9559 Prasel R. - Omielańczuk D.
7.00 -1.00 28.05. 20:00
Kijańczuk R. - zwycięży w ciągu 30sek. od rozpoczęcia walki 9562 Erslan I. - Kijańczuk R.
20.00 -1.00 28.05. 20:00
Kijańczuk R. - zwycięży przez KO/TKO w rundzie 2 9563 Erslan I. - Kijańczuk R.
15.00 -1.00 28.05. 20:00
Erslan I. - zwycięży przez poddanie lub na punkty 9564 Erslan I. - Kijańczuk R.
3.50 1.21 28.05. 20:00
Samociuk M. - zwycięży przez poddanie lub na punkty 9565 Samociuk M. - Ugonoh I.
4.75 -1.00 28.05. 20:00
Samociuk M. - zwycięży przez poddanie w rundzie 2 9567 Samociuk M. - Ugonoh I.
40.00 -1.00 28.05. 20:00
Ugonoh I. - zwycięży przez KO/TKO lub na punkty 9568 Samociuk M. - Ugonoh I.
1.60 2.06 28.05. 20:00
Ugonoh I. - zwycięży techniką: rear naked choke 9666 Samociuk M. - Ugonoh I.
15.00 -1.00 28.05. 20:00
Piwowarczyk D. - zwycięży przez poddanie w rundzie 1 9667 Piwowarczyk D. - Leśko B.
12.00 -1.00 28.05. 20:00
Piwowarczyk D. - zwycięży przez duszenie gilotynowe 9670 Piwowarczyk D. - Leśko B.
10.00 -1.00 28.05. 20:00
Leśko B. - zwycięży przez KO/TKO w rundach 1-2 9672 Piwowarczyk D. - Leśko B.
8.00 -1.00 28.05. 20:00
Leśko B. - zwycięży przez KO/TKO w rundzie 3 9682 Piwowarczyk D. - Leśko B.
25.00 -1.00 28.05. 20:00
Paczuski R. - zwycięży przez KO/TKO w rundzie 2 9738 Paczuski R. - Wilnis J.
8.00 -1.00 28.05. 20:00
Bekus A. - zwycięży niejednogłośną decyzją sędziów 9755 Bekus A. - Zocco R.
4.50 -1.00 28.05. 20:00
Bekus A. - zwycięży balachą (dźwignia na rękę) 9763 Bekus A. - Zocco R.
10.00 -1.00 28.05. 20:00
Rajewski Ł. - zwycięży niejednogłośną decyzją sędziów 9801 Rajewski Ł. - Barrio F.
4.50 -1.00 28.05. 20:00
Barrio F. - zwycięży niejednogłośną decyzją sędziów 9806 Rajewski Ł. - Barrio F.
7.50 -1.00 28.05. 20:00
2 lub więcej walk gali zakończy się przed czasem 9813 musi odbyć się 9 walk
-1.00 8.25 28.05. 20:00
3 lub więcej walk gali zakończy się przed czasem 9818 musi odbyć się 9 walk
-1.00 4.15 28.05. 20:00
4 lub więcej walk gali zakończy się przed czasem 9819 musi odbyć się 9 walk
1.45 2.37 28.05. 20:00
5 lub więcej walk gali zakończy się przed czasem 9834 musi odbyć się 9 walk
1.70 1.91 28.05. 20:00
6 lub więcej walk gali zakończy się przed czasem 9836 musi odbyć się 9 walk
2.52 1.40 28.05. 20:00
Pudzianowski M., Ugonoh I., Piwowarczyk D. - wygrają 9840 Pudzianowski M. - Materla M., Samociuk M. - Ugonoh I., Piwowarczyk D. - Lesko B.
6.50 -1.00 28.05. 20:00
Materla M., Omielańczuk D., Leśko B. - wygrają 9866 Pudzianowski M. - Materla M., Prasel R. - Omielańczuk D., Piwowarczyk D. - Leśko B.
5.75 -1.00 28.05. 20:00
Samociuk M., Bekus A., Rajewski Ł. - wygrają 9887 Samociuk M. - Ugonoh I., Bekus A. - Zocco R., Rajewski Ł. - Barrio F.
6.15 -1.00 28.05. 20:00
Zwyciezca zakład na zwycięzcę walki 1 2 więcej data
Rajewski Ł. - Barrio F. 7147 KSW 70
1.55 2.45 +25 28.05. 20:00
Odzimkowski A. - Quinn T. 26242 KSW 70
1.14 5.70 +25 28.05. 20:30
Bekus A. - Zocco R. 8936 KSW 70
1.24 4.06 +25 28.05. 21:45
Paczuski R. - Wilnis J. 26253 KSW 70
1.38 3.05 +25 28.05. 22:00
Piwowarczyk D. - Leśko B. 28878 KSW 70
1.40 2.96 +25 28.05. 22:15
Samociuk M. - Ugonoh I. 15683 KSW 70
2.79 1.44 +25 28.05. 22:30
Erslan I. - Kijańczuk R. 26241 KSW 70
1.30 3.53 +25 28.05. 22:45
Prasel R. - Omielańczuk D. 15682 KSW 70
4.87 1.18 +25 28.05. 23:00
Pudzianowski M. - Materla M. 26857 KSW 70
2.76 1.45 +25 28.05. 23:30
Desmae D. - Sowiński A. 21465 KSW 71
1.92 1.80 +1 18.06. 20:00
Ziółkowski M. - Rajewski S. 7432 KSW 71
1.27 3.77 +1 18.06. 23:00
Zwyciezca zakład na zwycięzcę walki 1 2 więcej data
Volkov A. - Rozenstruik J. 6958
1.55 2.45 +1 04.06. 22:00
Ige D. - Evloev M. 6960
3.53 1.30 +1 04.06. 22:00
Botelho P. - Silva K. 6962
2.01 1.80 +1 04.06. 22:00
Molina J. - Zhumagulov Z. 6963
1.60 2.34 +1 04.06. 22:00
Osbourne O. - Adashev Z. 6968
1.60 2.34 +1 04.06. 22:00
Michailidis A. - Fakhretdinov R. 6972
3.53 1.30 +1 04.06. 22:00
Blanchfield E. - Aldrich JJ 6975
1.20 4.56 +1 04.06. 22:00
Trizano M. - Almeida L. 6981
1.43 2.83 +1 04.06. 22:00
Saint-Denis B. - Stolze N. 6997
1.65 2.24 +1 04.06. 22:00
Solecki J. - Da Silva A. 6999
1.53 2.51 +1 04.06. 22:00
Menifield A. - Mozharov A. 7005
1.70 2.15 +1 04.06. 22:00
Gravely T. - Munoz Jr. J. 7030
1.63 2.28 +1 04.06. 22:00
Tsarukyan A. - Gamrot M. 23915
1.85 1.95 +21 25.06. 22:00
Blaydes C. - Aspinall T. 8199
1.82 2.00 +1 23.07. 22:00
Hermansson J. - Till D. 8204
1.90 1.90 +1 23.07. 22:00
Mokaev M. - Johnson Ch. 8205
1.18 4.87 +1 23.07. 22:00
Zwyciezca zakład na zwycięzcę walki 1 2 więcej data
Bontorin R. - Kape M. 7108 UFC 275
3.05 1.38 +1 11.06. 22:00
Maddalena J.D. - Emeev R. 7109 UFC 275
1.90 1.90 +1 11.06. 22:00
Gomez Juarez S. - Liang Na 7115 UFC 275
1.52 2.53 +1 11.06. 22:00
Allen B. - Malkoun J. 7116 UFC 275
1.42 2.87 +1 11.06. 22:00
Edwards J. - Pascual R. 7127 UFC 275
1.65 2.24 +1 11.06. 22:00
Cosce O. - Diamond B. 7133 UFC 275
1.70 2.15 +1 11.06. 22:00
Maheshate - Garcia S. 7134 UFC 275
2.30 1.62 +1 11.06. 22:00
Woo Choi S. - Culibao J. 7135 UFC 275
1.40 2.96 +1 11.06. 22:00
Kang Kyung Ho - Danaa B. 7140 UFC 275
2.28 1.63 +1 11.06. 22:00
Matthews J. - Fialho A. 7142 UFC 275
2.30 1.62 +1 11.06. 22:00
Teixeira G. - Prochazka J. 8203 UFC 275
2.65 1.48 +27 11.06. 22:00
Shevchenko V. - Santos T. 8739 UFC 275
1.10 6.97 +1 11.06. 22:00
Zhang W. - Jędrzejczyk J. 8742 UFC 275
1.55 2.45 +21 11.06. 22:00
Adesanya I. - Cannonier J. 8218 UFC 276
1.28 3.68 +1 02.07. 22:00
Volkanovski A. - Holloway M. 8220 UFC 276
1.48 2.65 +1 02.07. 22:00
Tate M. - Murphy L. 23560 UFC 276
1.55 2.45 +1 02.07. 22:00
Strickland S. - Pereira A. 23566 UFC 276
2.01 1.80 +1 02.07. 22:00
Munhoz P. - O Malley S. 23567 UFC 276
3.10 1.37 +1 02.07. 22:00
Tavares B. - Du Plessis D. 23570 UFC 276
1.72 2.12 +1 02.07. 22:00
Hall U. - Muniz A. 23579 UFC 276
3.05 1.38 +1 02.07. 22:00
Eye J. - Barber M. 23584 UFC 276
2.69 1.47 +1 02.07. 22:00
Lawler R. - Barberena B. 23589 UFC 276
1.90 1.90 +1 02.07. 22:00
Zwyciezca zakład na zwycięzcę walki 1 2 więcej data
Paweł „Scarface” Bomba - Mateusz "Tarzan" Leśniak 8080 HL 3
1.70 1.91 +11 04.06. 20:00
Alan "Alanik" Kwieciński - Dawid "Crazy" Załęcki 28867 HL 3 / K-1 w małych rękawicach
2.15 1.55 04.06. 20:00
Przemysław "Kolar" Kolarczyk - Alan "Alan Człowieku" Godziński 10650 HL 3
1.50 2.25 +11 04.06. 20:30
Łukasz "Lukas TV" Wdowiak - Kamil Kossakowski 10634 HL 3
3.60 1.20 +11 04.06. 20:45
Ewa Brodnicka - Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk 25199 HL 3
1.32 2.83 +11 04.06. 21:00
Denis Załęcki - Mateusz "Don Diego" Kubiszyn 8007 HL 3
2.46 1.42 +11 04.06. 21:15
Aniela "Lil Masti" Bogusz - Kamila "Zusje" Astafiewa 28983 HL 3, boks birmański
1.15 4.14 +11 04.06. 21:30
Robert „Robur WK” Orzechowski - Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika 25193 HL 3
1.30 2.92 +11 04.06. 21:45
Alberto Simao - Marcin Dubiel 26243 HL 3
1.20 3.60 +11 04.06. 22:00
Zwyciezca zakład na zwycięzcę walki 1 2 data
Mateusz "Millu" Mil - Mikołaj Jędruszczak 8932 Prime Show MMA 2
1.80 1.80 09.07. 20:00
Serigne "Bombardier" Ousmane Dia - Damian "Stifler" Zduńczyk 9453 Prime Show MMA 2
1.37 2.62 09.07. 20:00
Pokaż więcej
mniej
Zwyciezca zakład na zwycięzcę walki 1 2 więcej data
Kouadja J. - Bonner M. 8796 Cage Warriors 137
5.15 1.12 +1 27.05. 18:00
Barbu B. - Duijs D. 8810 Cage Warriors 137
4.31 1.17 +1 27.05. 18:00
Kherfallah A. - Cullen A. 8843 Cage Warriors 137
4.31 1.17 +1 27.05. 18:00
Pagliariccio T. - Blanc B. 8861 Cage Warriors 137
1.35 2.89 +1 27.05. 18:00
Yousaf S. - Folc M. 8863 Cage Warriors 137
1.20 3.94 +1 27.05. 18:00
Dedames J. - Chaaban O. 8867 Cage Warriors 137
3.34 1.27 +1 27.05. 18:00
Webb J. - Aliu L. 8902 Cage Warriors 138
1.50 2.38 +1 28.05. 18:00
Shanks L. - Reed J. 8906 Cage Warriors 138
1.45 2.52 +1 28.05. 18:00