Oferta wg czasu
1.01
1000
prematch.webmessage.close
Postaw kupon min. 3AKO - z min.kursem zdarzenia 1,3 i dodaj BONUS kursowy, który podwyższa wygraną o 14%. Happy Hours dostępne 24/7, na całą ofertę prematch, bez stawki minimalnej!
Typy zakładów
Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Spotkanie/liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Gol w obu połowach Spotkanie bez remisu 1.połowa Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa/spotkanie Handicap 0:1 Handicap 1:0 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa liczba goli 2.drużyna 1.połowa liczba goli 1.gol 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa liczba goli 2.drużyna 2.połowa liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli Dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli Dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.drużyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.drużyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie Rzut karny Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.drużyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.drużyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba rzutów rożnych 1.drużyna liczba rzutów rożnych 2.drużyna liczba rzutów rożnych 1.połowa liczba rzutów rożnych 1.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.połowa liczba rzutów rożnych 1.drużyna 2.połowa liczba rzutów rożnych 2.druzyna 2.połowa liczba rzutów rożnych Wszystko